CS Locomotiva Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
1
Codrin Nicolau Andrei
MAS
M
1981
CS Locomotiva Bucuresti
100m
12.25
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Codrin Nicolau Andrei
MAS
M
1981
CS Locomotiva Bucuresti
100m
12.23
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Codrin Nicolau Andrei
MAS
M
1981
CS Locomotiva Bucuresti
200m
24.93
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
7
Codrin Nicolau Andrei
MAS
M
1981
CS Locomotiva Bucuresti
400m
55.36
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
9
POPISTASU GHEORGHE
MAS
M
1947
CS Locomotiva Bucuresti
800m
3:17.26
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
10
David Daniela
M
W
1981
CS Locomotiva Bucuresti
100m
16.94
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
---
Ichim Mihaita
S,T
M
1991
CS Locomotiva Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Moise Marius
M
M
1980
CS Locomotiva Bucuresti
800m
2:37.03
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Bratu Victor Florin
M
M
1969
CS Locomotiva Bucuresti
CS Rapid
800m
2:17.93
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
4
Berea George Eduard
M
M
1969
CS Locomotiva Bucuresti
800m
2:38.98
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Nitulescu Ioan-Bogdan
J1,S,T,M
M
1974
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Oprina Stefan
J1,S,T,M
M
1967
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Ichim Mihaita
J1,S,T
M
1991
CS Locomotiva Bucuresti
800m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
5
Bibire Liviu
S,T,M
M
1993
CS Locomotiva Bucuresti
400m
66.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
6
Ichim Mihaita
S,T,M
M
1991
CS Locomotiva Bucuresti
400m
70.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Puzderica Vali
S,T,M
M
1967
CS Locomotiva Bucuresti
400m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Ichim Mihaita
S,T
M
1991
CS Locomotiva Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
4
Stanciu Gabrielka
M
W
1972
CS Locomotiva Bucuresti
60m
12.53
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
4
Stanciu Gabrielka
M
W
1972
CS Locomotiva Bucuresti
60m
12.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Stanciu Gabrielka
M
W
1972
CS Locomotiva Bucuresti
400m
1:36.43
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Bibire Liviu
J1,T,S
M
1993
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:11.79
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Ichim Mihaita
J1,T,S
M
1991
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:06.15
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Stanciu Gabrielka
M
W
1972
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
DNF
Afterwork Athletics Championships, 08 decembrie 2018
2018-12-08
5
Moise Marius
M
M
1980
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:26.60
Afterwork Athletics Championships, 08 decembrie 2018
2018-12-08
3
Tudor Mihail-Gabriel
M
M
1979
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:13.29
Afterwork Athletics Championships, 08 decembrie 2018
2018-12-08
2
Nitulescu Ioan-Bogdan
M
M
1974
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:05.03
Afterwork Athletics Championships, 08 decembrie 2018
2018-12-08
1
Bratu Victor Florin
M
M
1969
CS Locomotiva Bucuresti
CS Rapid
1500m
4:42.46
Afterwork Athletics Championships, 08 decembrie 2018
2018-12-08
4
Berea George Eduard
M
M
1969
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:26.54
Afterwork Athletics Championships, 08 decembrie 2018
2018-12-08
14
Constantin Cristiana Alexandra
Sen
W
1996
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
6:25.52
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
10
Bratu Andreea Corina
Sen
W
1990
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:57.38
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Bratu Andreea Corina
Sen
W
1990
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
12:35.11
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Bratu Andreea Corina
Sen
W
1990
CS Locomotiva Bucuresti
400m
1:19.96
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
15
Mihailov Alina-Rodica
Sen
W
1978
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
6:27.82
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Trandafir Emanuel Marian
Sen
M
1993
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
4:05.36
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Trandafir Emanuel Marian
Sen
M
1993
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
8:47.30
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
27
Popa Boby
Sen
M
1986
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:04.72
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Popa Boby
Sen
M
1986
CS Locomotiva Bucuresti
400m
1:03.26
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
35
Moise Marius
Sen
M
1980
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
6:01.46
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
26
Tudor Mihail Gabriel
Sen
M
1979
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
4:59.80
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
37
Mocanu Adrian
Sen
M
1975
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
6:36.51
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
34
Voicu Bogdan
Sen
M
1974
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:54.67
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
22
Bratu Victor Florin
Sen
M
1969
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
4:50.89
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
33
Berea George Eduard
Sen
M
1969
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:50.19
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Mihailov Alina-Rodica
M
W
1978
CS Locomotiva Bucuresti
400m
1:27.69
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
0
Dumitrescu Alexandru
M
M
1986
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
DNF
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Moise Marius
M
M
1980
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
14:37.27
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
8
Moise Marius
M
M
1980
CS Locomotiva Bucuresti
400m
1:19.21
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
5
Tudor Mihail Gabriel
M
M
1979
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
11:12.39
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Tudor Mihail Gabriel
M
M
1979
CS Locomotiva Bucuresti
400m
1:04.07
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
5
Tudor Mihail Gabriel
M
M
1979
CS Locomotiva Bucuresti
800m
2:29.19
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Mocanu Adrian
M
M
1975
CS Locomotiva Bucuresti
400m
1:16.20
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Bratu Victor Florin
M
M
1969
CS Locomotiva Bucuresti
400m
1:03.05
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Berea George Eduard
M
M
1969
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
14:35.02
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
5
Berea George Eduard
M
M
1969
CS Locomotiva Bucuresti
400m
1:13.86
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
9
Nestian Alexandru Daniel
M
M
1962
CS Locomotiva Bucuresti
60m
9.63
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Nestian Alexandru Daniel
M
M
1962
CS Locomotiva Bucuresti
SP
9.30
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Ştirbulescu Denisa
Sen
W
1993
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:08.38
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Ştirbulescu Denisa
Sen
W
1993
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
11:40.19
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Mariş Antonia Teodora
Sen
W
1990
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:04.03
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Mariş Antonia Teodora
Sen
W
1990
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
11:14.01
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Trandafir Emanuel Marian
Sen
M
1993
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
4:11.53
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Trandafir Emanuel Marian
Sen
M
1993
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
8:52.75
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Cucolea Andrei
Sen
M
1993
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
Desc.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Cucolea Andrei
Sen
M
1993
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
9:12.76
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
9
Acatrinei Lucian
Sen
M
1988
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:30.83
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
8
Acatrinei Lucian
Sen
M
1988
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
11:48.30
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
4
Dumitrescu Alexandru
Sen
M
1986
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
4:42.90
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
4
Dumitrescu Alexandru
Sen
M
1986
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
10:17.04
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
8
Burcezan Cosmin Gabriel
Sen
M
1982
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:16.27
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Burcezan Cosmin Gabriel
Sen
M
1982
CS Locomotiva Bucuresti
800m
2:33.51
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Bereş Hunor
Sen
M
1981
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
4:27.32
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Bereş Hunor
Sen
M
1981
CS Locomotiva Bucuresti
400m
57.68
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Bereş Hunor
Sen
M
1981
CS Locomotiva Bucuresti
800m
2:07.69
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Tanase Dan
Sen
M
1980
CS Locomotiva Bucuresti
SP
7.28
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
5
Retea Claudiu
Sen
M
1980
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
4:51.92
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
5
Retea Claudiu
Sen
M
1980
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
10:31.46
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
7
Botan Mihai
Sen
M
1979
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
5:00.09
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Botan Mihai
Sen
M
1979
CS Locomotiva Bucuresti
3000m
10:57.30
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Cazacu Cristian
Sen
M
1972
CS Locomotiva Bucuresti
1500m
4:40.87
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Nestian Daniel
Sen
M
1960
CS Locomotiva Bucuresti
SP
7.68
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CS Locomotiva Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile