CSS 190 Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
1
Buzea Teodora Maria
J3
W
2004
CSS 190 Bucuresti
HJ
1.30
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
9
Alexe Alexandru Adrian
J3
M
2005
CSS 190 Bucuresti
100m
13.72
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Koz Mehmet Sefa
J3
M
2004
CSS 190 Bucuresti
SP
11.78
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Chiriacescu Gabriel Marian
J3
M
2004
CSS 190 Bucuresti
CSM Bucures
HJ
1.60
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Albesteanu Mario Gabriel
J3
M
2004
CSS 190 Bucuresti
CSM Bucures
HJ
1.60
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
13
GADEA ERIC
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
BIA
685
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
GADEA ERIC
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50mH
11.08
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
GADEA ERIC
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
LJ
2.68
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
DRAGHICI ERIC IONUȚ
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
BIA
913
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
DRAGHICI ERIC IONUȚ
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50mH
9.84
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
DRAGHICI ERIC IONUȚ
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.72
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
22
OANCEA ALEXANDRA
C2
W
2008
CSS 190 Bucuresti
BIA
657
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
22
OANCEA ALEXANDRA
C2
W
2008
CSS 190 Bucuresti
50mH
11.72
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
22
OANCEA ALEXANDRA
C2
W
2008
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.04
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
ION MARIA ROBERTA
C2
W
2008
CSS 190 Bucuresti
BIA
825
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
ION MARIA ROBERTA
C2
W
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
ION MARIA ROBERTA
C2
W
2008
CSS 190 Bucuresti
HJ
1.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
20
DUMITRESCU ALEXANDRU
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
BIA
798
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
20
DUMITRESCU ALEXANDRU
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50mH
10.63
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
20
DUMITRESCU ALEXANDRU
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.36
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
22
CIOPEI THEODOR IULIAN
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
BIA
717
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
22
CIOPEI THEODOR IULIAN
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50mH
11.12
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
22
CIOPEI THEODOR IULIAN
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.04
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
Visan Ana Maria
C1
W
2006
CSS 190 Bucuresti
SP
12.38
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
27
Tudorache Daria-Gabriela
J3
W
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
29
Cernat Maria Isabella
J3
W
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
2.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Lazarica Daniel Marian
J3
M
2005
CSS 190 Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
19
Tudorache Daria-Gabriela
J3
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
9.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
27
Cernat Maria Isabella
J3
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
9.82
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
23
Buzea Teodora Maria
J3
W
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
9.29
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Buzea Teodora Maria
J3
W
2004
CSS 190 Bucuresti
HJ
1.35
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
19
Lazarica Daniel Marian
J3
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
8.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Koz Mehmet Sefa
J3
M
2004
CSS 190 Bucuresti
SP
9.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Zavoianu Radu Gabriel
J3
M
2003
CSS 190 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
6
Hangu David Cristian
J3
M
2003
CSS 190 Bucuresti
60m
7.67
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
8
Hangu David Cristian
J3
M
2003
CSS 190 Bucuresti
60m
7.74
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
40
Nistor Teodora
C3
W
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
9.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Nistor Teodora
C3
W
2009
CSS 190 Bucuresti
200m
42.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Draghici Eric-Ionut
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Draghici Eric-Ionut
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50mH
10.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Draghici Eric-Ionut
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
200m
34.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
38
Iordan Maria
C2
W
2008
CSS 190 Bucuresti
200m
40.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
42
Cirjan Adela Maria
C2
W
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.73
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Tancoc Andreea Diana
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Crasia Adela Maria
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
7.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Crasia Adela Maria
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
200m
31.64
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Crasia Adela Maria
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Anton Mihaela Alexia
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Anton Mihaela Alexia
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
200m
32.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Zuza Edi
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Zuza Edi
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
200m
37.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Rusu David-Adrian
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50mH
10.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Rusu David-Adrian
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Visan Ana Maria
C1
W
2006
CSS 190 Bucuresti
SP
12.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
36
Ispas Andreea
C1
W
2006
CSS 190 Bucuresti
200m
38.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
9
Tudorache Daria-Gabriela
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
9.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
16
Tudorache Daria-Gabriela
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
200m
31.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
9
Cernat Maria Isabella
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60mH
13.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
29
Cernat Maria Isabella
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
200m
34.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Ghovayen-Bavi Fari Florian
C1
M
2006
CSS 190 Bucuresti
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
14
Petcu Catalin Mihai
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
8.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
14
Petcu Catalin Mihai
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
200m
31.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Lazarica Daniel Marian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
200m
27.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
42
Pascale Emma
C3
W
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
10.04
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Pascale Emma
C3
W
2009
CSS 190 Bucuresti
LJ
2.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
37
Rusu Gabriel
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
9.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
33
Iordache Yannis
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
9.47
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Draghici Eric-Ionut
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
9.081
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Draghici Eric-Ionut
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
200m
36.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
21
Cotofana Darius
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
9.111
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Buciuleac Patrik
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
8.97
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Ion Maria Roberta
C2
W
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
27
Cirjan Adela Maria
C2
W
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Tancoc Andreea Diana
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.2
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Crasia Adela Maria
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Anton Mihaela Alexia
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Anton Mihaela Alexia
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Rusu David-Adrian
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Rusu David-Adrian
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
200m
38.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Lupea-Kern Nicolas
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Lupea-Kern Nicolas
C2
M
2008
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
0
Gagiu Mihnea
C2
M
2007
CSS 190 Bucuresti
200m
SCR
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Visan Ana Maria
C1
W
2006
CSS 190 Bucuresti
SP
10.29
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Tudorache Daria-Gabriel
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
8.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Tudorache Daria-Gabriel
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
9.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Tudorache Daria-Gabriel
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Spanu Ramona
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
8.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Spanu Ramona
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
8.88
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Ghovayen-Bavi Fari Flor
C1
M
2006
CSS 190 Bucuresti
60m
9.68
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Ghovayen Bavi Fari
C1
M
2006
CSS 190 Bucuresti
200m
33.04
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Craita Eduard Cristian
C1
M
2006
CSS 190 Bucuresti
60m
9.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Tache Ionut Adrian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
9.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
0
Tache Ionut Adrian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
200m
SCR
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Petcu Catalin Mihai
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
9.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Petcu Catalin Mihai
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.68
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Lazarica Daniel Marian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
8.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Lazarica Daniel Marian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
8.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Horhocea Matei
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
SP
10.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Gheorghe Andrei
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
9.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Bercea Octavian Adrian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
Csm
HJ
1.40
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Bercea Octavian Adrian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
Csm
LJ
4.74
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Alexe Alexandru Adrian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
9.06
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Alexe Alexandru Adrian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
8.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Popa Adrian
J3
M
2004
CSS 190 Bucuresti
HT
46.44
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
13
Ion Maria Roberta
C3
W
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Ion Maria Roberta
C3
W
2008
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.13
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Rusu David-Adrian
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
200m
32.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Rusu David-Adrian
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Rusu David-Adrian
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.29
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Visan Ana Maria
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
SP
10.58
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Raileanu Eduard
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
8.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Raileanu Eduard
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Tudorache Daria-Gabriela
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.24
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Joita Larisa
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Cernat Maria Isabella
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60mH
NoData
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Buzea Teodora
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
9.27
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Buzea Teodora
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.09
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Petcu Catalin Mihai
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
9.54
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Bercea Octavian Adrian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
Csm Bucures
60m
9.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Bercea Octavian Adrian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
Csm Bucures
LJ
4.36
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Koz Mehmet Sefa
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
SP
10.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Titoiu Alexandra
J3
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.27
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
12
Titoiu Alexandra
J3
W
2004
CSS 190 Bucuresti
TJ
8.57
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Patrascu Ecaterina
J3
W
2004
CSS 190 Bucuresti
60mH
10.18
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Patrascu Ecaterina
J3
W
2004
CSS 190 Bucuresti
TJ
9.25
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Chiriacescu Gabriel Marian
J3
M
2004
CSS 190 Bucuresti
Csm Bucures
60mH
10.08
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Chiriacescu Gabriel Marian
J3
M
2004
CSS 190 Bucuresti
Csm Bucures
HJ
1.40
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Albesteanu Mario Gabriel
J3
M
2004
CSS 190 Bucuresti
Csm Bucures
HJ
1.45
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
10
Albesteanu Mario Gabriel
J3
M
2004
CSS 190 Bucuresti
Csm Bucures
LJ
4.57
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
5
Spanu Ramona
C3
W
2005
CSS 190 Bucuresti
50m
8.87q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Titoiu Alexandra
C3
W
2004
CSS 190 Bucuresti
50m
9.21
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Patrascu Ecaterina
C3
W
2004
CSS 190 Bucuresti
50m
8.97q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Jisa Ana Maria
C3
W
2004
CSS 190 Bucuresti
50m
9.24
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
25
Draghici Lucas
C3
M
2011
CSS 190 Bucuresti
50m
10.46
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
22
Draghici Lucas
C3
M
2011
CSS 190 Bucuresti
LJ
2.19
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
23
Rusu Patrik
C3
M
2010
CSS 190 Bucuresti
50m
10.41
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
25
Rusu Patrik
C3
M
2010
CSS 190 Bucuresti
LJ
2.00
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Draghici Eric-Ionut
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
200m
35.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Zuza Edi
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
200m
36.83
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Stanciu Victor
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
SP
7.71
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Rusu David-Adrian
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
200m
32.19
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Osiac Mihnea Alexandru
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
200m
35.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Negoioasa David
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
SP
5.62
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Mihalcea Edi
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.83
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Mihalcea Edi
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Costescu Denis
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
SP
7.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
20
Trandafir Bianca
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Tancoc Andreea Diana
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.39
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Nita Iasmina`
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
SP
6.75
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Crasia Adela Maria
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.43
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Anton Mihaela Alexia
C2
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.17
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
26
Tudorache Daria-Gabriel
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.03
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Spanu Ramona
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
8.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
31
Joita Larisa
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.85
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
34
Cernat Maria Isabella
C1
W
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.71
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Titoiu Alexandra
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.33
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Patrascu Ecaterina
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
8.9
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Patrascu Ecaterina
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
25
Jisa Ana Maria
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.04
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Buzea Teodora Maria
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.25
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Bingollu Meryem Rebeka
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
SP
7.70
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Horhocea Matei
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
SP
10.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Bercea Octavian Adrian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
HJ
1.40
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Bercea Octavian Adrian
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.43
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Koz Mehmet Sefa
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
SP
10.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Iordache Marian Cosmin
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
HJ
1.60
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Iordache Marian Cosmin
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
5.32
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Chiriacescu Gabriel Mar
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
50mH
9.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Chiriacescu Gabriel Mar
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
HJ
1.65
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
VISAN ANA MARIA
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
SP
9.36
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
17
Petria Eduard
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
200m
33.88
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
19
Petria Eduard
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
9.90
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Cernat Andrei
J2
M
2001
CSS 190 Bucuresti
LJ
5.89
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Bulborea Alexandru
J2
M
2001
CSS 190 Bucuresti
SP
13.82
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Răducanu Cristian
J2
M
1999
CSS 190 Bucuresti
PV
DNQ
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Badaluta Rebeca
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
SP
11.19
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Tache Ionuţ
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
JT
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Petcu Cătălin
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
JT
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Lăzărică Daniel
C1
M
2005
CSS 190 Bucuresti
JT
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Popa Adrian
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
HT
51.64
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
16
Petria Eduard
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.64
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Mirea Eduard
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Grancea Denis
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
JT
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
8
Stanciu Robert
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
300m
01:02.42
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
3
Stanciu Robert
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
OI
18.20
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
7
Drăghici Eric
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
300m
59.46
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Drăghici Eric
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
OI
22.52
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
5
Costescu Denis
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
OI
17.62
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Visan Ana-Maria
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
SP
9.63
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Radu Glăvan Ilinca
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
60m
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Cotorceanu Constantin
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
60mH
DIS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Cotorceanu Constantin
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
HJ
1.30
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
14
Ion Roberta
C3
W
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
9.62
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Ion Roberta
C3
W
2008
CSS 190 Bucuresti
LJ
2.74
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Tancoc Andreea
C3
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.40
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Tancoc Andreea
C3
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.48
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Tancoc Andreea
C3
W
2007
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
12
Ştefan Sorana
C3
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
9.24
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Ştefan Sorana
C3
W
2007
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Crasia Adela
C3
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.58
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Crasia Adela
C3
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.71
CN Zona 2017
2017-01-01
15
Cîrjan Adela
C3
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
9.63
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Braşoveanu Alina
C3
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50mH
3.60
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Anton Mihaela
C3
W
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.70
CN Zona 2017
2017-01-01
34
Stanciu Victor
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
10.16
CN Zona 2017
2017-01-01
16
Stanciu Robert
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
LJ
2.25
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Osiac Mihnea
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Osiac Mihnea
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
23
Lupea Nicolas
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
9.30
CN Zona 2017
2017-01-01
12
Lupea Nicolas
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
LJ
2.85
CN Zona 2017
2017-01-01
32
Dumitrescu Alexandru
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
50m
9.71
CN Zona 2017
2017-01-01
14
Dumitrescu Alexandru
C3
M
2009
CSS 190 Bucuresti
LJ
2.61
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Zuga Edi
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Zuga Edi
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
15
Ghiţău Luca
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.99
CN Zona 2017
2017-01-01
36
Ciopei Teodor
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
10.44
CN Zona 2017
2017-01-01
13
Ciopei Teodor
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
LJ
2.62
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Berchez Matei
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.10
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Berchez Matei
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
50m
8.20
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Berchez Matei
C3
M
2008
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
12
Ioniţescu Cezar
C3
M
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.81
CN Zona 2017
2017-01-01
14
Huzum David
C3
M
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.88
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Gubandru Vlad
C3
M
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Gubandru Vlad
C3
M
2007
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
13
Bart Alexandru
C3
M
2007
CSS 190 Bucuresti
200m
44.27
CN Zona 2017
2017-01-01
35
Bart Alexandru
C3
M
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
10.22
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Ancuţa Filip
C3
M
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.46
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Ancuţa Filip
C3
M
2007
CSS 190 Bucuresti
50m
8.45
CN Zona 2017
2017-01-01
54
Toma Monia
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
9.03
CN Zona 2017
2017-01-01
17
Toma Monia
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.72
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Stancu Antonia
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Stancu Antonia
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Niţă Iasmina
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
SP
5.54
CN Zona 2017
2017-01-01
21
Bologa Denisa
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
200m
38.27
CN Zona 2017
2017-01-01
57
Bologa Denisa
C2
W
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
9.17
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Spânu Ramona
C2
W
2005
CSS 190 Bucuresti
50m
7.94
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Spânu Ramona
C2
W
2005
CSS 190 Bucuresti
50m
7.90
CN Zona 2017
2017-01-01
26
Sandu Alexia
C2
W
2005
CSS 190 Bucuresti
200m
38.72
CN Zona 2017
2017-01-01
63
Sandu Alexia
C2
W
2005
CSS 190 Bucuresti
50m
9.35
CN Zona 2017
2017-01-01
19
Lupu Andra
C2
W
2005
CSS 190 Bucuresti
200m
36.34
CN Zona 2017
2017-01-01
48
Lupu Andra
C2
W
2005
CSS 190 Bucuresti
50m
8.77
CN Zona 2017
2017-01-01
60
Ţuinea David
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Ţuinea David
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
SP
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
36
Livciuc Cezar
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
200m
36.47
CN Zona 2017
2017-01-01
52
Livciuc Cezar
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
8.91
CN Zona 2017
2017-01-01
30
Gîgiu Mihnea
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
200m
35.42
CN Zona 2017
2017-01-01
53
Gîgiu Mihnea
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
8.98
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Drăgan Mihai
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
200m
31.11
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Drăgan Mihai
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
7.79
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Drăgan Mihai
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
7.84
CN Zona 2017
2017-01-01
14
Drăgan Gabriel
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
200m
32.87
CN Zona 2017
2017-01-01
18
Drăgan Gabriel
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
8.07
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Alexandru Francesco
C2
M
2006
CSS 190 Bucuresti
SP
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Horhocea Matei
C2
M
2005
CSS 190 Bucuresti
SP
9.99
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Cotorceanu Constantin
C2
M
2005
CSS 190 Bucuresti
50mH
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Cotorceanu Constantin
C2
M
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
54
Velciu Alexandra
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
200m
36.81
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Stroe Miruna
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
CSS 6 Bucuresti
200m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Stroe Miruna
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
CSS 6 Bucuresti
60m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Koz Mehmet
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
200m
6.28
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Bingolu Maria
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
CSS 6 Bucuresti
SP
5.74
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Bădulescu Raul
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
200m
8.11
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Bădăluţă Rebeca
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
SP
10.15
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Anton Isabela
C1
W
2004
CSS 190 Bucuresti
CSS 6 Bucuresti
SP
5.84
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Seba Răzvan
C1
W
2003
CSS 190 Bucuresti
200m
5.73
CN Zona 2017
2017-01-01
47
Andrei Mirabela
C1
W
2002
CSS 190 Bucuresti
CSS 6 Bucuresti
200m
33.82
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Andrei Mirabela
C1
W
2002
CSS 190 Bucuresti
CSS 6 Bucuresti
60m
9.8
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Veliciu Alexandru
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
31
Popescu Matei
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
200m
33.11
CN Zona 2017
2017-01-01
35
Popescu Matei
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
9.79
CN Zona 2017
2017-01-01
35
Gîgiu David
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
200m
33.35
CN Zona 2017
2017-01-01
34
Gîgiu David
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
9.72
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Abagiu Andrei
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Abagiu Andrei
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Zăvoianu Radu
C1
M
2003
CSS 190 Bucuresti
60m
8.53
CN Zona 2017
2017-01-01
24
Hangu David
C1
M
2003
CSS 190 Bucuresti
60m
9.21
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Hangu David
C1
M
2003
CSS 190 Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Ionescu Cristian
C1
M
2001
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.36
CN Zona 2017
2017-01-01
16
Ionescu Cristi
C1
M
2001
CSS 190 Bucuresti
200m
30.24
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Ionescu Cristi
C1
M
2001
CSS 190 Bucuresti
60m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
16
Andrei Sabina
J3
W
2001
CSS 190 Bucuresti
100m
16.7
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
14
Andrei Mirabela
J3
W
2001
CSS 190 Bucuresti
100m
15.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Andrei Mirabela
J3
W
2001
CSS 190 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Ionescu Cristian
J3
M
2002
CSS 190 Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Ionescu Cristian
J3
M
2002
CSS 190 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Cernat Andrei
J3
M
2001
CSS 190 Bucuresti
LJ
5.43
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Cernat Andrei
J3
M
2001
CSS 190 Bucuresti
TJ
11.62
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Bolborea Alexandru
J3
M
2001
CSS 190 Bucuresti
SP
14.50
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Şerban Isabell
J1
W
1997
CSS 190 Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Raducanu Cristian
J1
M
1999
CSS 190 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Raducanu Cristian
J1
M
1999
CSS 190 Bucuresti
PV
2.80
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Popa Adrian
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
HT3Kg
37.38
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
3
Badulescu Raul
C1
M
2004
CSS 190 Bucuresti
HT3Kg
24.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Camin Ştefania
J2
W
2002
CSS 190 Bucuresti
60m
8.43
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Ion Diana Ana Maria
J2
W
2000
CSS 190 Bucuresti
60m
9.32
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Ion Diana Ana Maria
J2
W
2000
CSS 190 Bucuresti
LJ
5.86
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Ion Diana Ana Maria
J2
W
2000
CSS 190 Bucuresti
TJ
12.15
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
5
Cernat Andrei
J2
M
2001
CSS 190 Bucuresti
LJ
5.36
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Ion Robert
J2
M
2000
CSS 190 Bucuresti
LJ
5.52
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
David Constantin
J2
M
2000
CSS 190 Bucuresti
60m
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
14
Stoian Alexandru
J2
M
1999
CSS 190 Bucuresti
60m
7.77
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Ilie Alexandru
J2
M
1999
CSS 190 Bucuresti
60m
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Ilie Alexandru
J2
M
1999
CSS 190 Bucuresti
LJ
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
8
Ionescu Iulia
J3
W
2002
CSS 190 Bucuresti
60m
8.99
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
8
Ionescu Iulia
J3
W
2002
CSS 190 Bucuresti
60m
9.08
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Camin Ştefania
J3
W
2002
CSS 190 Bucuresti
60m
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Buzatu Alexandra
J3
W
2002
CSS 190 Bucuresti
SP
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Munteanu Elena
J3
W
2001
CSS 190 Bucuresti
SP
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Cernat Andrei
J3
M
2001
CSS 190 Bucuresti
200m
11.85
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Cernat Andrei
J3
M
2001
CSS 190 Bucuresti
LJ
5.78
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Bulborea Alexandru
J3
M
2001
CSS 190 Bucuresti
SP
14.34
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Răduca Monica
C3
W
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
8.28
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Răduca Monica
C3
W
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
8.14
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Răduca Monica
C3
W
2006
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.90
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Cotorceanu Constantin
C3
M
2006
CSS 190 Bucuresti
50m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Cotorceanu Constantin
C3
M
2006
CSS 190 Bucuresti
50mH
9.32
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Cotorceanu Constantin
C3
M
2006
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.70
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
21
Părălută Andreea
C2
W
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
10.79
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
29
Părălută Andreea
C2
W
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.22
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
13
Otoiu Nicole
C2
W
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.64
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
15
Yambuno Maryam
C2
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.57
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
9
Ţiţoiu Alexandra
C2
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.70
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Patrascu Ecaterina
C2
W
2004
CSS 190 Bucuresti
60mH
11.40
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Jiga Ane -Marie
C2
W
2004
CSS 190 Bucuresti
500m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
16
Haidar Andreea
C2
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.56
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
8
Cotoroceanu Maria
C2
W
2004
CSS 190 Bucuresti
60mH
12.06
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
17
Cotoroceanu Maria
C2
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.55
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Ciobanu Delia
C2
W
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Ciobanu Delia
C2
W
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Brasoveanu Ana Maria
C2
W
2004
CSS 190 Bucuresti
HT
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Toader Edmond
C2
M
2005
CSS 190 Bucuresti
60m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Toader Edmond
C2
M
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
14
Parvulescu Matei
C2
M
2005
CSS 190 Bucuresti
150m
24.22
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Pârvulescu Matei
C2
M
2005
CSS 190 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Horhocea Matei
C2
M
2005
CSS 190 Bucuresti
SP
7.93
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Popa Adrian
C2
M
2004
CSS 190 Bucuresti
HT
31.21
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
19
Petria Eduard
C2
M
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
10.54
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Hopa Adrian
C2
M
2004
CSS 190 Bucuresti
SP
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Guna Ştefan
C2
M
2004
CSS 190 Bucuresti
60m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
11
Creţu Raleschi
C2
M
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Bădulescu Raul
C2
M
2004
CSS 190 Bucuresti
HT
34.53
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Bădulescu Raul
C2
M
2004
CSS 190 Bucuresti
SP
8.62
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
8
Abagiu Andrei
C2
M
2004
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.85
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Camin Ştefania
C1
W
2003
CSS 190 Bucuresti
80m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Camin Ştefania
C1
W
2003
CSS 190 Bucuresti
80m
11.38
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Buzatu Alexandra
C1
W
2003
CSS 190 Bucuresti
SP
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Bodea Bianca
C1
W
2003
CSS 190 Bucuresti
HJ
1.30
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
15
Bodea Bianca
C1
W
2003
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.02
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Amin Ştefania
C1
W
2003
CSS 190 Bucuresti
80m
11.29
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Ajamlou Sara Carolina
C1
W
2003
CSS 190 Bucuresti
80m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Ajamlou Sara Carolina
C1
W
2003
CSS 190 Bucuresti
SP
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Sanda Antonia
C1
W
2002
CSS 190 Bucuresti
SP
11.05
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Ene Alexia
C1
W
2002
CSS 190 Bucuresti
200m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Ene Alexia
C1
W
2002
CSS 190 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
17
Mircescu Antonio
C1
M
2003
CSS 190 Bucuresti
80m
12.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
13
Mircescu Antonio
C1
M
2003
CSS 190 Bucuresti
LJ
3.92
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Mircescu Antonio
C1
M
2003
CSS 190 Bucuresti
SP
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Hangu David
C1
M
2003
CSS 190 Bucuresti
300mH
Acc.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Craescu Armand
C1
M
2003
CSS 190 Bucuresti
80m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Craescu Armand
C1
M
2003
CSS 190 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Trifu Andrei
C1
M
2002
CSS 190 Bucuresti
80m
11.01
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
5
Trifu Andrei
C1
M
2002
CSS 190 Bucuresti
80m
11.26
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Timnea Petrica
C1
M
2002
CSS 190 Bucuresti
800m
3:33.44
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
9
Samiry Anuar
C1
M
2002
CSS 190 Bucuresti
SP
5.29
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
8
Puiu Alexandru
C1
M
2002
CSS 190 Bucuresti
SP
7.12
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Istrotoiu Alexandru
C1
M
2002
CSS 190 Bucuresti
800m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3.
Tescan Manuela
J1
W
1997
CSS 190 Bucuresti
LJ
4.62
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
7.
Serban Isabell
J1
W
1997
CSS 190 Bucuresti
60m
9.14
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Serban Isabell
J1
W
1997
CSS 190 Bucuresti
SP
6.24
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
5.
Nicolae Ana Maria
J1
W
1997
CSS 190 Bucuresti
60m
8.35
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
2.
Manea Amalia
J1
W
1997
CSS 190 Bucuresti
400m
63.15
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
6.
Manea Amalia
J1
W
1997
CSS 190 Bucuresti
60m
8.66
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
2.
Manea Amalia
J1
W
1997
CSS 190 Bucuresti
LJ
5.00
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Popa Octavian
J1
M
1997
CSS 190 Bucuresti
SP
10.26
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Chen Florin
J1
M
1997
CSS 190 Bucuresti
60m
7.29
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
2.
Chen Florin
J1
M
1997
CSS 190 Bucuresti
60m
7.33
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
3.
Chen Florin
J1
M
1997
CSS 190 Bucuresti
LJ
6.26
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Asavoaie Vlad
J1
M
1997
CSS 190 Bucuresti
SP
Abs.
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS 190 Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile