ACS Proatletic Punga Ionut

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
1
Punga Robert
C5
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.9
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Punga Robert
C5
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.1
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Rausser Ioana
C4
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.26
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
Rauser Ioana
C4
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.98
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Punga Carolina
C4
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.51
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Punga Carolina
C4
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.91
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Marinita Robert
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.33
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Marinita Robert
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.61
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
12
Alexandru David
C4
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.66
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Alexandru David
C4
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.72
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
DINCA IOANA
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
BIA
987
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
DINCA IOANA
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.01
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
DINCA IOANA
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.63
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
COMAN MARIA
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
BIA
921
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
COMAN MARIA
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
10.17
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
COMAN MARIA
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.13
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
SISIALA ANDREI
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
BIA
1049
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
SISIALA ANDREI
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
8.76
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
SISIALA ANDREI
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
19
Reihan Eminee
C4
W
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.93
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
20
Reihan Eminee
C4
W
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.43
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Mogosoiu Maia
C4
W
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
20
Ghimes Amalia
C4
W
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
13.19
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
19
Ghimes Amalia
C4
W
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.48
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Junghiatu Daria
C4
W
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Junghiatu Daria
C4
W
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.54
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Popescu Eva
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.7
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Popescu Eva
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.06
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Popescu Eva
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.5
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
12
Grama Elena
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.77
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Grama Elena
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.07
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Cabuz Stefania
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.7
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
Cabuz Stefania
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.8
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Cabuz Ioana
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.02
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Cabuz Ioana
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.54
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Ambrozie Ecaterina
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Ambrozie Ecaterina
C4
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
31
Tanase Andreas
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
15.57
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
31
Tanase Andreas
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
22
Soare Cezar
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.61
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
27
Soare Cezar
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
25
Murar Filip
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.35
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
29
Murar Filip
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.12
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
24
Bratu Luca
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.24
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
25
Bratu Luca
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.67
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
30
Alexe Andrei
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
14.74
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
24
Alexe Andrei
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.86
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
29
Alban Tudor
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
13.64
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
30
Alban Tudor
C4
M
2014
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.05
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
20
Ungureanu Tudor
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.49
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
28
Ungureanu Tudor
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.33
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Toma Alex
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.15
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Toma Alex
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.22
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
21
Oprea Victor
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.58
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
20
Oprea Victor
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Mircioi David
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.58
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
19
Mircioi David
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.05
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
26
Coman Alexandru Mihai
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.48
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Coman Alexandru Mihai
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
27
Belciug Stefan
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
13.01
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Belciug Stefan
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Tudor Grigore
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.99
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Tudor Grigore
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.64
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Reihan Reific
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
Reihan Reific
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.43
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Punga Robert
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.42
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Punga Robert
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.39
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Punga Robert
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.8
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Pop Patrick
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.6
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Pop Patrick
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.37
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Mogosoiu Andrei
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.67
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Mogosoiu Andrei
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.73
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Mogosoiu Andrei
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.62
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Costache Raul
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Costache Raul
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
23
Buligescu Matei
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.1
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
23
Buligescu Matei
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.86
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
28
Avram Train
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
13.52
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
26
Avram Traian
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.45
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Rausser Ioana
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.85
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
22
Rausser Ioana
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.81
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
49
Petrovici Rebeca
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.04
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Petrovici Rebeca
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
44
Paica Maria
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.38
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
40
Paica Maria
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.18
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
36
Bordian Maria
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.92
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
24
Bordian Maria
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.77
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Punga Carolina
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.26
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Punga Carolina
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.31
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Punga Carolina
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.07
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
28
Oprea Ana-Leona
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.52
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
31
Oprea Ana-Leona
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.61
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
30
Maria Burlacu
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.63
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
28
Maria Burlacu
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.64
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
40
Gheorghe Maia
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.16
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
27
Gheorghe Maia
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Burlacu Maria
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Balaban Mara
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Balaban Mara
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.93
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Balaban Mara
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.29
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Balaban Mara
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
Voicu Vlad
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.88
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Voicu Vlad
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.13
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
27
Proca Rares
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.8
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Proca Rares
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.8
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
21
Nastase Vlad
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.35
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
19
Nastase Vlad
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.7
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Marinita Robert
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Marinita Robert
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Marinita Robert
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.03
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
30
Gheorghe Mihai
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.38
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
27
Gheorghe Mihai
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.48
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Blaju Cristian
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
20
Blaju Cristian
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
34
Radoi Mihnea
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.21
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
29
Radoi Mihnea
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.43
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
26
Gafton Sebastian
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.65
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
21
Gafton Sebastian
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.63
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
39
Ditu Vladimir
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.62
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
38
Ditu Vladimir
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.82
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Alexandru David
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.92
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Alexandru David
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.19
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Alexandru David
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.83
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Dinca Ioana
C2
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.98
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Dinca Ioana
C2
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.05
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Dinca Ioana
C2
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.83
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
19
Carciumaru Alexandra
C2
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.32
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Carciumaru Alexandra
C2
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
200m
33.99
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
49
Voicu Teodora
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.31
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
62
Voicu Teodora
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.64
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
20
Tomofte Carla
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.36
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Tomofte Carla
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.43
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
25
Stanculescu Sofia
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.49
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
32
Stanculescu Sofia
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.37
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Sisiala Andrei
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.3
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Sisiala Andrei
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Coman Maria
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
8.48
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Coman Maria
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.39
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
33
Tudor Rares
C2
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.03
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
29
Tudor Rares
C2
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
SP
3.11
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Sisiala Andrei
C2
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
SP
4.08
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Arama Bogdan
C2
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.94
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Arama Bogdan
C2
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
SP
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Pisau Gabriel
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.67
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Pisau Gabriel
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.54
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Pisau Gabriel
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
SP
3.63
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Ambrozie Ecaterina
C5
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.54
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Toma Alexandru
C5
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.95
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
13
Teodorescu Stefan
C5
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
13.65
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Mircioi David
C5
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.02
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Macovei Radu
C5
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
13.38
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
9
Coman Alexandru
C5
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.83
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Punga Robert
C5
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.21
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Rausser Ioana
C4
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.89
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Rausser Ioana
C4
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.91
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Punga Carolina-Andreea
C4
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.95
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Punga Carolina-Andreea
C4
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.98
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
29
Proca Rares
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.27
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
15
Proca Rares
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.78
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Marinita Robert
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.63
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Marinita Robert
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.48
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Alexandru David-Cristian
C4
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.08
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Alexandru David-Cristian
C4
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.88
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Dinca Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.20
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Dinca Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.17
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Dinca Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.84
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Sisiala Andrei Vlad
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.24
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Sisiala Andrei Vlad
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.08
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Dinca Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.29
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Dinca Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.63
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Dinca Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
BIA
762
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Circiumaru Alexandra-Maria
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.35
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Circiumaru Alexandra-Maria
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.60
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Circiumaru Alexandra-Maria
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
BIA
742
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Timofte Carla
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.75
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Timofte Carla
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.62
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Timofte Carla
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
BIA
668
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Sisiala Andrei Vlad
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.87
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Sisiala Andrei Vlad
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.00
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Sisiala Andrei Vlad
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
BIA
473
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Negreanu Maria Cristina
C1
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
800m
3:09.18
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
14
Chiveci Sebastian
J2
M
2001
ACS Proatletic Punga Ionut
60m
7.85
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Rausser Ioana
C4
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Rausser Ioana
C4
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Rausser Ioana
C4
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
26
Trifa Bogdan Ion
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Trifa Bogdan Ion
C4
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Punga Robert
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Punga Robert
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Punga Robert
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Popescu Sasha
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Popescu Sasha
C4
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Marinita Robert
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Marinita Robert
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.78
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Marinita Robert
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Dumitru Daniel
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Dumitru Daniel
C4
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Balaban Mara
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Balaban Mara
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Dinca Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Dinca Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Dinca Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Circiumaru Alexandra-Maria
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Circiumaru Alexandra-Maria
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
200m
34.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
54
Georgescu Andrei
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Georgescu Andrei
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Alexandru David-Cristian
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Alexandru David-Cristian
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Alexandru David-Cristian
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
8.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
30
Arama Bogdan
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Arama Bogdan
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Timofte Carla
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Negreanu Maria Cristina
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
600m
2:01.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Negreanu Maria Cristina
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Balaban Teodora
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Balaban Teodora
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Timofte Carla
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Sisiala Andrei Vlad
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Sisiala Andrei Vlad
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.31
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Ioan Maria
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.1
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Ioan Maria
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.04
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Circiumaru Alexandra-Ma
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Circiumaru Alexandra-Ma
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Circiumaru Alexandra-Ma
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.51
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Marinita Robert
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Marinita Robert
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Alexandru David-Cristia
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Alexandru David-Cristia
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Alexandru David-Cristia
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Tudor Andrei
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Tudor Andrei
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.21
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Radu Anastasia
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
Cs
50mH
9.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Radu Anastasia
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
Cs
LJ
3.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Coman Maria Irina
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
Cs
50mH
9.4
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Coman Maria Irina
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
Cs
LJ
3.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Ciolacu Miriam Andreea
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Ciolacu Miriam Andreea
C2
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
31
Schifirnet Maria-Brindu
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Schifirnet Maria-Brindu
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Negreanu Maria Cristina
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
200m
33.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Negreanu Maria Cristina
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
600m
02:02.56
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Ercuta Eva
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.75
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Ercuta Eva
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Sisiala Andrei Vlad
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Sisiala Andrei Vlad
C2
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.88
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Movila George Rares
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
Cs
50mH
9.04
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Movila George Rares
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
Cs
LJ
3.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Constantin Dragos Mihai
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
Cs
50m
7.55
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Constantin Dragos Mihai
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
Cs
50m
7.53
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Constantin Dragos Mihai
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
Cs
50mH
8.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
35
Hogea Alis
C3
W
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
17.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Hogea Alis
C3
W
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Dancu Sofia
C3
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Dancu Sofia
C3
W
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.07
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Hidecuti Sofia
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Hidecuti Sofia
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Glaudean Mara
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Glaudean Mara
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.68
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Dorobantu Angela
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
14.75
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Dorobantu Angela
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Boghean Sofia
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Boghean Sofia
C3
W
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.52
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.52
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.54
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
25
Popescu Daria
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.17
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Popescu Daria
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Ivan Irina
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.43
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Ivan Irina
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.24
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Hogia Bianca
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.48
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Hogia Bianca
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Ercuta Delia
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Ercuta Delia
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Dancu Maria
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.93
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Dancu Maria
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Boghean Ioana
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Boghean Ioana
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.29
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
65
Vasile Aiana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
68
Vasile Aiana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Nicolescu Maria
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
200m
43.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
64
Nicolescu Maria
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
63
Marin Eva
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.51
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Marin Eva
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
47
Gliga Maria
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.76
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
41
Gliga Maria
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Dinica Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.33
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
40
Dinica Ioana
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.81
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
62
Chitu Eliza
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
56
Chitu Eliza
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.57
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Carciumaru Alexandra
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Carciumaru Alexandra
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Timofte Carla
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Timofte Carla
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.04
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
57
Teler Timeea
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.09
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
55
Teler Timeea
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Radu Anastasia
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
Csm Bucur
50mH
9.64
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Radu Anastasia
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
Csm Bucur
LJ
4.02
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
72
Predeteanu Irina
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.20
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
66
Predeteanu Irina
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.22
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
54
Mocanu Ana Maria
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
57
Mocanu Ana Maria
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.54
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
70
Ilie Oana
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.02
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
63
Ilie Oana
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.40
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
41
Gavrila Maria
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.49
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
50
Gavrila Maria
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Coman Maria Irina
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
Csm Bucur
50mH
9.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Coman Maria Irina
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
Csm Bucur
LJ
4.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
71
Bodirla Lavinia
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.13
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
67
Bodirla Lavinia
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
53
Arsintioaia Teodora
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.92
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
49
Arsintioaia Teodora
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.75
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
42
Alexandrescu Georgia
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Alexandrescu Georgia
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.90
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
52
Dorobantu Ovidiu
C3
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
14.33
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
44
Dorobantu Ovidiu
C3
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
54
Calin Horia
C3
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
20.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
44
Calin Horia
C3
M
2013
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
35
Punga Robert
C3
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Punga Robert
C3
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
50
Poroineanu Andrei
C3
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.88
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Poroineanu Andrei
C3
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Neagu Eric
C3
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
53
Molea Rares
C3
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
14.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
47
Molea Rares
C3
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
45
Ceciu Teodor Costin
C3
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Marinita Robert
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.56
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Marinita Robert
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Dumitru Daniel
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.34
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Dumitru Daniel
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.40
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Diaconu George
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Diaconu George
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Coman Alexandru
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.48
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
43
Coman Alexandru
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
1.31
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
39
Simion Antonio
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.35
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Simion Antonio
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.31
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
43
Rusu Tudor
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Rusu Tudor
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.30
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Rusen Rares
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Rusen Rares
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.40
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Nitu Razvan
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Nitu Razvan
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
51
Neagu Dominic
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
14.16
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
39
Neagu Dominic
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Fratila David
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.19
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Fratila David
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Duse Damian
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Duse Damian
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.51
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Dumitru Horia
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.77
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Dumitru Horia
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.78
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Dumitrescu Valentin
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Dumitrescu Valentin
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
44
Draganescu Aris
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
39
Draganescu Aris
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
42
Chis Luca
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
11.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
38
Chis Luca
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.02
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Andreita Tudor
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Andreita Tudor
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.31
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Andreita Stefan
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.54
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Andreita Stefan
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Alexandru David-Cristian
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Alexandru David-Cristian
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Alexandru David-Cristian
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
58
Wanya Maximilian
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.27
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
39
Wanya Maximilian
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.48
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
25
Tudor Andrei
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Tudor Andrei
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Kinn Mihnea
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
56
Corobaianu David
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.85
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Corobaianu David
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.65
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
43
Coada Alexandru
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Barbu Cristian
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Barbu Cristian
C3
M
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
44
Timaru Matei
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
41
Timaru Matei
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Sisiala Andrei Vlad
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Sisiala Andrei Vlad
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.90
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Raducan Alexandru
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.49
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Raducan Alexandru
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Nedelea Andrei
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Nedelea Andrei
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Barleanu Eric
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.78
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Barleanu Eric
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.99
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Barleanu Eric
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
42
Balasel Matei
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
37
Schifirnet Maria-Brindusa
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
44
Schifirnet Maria-Brindusa
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Negreanu Maria Cristina
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
200m
33.16
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Negreanu Maria Cristina
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.68
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Ercuta Eva
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.64
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
37
Ercuta Eva
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.35
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Coruga Bianca
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.20
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
51
Ciobanu Carmen
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
51
Ciobanu Carmen
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.81
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
52
Olteanu Alexia
C2
W
2006
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
48
Oanta Carla
C2
W
2006
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.40
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
49
Oanta Carla
C2
W
2006
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
42
Alexandrescu Ana
C2
W
2006
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.02
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
33
Alexandrescu Ana
C2
W
2006
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.47
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Movila George Rares
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
Csm Bucur
50mH
9.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Movila George Rares
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
Csm Bucur
LJ
3.94
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Constantin Dragos Mihai
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
Csm Bucur
50mH
8.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Constantin Dragos Mihai
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
Csm Bucur
50m
7.57
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Constantin Dragos Mihai
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
Csm Bucur
50m
7.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Anghelescu David
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.32
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Anghelescu David
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
33
Pirica Nicu
C2
M
2006
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Pirica Nicu
C2
M
2006
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.51
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Marginean Mara
C1
W
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
60m
9.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Burlan Bianca
C1
W
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.65
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Dragomir Irina
C1
W
2004
ACS Proatletic Punga Ionut
60m
8.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Zaharia Rares
C1
M
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
60m
10.74
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Zaharia Rares
C1
M
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.31
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Cazacu Alexandru
C1
M
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
60m
9.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Cazacu Alexandru
C1
M
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.31
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Talic Alexandru
C1
M
2004
ACS Proatletic Punga Ionut
60m
9.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Talic Alexandru
C1
M
2004
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
0
Petre Alexandru
C1
M
2002
ACS Proatletic Punga Ionut
60m
8.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
0
Petre Alexandru
C1
M
2002
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
5.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.30q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Punga Carolina-Andreea
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Timofte Carla
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
10.3
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Timofte Carla
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.27
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Ciolacu Miriam Andreea
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.00q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Ciolacu Miriam Andreea
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
7.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Ciolacu Miriam Andreea
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.07
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
34
Marginean Mara
C3
W
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
12.05
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Burlan Bianca
C3
W
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.94
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Punga Robert
C3
M
2012
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.36
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Marinita Robert
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.33q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Marinita Robert
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Marinita Robert
C3
M
2011
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.87
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Alexandru David-Cristia
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.32
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Alexandru David-Cristia
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.57q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Alexandru David-Cristia
C3
M
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.66
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Sisiala Andrei Vlad
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.54
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Sisiala Andrei Vlad
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Negreanu Maria Cristina
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
200m
33.53
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Negreanu Maria Cristina
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Marginean Mara
C1
W
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.05
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
37
Burlan Bianca
C1
W
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.60
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
PUNGA CAROLINA
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.38
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
PUNGA CAROLINA
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.30
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
PUNGA CAROLINA
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.30
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
PUNGA CAROLINA
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.09
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
9
IOAN MARIA
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.65
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
IOAN MARIA
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.94
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
15
ERCUTA DELIA
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
10.24
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
14
ERCUTA DELIA
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
2.21
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
10
CARCIUMARU ALEXANDRA
C3
W
2009.00
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.57
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
11
CARCIUMARU ALEXANDRA
C3
W
2009
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.24
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
CIOLACU MIRIAM
C3
W
2008.00
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.07
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
15
TIMOFTE CARLA
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.18
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
9
RADU ANASTASIA
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
LJ
3.55
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
COMAN MARIA
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
LJ
3.76
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
CIOLACU MIRIAM
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.02
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
CIOLACU MIRIAM
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.84
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
20
SISIALA ANDREI
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.73
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
10
SISIALA ANDREI
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.45
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
BARLEANU ERIC
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
50m
7.73
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
BARLEANU ERIC
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
50m
8.03
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
BARLEANU ERIC
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
LJ
3.84
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
19
SACALIUC ANDREEA
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
200m
36.55
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
21
SACALIUC ANDREEA
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.70
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
23
ERCUTA EVA
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.79
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
33
ERCUTA EVA
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.13
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
MOVILA GEORGE
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
50mH
9.44
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
11
MOVILA GEORGE
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
LJ
3.81
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
CONSTANTIN DRAGOS
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
50m
7.52
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
CONSTANTIN DRAGOS
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
50m
7.50
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
CONSTANTIN DRAGOS
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
50mH
8.50
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
25
MARGINEAN MARA
C1
W
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
60m
9.57
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
17
MARGINEAN MARA
C1
W
2005
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
4.18
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Pungă Carolina
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.65
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
5
Pungă Carolina
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.77
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
10
Pungă Carolina
C3
W
2010
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.11
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Radu Anastasia
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
50mH
9.79
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Radu Anastasia
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
LJ
3.84
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Coman Maria
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
50mH
9.45
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
3
Coman Maria
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
LJ
3.72
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Ciolacu Miriam
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Ciolacu Miriam
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.31
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Ciolacu Miriam
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.05
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
4
Ciolacu Miriam
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
10.02
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
4
Şişială Andrei
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.73
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
6
Şişială Andrei
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.79
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
3
Şişială Andrei
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.47
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
18
Luca Ştefan
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.46
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
14
Bizică Denis
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.24
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Bârlenu Eric
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
50m
8.32
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Bârlenu Eric
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
50m
7.98
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Bârlenu Eric
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
LJ
3.70
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
11
Negreanu Maria
C2
W
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
150m
24.73
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
10
Movilă George
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
60m
9.68
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
10
Movilă George
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
LJ
3.60
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Constantin Dragoş
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
60m
8.91
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
3
Constantin Dragoş
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
60m
8.90
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Constantin Dragoş
C2
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
CSM Bucuresti
60mH
9.99
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Radu Anastasia
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.83
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Radu Anastasia
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.40
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Coman Maria
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.64
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Coman Maria
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.64
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Coman Maria
C3
W
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.01
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Sîsîială Andrei Vlad
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.12
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Sîsîială Andrei Vlad
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
9.06
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Sîsîială Andrei Vlad
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.10
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Bârlenu Eric
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.37
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Bârlenu Eric
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
50m
8.57
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Bârlenu Eric
C3
M
2008
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.46
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Constantin Dragoş
C3
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
50mH
9.46
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Constantin Dragoş
C3
M
2007
ACS Proatletic Punga Ionut
LJ
3.90
CN Zona 2017
2017-01-01

Momentan, pagina dedicată structurii sportive ACS Proatletic Punga Ionut nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile