CSS 5 Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
5
Dinu Ana Maria
J3
W
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.06
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Pana Alexandra Maria
J3
W
2004
CSS 5 Bucuresti
SP
10.28
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Calin Elena
J3
W
2004
CSS 5 Bucuresti
CSM Craiova
PV
3.00
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Ungureanu Bogdan
J3
M
2005
CSS 5 Bucuresti
100m
12.71
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Ungureanu Bogdan
J3
M
2005
CSS 5 Bucuresti
100m
12.85
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Ungureanu Bogdan
J3
M
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.71
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Togan Mihai Ionut Tibi
J3
M
2005
CSS 5 Bucuresti
100m
12.77
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Togan Mihai Ionut Tibi
J3
M
2005
CSS 5 Bucuresti
100m
12.81
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Togan Mihai Ionut Tibi
J3
M
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.18
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
7
Ivanoiu Eugen-Ionut
J3
M
2004
CSS 5 Bucuresti
100m
13.66
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Ivanoiu Eugen-Ionut
J3
M
2004
CSS 5 Bucuresti
100m
13.87
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
7
Ivanoiu Eugen-Ionut
J3
M
2004
CSS 5 Bucuresti
200m
28.25
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
7
Marinescu Vlad-Daniel
J2
M
2003
CSS 5 Bucuresti
100m
13.08
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Doroftei Razvan
J2
M
2003
CSS 5 Bucuresti
CS Rapid Bucuresti
PV
3.70
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
7
MARIN DENISA
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
BIA
829
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
MARIN DENISA
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.26
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
MARIN DENISA
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.06
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
ISTINA CLARA
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
BIA
836
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
ISTINA CLARA
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.19
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
ISTINA CLARA
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.06
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
BUTULAN ANDREEA
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
BIA
923
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
BUTULAN ANDREEA
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.54
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
BUTULAN ANDREEA
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.52
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
LIXANDRU DANIEL
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
BIA
1084
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
LIXANDRU DANIEL
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50mH
8.55
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
LIXANDRU DANIEL
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.14
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
TIU DIANA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
BIA
965
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
TIU DIANA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.50
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
TIU DIANA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.18
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
OLTEANU MARA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
BIA
872
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
OLTEANU MARA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.03
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
OLTEANU MARA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.10
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
MAHMOUDI SARA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
BIA
900
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
MAHMOUDI SARA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
MAHMOUDI SARA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.15
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
GRIGORE-ROSCA REBECA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
BIA
911
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
GRIGORE-ROSCA REBECA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.64
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
GRIGORE-ROSCA REBECA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.10
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BUCUROIU MARA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
BIA
820
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BUCUROIU MARA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.05
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BUCUROIU MARA
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
ZARNESCU MATEI
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
BIA
1044
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
ZARNESCU MATEI
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
8.78
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
ZARNESCU MATEI
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.97
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
TEACA DAVID
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
BIA
1084
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
TEACA DAVID
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.21
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
TEACA DAVID
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.36
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
RUNCEANU MATEI
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
BIA
1160
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
RUNCEANU MATEI
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
8.09
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
RUNCEANU MATEI
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.44
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
NEAGU ALEXANDRU
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
BIA
930
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
NEAGU ALEXANDRU
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.30
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
NEAGU ALEXANDRU
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.27
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BADEA RAZVAN
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
BIA
929
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BADEA RAZVAN
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.53
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BADEA RAZVAN
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.57
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
Codreanu Matias
C4
M
2012
CSS 5 Bucuresti
50m
9.24
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Codreanu Matias
C4
M
2012
CSS 5 Bucuresti
50m
9.15
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Codreanu Matias
C4
M
2012
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.74
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
12
Banica Lucian
C4
M
2012
CSS 5 Bucuresti
50m
10.02
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Banica Lucian
C4
M
2012
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.78
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Serban Daria
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.25
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Serban Daria
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.23
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Serban Daria
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.54
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Stanciu Matei
C3
M
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.67
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Stanciu Matei
C3
M
2010
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.54
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Tiu Diana-eugenia
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.006
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Tiu Diana-eugenia
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Olteanu Maria
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
200m
32.94
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Mahmoudi Sara
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.31
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
24
Mahmoudi Sara
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.48
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Grigore-rosca Rebeca
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.99
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Grigore-rosca Rebeca
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.93
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Grigore-rosca Rebeca
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.9
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Zarnescu Matei
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.43
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Zarnescu Matei
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
600m
02:02.44
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
200m
29.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
SP
4.36
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Runceanu Matei-ionut
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.41
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Runceanu Matei-ionut
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
8.36
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Runceanu Matei-ionut
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.37
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Badea Răzvan
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.72
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Serban Daria
C4
W
2010
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
14
Stanciu Matei
C4
M
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.98
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Stanciu Matei
C4
M
2010
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Zarnescu Matei
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
600m
2:01.03
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.83
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.87
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.21
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Marin Denisa Maria
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.74
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Marin Denisa Maria
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.04
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Marin Denisa Maria
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
BIAT
463
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.89
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
HJ
0.89
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
BIAT
321
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Butulan Andreea Isabella
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.44
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Butulan Andreea Isabella
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
BIAT
383
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Andreea Isabella
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50mH
11.28
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50mH
8.98
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.05
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
BIAT
645
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Tiu Diana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.18
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Tiu Diana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.09
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Tiu Diana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
BIAT
887
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Olteanu Maria
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.51
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Olteanu Maria
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.13
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Olteanu Maria
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
BIAT
595
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Grigore Rosca Rebeca
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.05
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Grigore Rosca Rebeca
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.04
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Grigore Rosca Rebeca
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
BIAT
644
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Bucuroiu Mara Ioana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.37
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Bucuroiu Mara Ioana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.01
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Bucuroiu Mara Ioana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
BIAT
532
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Zarnescu Matei
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.15
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Zarnescu Matei
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.97
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Zarnescu Matei
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
BIAT
598
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.78
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.25
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
BIAT
526
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Neagu Alexandru
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.36
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Neagu Alexandru
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.25
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Neagu Alexandru
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
BIAT
396
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Badea Razvan Gabriel
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.79
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Badea Razvan Gabriel
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.89
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Badea Razvan Gabriel
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
BIAT
468
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Ignat Daria Florena
C1
W
2006
CSS 5 Bucuresti
SP
10.10
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Izmana Robert
C1
M
2007
CSS 5 Bucuresti
60m
9.55
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Izmana Robert
C1
M
2007
CSS 5 Bucuresti
60m
9.63
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Ion David Antonio
C1
M
2007
CSS 5 Bucuresti
60m
8.83
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Ion David Antonio
C1
M
2007
CSS 5 Bucuresti
60m
8.89
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Calin Andrei
C1
M
2007
CSS 5 Bucuresti
1500m
5:51.05
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Tanase Mihnea George
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
60m
9.63
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Tanase Mihnea George
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
60m
9.74
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Brandusoiu Alexandru
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
60m
10.03
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Brandusoiu Alexandru
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
800m
2:59.80
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Brandusoiu Alexandru
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.64
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Brandusoiu Alexandru
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
TRIAT
487
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Togan Mihai Ionut Tibi
J3
M
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.56
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
12
Ivanoiu Eugen-Ionut
J3
M
2004
CSS 5 Bucuresti
200m
27.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Doroftei Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
LJ
Nereușit
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
5
Foisor Andrei
J2
M
2001
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.99
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Pana Alexandra Maria
J3
W
2004
CSS 5 Bucuresti
SP
9.44
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
12
Ungurean Bogdan-Cristian
J3
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
7.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
21
Ivanoiu Eugen-Ionut
J3
M
2004
CSS 5 Bucuresti
60m
8.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
13
Marinescu Vlad-Daniel
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
8.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Doroftei Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
7
Doroftei Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
7.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Doroftei Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
NH
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
15
Mielu Mihai Cristian
J2
M
2001
CSS 5 Bucuresti
60m
7.92
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
6
Nicolae Nicolas
C4
M
2011
CSS 5 Bucuresti
50m
9.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Nicolae Nicolas
C4
M
2011
CSS 5 Bucuresti
50m
9.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Nicolae Nicolas
C4
M
2011
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Serban Daria Ioana
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Serban Daria Ioana
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Serban Daria Ioana
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Marin Denisa Maria
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Marin Denisa Maria
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Butulan Andreea Isabella
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Butulan Andreea Isabella
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Butulan Andreea Isabella
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.61
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
35
Stanciu Matei
C3
M
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Stanciu Matei
C3
M
2010
CSS 5 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
7.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
7.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50mH
8.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ipate Eric
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ipate Eric
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
63
Iordache Eduard
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
9.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
44
Iordache Eduard
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Tiu Diana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Tiu Diana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
35
Olteanu Maria
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Olteanu Maria
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
40
Mahmoudi Sara
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Grigore Rosca Rebeca
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Bucuroiu Mara Ioana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Bucuroiu Mara Ioana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Radu Diana
C2
W
2007
CSS 5 Bucuresti
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Zarnescu Matei
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
600m
2:02.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
7.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Neagu Alexandru
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Izmana Robert
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
8.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Ion David Antonio
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
200m
29.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Dragut Denis
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
7.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Dragut Denis
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
7.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Calin Mihai
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
600m
1:52.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Calin Mihai
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Calin Andrei
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
600m
2:06.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Ungureanu Cristia
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
8.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Ungureanu Cristia
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
8.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
6
Marin Denisa Maria
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50mH
11.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
27
Marin Denisa Maria
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50mH
11.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50mH
10.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
200m
33.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Tiu Diana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Tiu Diana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.70
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
33
Olteanu Maria
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
9.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Olteanu Maria
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
200m
35.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Bucuroiu Mara Ioana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.55
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Bucuroiu Mara Ioana
C2
W
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Radu Diana
C2
W
2007
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Zarnescu Matei
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
600m
02:02.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Teaca David
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Runceanu Matei Ionut
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
Bucurest
50m
7.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Runceanu Matei Ionut
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
Bucurest
50m
7.68
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Runceanu Matei Ionut
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
Bucurest
LJ
4.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Neagu Alexandru
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Badea Razvan Gabriel
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
10.51
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Badea Razvan Gabriel
C2
M
2008
CSS 5 Bucuresti
200m
34.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Klaici Radu
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Ion David Antonio
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
200m
30.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Dragut Denis
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
7.64
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Dragut Denis
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
7.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Calin Mihai
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
600m
01:53.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Calin Andrei
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
600m
02:00.67
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Ignat Daria Florena
C1
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Ignat Daria Florena
C1
W
2006
CSS 5 Bucuresti
SP
10.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Bizgan Anastasia
C1
W
2006
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
25
Anghel Alina
C1
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Dinu Ana Maria
C1
W
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Burlacu Pavel
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
SP
9.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Brandusoiu Alexandru
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
800m
02:53.84
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Togan Mihai Ionut Tibi
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.42
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
21
Runceanu Luca
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
9.9
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Burlacu Pavel
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
HT
30.48
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
16
Ciocianu Maria
C3
W
2011
CSS 5 Bucuresti
50m
10.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Ciocianu Maria
C3
W
2011
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.41
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Serban Daria
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Serban Daria
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Serban Daria
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
59
Marin Denisa Maria
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.48
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
9.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Butulan Andreea Isabella
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Tiu Diana
C3
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
8.61
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Tiu Diana
C3
W
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Olteanu Maria
C3
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
9.29
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Bucuroiu Mara Ioana
C3
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
12.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Stanciu Matei
C3
M
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
9.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Stanciu Matei
C3
M
2010
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.58
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Ciuca Andrei
C3
M
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
9.86
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Ciuca Andrei
C3
M
2010
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.68
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
200m
32.61
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.36
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Zarnescu Matei
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
200m
32.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Runceanu Matei Ionut
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
Bucuresti
50m
7.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Runceanu Matei Ionut
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
Bucuresti
50m
7.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Runceanu Matei Ionut
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
Bucuresti
LJ
4.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Neagu Alexandru
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.57
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Ciocianu Emanuel Niky
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
200m
34.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Badescu Stefan Alexandru
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
10.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Badescu Stefan Alexandru
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.36
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Badea Razvan Gabriel
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
10.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Ignat Daria Florena
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
50m
7.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Ignat Daria Florena
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
50m
7.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Ignat Daria Florena
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.33
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Anghel Alina
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
50m
8.48
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
38
Anghel Alina
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Klaici Radu
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Ion David Antonio
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
200m
30.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Dragut Denis
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
7.65
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Dragut Denis
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
7.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Calin Mihai
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Rascanu Alexandru Teodor
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
50m
8.30
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Rascanu Alexandru Teodor
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.85
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Burlacu Pavel
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
SP
12.17
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Pana Alexandra Maria
C1
W
2004
CSS 5 Bucuresti
SP
9.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Runceanu Luca
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
9.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Ivanoiu Cristian
C1
M
2004
CSS 5 Bucuresti
60m
8.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Ivanoiu Cristian
C1
M
2004
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Calin Elena
J3
W
2004
CSS 5 Bucuresti
PV
2.30
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
25
Marinescu Vladut
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
8.28
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
13
Doroftei Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
7.90
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Doroftei Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
3.80
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
18
Munteanu Paul
J3
M
2002
CSS 5 Bucuresti
60m
8.04
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Munteanu Paul
J3
M
2002
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.88
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
19
Dobrin Alin
J3
M
2002
CSS 5 Bucuresti
60m
8.06
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
16
Mielu Mihai Cristian
J2
M
2001
CSS 5 Bucuresti
60m
7.84
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Serban Daria Ioana
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.99q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Serban Daria Ioana
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
8.98
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
15
Marin Denisa Maria
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.19
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
9.19
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
41
Istina Clara Elena
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
23
Butulan Andreea Isabell
C3
W
2009
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.01
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Tiu Diana
C3
W
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.53
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Bucuroiu Mara Ioana
C3
W
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
10.82
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
14
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
200m
36.2
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Lixandru Daniel Matei
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Zarnescu Matei
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
200m
33.27
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Neagu Alexandru
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.54
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Ciocianu Emanuel Niky
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
200m
34.76
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Badescu Stefan Alexandr
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
10.4
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Badescu Stefan Alexandr
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.53
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Badea Razvan Gabriel
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.94
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Ignat Daria Florena
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
50m
7.77q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Ignat Daria Florena
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
50m
7.83
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Ignat Daria Florena
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.44
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Anghel Alina
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
50m
8.48
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
25
Anghel Alina
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Pantea Alexandru Ricard
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
8.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
22
Pantea Alexandru Ricard
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Klaici Radu
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Ion David Antonio
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
200m
30.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Dragut Denis
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
7.8
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Dragut Denis
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
7.82q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Calin Mihai
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
600m
01:56.86
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Calin Andrei
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
600m
02:04.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Rascanu Alexandru Teodo
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
50m
8.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Rascanu Alexandru Teodo
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.48
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Burlacu Pavel
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
SP
1.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Brandusoiu Alexandru
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
600m
02:01.78
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Brandusoiu Alexandru
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
31
Dinu Ana Maria
C1
W
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.85
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Pana Alexandra
C1
W
2004
CSS 5 Bucuresti
SP
9.53
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Calin Elena
C1
W
2004
CSS 5 Bucuresti
PV
2.60
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Togan Mihai Ionut Tibi
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
8.13q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Togan Mihai Ionut Tibi
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
8.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Togan Mihai Ionut Tibi
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.28
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
20
Runceanu Luca
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
9.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Pantea Robert
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
9.37
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Pantea Robert
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
14
Cuba Petru
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
9.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Ivanoiu Ionut
C1
M
2004
CSS 5 Bucuresti
60m
8.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Ivanoiu Ionut
C1
M
2004
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.40
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Zarnescu Matei
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.57
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Neagu Alexandru
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.53
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
27
Ciocianu Emanuel
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
9.09
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
25
Badea Razvan
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
9.00
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Klaici Radu
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50mH
9.80
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
Ion David
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
7.69
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
Ion David
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
7.8
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
41
Dragut Denis
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
DNS
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
9
Calin Mihail
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.83
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
16
Brandusanu Alexandru
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.59
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
PANA ALEXANDRA
C1
W
2004
CSS 5 Bucuresti
SP
9.92
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Doroftei Răzvan
J2
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
3.50
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Mielu Mihai
J2
M
2002
CSS 5 Bucuresti
100m
12.42
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Mielu Mihai
J2
M
2002
CSS 5 Bucuresti
100m
12.37
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
8
Mielu Mihai
J2
M
2002
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.42
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Foişor Andrei
J2
M
2001
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.72
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
6
Ghiţă Răzvan
J2
M
2000
CSS 5 Bucuresti
200m
25.41
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
22
Dinu Ana Maria
C1
W
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.66
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
20
Alexandru Mara
C1
W
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.72
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
3
Pan Alexandra
C1
W
2004
CSS 5 Bucuresti
SP
8.42
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
6
Călin Elena
C1
W
2004
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.53
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Călin Elena
C1
W
2004
CSS 5 Bucuresti
PV
2.30
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Togan Mihai
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
80m
10.97
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Mangu Andrei
C1
M
2005
CSS 5 Bucuresti
SP
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
22
Şerban Daria
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
50m
9.86
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
29
Şerban Daria
C3
W
2010
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.60
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
3
Lixandru Daniel
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
300m
54.60
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
5
Lixandru Daniel
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.76
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
5
Lixandru Daniel
C3
M
2009
CSS 5 Bucuresti
50m
8.75
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
4
Zărnescu Matei
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
300m
56.08
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
10
Zărnescu Matei
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50m
9.00
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
6
Neagu Alexandru
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.29
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Neagu Alexandru
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
OI
22.34
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
6
Badea Răzvan
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
300m
58.43
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
3
Badea Răzvan
C3
M
2008
CSS 5 Bucuresti
50mH
10.69
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Ignat Daria
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
60m
9.08
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Ignat Daria
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
60m
9.17
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
4
Ignat Daria
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.17
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
12
Anghel Alina
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
60m
10.23
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
22
Anghel Alina
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.01
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
7
Ion David
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
60m
9.48
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
8
Ion David
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
60m
9.45
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
3
Dragut Denis
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
150m
22.11
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Calin Mihai
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
500m
01:37.37
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Calin Andrei
C2
M
2007
CSS 5 Bucuresti
500m
01:37.84
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
15
Răşcanu Alexandru
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
60m
10.05
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
15
Răşcanu Alexandru
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.45
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Burlacu David
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
SP
10.89
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
3
Brandusoiu Alexandru
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
500m
01:39.36
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
29
Grecu Cristina
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
200m
40.11
CN Zona 2017
2017-01-01
23
Grecu Cristina
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.39
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Neagu Andrei Fabrizio
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
SP
7.55
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Burlacu Paul
C2
M
2006
CSS 5 Bucuresti
SP
8.46
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Togan Mihai
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
50m
7.63
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Togan Mihai
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
50m
7.51
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Togan Mihai
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.40
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Mangu Andrei
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
SP
8.04
CN Zona 2017
2017-01-01
32
Cuba Petru
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
50m
8.31
CN Zona 2017
2017-01-01
25
Cuba Petru
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.60
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
200m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
8.62
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
8.73
CN Zona 2017
2017-01-01
39
Andrei Antonia
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
9.22
CN Zona 2017
2017-01-01
18
Andrei Antonia
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.25
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Doroftei Răzvan
C1
M
2003
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.95
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Doroftei Răzvan
C1
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
2.80
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Doroftei Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
2.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
8
Munteanu Paul
J3
M
2002
CSS 5 Bucuresti
100m
13.4
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
5
Munteanu Paul
J3
M
2002
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.08
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Poştoacă Mihnea
J3
M
2001
CSS 5 Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Mielu Mihai
J3
M
2001
CSS 5 Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
6
Mielu Mihai
J3
M
2001
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.05
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Foisor Andrei
J3
M
2001
CSS 5 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
4
Ghiţă Răzvan
J1
M
2000
CSS 5 Bucuresti
200m
24.8
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Dedu Gabriel
J1
M
1999
CSS 5 Bucuresti
800m
2.12.2
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
7
Patrascan Sebastian
J1
M
1998
CSS 5 Bucuresti
100m
12.6
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
7
Nichita Vladimir
Sen
M
1996
CSS 5 Bucuresti
3000m
11:02.24
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Nechita Vladimir
Sen
M
1996
CSS 5 Bucuresti
1500m
4:54.81
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Voiculescu Eliza
J2
W
2000
CSS 5 Bucuresti
HJ
1.45
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
4
Alistar Daniela
J2
W
1999
CSS 5 Bucuresti
60m
8.70
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
7
Ghiţă Răzvan
J2
M
2000
CSS 5 Bucuresti
200m
26.09
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
22
Ghiţă Răzvan
J2
M
2000
CSS 5 Bucuresti
60m
8.07
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
25
Crudu Cosmin
J2
M
2000
CSS 5 Bucuresti
60m
8.21
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
9
Cristian Gabriel
J2
M
2000
CSS 5 Bucuresti
400m
60.23
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Cristian Gabriel
J2
M
2000
CSS 5 Bucuresti
800m
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Dedu Gabriel
J2
M
1999
CSS 5 Bucuresti
400m
56.28
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Dedu Gabriel
J2
M
1999
CSS 5 Bucuresti
800m
2:07.56
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Doroftei Răzvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
2.5
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
11
Sandu Andrei
J3
M
2002
CSS 5 Bucuresti
60m
8.47
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
9
Munteanu Paul
J3
M
2002
CSS 5 Bucuresti
60m
8.38
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Munteanu Paul
J3
M
2002
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.92
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Mielu Mihai
J3
M
2001
CSS 5 Bucuresti
60m
Desc.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Mielu Mihai
J3
M
2001
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.19
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
13
Calvocorescu Andrei
J3
M
2001
CSS 5 Bucuresti
60m
8.54
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Grecu Cristina
C3
W
2006
CSS 5 Bucuresti
50mH
10.54
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Grecu Cristina
C3
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.48
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
9
Ion David
C3
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
8.89
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
8
Ion David
C3
M
2007
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.34
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
27
Călin Mihai
C3
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
10.39
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Călin Mihai
C3
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50mH
12.62
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
28
Călin Andrei
C3
M
2007
CSS 5 Bucuresti
50m
10.68
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
18
Calin Andrei
C3
M
2007
CSS 5 Bucuresti
LJ
2.59
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Neagu Fabriţio
C3
M
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Neagu Fabriţio
C3
M
2006
CSS 5 Bucuresti
OI
22.62
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Neagu Fabriţio
C3
M
2006
CSS 5 Bucuresti
SP
8.21
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Burlacu Pavel
C3
M
2006
CSS 5 Bucuresti
50m
8.94
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
7
Burlacu Pavel
C3
M
2006
CSS 5 Bucuresti
50m
8.86
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Burlacu Pavel
C3
M
2006
CSS 5 Bucuresti
SP
8.86
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Doroftei Roxana
C2
W
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
10
Călin Elena
C2
W
2004
CSS 5 Bucuresti
60m
9.99
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Călin Elena
C2
W
2004
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.02
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Togan Mihai
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
9.23
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Togan Mihai
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
9.30
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Togan Mihai
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.18
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Cuba Petru
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
14
Cuba Petru
C2
M
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.15
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Comnea Marian
C2
M
2004
CSS 5 Bucuresti
SP
7.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Andrei Luca
C2
M
2004
CSS 5 Bucuresti
500m
1:38.59
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Andrei Luca
C2
M
2004
CSS 5 Bucuresti
60mH
11.68
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
80m
11.31
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
80m
11.39
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
1.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
9
Diţă Denisa
C1
W
2002
CSS 5 Bucuresti
80m
11.55
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
5
Diţă Denisa
C1
W
2002
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.49
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Doroftei Răzvan
C1
M
2003
CSS 5 Bucuresti
80m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
5
Doroftei Răzvan
C1
M
2003
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Doroftei Răzvan
C1
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
2.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
6
Munteanu Paul
C1
M
2002
CSS 5 Bucuresti
80m
11.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
6
Munteanu Paul
C1
M
2002
CSS 5 Bucuresti
80m
11.67
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Munteanu Paul
C1
M
2002
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.71
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Băneasu Tiberiu
Sen
M
1993
CSS 5 Bucuresti
400m
49.41
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
2.
Nechita Vladimir
J1
W
1996
CSS 5 Bucuresti
3000m
11:33.44
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Floria Alexandru
J1
M
1996
CSS 5 Bucuresti
PV
4.40
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Petre Gabriel
J1
M
1995
CSS 5 Bucuresti
60m
Desc.
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Băneasu Tiberiu
J1
M
1993
CSS 5 Bucuresti
60m
7.12
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS 5 Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile