Asociatia Municipala de Atletism Bucuresti

Pal.Nat.Copiilor Buc.

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
4
Grif, Oana Maria
J3
w
2003
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60mH
10.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Grif, Oana Maria
J3
w
2003
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60mH
10.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Grif, Oana Maria
J3
w
2003
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60mH
10.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Grif, Oana Maria
J3
w
2003
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60mH
10.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Manolache, Alexandra Ioana
J2
w
2002
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.84
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Manolache, Alexandra Ioana
J2
w
2002
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.84
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Dima-Gheorghe, Adrian
J2
m
2001
Pal.Nat.Copiilor Buc.
CS Rapid
LJ
6.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Dima-Gheorghe, Adrian
J2
m
2001
Pal.Nat.Copiilor Buc.
CS Rapid
LJ
6.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
15
Grif, Oana Maria
J3
W
2003
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60m
9.06
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
15
Grif, Oana Maria
J3
W
2003
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60m
9.06
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
8
Manolache, Alexandra Ioana
J2
W
2002
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60m
9.24
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
8
Manolache, Alexandra Ioana
J2
W
2002
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60m
9.49
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
8
Manolache, Alexandra Ioana
J2
W
2002
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60m
9.24
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
8
Manolache, Alexandra Ioana
J2
W
2002
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60m
9.49
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Dima-Gheorghe, Adrian
J2
m
2001
Pal.Nat.Copiilor Buc.
CS Rapid
TJ
13.84
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Dima-Gheorghe, Adrian
J2
m
2001
Pal.Nat.Copiilor Buc.
CS Rapid
TJ
13.84
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
14
Tanase, Sofia
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
9.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Tanase, Sofia
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Tanase, Sofia
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
9.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Tanase, Sofia
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rusu, Miruna
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rusu, Miruna
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rusu, Miruna
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rusu, Miruna
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Dedu, Eveline
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
9.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Dedu, Eveline
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Dedu, Eveline
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
9.6
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Dedu, Eveline
C4
W
2011
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Popescu, Maria Catrina
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Popescu, Maria Catrina
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
6.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Popescu, Maria Catrina
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Popescu, Maria Catrina
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
6.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Manolii, Ileana
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Manolii, Ileana
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
5.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Manolii, Ileana
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Manolii, Ileana
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
5.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Bungardean Armas, Alexandra
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
200m
37.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bungardean Armas, Alexandra
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Bungardean Armas, Alexandra
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
200m
37.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bungardean Armas, Alexandra
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Sandu, Rares
C3
M
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50mH
10.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Sandu, Rares
C3
M
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50mH
10.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Cenja, Victor
C3
M
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50mH
11.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Cenja, Victor
C3
M
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Cenja, Victor
C3
M
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50mH
11.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Cenja, Victor
C3
M
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rusu, Ilinca
C2
W
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rusu, Ilinca
C2
W
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Sovarel, Ioana
C2
W
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Sovarel, Ioana
C2
W
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Rosculete, Dinu Ana
C2
W
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Rosculete, Dinu Ana
C2
W
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Oncete, Miruna
C2
W
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Oncete, Miruna
C2
W
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
54
Badea, Isabela
C2
W
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
54
Badea, Isabela
C2
W
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
54
Andreescu, Elena
C2
W
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
54
Andreescu, Elena
C2
W
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
46
Gasler, Filip
C2
M
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
10.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Gasler, Filip
C2
M
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
5.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
46
Gasler, Filip
C2
M
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
10.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Gasler, Filip
C2
M
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
5.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Cristescu, Stefan
C2
M
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
9.14
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Cristescu, Stefan
C2
M
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
5.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Cristescu, Stefan
C2
M
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
9.14
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Cristescu, Stefan
C2
M
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
5.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Gigiu, Mihnea
C2
M
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Gigiu, Mihnea
C2
M
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Gigiu, Mihnea
C2
M
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Gigiu, Mihnea
C2
M
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Lupu, Ilinca
C1
W
2005
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Lupu, Ilinca
C1
W
2005
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Enculescu, Ofelia
C1
W
2005
Pal.Nat.Copiilor Buc.
800m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Enculescu, Ofelia
C1
W
2005
Pal.Nat.Copiilor Buc.
800m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
20
Cojocaru, Andrei
C1
M
2006
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
20
Cojocaru, Andrei
C1
M
2006
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
22
Carlan, Matei
C1
M
2006
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
22
Carlan, Matei
C1
M
2006
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
14
Mitu, Sofia
C3
W
2010
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.39
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
13
Tota, Ana
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50mH
12.56
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
53
Tota, Ana
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
66
Popescu, Catrina
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
10.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
33
Popescu, Catrina
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
46
Manolii, Ileana
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.77
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
7
Bungardean Armas, Alexandra
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50mH
10.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
41
Bungardean Armas, Alexandra
C3
W
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
4
Bulie, Sofia
C3
W
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
5.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
12
Tanase, Robert
C3
M
2010
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
9.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Tanase, Robert
C3
M
2010
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.98
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Serban, Alexandru-Cristian
C3
M
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
4.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
12
Cenja, Victor
C3
M
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50mH
12.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
27
Cenja, Victor
C3
M
2009
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.02
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
14
Gasler, Filip
C3
M
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50mH
13.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Gasler, Filip
C3
M
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
6.17
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
9
Rusu, Ilinca
C2
W
2008
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50mH
12.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
9
Mitu, Alexandra
C2
W
2006
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
4.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
30
Matasa, Sasa
C2
M
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
50m
8.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
33
Matasa, Sasa
C2
M
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
35
Dima, Cristian
C2
M
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
2.68
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
7
Dima, Cristian
C2
M
2007
Pal.Nat.Copiilor Buc.
SP
4.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
12
Stoica, Maria Larisa
C1
W
2005
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60m
8.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
40
Derea, Andreea
C1
W
2005
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60m
10.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
36
Derea, Andreea
C1
W
2005
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.57
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
14
Tudor, Armin
C1
M
2005
Pal.Nat.Copiilor Buc.
200m
34.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
14
Tudor, Armin
C1
M
2005
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
4.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
17
Manolache, Alexandra Ioana
J3
W
2002
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60m
9.29
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
22
Manolache, Alexandra Ioana
J3
W
2002
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
3.72
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
32
Rosu, Adrian
J3
M
2003
Pal.Nat.Copiilor Buc.
1500m
5:38.90
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
18
Rosu, Adrian
J3
M
2003
Pal.Nat.Copiilor Buc.
400m
1:06.42
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
9
Bratu, Victor Andrei
J3
M
2003
Pal.Nat.Copiilor Buc.
LJ
4.67
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
25
Bratu, Victor Andrei
J2
M
2003
Pal.Nat.Copiilor Buc.
60m
8.63
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017

Momentan, pagina dedicată structurii sportive Pal.Nat.Copiilor Buc. nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile