CSS Dinamo Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
1
Vasile Ana Maria Isabelle
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
JT
15.70
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Petrisor Ioana Alexandra
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
300mH
57.60
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Nitu Catinca Maria
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
100m
14.02
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Nitu Catinca Maria
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
100m
13.98
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Nitu Catinca Maria
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
200m
28.57
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Fofig Dana-Andreea
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
TJ
8.69
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Manolescu-Neacsu Andrei
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
100m
12.48
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Manolescu-Neacsu Andrei
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
100m
12.59
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Manolescu-Neacsu Andrei
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
200m
24.94
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Georgescu Vlad Ioan
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
100m
13.18
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Georgescu Vlad Ioan
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
100m
13.10
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Georgescu Vlad Ioan
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
200m
26.41
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
11
Duta Stefan Horia
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
100m
14.10
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Vitan George Crsitian
J3
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
DT
31.05
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Vitan George Crsitian
J3
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
HT
44.39
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Paraschiv Andrei
J3
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.73
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Paraschiv Andrei
J3
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
TJ
12.14
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Hnatiuc Rares
J3
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
100m
13.34
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Hnatiuc Rares
J3
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
100m
13.94
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
8
Hnatiuc Rares
J3
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
200m
28.41
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Hnatiuc Rares
J3
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
LJ
4.87
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Varzaru Antonia Bianca
J2
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
SCM Deva
PV
3.00
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Popescu Alexia Helena
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100mH
17.61
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Popescu Alexia Helena
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.59
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Haiducu Narcisa Diana
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
32.01
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Condriuc Ania Bianca
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100m
13.75
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Condriuc Ania Bianca
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100m
13.58
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Militaru Mihai Matei
J2
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
LJ
6.04
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Militaru Mihai Matei
J2
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
TJ
12.18
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
9
Iosca Madalin Cristian
J2
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
400m
58.27
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Iosca Madalin Cristian
J2
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.55
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
11
Dobrica Mircea
J2
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
400m
74.69
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Dobrica Mircea
J2
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.60
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Cuciuc Filip
J2
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
CSS Dinamo
LJ
5.63
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Moldovanu Teodor
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.62
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Beldie David
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100m
11.96
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Beldie David
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100m
11.78
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Beldie David
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
5.02
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Lungu Alina-Constanta
J1
W
2001
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.30
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Stoian Edmond
J1
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
SP
9.68
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Stoian Edmond
J1
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
DT
30.02
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Mihaiescu Bogdan
J1
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
5.93
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Tabacu Robert Mihai
J1
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
CSM Onesti
PV
3.80
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Prepelita Bogdan
J1
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
CSM Onesti
PV
4.30
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Alexandru Antonia Isabela
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.54
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
7
Popa Sofia Elena
C4
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.32
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
4
Ilie Karina Georgiana
C4
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.01
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
4
Stanescu Alexandru Gabriel
C4
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.36
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Martoma Aris
C4
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.29
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
17
Simion Robert
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.15
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
8
Negreanu Dragos
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.5
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Georgescu Matei
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.14
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
SERBANESCU TEODORA MARIA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
688
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
SERBANESCU TEODORA MARIA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.59
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
SERBANESCU TEODORA MARIA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.45
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
GOLOGAN ATHENA MARIA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
763
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
GOLOGAN ATHENA MARIA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.92
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
GOLOGAN ATHENA MARIA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.06
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
GAVRILA MARIA ALESSANDRA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
738
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
GAVRILA MARIA ALESSANDRA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.32
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
GAVRILA MARIA ALESSANDRA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.91
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
BUFEA FADIA MAYRA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
855
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
BUFEA FADIA MAYRA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.99
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
BUFEA FADIA MAYRA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.29
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
ALEXANDRU MIRUNA TEODORA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
998
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
ALEXANDRU MIRUNA TEODORA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.58
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
ALEXANDRU MIRUNA TEODORA
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
9.63
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
PINISOARA EDUARD ALEXANDRU
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
761
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
PINISOARA EDUARD ALEXANDRU
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.68
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
PINISOARA EDUARD ALEXANDRU
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
7.09
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
NEAGU ALEXANDRU CRISTIAN
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
802
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
NEAGU ALEXANDRU CRISTIAN
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.73
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
NEAGU ALEXANDRU CRISTIAN
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
8.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
AGOPSA ANDREI
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
831
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
AGOPSA ANDREI
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.35
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
AGOPSA ANDREI
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.41
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
TUDORACHE GEORGIANA NARCISA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
610
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
TUDORACHE GEORGIANA NARCISA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.66
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
TUDORACHE GEORGIANA NARCISA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
4.26
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
POSTARITA MARIA ILINCA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
968
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
POSTARITA MARIA ILINCA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.20
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
POSTARITA MARIA ILINCA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.63
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
IONITA STEFANIA IOANA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
724
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
IONITA STEFANIA IOANA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.50
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
IONITA STEFANIA IOANA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.98
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
GEANGU PATRICIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
705
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
GEANGU PATRICIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.99
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
GEANGU PATRICIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
4.59
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
GEAMANU EVA MARIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
816
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
GEAMANU EVA MARIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.58
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
GEAMANU EVA MARIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.49
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
18
DRAGOTONIU DELIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
708
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
18
DRAGOTONIU DELIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
11.24
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
18
DRAGOTONIU DELIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.07
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
CARATA IOANA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
907
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
CARATA IOANA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.43
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
CARATA IOANA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BOSTACA ANA MARIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
837
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BOSTACA ANA MARIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.16
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BOSTACA ANA MARIA
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.28
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
STANCUTA ROBERT MIHAI
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
1065
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
STANCUTA ROBERT MIHAI
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
8.58
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
STANCUTA ROBERT MIHAI
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.98
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
PETRE ALEXANDRU IOAN
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
767
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
PETRE ALEXANDRU IOAN
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.73
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
PETRE ALEXANDRU IOAN
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.31
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
CIUBOTARIU LAURENTIU-TEODOR
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
841
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
CIUBOTARIU LAURENTIU-TEODOR
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.34
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
CIUBOTARIU LAURENTIU-TEODOR
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.10
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BANDOI ANTONIE
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
817
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BANDOI ANTONIE
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.20
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BANDOI ANTONIE
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
7.24
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
Ilie Rebeka Alexandra
C4
W
2014
CSS Dinamo Bucuresti
50m
11.43
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Ilie Rebeka Alexandra
C4
W
2014
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.85
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Gruia Andrada
C4
W
2013
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.79
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Bucos Ana
C4
W
2013
CSS Dinamo Bucuresti
50m
12.49
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
12
Bucos Ana
C4
W
2013
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.89
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Gherasim David
C4
M
2012
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.73
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Gherasim David
C4
M
2012
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.66
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Gherasim David
C4
M
2012
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.45
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
21
Epure Victor Nicolas
C4
M
2012
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.93
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Bucos Alexandru
C4
M
2012
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.43
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Bucos Alexandru
C4
M
2012
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.43
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Bucos Alexandru
C4
M
2012
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.74
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
43
Comiza Andreea
C3
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.36
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
41
Comiza Andreea
C3
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
42
Stanciu Natalia Maria
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.25
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
34
Stanciu Natalia Maria
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.44
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Popa Sofia
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.78
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Popa Sofia
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.26
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Ilie Karina Georgiana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.19
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Ilie Karina Georgiana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.54
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Erdei Rebeca Ioana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.94
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Erdei Rebeca Ioana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Dinu Teodora
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
13.3
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
37
Dinu Teodora
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.38
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
21
Comiza Ariana Florina
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.22
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
23
Comiza Ariana Florina
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.78
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Bran Daria
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Bran Daria
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Martoma Aris Ioan
C3
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.94
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Martoma Aris Ioan
C3
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.27
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Buligescu Grigore
C3
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
12.61
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
25
Buligescu Grigore
C3
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.54
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Simion Robert Mihai
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Simion Robert Mihai
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Negreanu Dragos
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.76
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Negreanu Dragos
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
22
Bandoi Stelian
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.38
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
63
Sisu Sofia
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.08
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
66
Sisu Sofia
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.04
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
32
Serbanescu Teodora Maria
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.67
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
42
Serbanescu Teodora Maria
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.14
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
55
Gologan Athena Maria
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.46
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
53
Gologan Athena Maria
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.86
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
31
Gavrila Maria Alexandra
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.66
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
30
Gavrila Maria Alexandra
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
63
Gaman Luiza
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.58
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
37
Bufea Fadia Mayra
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.97
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
38
Bufea Fadia Mayra
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
60
Beldiman Bianca
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Alexandru Miruna Teodora
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
200m
32.5
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Alexandru Miruna Teodora
C2
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
6.72
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
48
Tudorache Georgiana Narcisa
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.28
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
43
Tudorache Georgiana Narcisa
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.13
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Profir Celina Elizabeth
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
40
Profir Celina
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.16
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Postarita Maria Ilinca
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.28
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
29
Postarita Maria Ilinca
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.41
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
21
Geangu Patricia
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.41
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Geangu Patricia
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.41
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
29
Geamanu Eva Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.61
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
36
Geamanu Eva Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Dragotoniu Delia
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
11.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
46
Dragotoniu Delia
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Carata Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.82
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Carata Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Carata Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
200m
30.4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
600m
02:18.77
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.58
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Toma Vicentiu
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
14.2
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Toma Vicentiu
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
3.73
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
32
Pînisoara Eduard Alexandru
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.01
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
32
Pînisoara Eduard Alexandru
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
2.97
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
27
Neagu Alexandru Cristian
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
3.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
35
Haiducu Razvan Cristian
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.22
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
30
Haiducu Razvan Cristian
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
3.1
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
30
Dumitrescu Robert
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Apostolescu Horia Filip
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Apostolescu Horia Filip
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Agopsa Andrei
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Agopsa Andrei
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.94
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
8.98
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Petre Alexandru Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Petre Alexandru Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
200m
31.9
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
27
Bandoi Antonie
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.74
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
34
Apostolescu Vlad Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
2.74
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Haiducu Narcisa Diana
J1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
31.61
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
2
Florea Diana Alexandra
J1
W
2001
CSS Dinamo Bucuresti
DT
15.54
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
4
Florea Diana
J1
W
2001
CSS Dinamo Bucuresti
HT
22
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
3
Costea Sabrina
J1
W
2000
CSS Dinamo Bucuresti
HT
31.04
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
2
Badea Mădălina Beatrice
J1
W
2000
CSS Dinamo Bucuresti
HT
38.11
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
2
Stoian Edmond
J1
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
JT
22.54
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
3
Stoian Edmond
J1
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
DT
26.3
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
5
Ilie Rebeka Alexandra
C5
W
2014
CSS Dinamo Bucuresti
50m
11.86
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Gherasim David
C5
M
2012
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.23
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
21
Alexandru Antonia Isabela
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.52
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
13
Alexandru Antonia Isabela
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.80
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
29
Stanciu Nanatalia Maria
C4
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.76
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
18
Stanciu Nanatalia Maria
C4
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.62
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
19
Popescu-Ilioniu Diana Maria
C4
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.48
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Popescu-Ilioniu Diana Maria
C4
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.08
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
22
Ionita Mihaela
C4
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.72
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
17
Ionita Mihaela
C4
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Ilie Karina Georgiana
C4
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.78
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Ilie Karina Georgiana
C4
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.41
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
28
Stanescu Alexandru
C4
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.11
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
24
Stanescu Alexandru
C4
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.14
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
16
Simion Robert Gabriel
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.16
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Simion Robert Gabriel
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
21
Ilie David Cristian
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.45
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Gheorghe Teodor Cristian
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.29
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Gheorghe Teodor Cristian
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
15
Copuzeanu Cezar
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.05
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
12
Copuzeanu Cezar
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.97
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
19
Cojocaru Damian
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.24
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
16
Cojocaru Damian
C4
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.76
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Gavrila Maria Alessandra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.82
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Gavrila Maria Alessandra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.60
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Beldiman Bianca Ioana
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.59
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
15
Banu Larisa
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.29
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
12
Banu Larisa
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
200m
38.29
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Alexandru Miruna
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
200m
33.90
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Alexandru Miruna
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
9.66
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
15
Pinisoara Eduard Alexandru
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.21
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Pinisoara Eduard Alexandru
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
18
Neagu Alexandru Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.47
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Neagu Alexandru Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
17
Mahera Daniel
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.39
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Mahera Daniel
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
200m
34.05
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Dima Stefan Andrei
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.30
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Dima Stefan Andrei
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.25
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Dima Stefan Andrei
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.78
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Stefan Maria Alexandra
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.91
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Stefan Maria Alexandra
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.79
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Stefan Maria Alexandra
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.70
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
12
Profir Celina Elizabeth
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Pristolian Stefania Riana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.89
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Pristolian Stefania Riana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.70
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Pristolian Stefania Riana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.22
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Ionita Stefania Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.13
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Ionita Stefania Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.65
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
12
Firu Maria Alessia
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.77
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Firu Maria Alessia
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.64
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.03
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.94
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
13
Budesu Sophia Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.80
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Budesu Sophia Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.54
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
15
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.97
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
600m
2:23.99
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Petre Alexandru Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.22
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Petre Alexandru Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.57
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
13
Ionita Alexandru Razvan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.75
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Ionita Alexandru Razvan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.44
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
12
Gheorghe Alexandru Marian
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.61
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Gheorghe Alexandru Marian
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.47
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Gavrila Maria Alessandra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.73
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Gavrila Maria Alessandra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.77
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Gavrila Maria Alessandra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
550
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Bufea Fadia Mayra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
11.07
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Bufea Fadia Mayra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.26
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Bufea Fadia Mayra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
376
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Alexandru Miruna
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.19
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Alexandru Miruna
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
8.39
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Alexandru Miruna
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
857
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Ionita Stefania Ioana
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.30
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Geangu Patricia Gabriela
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
4.65
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Loghin Daniel
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.63
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Loghin Daniel
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
SP
6.28
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Loghin Daniel
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
393
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Toma Vicentiu
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.88
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Toma Vicentiu
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.84
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Toma Vicentiu
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
446
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Pinisoara Eduard Alexandru
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.92
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Pinisoara Eduard Alexandru
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.60
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Pinisoara Eduard Alexandru
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
309
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Neagu Alexandru Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.96
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Neagu Alexandru Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
6.93
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Neagu Alexandru Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
381
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Mahera Daniel
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
0.95
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Dumitrescu Robert
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.89
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Dumitrescu Robert
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
9.14
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Dumitrescu Robert
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
521
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Stefan Maria Alexandra
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.82
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Stefan Maria Alexandra
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.07
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Stefan Maria Alexandra
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
737
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Pristolian Stefania Riana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
8.55
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Pristolian Stefania Riana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.10
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Pristolian Stefania Riana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
1030
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Ionita Stefania Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.01
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Ionita Stefania Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
458
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Geangu Patricia Gabriela
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.62
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Geangu Patricia Gabriela
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
506
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
14
Geamanu Eva Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
11.74
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Geamanu Eva Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.50
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
12
Geamanu Eva Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
339
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.17
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.04
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
610
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.91
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.60
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
466
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Mahera Daniel
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.23
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Mahera Daniel
C2
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
204
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Petre Alexandru Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.15
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Petre Alexandru Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
4.48
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Petre Alexandru Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
382
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Ionita Alexandru Razvan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.53
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Ionita Alexandru Razvan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
0.95
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Ionita Alexandru Razvan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
205
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Gheorghe Alexandru Marian
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.44
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Gheorghe Alexandru Marian
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
0.95
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Gheorghe Alexandru Marian
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
221
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Ciubotaru Laurentiu Teodor
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.89
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Ciubotaru Laurentiu Teodor
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.15
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Ciubotaru Laurentiu Teodor
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
246
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Bandoi Antonie
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.37
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Bandoi Antonie
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
SP
7.50
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Bandoi Antonie
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
BIA
513
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Oprea Maria Cristiana
C1
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.85
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Linca Maria Elisa
C1
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.83
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Linca Maria Elisa
C1
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.94
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Linca Maria Elisa
C1
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
200m
29.59
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Pomirleanu Maria
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.26
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Pana Raluca
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
60m
9.87
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Pana Raluca
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
800m
3:12.90
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Pana Raluca
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.60
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Pana Raluca
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Gavrila Ana Steliana
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
200m
30.05
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Gavrila Ana Steliana
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.05
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Georgescu Matei
C1
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.56
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
---
Vasile Ana Maria Isabelle
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
6
Petrisor Ioana Alexandra
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.54
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
8
Petrisor Ioana Alexandra
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
26
Fofig Dana-Andreea
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.76
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
19
Calomnfirescu Ioana
J3
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
200m
32.55
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
12
Popescu Alexandra Helena
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
9
Dobrica Mircea
J3
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
800m
2:39.21
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
6
Popescu Alexia Helena
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
11.00
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
6
Popescu Alexia Helena
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.72
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Popescu Alexia Helena
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Popescu Alexandra Helena
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
5
Mihaiescu Bogdan
J2
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
9.18
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
5
Mihaiescu Bogdan
J2
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
9.00
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
4
Mihaiescu Bogdan
J2
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
6.02
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Tabacu Robert Mihai
J1
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
CSM Onesti
PV
3.80
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Prepelita Bogdan
J1
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
CSM Onesti
PV
4.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Cristea Rares
C1
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Petrisor Ioana Alexandra
J3
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
NH
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
24
Calomnfirescu Ioana
J3
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
60m
9.48
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Voicu Mihai
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.70
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Cristea Rares
J3
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Irimia David
J3
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.20
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
11
Iosca Madalin
J3
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.83
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Iosca Madalin
J3
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.55
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
4
Dobrica Mircea
J3
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Popescu Alexandra Helena
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Lungu Alina-Constanta
J2
W
2001
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
18
Stoian Edmond
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.09
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
7
Stoian Edmond
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
SP
8.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
11
Leu Cosmin Alexandru
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.75
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Leu Cosmin Alexandru
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Hatagan Alexandru
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
19
Bivol Patricia
C4
W
2013
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
42
Dumitrescvu Eva
C4
W
2012
CSS Dinamo Bucuresti
50m
11.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Dumitrescvu Eva
C4
W
2012
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Nita Iulia
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
26
Nita Iulia
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Mihalache Antonia Maria
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Mihalache Antonia Maria
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Gruia Andrada
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Alexandru Antonia Isabela
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.28
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Alexandru Antonia Isabela
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Alexandru Antonia Isabela
C4
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.14
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Gherasim David
C4
M
2012
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Gherasim David
C4
M
2012
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Stanescu Alexandru
C4
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.03
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Stanescu Alexandru
C4
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Bivol Rares
C4
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
53
Tabus Andreea
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
47
Tabus Andreea
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
65
Stanciu Maria Natalia
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
11.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
56
Stanciu Maria Natalia
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Pristolian Bianca
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
11.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
38
Popescu-Ilioniu Diana Maria
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Popescu-Ilioniu Diana Maria
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Popa Sofia
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
31
Popa Sofia
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ilie Karina Georgiana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Ilie Karina Georgiana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
200m
36.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Ilie Karina Georgiana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Comiza Ariana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Comiza Ariana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
SP
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Soare Maria IsabelleLorett
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Soare Maria IsabelleLorett
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
55
Sisu Sofia Maria
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
53
Sisu Sofia Maria
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Serbanescu Teodora Maria
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
44
Serbanescu Teodora Maria
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
53
Gologan Athena
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
43
Gologan Athena
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Gavrila Maria Alessandra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Gavrila Maria Alessandra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Codin Maria Alexia
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
31
Bufea Fadia Mayra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Bufea Fadia Mayra
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
59
Beldiman Bianca Ioana
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Banu Larisa
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
200m
36.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Badea Andreea
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
200m
35.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Alexandru Miruna
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Alexandru Miruna
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
200m
35.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
59
Simion Robert Gabriel
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Simion Robert Gabriel
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Moise Andrei
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
11.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Moise Andrei
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
48
Ilie David Cristian
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Gheorghe Teodor Cristian
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
200m
33.82
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
40
Copuzeanu Cezar
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
41
Cojocaru Damian
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
33
Cojocaru Damian
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Topoloiu Lucas
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Topoloiu Lucas
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Toma Vicentiu
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
45
Pinisoara Eduard Alexandru
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Pinisoara Eduard Alexandru
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
60
Neagu Alexandru Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Neagu Alexandru Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Micu Stefan
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Mahera Daniel
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
200m
35.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
16
Dragoi Andrei
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Dima Stefan Andrei
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
55
Curca Tudor
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
38
Curca Tudor
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
69
Zorila Alexia
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
38
Zorila Alexia
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Stefan Maria Alexandra
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Stefan Maria Alexandra
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
70
Profir Celina Elizabeth
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
40
Profir Celina Elizabeth
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
48
Matei Mara Ileana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
36
Matei Mara Ileana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
51
Ionita Stefania Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
43
Ionita Stefania Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
46
Geamanu Eva Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
36
Geamanu Eva Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Firu Maria Alessia
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Dragotoniu Delia Andreea
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
200m
31.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Budesu Sophia Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
37
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
600m
2:25.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Oprea Maria Cristiana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Niculae Melisa Anamaria
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Niculae Melisa Anamaria
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Niculae Melisa Anamaria
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
200m
27.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Linca Maria Elisa
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
200m
28.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Bostaca Andreea Ioana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Bostaca Andreea Ioana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Bostaca Andreea Ioana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
37
Uzuna Luca
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Uzuna Luca
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Pristolian Stefania Riana
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
8.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Petre Alexandru Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Petre Alexandru Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
200m
32.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Ciubotariu Laurentiu Teodor
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
11.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Ciubotariu Laurentiu Teodor
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
J1.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
16
Zorila Luca
C2
M
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Zorila Luca
C2
M
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Oprea Maria Cristiana
C2
M
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Pomirleanu Maria
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Pana Raluca
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Pana Raluca
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
8
Gavrila Ana Steliana
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
200m
29.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
10
Gavrila Ana Steliana
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
800m
2:50.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Dragoi Maria Bianca
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Dragoi Maria Bianca
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
11
Vasile Ana Maria Isabelle
C1
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
SP
7.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
10
Barboi Beatrice Hellene
C1
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
SP
7.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
11
Haiducu Ionut Gabriel
C1
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Haiducu Ionut Gabriel
C1
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
20
Curca Victor
C1
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
60m
9.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Curca Victor
C1
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
2
Manolescu-Neacsu Andrei
C1
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Manolescu-Neacsu Andrei
C1
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
2
Manolescu-Neacsu Andrei
C1
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
200m
25.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
7
Georgescu Vlad Ioan
C1
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
8
Georgescu Vlad Ioan
C1
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Georgescu Vlad Ioan
C1
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
200m
27.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
45
Bivol Patricia
C3
W
2013
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
37
Popescu-Ilioniu Diana M
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
24
Popescu-Ilioniu Diana M
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.70
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
41
Popa Sofia
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
33
Popa Sofia
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
39
Ilie Karina Georgiana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.94
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Ilie Karina Georgiana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.71
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
44
Dinu Teodora Andreea
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
25
Comiza Ariana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
30
Comiza Ariana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.50
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
30
Soare Maria IsabelleLor
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.49
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Soare Maria IsabelleLor
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Serbanescu Teodora Mari
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
29
Serbanescu Teodora Mari
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.51
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Gavrila Maria Alessandr
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Gavrila Maria Alessandr
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.00
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
45
Gaman Ana Luiza
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.29
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Gaman Ana Luiza
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Anghelovici Diana Elisa
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Anghelovici Diana Elisa
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.82
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
66
Gaman Felix Andrei
C3
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
11.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
44
Gaman Felix Andrei
C3
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
53
Bivol Rares
C3
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.42
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
45
Simion Robert Gabriel
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Simion Robert Gabriel
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
61
Barau George
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.84
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
42
Barau George
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.21
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Toma Vicentiu
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
35
Pinisoara Eduard
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.57
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Pinisoara Eduard
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Neagu Alexandru Cristia
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.4
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Neagu Alexandru Cristia
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.95
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
39
Haiducu Razvan Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
Buc
50m
9.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Haiducu Razvan Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
Buc
LJ
2.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Agopsa Andrei-Constanti
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
Buc
LJ
2.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
45
Stanigut Anne Marie
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
45
Stanigut Anne Marie
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
48
Profir Celina Elizabeth
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
36
Profir Celina Elizabeth
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.93
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Postarita Maria Ilinca
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
Buc
50m
8.53
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Niculae Sara Gabriela
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.97
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
34
Niculae Sara Gabriela
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
43
Ionita Stefania Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.4
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
40
Ionita Stefania Ioana
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.82
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
29
Geamanu Eva Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Geamanu Eva Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.06
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Dragotoniu Delia Andree
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
12.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
43
Dragotoniu Delia Andree
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.72
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Carata Ioana Daria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
200m
31.47
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
51
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
12.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
30
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Voicu Elena Theodora
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
46
Vibani Maria Estera
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.53
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
39
Vibani Maria Estera
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Pop Briana Nicole
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Pop Briana Nicole
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.50
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Oprea Maria Cristiana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.41
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Bostaca Andreea Ioana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
Buc
50m
7.82
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Bostaca Andreea Ioana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
Buc
50m
7.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
Buc
50mH
9.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Petre Alexandru Ioan
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Ciubotariu Laurentiu Te
C2
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.72
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Sandu Antoniu Catalin
C2
M
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
11.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Szabo Bianca Florentina
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
Buc
SP
6.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Petrisori Ioana Alexand
C1
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
10.56
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Fofig Dana Andreea
C1
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Haiducu Ionut Gabriel
C1
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.93
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Haiducu Ionut Gabriel
C1
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
60m
9.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Haiducu Ionut Gabriel
C1
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.38
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Bucurescu Horatiu Crist
C1
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
200m
32.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Bucurescu Horatiu Crist
C1
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
11.8
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
0
Voicu Mihai
C1
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
1500m
DNF
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Voicu Mihai
C1
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.20
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
HAIDUCU NARCISA DIANA
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
30.41
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
VOICU DAVID NICOLAE
J2
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
JT
31.58
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
VOICU ELENA THEODORA
C1
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
JT
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
OPREA ANCA GABRIELA
C1
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
JT
14.95
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
6
Popescu Ilinoiu Diana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Popescu Ilinoiu Diana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Popescu Ilinoiu Diana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Dinu Teodora Andreea
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Comiza Ariana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.94
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Comiza Ariana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
38
Olteanu Mara
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
54
Olteanu Mara
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Postarita Maria Ilinca
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
Bucuresti
50m
8.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Postarita Maria Ilinca
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
Bucuresti
50m
8.52
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Postarita Maria Ilinca
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
Bucuresti
50mH
9.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Matei Mara Ileana
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.81
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Matei Mara Ileana
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Geamanu Eva Maria
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
33
Geamanu Eva Maria
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Voicu Elena Theodora
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
42
Voicu Elena Theodora
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
49
Vibani Maria Estera
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.47
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
52
Vibani Maria Estera
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.78
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Pop Briana Nicole
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Oprea Maria Cristiana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.85
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Oprea Maria Cristiana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.81
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Bostaca Andreea Ioana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
Bucuresti
50m
8.13
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Oprea Anca Gabriela
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
35
Oprea Anca Gabriela
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Manole Madalina Maria
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
SP
8.31
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Dragoiu Gabriela
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Varzaru Antonia Bianca
J3
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.80
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Irimia David
J3
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.60
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Tabacu Robert Mihai
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
PV
4.00
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Prepelita Bogdan
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
Csm Onesti
PV
4.60
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
19
Filip Daria Alexandra
C3
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Filip Daria Alexandra
C3
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.19
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Popescu Ilinoiu Diana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Popescu Ilinoiu Diana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.80
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Popa Sofia
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.31
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Popa Sofia
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.20
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Ilie Karina Georgiana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
200m
41.27
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Ilie Karina Georgiana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
13.18
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Comiza Ariana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.25
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Comiza Ariana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Blanaru Mara
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
SP
6.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
36
Soare Maria IsabelleLor
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.83
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
30
Serbanescu Teodora Mari
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
46
Serbanescu Teodora Mari
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
32
Olteanu Maria
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.7
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
45
Izbasoiu Maria Gabriela
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.48
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
22
Izbasoiu Maria Gabriela
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
13.62
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Gavrila Maria Alessandr
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.70q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Gavrila Maria Alessandr
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.86
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
42
Gaman Ana Luiza
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
43
Gaman Ana Luiza
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.60
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
34
Stanigut Anne Marie
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.77
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
44
Profir Celina Elizabeth
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
37
Profir Celina Elizabeth
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.74
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Matei Mara Ileana
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.95
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Le Tallec Liya Kaina
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.75
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Le Tallec Liya Kaina
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.96q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
31
Ionita Stefania Ioana
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.6
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
26
Geamanu Eva Maria
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.5
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Bostaca Ana Maria
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.49
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
27
Bostaca Ana Maria
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.96
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Dragoiu Maria Bianca
C3
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.40
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
35
Apostolescu Horia Filip
C3
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
12.01
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
26
Apostolescu Horia Filip
C3
M
2011
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.90
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
31
Vasilica David Mihai
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
11.25
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
27
Simion Robert Gabriel
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
200m
47.94
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
15
Simion Robert Gabriel
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.82
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
34
Ilie David Cristian
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
11.86
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Dragoi Andrei
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
200m
40.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Dragoi Andrei
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.04q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Dragoi Andrei
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.12
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
26
Devittor Matei Alexandr
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
200m
45.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Devittor Matei Alexandr
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.44
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
27
Barau George
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.78
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
20
Barau George
C3
M
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.26
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Pinisoara Eduard Alexan
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Pinisoara Eduard Alexan
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
35
Neagu Alexandru Cristia
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
29
Neagu Alexandru Cristia
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.82
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Neacsu Ionut Sebastian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
6.69
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Petre Alexandru Ioan
C3
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
200m
35.79
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Petre Alexandru Ioan
C3
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.44
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
14
Ciubotariu Laurentiu Te
C3
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Ciubotariu Laurentiu Te
C3
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.27
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Anghel David
C3
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
200m
35.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Anghel David
C3
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.87
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
23
Voicu Elena Theodora
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.62
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
37
Vibani Maria Estera
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
33
Vibani Maria Estera
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.70
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Pop Briana Nicole
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.10
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Pop Briana Nicole
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Oprea Maria Cristiana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.65
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
22
Oprea Anca Gabriela
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.54
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Bucurescu Horatiu Crist
C2
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
200m
31.77
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Bucurescu Horatiu Crist
C2
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Manole Madalina Maria
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.20
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Manole Madalina Maria
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
SP
9.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Dragoiu Gabriela
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Nita Iulia
C3
W
2011
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.79
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
13
Popecu Ilioniu Diana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.08
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
Popecu Ilioniu Diana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.61
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
16
Comiza Ariana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.28
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
12
Comiza Ariana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.35
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Le Tallec Liya Kaina
C3
W
2008.00
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.11
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
25
Geamanu Eva Maria
C3
W
2008.00
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.30
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
31
Bostaca Ana Maria
C3
W
2008.00
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.52
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
30
Matei Mara Ileana
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.88
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Le Tallec Liya Kaina
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.11
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
Le Tallec Liya Kaina
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.82
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
34
Geamanu Eva Maria
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.74
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
37
DRAGOTONIU DELIA
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.64
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
23
Bostaca Ana Maria
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.03
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
TOMA VICENTIU
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
11.38
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
11
TOMA VICENTIU
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.44
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
29
RUSOIU STEFAN
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.56
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
9
Haiducu Razvan Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
12.03
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
24
Haiducu Razvan Cristian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.95
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
15
Ciubotariu Laurentiu Teodor
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.62
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
Ciubotariu Laurentiu Teodor
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.71
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
10
AGOPSA ANDREI
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
12.14
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
23
AGOPSA ANDREI
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.95
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
19
Voicu Elena Theodora
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.58
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
23
Voicu Elena Theodora
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.39
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
Oprea Maria Cristina
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
9.89
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
10
Oprea Maria Cristina
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.84
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Bostaca Andreea Ioana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.87
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Bostaca Andreea Ioana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.10
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
12
Bostaca Andreea Ioana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.78
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
23
Pana Raluca
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
200m
37.38
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
29
Pana Raluca
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.04
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
16
Oprea Anca Gabriela
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.57
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Oprea Anca Gabriela
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
SP
6.40
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
24
Dragoi Maria Bianca
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.86
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
12
RUSU ALEXANDRU
C2
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.74
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
Haiducu Ionut Gabriel
C2
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.75
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
Haiducu Ionut Gabriel
C2
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
50m
7.71
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Haiducu Ionut Gabriel
C2
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.85
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
28
VASILE ANA
C1
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60m
9.84
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
27
FOFIG DANA
C1
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60m
9.73
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
9
MANOLE MADALINA
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
12.21
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
MANOLE MADALINA
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
SP
9.12
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
DRAGOIU GABRIELA
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.35
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
ENACHE VLAD
C1
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.78
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
ENACHE VLAD
C1
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.73
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
Haiducu Narcisa Diana
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
24.27
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Giurcan Alexandra
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
15.60
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Condriuc Ania Bianca
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100m
13.93
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Condriuc Ania Bianca
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100m
14.10
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Irimia Antonia
J2
W
1998
CSS Dinamo Bucuresti
PV
DNQ
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Buzescu Adina
J2
W
1995
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.30
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Tabacu Mihai Robert
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Tabacu Mihai Robert
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.90
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Prepeliţă Bogdan
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Prepeliţă Bogdan
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
PV
4.30
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
16
Petrişor Ioana Alexandra
C1
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
80m
12.47
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
6
Petrişor Ioana Alexandra
C1
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
80mH
14.86
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Dragoiu Gabriela
C1
W
2004.00
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.30
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
15
Manole Madalina
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.88
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Manole Madalina
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
SP
8.62
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
11
Dragoiu Gabriela
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.16
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Constantinescu Sara Maria
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
200m
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
32
Popescu Ilinoiu Diana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
11.12
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
38
Popescu Ilinoiu Diana
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
1.72
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Grăjdan Ilinca
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
37
Grăjdan Ilinca
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.09
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Erdei Rebeca
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
33
Dinu Teodora
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
50m
11.75
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
36
Dinu Teodora
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.13
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
29
Soare Maria Isabell
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.54
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
33
Soare Maria Isabell
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.37
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
24
Tomi Ioana Calistena
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.93
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
6
Poştăriţa Maria Ilinca
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.13
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
7
Popescu Gloria
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.53
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Niculae Sara
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
25
Niculae Sara
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.70
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
25
Geamănu Eva
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.00
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
27
Geamănu Eva
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.62
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
21
Dragotoniu Delia
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.85
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
20
Dragotoniu Delia
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.79
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
29
Toma Vicenţiu
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.29
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
22
Toma Vicenţiu
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.51
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Toma Andrei
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
22
Stancu Nyclas
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.74
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
30
Pinişoara Eduard Alexandru
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.41
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
21
Pinişoara Eduard Alexandru
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.51
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Neacsu Ionut Sebastian
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
SP
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
8
Haiducu Răzvan
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
12.05
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
25
Creţeanu Bogdan
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.89
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
24
Agopsa Andrei
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.43
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
12
Preda Albert
C3
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.18
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
27
Matei Andrei Robert
C3
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
10.02
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
25
Matei Andrei Robert
C3
M
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.37
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Voicu Elena Teodora
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
JT
9.45
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
20
Voicu Elena Teodora
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.12
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
16
Preda Irina
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.26
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
3
Preda Irina
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.73
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
3
Pop Briana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.15
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
18
Pop Briana
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.20
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
3
Oprea Maria Cristina
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
11.95
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
6
Oprea Maria Cristina
C2
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.00
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Oprea Anca Gabriela
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
JT
12.22
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
11
Oprea Anca Gabriela
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.35
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
14
Iuga Ioana Irene
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
60m
10.76
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
9
Iuga Ioana Irene
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
14.53
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
3
Bucurescu Horatiu
C2
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
11.99
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
13
Bucurescu Horatiu
C2
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.52
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
11
Dinu Teodora
C3
W
2010
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.04
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Preda Irina
C3
W
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.19
CN Zona 2017
2017-01-01
10
Dragotoniu Delia
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.34
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Pop Briana
C3
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.93
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Pop Briana
C3
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.09
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Nita Bianca
C3
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
BIAT1
831
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Chen Maia
C3
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
BIAT1
533
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Pană Raluca
C2
W
2006
CSS Dinamo Bucuresti
50m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
25
Vasile Ana Maria
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.34
CN Zona 2017
2017-01-01
30
Petrişor Ioana Alex.
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.45
CN Zona 2017
2017-01-01
13
Petrişor Ioana Alex.
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
50mH
10.03
CN Zona 2017
2017-01-01
10
Oancea Maria Daria
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.06
CN Zona 2017
2017-01-01
28
Ciobanu Andreea
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.41
CN Zona 2017
2017-01-01
52
Burciu Bianca
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.02
CN Zona 2017
2017-01-01
35
Enachescu Catalin
C2
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.06
CN Zona 2017
2017-01-01
41
Manole Mădălina
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.48
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Manole Mădălina
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
SP
5.66
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Drăgoiu Gabriela
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.15
CN Zona 2017
2017-01-01
28
Drăgoiu Gabriela
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.85
CN Zona 2017
2017-01-01
10
Constantinescu Sara
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
12.24
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Vărzaru Bianca Antonia
C1
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Vărzaru Bianca Antonia
C1
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.80
CN Zona 2017
2017-01-01
49
Ciubotariu Stefania Daniela
C1
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
200m
34.67
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Ciubotariu Stefania Daniela
C1
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Irimia David
C1
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.60
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Popescu Alexia
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100mH
17.8
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
12
Lupaşcu Alexandra
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100m
15.1
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Haiducu Narcisa
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
20.32
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Giurcan Alexandra
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100mH
18.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
9
Giurcan Alexandra
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.09
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Condriuc Ania
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100m
13.2
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Condriuc Ania
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
100m
13.1
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
15
Matei Alexa
J3
W
2001
CSS Dinamo Bucuresti
100m
16.1
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Mihăiescu Bogdan
J3
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
110mH
18.8
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Dragoiu Gabriela
J1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.25
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Irimia Antonia
J1
W
1998
CSS Dinamo Bucuresti
PV
Nereușit
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Rusovici Cristian
S
M
1998
CSS Dinamo Bucuresti
PV
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
5
Pătru Radu
S
M
1998
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.33
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Pătru Radu
S
M
1998
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.31
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Pătru Radu
S
M
1998
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
9.04
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Tănase Marian Valentin
S
M
1997
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.21
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Tănase Marian Valentin
S
M
1997
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.10
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
5
Tănase Marian Valentin
S
M
1997
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
6.82
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
9
Soare Nicki Emanuel
S
M
1996
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.52
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
8
Soare Nicki Emanuel
S
M
1996
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
6.33
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Popescu Alexia
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
11.41
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
8
Popescu Alexia
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.41
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
7
Giurcan Alexandra
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
11.76
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
12
Giurcan Alexandra
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.86
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
8
Condriuc Ania
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
11.78
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
10
Condriuc Ania
J2
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.34
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
27
Haţegan Alexanru
J2
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
9.00
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Tabacu Mihai Robert
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.20
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Prepeliţă Bogdan
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
PV
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
19
Gatto Alexandro
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.91
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
11
Gatta Alessandro
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
200m
27.37
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
10
Dinu Toma Constantin
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
200m
27.08
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
21
Dinu Toma Constantin
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.01
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Dinu Toma Constantin
J2
M
2000
CSS Dinamo Bucuresti
PV
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Irimia Antonia
S
W
1998
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Vărzaru Bianca Antonia
J3
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.5
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Popescu Alexia
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
11.24
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Popescu Alexia
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.72
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
16
Lupascu Alexandra
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
9.91
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Giurcan Alexandra
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
11.43
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
8
Giurcan Alexandra
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.11
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Condriuc Ania
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.67
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Condriuc Ania
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.66
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Condriuc Ania
J3
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.51
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Ştefănescu Vlad
J3
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
15
Haţegan Alexandru
J3
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
60m
8.63
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Mihaiescu Bogdan
J3
M
2001
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
10.48
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Dragoiu Gabriela
C1
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
1.2
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
20
Drăguşi Anastasia
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
50m
9.82
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
17
Drăguşi Anastasia
C3
W
2008
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.80
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
8
Pop Briana
C3
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.15
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
7
Nita Bianca
C3
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.23
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
26
Haita Katrina
C3
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.12
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
15
Chen Maia
C3
W
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.88
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Cojocaru David
C3
M
2009
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
21
Damian Luca
C3
M
2007
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.42
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Haiducu Ionuţ
C3
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.37
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Haiducu Ionuţ
C3
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
50m
8.39
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Haiducu Ionuţ
C3
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.62
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
11
Enăchescu Cătălin
C3
M
2006
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.07
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
16
Vasile Ana-Maria
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
15.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
9
Petrisor Ioana
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
12.53
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Oancea Maria
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
42
Dinu Ioana
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
2.66
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
14
Ciobanu Andreea
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
13.38
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Barciu Bianca
C2
W
2005
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
15
Manole Madalina
C2
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
13.51
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
33
Manole Madalina
C2
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.15
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
12
Dragoiu Gabriela
C2
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
13.08
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
7
Dragoiu Gabriela
C2
W
2004
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.92
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Batranu Matei
C2
M
2005
CSS Dinamo Bucuresti
150m
Abd.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Enache Vlad
C2
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
HJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Batranu Matei
C2
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
500m
DQ.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
8
Batranu Matei
C2
M
2004
CSS Dinamo Bucuresti
60mH
18.84
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Buzescu Adina
T
W
1995
CSS Dinamo Bucuresti
PV
3.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Petrescu Ioana
J1
W
1996
CSS Dinamo Bucuresti
PV
Nereușit
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Vărzaru Bianca
C1
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.20
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
25
Iacob Maria
C1
W
2003
CSS Dinamo Bucuresti
80m
14.76
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Popescu Alexia
C1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
15.77
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
7
Popescu Alexia
C1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
24
Lupaşcu Alexandra
C1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
80m
14.46
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Giurcan Alexandra
C1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
17.75
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
9
Giurcan Alexandra
C1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.25
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
27
Dumitru Carmen Maria
C1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
3.57
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Dragan Bianca
C1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
20.85
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
14
Dragan Bianca
C1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.07
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Condriuc Ania
C1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
JT
19.38
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Condriuc Ania
C1
W
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.80
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Irimia David
C1
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.30
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Ciucan Tudor
C1
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
80m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
8
Ciucan Tudor
C1
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
80m
11.64
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
11
Albita Alexandru
C1
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.06
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Albita Alexandru
C1
M
2003
CSS Dinamo Bucuresti
PV
2.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Ştefănescu Vlad
C1
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
4.75
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
11
Haţegan Alexanru
C1
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
80m
11.87
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Bălălău Matei
C1
M
2002
CSS Dinamo Bucuresti
SP
13.75
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Tănase Marian Valentin
J1
M
1997
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.14
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Tănase Marian Valentin
J1
M
1997
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.13
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Glăvan Gheorghe
J1
M
1997
CSS Dinamo Bucuresti
60m
Abs.
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
7.
Glăvan Gheorghe
J1
M
1997
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.93
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Soare Nicki Emanuel
J1
M
1996
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.52
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
3.
Soare Nicki Emanuel
J1
M
1996
CSS Dinamo Bucuresti
60m
7.50
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
2.
Soare Nicki Emanuel
J1
M
1996
CSS Dinamo Bucuresti
LJ
6.30
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS Dinamo Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile