Asociatia Municipala de Atletism Bucuresti

Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
27
Tudorache, Daria-Gabriela
J3
w
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
LJ
3.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
27
Tudorache, Daria-Gabriela
J3
w
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
LJ
3.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
29
Cernat, Maria Isabella
J3
w
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
LJ
2.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
29
Cernat, Maria Isabella
J3
w
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
LJ
2.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Lazarica, Daniel Marian
J3
m
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Lazarica, Daniel Marian
J3
m
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
19
Tudorache, Daria-Gabriela
J3
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
9.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
19
Tudorache, Daria-Gabriela
J3
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
9.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
27
Cernat, Maria Isabella
J3
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
9.82
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
27
Cernat, Maria Isabella
J3
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
9.82
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
23
Buzea, Teodora Maria
J3
W
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
9.29
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Buzea, Teodora Maria
J3
w
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
HJ
1.35
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
23
Buzea, Teodora Maria
J3
W
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
9.29
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Buzea, Teodora Maria
J3
w
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
HJ
1.35
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
19
Lazarica, Daniel Marian
J3
M
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
8.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
19
Lazarica, Daniel Marian
J3
M
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
8.3
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Koz, Mehmet Sefa
J3
m
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
SP
9.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Koz, Mehmet Sefa
J3
m
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
SP
9.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Zavoianu, Radu Gabriel
J3
M
2003
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Zavoianu, Radu Gabriel
J3
M
2003
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
6
Hangu, David Cristian
J3
M
2003
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
7.67
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
8
Hangu, David Cristian
J3
M
2003
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
7.74
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
6
Hangu, David Cristian
J3
M
2003
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
7.67
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
8
Hangu, David Cristian
J3
M
2003
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
7.74
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
40
Nistor, Teodora
C3
W
2009
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
9.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
27
Nistor, Teodora
C3
W
2009
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
42.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
40
Nistor, Teodora
C3
W
2009
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
9.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
27
Nistor, Teodora
C3
W
2009
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
42.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Draghici, Eric-Ionut
C3
M
2009
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Draghici, Eric-Ionut
C3
M
2009
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50mH
10.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Draghici, Eric-Ionut
C3
M
2009
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
34.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Draghici, Eric-Ionut
C3
M
2009
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Draghici, Eric-Ionut
C3
M
2009
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50mH
10.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Draghici, Eric-Ionut
C3
M
2009
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
34.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
38
Iordan, Maria
C2
W
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
40.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
38
Iordan, Maria
C2
W
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
40.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
42
Cirjan, Adela Maria
C2
W
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
8.73
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
42
Cirjan, Adela Maria
C2
W
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
8.73
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Tancoc, Andreea Diana
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Tancoc, Andreea Diana
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Crasia, Adela Maria
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
7.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Crasia, Adela Maria
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
31.64
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Crasia, Adela Maria
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
8.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Crasia, Adela Maria
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
7.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Crasia, Adela Maria
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
31.64
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Crasia, Adela Maria
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
8.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Anton, Mihaela Alexia
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
8.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Anton, Mihaela Alexia
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
32.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Anton, Mihaela Alexia
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
8.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Anton, Mihaela Alexia
C2
W
2007
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
32.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Zuza, Edi
C2
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
27
Zuza, Edi
C2
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
37.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Zuza, Edi
C2
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
27
Zuza, Edi
C2
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
37.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Rusu, David-Adrian
C2
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50mH
10.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rusu, David-Adrian
C2
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Rusu, David-Adrian
C2
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50mH
10.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rusu, David-Adrian
C2
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Visan, Ana Maria
C1
W
2006
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
SP
12.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Visan, Ana Maria
C1
W
2006
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
SP
12.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
36
Ispas, Andreea
C1
W
2006
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
38.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
36
Ispas, Andreea
C1
W
2006
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
38.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
9
Tudorache, Daria-Gabriela
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
9.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
16
Tudorache, Daria-Gabriela
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
31.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
9
Tudorache, Daria-Gabriela
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
9.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
16
Tudorache, Daria-Gabriela
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
31.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
9
Cernat, Maria Isabella
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60mH
13.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
29
Cernat, Maria Isabella
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
34.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
9
Cernat, Maria Isabella
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60mH
13.2
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
29
Cernat, Maria Isabella
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
34.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Ghovayen-Bavi, Fari Florian
C1
M
2006
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Ghovayen-Bavi, Fari Florian
C1
M
2006
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
14
Petcu, Catalin Mihai
C1
M
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
8.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
14
Petcu, Catalin Mihai
C1
M
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
31.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
14
Petcu, Catalin Mihai
C1
M
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
8.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
14
Petcu, Catalin Mihai
C1
M
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
31.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Lazarica, Daniel Marian
C1
M
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
27.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Lazarica, Daniel Marian
C1
M
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
27.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
13
Ion, Maria Roberta
C3
W
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
8.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
20
Ion, Maria Roberta
C3
W
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
LJ
3.13
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
3
Rusu, David-Adrian
C3
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
200m
32.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
5
Rusu, David-Adrian
C3
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
8.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
7
Rusu, David-Adrian
C3
M
2008
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
8.29
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Visan, Ana Maria
C2
W
2006
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
SP
10.58
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
17
Raileanu, Eduard
C2
M
2006
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
50m
8.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
21
Raileanu, Eduard
C2
M
2006
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
LJ
3.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
14
Tudorache, Daria-Gabriela
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
LJ
4.24
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
18
joita, Larisa
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
LJ
4.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Cernat, Maria Isabella
C1
W
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60mH
NoData
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
24
Buzea, Teodora
C1
W
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
9.27
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
21
Buzea, Teodora
C1
W
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
LJ
4.09
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
18
Petcu, Catalin Mihai
C1
M
2005
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60m
9.54
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
3
Koz, Mehmet Sefa
C1
M
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
SP
10.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
15
Titoiu, Alexandra
J3
W
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
LJ
4.27
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
12
Titoiu, Alexandra
J3
W
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
TJ
8.57
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
2
Patrascu, Ecaterina
J3
W
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
60mH
10.18
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
11
Patrascu, Ecaterina
J3
W
2004
Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc.
TJ
9.25
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017

Momentan, pagina dedicată structurii sportive Col.Nat.O.Onic.Sud 190 Buc. nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile