Asociatia Municipala de Atletism Bucuresti

CSS Dinamo Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
9
Dobrica, Mircea
J3,J2
m
2003
CSS Dinamo Bucuresti
800m
2:39.21
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
9
Dobrica, Mircea
J3,J2
m
2003
CSS Dinamo Bucuresti
800m
2:39.21
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Cristea, Rares
J3,J1,S,T,M
m
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Cristea, Rares
J3,J1,S,T,M
m
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Vasile, Ana Maria Isabelle
J3
w
2005
CSS Dinamo Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Vasile, Ana Maria Isabelle
J3
w
2005
CSS Dinamo Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Petrisor, Ioana Alexandra
J3
w
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.54
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
8
Petrisor, Ioana Alexandra
J3
w
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Petrisor, Ioana Alexandra
J3
w
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.54
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
8
Petrisor, Ioana Alexandra
J3
w
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
26
Fofig, Dana-Andreea
J3
w
2005
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.76
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
26
Fofig, Dana-Andreea
J3
w
2005
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.76
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
19
Calomnfirescu, Ioana
J3
w
2003
CSS Dinamo Bucuresti
200m
32.55
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
19
Calomnfirescu, Ioana
J3
w
2003
CSS Dinamo Bucuresti
200m
32.55
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
12
Popescu, Alexandra Helena
J3
w
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
12
Popescu, Alexandra Helena
J3
w
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Popescu, Alexia Helena
J2,J1,S,T,M
w
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
11.00
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Popescu, Alexia Helena
J2,J1,S,T,M
w
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.72
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Popescu, Alexia Helena
J2,J1,S,T,M
w
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Popescu, Alexia Helena
J2,J1,S,T,M
w
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.72
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Popescu, Alexia Helena
J2
w
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Popescu, Alexia Helena
J2
w
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Popescu, Alexandra Helena
J2
w
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Popescu, Alexandra Helena
J2
w
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Mihaiescu, Bogdan
J2
m
2001
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
9.18
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Mihaiescu, Bogdan
J2
m
2001
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
9.00
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Mihaiescu, Bogdan
J2
m
2001
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
6.02
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Mihaiescu, Bogdan
J2
m
2001
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
9.18
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Mihaiescu, Bogdan
J2
m
2001
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
9
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Mihaiescu, Bogdan
J2
m
2001
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
6.02
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Tabacu, Robert Mihai
J1
m
2000
CSS Dinamo Bucuresti
CSM Onesti
PV
3.80
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Tabacu, Robert Mihai
J1
m
2000
CSS Dinamo Bucuresti
CSM Onesti
PV
3.80
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Prepelita, Bogdan
J1
m
2000
CSS Dinamo Bucuresti
CSM Onesti
PV
4.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Prepelita, Bogdan
J1
m
2000
CSS Dinamo Bucuresti
CSM Onesti
PV
4.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Petrisor, Ioana Alexandra
J3
w
2005
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
NH
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Petrisor, Ioana Alexandra
J3
w
2005
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
NH
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
24
Calomnfirescu, Ioana
J3
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
60m
9.48
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
24
Calomnfirescu, Ioana
J3
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
60m
9.48
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Voicu, Mihai
J3
m
2005
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.70
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Voicu, Mihai
J3
m
2005
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.70
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Cristea, Rares
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Cristea, Rares
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Irimia, David
J3
m
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.20
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Irimia, David
J3
m
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.20
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
11
Iosca, Madalin
J3
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.83
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Iosca, Madalin
J3
m
2003
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.55
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
11
Iosca, Madalin
J3
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.83
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Iosca, Madalin
J3
m
2003
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.55
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
4
Dobrica, Mircea
J3
m
2003
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
4
Dobrica, Mircea
J3
m
2003
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Popescu, Alexandra Helena
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Popescu, Alexandra Helena
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Lungu, Alina-Constanta
J2
w
2001
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Lungu, Alina-Constanta
J2
w
2001
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
18
Stoian, Edmond
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.09
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
7
Stoian, Edmond
J2
m
2002
CSS Dinamo Bucuresti
SP
8.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
18
Stoian, Edmond
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.09
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
7
Stoian, Edmond
J2
m
2002
CSS Dinamo Bucuresti
SP
8.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
11
Leu, Cosmin Alexandru
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.75
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Leu, Cosmin Alexandru
J2
m
2002
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
11
Leu, Cosmin Alexandru
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.75
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Leu, Cosmin Alexandru
J2
m
2002
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Hatagan, Alexandru
J2
m
2002
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Hatagan, Alexandru
J2
m
2002
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
HAIDUCU NARCISA DIANA
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
30.41
Campionatul Municipal de Arunc?ri Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
16.02.2018
1
HAIDUCU NARCISA DIANA
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
30.41
Campionatul Municipal de Arunc?ri Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
16.02.2018
1
VOICU DAVID NICOLAE
J2
M
2001
CSS DINAMO BUCURESTI
JT
31.58
Campionatul Municipal de Arunc?ri Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
16.02.2018
1
VOICU DAVID NICOLAE
J2
M
2001
CSS DINAMO BUCURESTI
JT
31.58
Campionatul Municipal de Arunc?ri Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
16.02.2018
1
VOICU ELENA THEODORA
C1
W
2007
CSS DINAMO BUCURESTI
JT
Campionatul Municipal de Arunc?ri Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
16.02.2018
1
VOICU ELENA THEODORA
C1
W
2007
CSS DINAMO BUCURESTI
JT
Campionatul Municipal de Arunc?ri Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
16.02.2018
1
OPREA ANCA GABRIELA
C1
W
2006
CSS DINAMO BUCURESTI
JT
14.95
Campionatul Municipal de Arunc?ri Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
16.02.2018
1
OPREA ANCA GABRIELA
C1
W
2006
CSS DINAMO BUCURESTI
JT
14.95
Campionatul Municipal de Arunc?ri Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
16.02.2018
8
Oancea R?zvan
No Category
2009
CSS Dinamo Bucuresti
41.16
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Oancea R?zvan
No Category
2009
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Vasile Cezar
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
22
Stoian Eva
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
1.5
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
23
Popa Anastasia
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
1.2
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
39
Ogic? Mihai
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
10.4
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
25
Ogic? Mihai
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
1.89
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
32
Oancea R?zvan
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
9.78
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Oancea R?zvan
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
30
Ciubotariu Lauren?iu Teodor
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
9.75
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
9
Ciubotariu Lauren?iu Teodor
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
41.52
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Ciubotariu Lauren?iu Teodor
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
?tefan Rare?
No Category
2008
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
9
Preda Irina
No Category
2007
CSS Dinamo Bucuresti
2.9
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
24
Popa Teodor
No Category
2007
CSS Dinamo Bucuresti
1.93
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
27
Stavri ?tefan
No Category
2006
CSS Dinamo Bucuresti
9.15
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
25
Stavri ?tefan
No Category
2006
CSS Dinamo Bucuresti
3.25
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Hanser Rchi
No Category
2006
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
32
Hanser Rchi
No Category
2006
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
15
Haiducu Ionu?
No Category
2006
CSS Dinamo Bucuresti
8.29
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
15
Haiducu Ionu?
No Category
2006
CSS Dinamo Bucuresti
3.61
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
22
Bucurescu Hora?iu
No Category
2006
CSS Dinamo Bucuresti
8.56
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Radu Rare?
No Category
2005
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
10
Iancu Andrei
No Category
2005
CSS Dinamo Bucuresti
8.13
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
16
B?tr?nu Matei
No Category
2005
CSS Dinamo Bucuresti
8.29
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Hanser Rudi
No Category
2004
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Hanser Rudi
No Category
2004
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Enache Vlad Andrei
No Category
2004
CSS Dinamo Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
5
Enache Vlad Andrei
No Category
2004
CSS Dinamo Bucuresti
29.72
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
10
Constantinescu Maria
No Category
2004
CSS Dinamo Bucuresti
4.14
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
1
Varzaru Bianca Antonia
No Category
2003
CSS Dinamo Bucuresti
2.4
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS Dinamo Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile