ACS Armada Sud Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
---
Radoi Mihai Alexandru
J2
M
2003
ACS Armada Sud Bucuresti
300mH
DNF
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Radoi Gabriel Ovidiu
J2
M
2003
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
5.67
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
27
Manea Mihaela
C3
W
2011
ACS Armada Sud Bucuresti
50m
9.45
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
39
Dodu Ilinca
C3
W
2011
ACS Armada Sud Bucuresti
50m
10.09
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
33
Dodu Ilinca
C3
W
2011
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
2.48
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
36
Alexandru Luca
C3
M
2011
ACS Armada Sud Bucuresti
50m
11.31
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
38
Beleuta Ioan
C3
M
2010
ACS Armada Sud Bucuresti
50m
11.39
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
35
Beleuta Ioan
C3
M
2010
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
2.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Cretu Linca
C2
W
2008
ACS Armada Sud Bucuresti
SP
5.71
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
53
Cretu Ilinca
C2
W
2008
ACS Armada Sud Bucuresti
50m
9.4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
30
Vantu Eva Maria
C4
W
2011
ACS Armada Sud Bucuresti
50m
11.64
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
12
Negreanu Dragos
C4
M
2010
ACS Armada Sud Bucuresti
50m
8.89
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
9
Negreanu Dragos
C4
M
2010
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
3.09
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Dedu Valentin
C3
M
2009
ACS Armada Sud Bucuresti
SP
6.69
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Radoi Mihai Alexandru
J3
M
2003
ACS Armada Sud Bucuresti
200m
25.41
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
6
Radoi Gabriel Ovidiu
J3
M
2003
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
5.75
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
36
Paun Lavinia Florentina
C3
W
2011
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
2.27
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Radoi Ovidiu
J3
M
2003
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
5.60
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
15
Stanculea Maria
C3
W
2010
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
2.12
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
9
Poenariu Maria
C3
W
2010
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
2.49
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
19
Dumitrache Sara
C3
W
2010
ACS Armada Sud Bucuresti
50m
10.44
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Anghel Sofia
C3
W
2010
ACS Armada Sud Bucuresti
200m
47.31
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Anghel Sofia
C3
W
2010
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
3.82
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
0
Oancea Maria
J3
W
2002
ACS Armada Sud Bucuresti
LJ
Nereușit
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Iancu Diana
J3
W
2002
ACS Armada Sud Bucuresti
400m
66.85
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
7
Nicolae Marian
J3
M
2002
ACS Armada Sud Bucuresti
60m
8.33
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
8
Nicolae Marian
J3
M
2002
ACS Armada Sud Bucuresti
60m
8.18
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Profeza Valentin
J2
M
2000
ACS Armada Sud Bucuresti
60m
8.33
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01

Momentan, pagina dedicată structurii sportive ACS Armada Sud Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile