Asociatia Municipala de Atletism Bucuresti

Atletic Club Iacris Buc.

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
12
Gudea, Matei
C4
M
2011
Atletic Club Iacris Buc.
50m
9.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Gudea, Matei
C4
M
2011
Atletic Club Iacris Buc.
LJ
2.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Gudea, Matei
C4
M
2011
Atletic Club Iacris Buc.
50m
9.8
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Gudea, Matei
C4
M
2011
Atletic Club Iacris Buc.
LJ
2.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Marinescu, David
C2
M
2007
Atletic Club Iacris Buc.
200m
31.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Marinescu, David
C2
M
2007
Atletic Club Iacris Buc.
LJ
4.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Marinescu, David
C2
M
2007
Atletic Club Iacris Buc.
200m
31.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Marinescu, David
C2
M
2007
Atletic Club Iacris Buc.
LJ
4.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
16
Surugiu, Ioana
C1
W
2006
Atletic Club Iacris Buc.
800m
3:00.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
16
Surugiu, Ioana
C1
W
2006
Atletic Club Iacris Buc.
800m
3:00.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Mihailesccu, Maria
C1
W
2006
Atletic Club Iacris Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
13
Mihailesccu, Maria
C1
W
2006
Atletic Club Iacris Buc.
800m
2:54.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Mihailesccu, Maria
C1
W
2006
Atletic Club Iacris Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
13
Mihailesccu, Maria
C1
W
2006
Atletic Club Iacris Buc.
800m
2:54.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Nitu, Catinca
C1
W
2005
Atletic Club Iacris Buc.
60m
8.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Nitu, Catinca
C1
W
2005
Atletic Club Iacris Buc.
60m
8.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Nitu, Catinca
C1
W
2005
Atletic Club Iacris Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Nitu, Catinca
C1
W
2005
Atletic Club Iacris Buc.
60m
8.6
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Nitu, Catinca
C1
W
2005
Atletic Club Iacris Buc.
60m
8.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Nitu, Catinca
C1
W
2005
Atletic Club Iacris Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
MILITARU MIHAI
J3
M
2003
ATLETIC CLUB IACRIS BUC.
60m
8.14
CUPA ATHLETIC STAR Edi?ia V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
12.11.2017
5
MILITARU MIHAI
J3
M
2003
ATLETIC CLUB IACRIS BUC.
LJ
5.35
CUPA ATHLETIC STAR Edi?ia V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
12.11.2017
7
MILITARU MIHAI
J3
M
2003
ATLETIC CLUB IACRIS BUC.
SP
8.18
CUPA ATHLETIC STAR Edi?ia V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
12.11.2017
0
CUCIUC FILIP
J3
M
2003
ATLETIC CLUB IACRIS BUC.
60m
DNS
CUPA ATHLETIC STAR Edi?ia V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
12.11.2017
3
CUCIUC FILIP
J3
M
2003
ATLETIC CLUB IACRIS BUC.
LJ
5.60
CUPA ATHLETIC STAR Edi?ia V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
12.11.2017
2
CUCIUC FILIP
J3
M
2003
ATLETIC CLUB IACRIS BUC.
SP
7.80
CUPA ATHLETIC STAR Edi?ia V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
12.11.2017
17
Gheorghe, Gabriela
Sen
W
1978
Atletic Club Iacris Buc.
1500m
7:54.40
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
2
Gheorghe, Alexandru
M
M
1981
Atletic Club Iacris Buc.
200m
28.36
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
6
Gheorghe, Alexandru
M
M
1981
Atletic Club Iacris Buc.
60m
8.40
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
6
Gheorghe, Alexandru
M
M
1981
Atletic Club Iacris Buc.
60m
8.44
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
7
Codid, Marius
M
M
1976
Atletic Club Iacris Buc.
60m
9.08
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
8
Codid, Marius
M
M
1976
Atletic Club Iacris Buc.
60m
8.82
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
7
Tiparu, Dani
M
M
1973
Atletic Club Iacris Buc.
60m
8.74
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
7
Hobai, Alexandra
J3
W
2004
Atletic Club Iacris Buc.
200m
28.74
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
9
Codin Maria
C3
W
2009
Atletic Club IACRIS Buc.
50m
9.11
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
3
Pristolian Riana
C3
W
2008
Atletic Club IACRIS Buc.
50mH
9.81
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
11
Firu Maria
C3
W
2008
Atletic Club IACRIS Buc.
50m
9.22
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
7
Budesu Sofia
C3
W
2008
Atletic Club IACRIS Buc.
300m
01:06.02
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
17
Bude?u Sofia
C3
W
2008
Atletic Club IACRIS Buc.
50m
9.46
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
12
Badea Andreea
C3
W
2008
Atletic Club IACRIS Buc.
50m
9.26
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
18
Badea Andreea
C3
W
2008
Atletic Club IACRIS Buc.
LJ
2.80
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
4
?tefan Maria
C3
W
2008
Atletic Club IACRIS Buc.
300m
56.64
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
16
Bandoi Antonie
C3
M
2010
Atletic Club IACRIS Buc.
50m
9.37
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017

Momentan, pagina dedicată structurii sportive Atletic Club Iacris Buc. nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile