ACS Athletic Club Iacris

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
3
Iacoban Cristina Gabriela
T
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
100m
12.73
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Iacoban Cristina Gabriela
T
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
100m
12.80
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Iacoban Cristina Gabriela
T
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
200m
26.48
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Iacoban Cristina Gabriela
T
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
TJ
10.95
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Chiorpec Mihai Vlad
T
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
CSM Onesti
110mH
15.52
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
CODIN MARIA
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
BIA
858
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
CODIN MARIA
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.82
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
CODIN MARIA
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.03
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
BADEA ANDREEA
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
BIA
774
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
BADEA ANDREEA
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.26
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
BADEA ANDREEA
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
HJ
0.95
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
MARINA MIHAI
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
BIA
750
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
MARINA MIHAI
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.50
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
MARINA MIHAI
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
HJ
0.95
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
MARACINE ANDREI
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
BIA
756
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
MARACINE ANDREI
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.44
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
MARACINE ANDREI
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
HJ
0.95
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
MAHERA DANIEL
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
BIA
828
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
MAHERA DANIEL
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.72
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
MAHERA DANIEL
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
HJ
0.95
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
IONESCU VORNICU GEORGE
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
BIA
808
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
IONESCU VORNICU GEORGE
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.32
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
IONESCU VORNICU GEORGE
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.03
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
DIMA STEFAN
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
BIA
929
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
DIMA STEFAN
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.56
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
DIMA STEFAN
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.12
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
ANDREESCU MIRCEA
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
BIA
728
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
ANDREESCU MIRCEA
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.72
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
ANDREESCU MIRCEA
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
HJ
0.95
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
ANDREESCU DANIEL
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
BIA
529
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
ANDREESCU DANIEL
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
10.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
ANDREESCU DANIEL
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
SP
5.09
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
STEFAN MARIA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
BIA
946
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
STEFAN MARIA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.29
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
STEFAN MARIA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.10
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
PRISTOLIAN RIANA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
BIA
1097
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
PRISTOLIAN RIANA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50mH
8.26
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
PRISTOLIAN RIANA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.98
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
FIRU MARIA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
BIA
950
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
FIRU MARIA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.80
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
FIRU MARIA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.21
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
BUDESU SOFIA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
BIA
739
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
BUDESU SOFIA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50mH
11.52
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
BUDESU SOFIA
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.66
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
POPA VICTOR
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
BIA
656
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
POPA VICTOR
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.19
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
POPA VICTOR
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
HJ
0.90
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
IONITA ALEXANDRU
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
BIA
883
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
IONITA ALEXANDRU
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.32
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
IONITA ALEXANDRU
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.18
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
GHEORGHE ALEXANDRU
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
BIA
845
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
GHEORGHE ALEXANDRU
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.05
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
GHEORGHE ALEXANDRU
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.05
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
DRAGOMIR ALEXANDRU
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
BIA
774
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
DRAGOMIR ALEXANDRU
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.26
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
DRAGOMIR ALEXANDRU
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
HJ
0.95
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
35
Ionita Mihaela
C3
W
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.86
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
30
Ionita Mihaela
C3
W
2010
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.62
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
24
Pavlovici Stefan
C3
M
2011
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.6
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
22
Pavlovici Stefan
C3
M
2011
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.63
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Gudea Matei
C3
M
2011
ACS Athletic Club Iacris
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
33
Gudea Matei
C3
M
2011
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.24
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Codin Maria
C2
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
20
Codin Maria
C2
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.55
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
Banu Larisa
C2
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50mH
12.26
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
23
Banu Larisa
C2
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
200m
39.28
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Badea Andreea
C2
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Badea Andreea
C2
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
200m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Stefan Maria
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.78
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Stefan Maria
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.44
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Stefan Maria
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
200m
29.97
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Pristolian Riana
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50mH
8.38
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Pristolian Riana
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.02
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
12
Firu Maria
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.16
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Firu Maria
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
200m
32.41
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Budesu Sophia
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.58
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Mahera Daniel
C2
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.27
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Mahera Daniel
C2
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
200m
33.49
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
45
Andreescu Mircea
C2
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.89
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
36
Andreescu Mircea
C2
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
SP
2.48
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
38
Salanti Gabriel
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
SP
2.4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
19
Ionita Alexandru
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.5
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
21
Ionita Alexandru
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
SP
3.48
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Copuzeanu Medeea
C5
W
2012
ACS Athletic Club Iacris
50m
10.72
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Mogosiu Andrei
C5
M
2012
ACS Athletic Club Iacris
50m
10.26
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
25
Gudea Matei
C4
M
2011
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.91
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
22
Gudea Matei
C4
M
2011
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.26
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
26
Pavlovici Stefan
C4
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.97
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
20
Pavlovici Stefan
C4
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.49
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
24
Budesu Andreas Constantin
C4
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.90
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
19
Budesu Andreas Constantin
C4
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.68
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Maracine Andrei
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.83
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Maracine Andrei
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.79
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Dragomir Alexandru
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.61
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Dragomir Alexandru
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
HJ
0.95
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Dragomir Alexandru
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
BIA
190
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Nicolae Melissa
C1
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.52
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Nicolae Melissa
C1
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.51
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Nicolae Melissa
C1
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
200m
28.42
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Surugiu Ioana
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
200m
30.99
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Surugiu Ioana
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
800m
2:55.76
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Mihailesccu Maria
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
200m
31.69
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Mihailesccu Maria
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
800m
2:52.74
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Ivanescu Daliana
T
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
CSS Dinamo
800m
3:04.02
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
9
Nitu Catinca Maria
J3
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
CSS Dinamo
200m
28.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
9
Amza Alexandra
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
CSS Nr 7 D
LJ
4.70
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
15
Hnatiuc Rares
J3
M
2004
ACS Athletic Club Iacris
CSS Dinamo
200m
28.82
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
5
Militaru Mihai Matei
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
CSS Dinamo
LJ
5.81
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Cuciuc Filip
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
CSS Dinamo
LJ
6.09
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Iacoban Cristina Gabriela
T
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
CSM Craiov
60m
7.81
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Iacoban Cristina Gabriela
T
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
CSM Craiov
60m
7.79
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Iacoban Cristina Gabriela
T
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
CSM Craiov
TJ
10.80
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
9
Nitu Catinca Maria
J3
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
CSS Dinamo
60m
8.69
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
11
Amza Alexandra
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
CSS Nr 7 D
TJ
9.84
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
20
Hnatiuc Rares
J3
M
2004
ACS Athletic Club Iacris
CSS Dinamo
60m
8.53
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Militaru Mihai Matei
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
CSS Dinamo
TJ
11.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
12
Gudea Matei
C4
M
2011
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Gudea Matei
C4
M
2011
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Marinescu David
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
200m
31.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Marinescu David
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
16
Surugiu Ioana
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
800m
3:00.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
17
Mihailescu Maria Alexandra
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
200m
31.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Mihailescu Maria Alexandra
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
800m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Mihailesccu Maria
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
13
Mihailesccu Maria
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
800m
2:54.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Nitu Catinca Maria
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
200m
28.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Nitu Catinca
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Nitu Catinca
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Nitu Catinca
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
28
Pristolian Bianca
C3
W
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.42
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
41
Ionita Mihaela
C3
W
2010
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
43
Dragut Melisa
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
10.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Codin Maria Alexia
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Codin Maria Alexia
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Banu Larisa
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Badea Andreea
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
47
Pavovlici Stefan
C3
M
2011
ACS Athletic Club Iacris
LJ
1.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
57
Pavlovici Stefan
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
10.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Gheorghe Teodor Cristia
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.67
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Gheorghe Teodor Cristia
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
31
Copuzeanu Cezar
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.43
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Copuzeanu Cezar
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
47
Chis Tudor
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
10.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
27
Chis Tudor
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Budesu Andreas Constant
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
50mH
12.97
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Budesu Andreas Constant
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Toderascu Teodor
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
21
Paun Calin
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.75
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Micu Stefan
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Micu Stefan
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
24
Maracine Andrei
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.67
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
25
Mahera Daniel
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Ionescu Vornicu George
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.99
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
30
Ionescu Vornicu George
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.57
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Dima Stefan Andrei
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.47
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Dima Stefan Andrei
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
25
Cornateanu Florian
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
27
Cornateanu Florian
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Vataselu Violeta
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50mH
11.82
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Vataselu Violeta
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Stefan Maria Alexandra
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
200m
33.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Pristolian Stefania Ria
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50mH
8.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Firu Maria Alessia
C2
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Nicolae Melissa
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Nicolae Melissa
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Linca Maria Elisa
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
200m
30.95
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Ionita Alexandru Razvan
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.71
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Gheorghe Alexandru Mari
C2
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.29
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
27
Mihailescu Mircea Nicol
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.04
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
29
Lungu Vlad
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
29
Pomarleanu Maria
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Mihailescu Maria Alexan
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
200m
32.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Gavrila Ana Steliana
C1
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
200m
30.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Nitu Catinca Maria
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Nitu Catinca Maria
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.82
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Cristica Ana
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
5.21
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Cristica Ana
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
9.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Stefan Alexandru Mihai
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
PV
2.20
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Manolescu-Neacsu Andrei
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Manolescu-Neacsu Andrei
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.1
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Manolescu-Neacsu Andrei
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
200m
27.27
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Georgescu Vlad Ioan
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Duta Stefan Horia
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Iacoban Cristina Gabriela
S
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
CS Rapid B
60m
7.99
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Iacoban Cristina Gabriela
S
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
CS Rapid B
60m
7.93
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Dragan Stefania Andreea
S
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
Css 7 Dina
PV
2.80
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
17
Gheorghe Gabriela
S
W
1978
ACS Athletic Club Iacris
1500m
7:54.40
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Gheorghe Alexandru
MAS
M
1981
ACS Athletic Club Iacris
200m
28.36
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Gheorghe Alexandru
MAS
M
1981
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.40
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Gheorghe Alexandru
MAS
M
1981
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.44
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Codid Marius
MAS
M
1976
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.08
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
8
Codid Marius
MAS
M
1976
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.82
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Tiparu Dani
MAS
M
1973
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.74
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Hobai Alexandra
J3
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
200m
28.74
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
12
Himceac Alexia
J3
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
200m
30.33
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Himceac Alexia
J3
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
60m
8.38
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Himceac Alexia
J3
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
60m
8.41
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Chifa Patricia
J3
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
60m
8.41
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
8
Chifa Patricia
J3
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
60m
8.45
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Amza Alexandra
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
HJ
1.35
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
12
Amza Alexandra
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
LJ
4.53
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Militaru Mihai Matei
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
HJ
1.65
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
5
Militaru Mihai Matei
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
LJ
5.48
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Cuciuc Filip
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
60m
7.81
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Cuciuc Filip
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
LJ
6.13
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Nastase Roberta Magdalena
J1
W
1999
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
60m
8.64
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Nastase Roberta Magdalena
J1
W
1999
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
60m
8.63
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Nastase Roberta Magdalena
J1
W
1999
ACS Athletic Club Iacris
Css Dinamo
LJ
4.87
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
AMZA ALEXANDRA
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
200m
29.97
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
MILITARU MIHAI
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.14
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
MILITARU MIHAI
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
5.35
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
MILITARU MIHAI
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
SP
8.18
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
0
CUCIUC FILIP
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
60m
DNS
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
CUCIUC FILIP
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
5.60
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
CUCIUC FILIP
J3
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
SP
7.80
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
12
CODIN MARIA
C3
W
2009.00
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.75
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
18
BADEA ANDREEA
C3
W
2009.00
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.12
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
16
CODIN MARIA
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.17
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
27
BADEA ANDREEA
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.97
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
STEFAN MARIA
C3
W
2008.00
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.36
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
PRISTOLIAN RIANA
C3
W
2008.00
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.23
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
FIRU MARIA
C3
W
2008.00
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.43
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
28
BUDESU SOPHIA
C3
W
2008.00
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.37
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
STEFAN MARIA
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
200m
35.17
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
STEFAN MARIA
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.34
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
PRISTOLIAN RIANA
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.10
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
PRISTOLIAN RIANA
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.93
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
FIRU MARIA
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.41
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
14
FIRU MARIA
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.19
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
12
BUDESU SOPHIA
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.22
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
26
GHEORGHE TEODOR
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.08
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
33
Nicu Stefan
C3
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.44
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
33
Micu Stefan
C3
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.45
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
22
IONITA ALEXANDRU
C3
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.79
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
14
IONITA ALEXANDRU
C3
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.30
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
13
GHEORGHE ALEXANDRU
C3
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.57
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
18
GHEORGHE ALEXANDRU
C3
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.21
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
15
Ristea Ekaterina
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.44
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
30
Ristea Ekaterina
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.27
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
NiculaE Melisa
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
200m
31.54
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Niculae Melisa
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.88
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Niculae Melisa
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.81
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
46
NiculaE Melisa
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
9
LINCA MARIA
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
200m
32.27
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
LINCA MARIA
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.04
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
LINCA MARIA
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.06
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
12
MIHAILESCU MARIA
C2
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
200m
33.86
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
26
MIHAILESCU MARIA
C2
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.31
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
GAVRILA ANA
C2
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
200m
31.06
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
GAVRILA ANA
C2
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
50mH
8.9
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
GAVRILA ANA
C2
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.03
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
19
NICOLAE VLADIMIR
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.31
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
22
MIHAILESCU MIRCEA
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.20
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
19
MARINESCU DAVID
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.36
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
13
MARINESCU DAVID
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.66
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
NITU CATINCA
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.68
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
NITU CATINCA
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.81
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
CRISTICA ANA
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
50mH
10.21
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
CRISTICA ANA
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
5.05
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
HOBAI ALEXANDRA
C1
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
50mH
10.34
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
CHIFA PATRICIA
C1
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.48
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
CHIFA PATRICIA
C1
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.46
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
MANOLESCU NEACSU ANDREI
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
200m
28.23
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
GEORGESCU VLAD
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
200m
28.81
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
GEORGESCU VLAD
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.65
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
13
BOBOC NICHOLAS
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.08
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Ciuca Iulia
J2
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
100m
13.89
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Ciuca Iulia
J2
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
100m
13.94
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
10
Ciuca Iulia
J2
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
200m
34.12
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Amza Alexandra
J2
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
HJ
DNQ
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Amza Alexandra
J2
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.44
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Roşu Diana
J2
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
100mH
15.34
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Roşu Diana
J2
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.96
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Roşu Diana
J2
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
SP
7.63
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Iacoban Cristina
J2
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
100m
12.77
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Iacoban Cristina
J2
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
200m
26.73
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
12
Niţă Alexandru
J2
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.39
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
9
Militaru Mihai
J2
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
5.27
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
7
Cuciuc Filip
J2
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
5.48
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Dincă Angelo
J2
M
2002
ACS Athletic Club Iacris
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
11
Dincă Angelo
J2
M
2002
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.67
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Chiorpec Vlad
J2
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
100m
11.70
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Chiorpec Vlad
J2
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
110mH
15.86
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
70
Chiorpec Vlad
J2
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
LJ
6.59
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
6
Niţu Catinca
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
80m
11.61
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
6
Niţu Catinca
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
80m
11.52
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Cristică Ana
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
80mH
13.83
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Cristică Ana
C1
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.85
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Hobai Alexandra
C1
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
300mH
49.05
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Himceac Alexia
C1
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
200m
28.00
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Chifa Patricia
C1
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
80m
10.91
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Chifa Patricia
C1
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
80m
10.91
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Ştefan Alexandru
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Ştefan Alexandru
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
PV
DNQ
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Manolescu Neacsu
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
80m
11.62
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Georgescu Vlad
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
80m
11.13
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
6
Duta Stefan
C1
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
80m
12.90
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
9
Codin Maria
C3
W
2009
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.11
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
4
Ştefan Maria
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
300m
56.64
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
3
Pristolian Riana
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50mH
9.81
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
11
Firu Maria
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.22
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
7
Budesu Sofia
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
300m
01:06.02
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
17
Budeşu Sofia
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.46
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
12
Badea Andreea
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.26
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
18
Badea Andreea
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.80
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
16
Gheorghe Teodor
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.96
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
16
Bandoi Antonie
C3
M
2010
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.37
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
20
Dima Ştefan
C3
M
2009
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.70
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
13
Ioniţă Alexandru
C3
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.09
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
4
Gheorghe Alexandru
C3
M
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.38
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
10
Niculae Melissa
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
150m
24.28
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
4
Niculae Melissa
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.47
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
5
Niculae Melissa
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.56
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
6
Linca Maria
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
150m
23.68
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
4
Linca Maria
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.46
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
6
Linca Maria
C2
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.52
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
12
Mihăilescu Maria
C2
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
150m
25.64
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
10
Mihăilescu Maria
C2
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
60m
10.07
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
7
Gavrilă Ana
C2
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
150m
23.76
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Gavrilă Ana
C2
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
60mH
11.14
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
20
Nicolae Vladimir
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
60m
10.47
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
17
Nicolae Vladimir
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.26
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
22
Mihăilescu Mircea
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
60m
10.74
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
20
Mihăilescu Mircea
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.80
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
12
Marinescu David
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.74
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
14
Marinescu David
C2
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.51
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Suruceanu Vlad
C2
M
2006
ACS Athletic Club Iacris
60m
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
6
Ştefan Maria
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.03
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Cristică Diana
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.60
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Negreanu Maria
C3
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
200m
36.14
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Linca Maria
C3
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
200m
33.79
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Nicolae Vladimir
C3
M
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.49
CN Zona 2017
2017-01-01
19
Gavrilă Ana
C2
W
2006
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.28
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Nitu Catinca
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.95
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Nitu Catinca
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.02
CN Zona 2017
2017-01-01
14
Iordan Grigore Maria
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.78
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Cristică Ana
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.46
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Cristică Ana
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.36
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Cristică Ana
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
50mH
8.48
CN Zona 2017
2017-01-01
56
Neacşu Andrei
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
50m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Georgescu Vlad
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
200m
29.12
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Georgescu Vlad
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.47
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Georgescu Vlad
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
50m
7.32
CN Zona 2017
2017-01-01
23
Duta Stefan
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.11
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Himceac Alexia
C1
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
200m
28.50
CN Zona 2017
2017-01-01
19
Chifa Patricia
C1
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.78
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Iordan Sarah
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.94
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Ciuca Iulia
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.32
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Ciuca Iulia
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.31
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Ciuca Iulia
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
60mH
10.10
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Ciuca Iulia
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
60mH
10.14
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Amza Alexandra
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.35
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Dragomir Ştefan
C1
M
2004
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.44
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Militaru Mihai
C1
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.40
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Cuciuc Filip
C1
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
5.29
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Iordan Sarah
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.6
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Iordan Sarah
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.62
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Ciuca Iulia
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.36
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Ciuca Iulia
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.33
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
6
Amza Alexandra
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.96
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
7
Amza Alexandra
J3
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.94
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Nicolescu Claudia
J3
W
2002
ACS Athletic Club Iacris
200m
31.14
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
10
Nicolescu Claudia
J3
W
2002
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.08
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Iordan Sarah
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
200m
29.86
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Ciuca Iulia
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
200m
27.63
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Amza Alexandra
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.3
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
5
Cristică Diana
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.81
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Cristică Diana
C3
W
2008
ACS Athletic Club Iacris
50m
9.03
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
25
Radu Diana
C3
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.25
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
19
Negreanu Maria
C3
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
LJ
2.67
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Linca Maria
C3
W
2007
ACS Athletic Club Iacris
50mH
11.42
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Suruceanu Vlad
C3
M
2006
ACS Athletic Club Iacris
300m
61.81
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Ene Stefan
C3
M
2006
ACS Athletic Club Iacris
300m
63.15
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Gavrilă Ana
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.44
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Gavrilă Ana
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
50m
8.40
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Gavrilă Ana
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
50mH
9.93
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
37
Vlagali Cristiana
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
26
Prăjişteanu Ania
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.30
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Niţu Catinca
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
24
Moldovan Adela
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.41
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
22
Iordan Grigore Maria
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
10.84
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
31
Iordan Grigore Maria
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.19
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Cristică Ana
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.99
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Cristică Ana
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.94
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Cristică Ana
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
60mH
10.11
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
21
Cobzaru Alexia
C2
W
2005
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.48
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Vasile Bianca
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
150m
23.67
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Vasile Bianca
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Hobai Alexandra
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
150m
22.93
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Hobai Alexandra
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.15
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Himceac Alexia
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
150m
22.27
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Himceac Alexia
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.92
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Himceac Alexia
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.87
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Gherghina Marina
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Chifa Patricia
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
150m
22.40
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Chifa Patricia
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.16
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Chifa Patricia
C2
W
2004
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.18
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
17
Voicu Mihai
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
10.21
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Manolescu Neacu Andrei
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.30
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
7
Manolescu Neacu Andrei
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.46
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Georgescu Vlad
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.19
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Georgescu Vlad
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.14
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
15
Duta Stefan
C2
M
2005
ACS Athletic Club Iacris
60m
9.82
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Micu Andrei
C2
M
2004
ACS Athletic Club Iacris
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Dragomir Ştefan
C2
M
2004
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.22
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Cuciuc Eduard
C2
M
2004
ACS Athletic Club Iacris
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Iordan Sarah
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
PV
1.80
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Iordache Andreea
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
1500m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Iordache Andreea
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
300m
52.57
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Iordache Andreea
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
800m
2:42.85
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Ciuca Iulia
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
300mH
50.58
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Ciuca Iulia
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
80mH
14.12
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Amza Alexandra
C1
W
2003
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.25
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
16
Nicolescu Claudia
C1
W
2002
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.01
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Criveanu Mara
C1
W
2002
ACS Athletic Club Iacris
PV
1.80
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
7
Radutiu Mihai
C1
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.29
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
10
Militaru Mihai
C1
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.14
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
5
Druta Florin
C1
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
200m
30.91
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Druta Florin
C1
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
300m
49.25
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Cuciuc Filip
C1
M
2003
ACS Athletic Club Iacris
LJ
4.91
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
15
Ilie Denis
C1
M
2002
ACS Athletic Club Iacris
LJ
3.52
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1.
Rosu Diana
J1
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
HJ
1.55
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Rosu Diana
J1
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
TJ
Nereușit
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
3.
Iacoban Cristina
J1
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.15
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
2.
Dragan Andreea
J1
W
1997
ACS Athletic Club Iacris
PV
3.10
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Viscun Elena
J1
W
1996
ACS Athletic Club Iacris
60m
7.88
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Viscun Elena
J1
W
1996
ACS Athletic Club Iacris
60mH
9.03
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Iaviţa Vlad
J1
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.05
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
8.
Iaviţa Vlad
J1
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
60m
8.13
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
6.
Iaviţa Vlad
J1
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
LJ
5.20
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Chiorpec Vlad
J1
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
60m
Abs.
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Chiorpec Vlad
J1
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
60mH
8.18
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Chiorpec Vlad
J1
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
LJ
6.65
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Andrei Cosmin
J1
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
60m
7.58
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
4.
Andrei Cosmin
J1
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
60m
7.67
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
5.
Andrei Cosmin
J1
M
1997
ACS Athletic Club Iacris
LJ
5.46
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
4.
Pruteanu Matei
J1
M
1996
ACS Athletic Club Iacris
LJ
5.56
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive ACS Athletic Club Iacris nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile