Asociatia Municipala de Atletism Bucuresti

CSS 5 Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
7
Togan, Mihai Ionut Tibi
J3
m
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.56
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
7
Togan, Mihai Ionut Tibi
J3
m
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.56
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
12
Ivanoiu, Eugen-Ionut
J3
m
2004
CSS 5 Bucuresti
200m
27.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
12
Ivanoiu, Eugen-Ionut
J3
m
2004
CSS 5 Bucuresti
200m
27.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Doroftei, Razvan
J3
m
2003
CSS 5 Bucuresti
LJ
FOUL
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Doroftei, Razvan
J3
m
2003
CSS 5 Bucuresti
LJ
FOUL
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Foisor, Andrei
J2
m
2001
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.99
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Foisor, Andrei
J2
m
2001
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.99
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Pana, Alexandra Maria
J3
w
2004
CSS 5 Bucuresti
SP
9.44
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Pana, Alexandra Maria
J3
w
2004
CSS 5 Bucuresti
SP
9.44
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
12
Ungurean, Bogdan-Cristian
J3
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
7.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
12
Ungurean, Bogdan-Cristian
J3
M
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
7.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
21
Ivanoiu, Eugen-Ionut
J3
M
2004
CSS 5 Bucuresti
60m
8.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
21
Ivanoiu, Eugen-Ionut
J3
M
2004
CSS 5 Bucuresti
60m
8.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
13
Marinescu, Vlad-Daniel
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
8.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
13
Marinescu, Vlad-Daniel
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
8.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Doroftei, Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
7
Doroftei, Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
7.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Doroftei, Razvan
J3
m
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
NH
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Doroftei, Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
7
Doroftei, Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
7.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Doroftei, Razvan
J3
m
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
NH
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
15
Mielu, Mihai Cristian
J2
M
2001
CSS 5 Bucuresti
60m
7.92
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
15
Mielu, Mihai Cristian
J2
M
2001
CSS 5 Bucuresti
60m
7.92
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
6
Nicolae, Nicolas
C4
M
2011
Css 5 Bucuresti
50m
9.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Nicolae, Nicolas
C4
M
2011
Css 5 Bucuresti
50m
9.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Nicolae, Nicolas
C4
M
2011
Css 5 Bucuresti
LJ
2.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Nicolae, Nicolas
C4
M
2011
Css 5 Bucuresti
50m
9.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Nicolae, Nicolas
C4
M
2011
Css 5 Bucuresti
50m
9.3
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Nicolae, Nicolas
C4
M
2011
Css 5 Bucuresti
LJ
2.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Serban, Daria Ioana
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
50m
8.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Serban, Daria Ioana
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
50m
8.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Serban, Daria Ioana
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Serban, Daria Ioana
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
50m
8.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Serban, Daria Ioana
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
50m
8.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Serban, Daria Ioana
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Marin, Denisa Maria
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Marin, Denisa Maria
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Marin, Denisa Maria
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Marin, Denisa Maria
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
13
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
13
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Butulan, Andreea Isabella
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Butulan, Andreea Isabella
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Butulan, Andreea Isabella
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.61
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Butulan, Andreea Isabella
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Butulan, Andreea Isabella
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Butulan, Andreea Isabella
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.61
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Stanciu, Matei
C3
M
2010
Css 5 Bucuresti
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Stanciu, Matei
C3
M
2010
Css 5 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Stanciu, Matei
C3
M
2010
Css 5 Bucuresti
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Stanciu, Matei
C3
M
2010
Css 5 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50m
7.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50m
7.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50mH
8.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50m
7.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50m
7.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50mH
8.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ipate, Eric
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ipate, Eric
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ipate, Eric
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ipate, Eric
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
63
Iordache, Eduard
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50m
9.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
44
Iordache, Eduard
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
2.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
63
Iordache, Eduard
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50m
9.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
44
Iordache, Eduard
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
2.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Tiu, Diana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
7.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Tiu, Diana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
4.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Tiu, Diana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
7.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Tiu, Diana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
4.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Olteanu, Maria
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Olteanu, Maria
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Olteanu, Maria
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Olteanu, Maria
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
40
Mahmoudi, Sara
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
40
Mahmoudi, Sara
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Grigore Rosca, Rebeca
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Grigore Rosca, Rebeca
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Bucuroiu, Mara Ioana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Bucuroiu, Mara Ioana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
3.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Bucuroiu, Mara Ioana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Bucuroiu, Mara Ioana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
3.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Radu, Diana
C2
W
2007
Css 5 Bucuresti
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Radu, Diana
C2
W
2007
Css 5 Bucuresti
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Zarnescu, Matei
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
600m
2:02.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Zarnescu, Matei
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
600m
2:02.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Teaca, David
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
50m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Teaca, David
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
50m
7.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Teaca, David
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
4.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Teaca, David
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
50m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Teaca, David
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
50m
7.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Teaca, David
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
4.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Neagu, Alexandru
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
HJ
1.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Neagu, Alexandru
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
HJ
1.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Izmana, Robert
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
8.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Izmana, Robert
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
8.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Ion, David Antonio
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
200m
29.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Ion, David Antonio
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
200m
29.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Calin, Mihai
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
600m
1:52.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Calin, Mihai
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Calin, Mihai
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
600m
1:52.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Calin, Mihai
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Calin, Andrei
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
600m
2:06.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Calin, Andrei
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
600m
2:06.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Serban, Daria Ioana
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
50m
8.99q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Serban, Daria Ioana
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
50m
8.98
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
15
Marin, Denisa Maria
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.19
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
17
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
9.19
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
41
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
23
Butulan, Andreea Isabell
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.01
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Tiu, Diana
C3
W
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
3.53
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
11
Bucuroiu, Mara Ioana
C3
W
2008
Css 5 Bucuresti
50mH
10.82
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
14
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
200m
36.2
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
10
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Zarnescu, Matei
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
200m
33.27
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Neagu, Alexandru
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
50mH
9.54
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Ciocianu, Emanuel Niky
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
200m
34.76
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
11
Badescu, Stefan Alexandr
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
50mH
10.4
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
8
Badescu, Stefan Alexandr
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
3.53
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Badea, Razvan Gabriel
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
50mH
9.94
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Ignat, Daria Florena
C2
W
2006
Css 5 Bucuresti
50m
7.77q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Ignat, Daria Florena
C2
W
2006
Css 5 Bucuresti
50m
7.83
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Ignat, Daria Florena
C2
W
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
4.44
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
21
Anghel, Alina
C2
W
2006
Css 5 Bucuresti
50m
8.48
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
25
Anghel, Alina
C2
W
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
18
Pantea, Alexandru Ricard
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
8.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
22
Pantea, Alexandru Ricard
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Klaici, Radu
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50mH
9.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Ion, David Antonio
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
200m
30.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.8
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.82q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Calin, Mihai
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
600m
01:56.86
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Calin, Andrei
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
600m
02:04.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
13
Rascanu, Alexandru Teodo
C2
M
2006
Css 5 Bucuresti
50m
8.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
16
Rascanu, Alexandru Teodo
C2
M
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
3.48
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Burlacu, Pavel
C2
M
2006
Css 5 Bucuresti 1
SP
1.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Brandusoiu, Alexandru
C2
M
2006
Css 5 Bucuresti
600m
02:01.78
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
12
Brandusoiu, Alexandru
C2
M
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
3.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
31
Dinu, Ana Maria
C1
W
2005
Css 5 Bucuresti
LJ
3.85
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Pana, Alexandra
C1
W
2004
Css 5 Bucuresti
SP
9.53
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Calin, Elena
C1
W
2004
Css 5 Bucuresti
PV
2.60
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Togan, Mihai Ionut Tibi
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
8.13q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Togan, Mihai Ionut Tibi
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
8.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Togan, Mihai Ionut Tibi
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
LJ
5.28
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
20
Runceanu, Luca
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
9.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
17
Pantea, Robert
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
9.37
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
18
Pantea, Robert
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
LJ
3.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
14
Cuba, Petru
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
9.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
11
Ivanoiu, Ionut
C1
M
2004
Css 5 Bucuresti
60m
8.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
10
Ivanoiu, Ionut
C1
M
2004
Css 5 Bucuresti
LJ
4.40
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Ungureanu, Cristia
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
8.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Ungureanu, Cristia
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
8.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Ungureanu, Cristia
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
8.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Ungureanu, Cristia
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
8.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
2
Dedu Gabriel
J2
M
1999
CSS 5 Bucuresti
400m
56.28
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
1
Dedu Gabriel
J2
M
1999
CSS 5 Bucuresti
800m
2:07.56
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
0
B?neasu Tiberiu
Sen
M
1993
CSS 5 Bucuresti
400m
49,41
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
21.02.2015
2.
Nechita Vladimir
J1
W
1996
CSS 5 Bucuresti
3000m
11:33,44
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
21.02.2015
1.
Floria Alexandru
J1
M
1996
CSS 5 Bucuresti
PV
4,40
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
21.02.2015
0
Petre Gabriel
J1
M
1995
CSS 5 Bucuresti
60m
Dec.
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
21.02.2015
0
B?neasu Tiberiu
J1
M
1993
CSS 5 Bucuresti
60m
7,12
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
21.02.2015
1
Doroftei Razvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
2.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
5
Munteanu Paul
J3
M
2002
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.08
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
6
Mielu Mihai
J3
M
2001
CSS 5 Bucuresti
LJ
5.05
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
0
Foisor Andrei
J3
M
2001
CSS 5 Bucuresti
LJ
Ab
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Dedu Gabriel
J1
M
1999
CSS 5 Bucuresti
800m
2.12.2
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
7
Patrascan Sebastian
J1
M
1998
CSS 5 Bucuresti
100m
12.6
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
6
Marin, Denisa Maria
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50mH
11.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
27
Marin, Denisa Maria
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
2.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Marin, Denisa Maria
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50mH
11.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
27
Marin, Denisa Maria
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
2.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50mH
11.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50mH
11.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50mH
10.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
200m
33.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50mH
10.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
200m
33.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
13
Tiu, Diana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
8
Tiu, Diana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
3.70
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
13
Tiu, Diana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
8
Tiu, Diana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
3.70
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
33
Olteanu, Maria
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
9.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Olteanu, Maria
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
200m
35.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
33
Olteanu, Maria
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
9.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Olteanu, Maria
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
200m
35.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
16
Bucuroiu, Mara Ioana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.55
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
20
Bucuroiu, Mara Ioana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
3.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
16
Bucuroiu, Mara Ioana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.55
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
20
Bucuroiu, Mara Ioana
C2
W
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
3.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Radu, Diana
C2
W
2007
Css 5 Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Radu, Diana
C2
W
2007
Css 5 Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Zarnescu, Matei
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
600m
02:02.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Zarnescu, Matei
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
600m
02:02.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
12
Teaca, David
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
12
Teaca, David
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Neagu, Alexandru
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
HJ
1.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Neagu, Alexandru
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
HJ
1.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Badea, Razvan Gabriel
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
50mH
10.51
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Badea, Razvan Gabriel
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
200m
34.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Badea, Razvan Gabriel
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
50mH
10.51
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Badea, Razvan Gabriel
C2
M
2008
Css 5 Bucuresti
200m
34.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Klaici, Radu
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50mH
9.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Klaici, Radu
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50mH
9.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Ion, David Antonio
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
200m
30.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Ion, David Antonio
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
200m
30.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.64
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.64
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Calin, Mihai
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
600m
01:53.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Calin, Mihai
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
600m
01:53.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Calin, Andrei
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
600m
02:00.67
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Calin, Andrei
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
600m
02:00.67
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
8
Ignat, Daria Florena
C1
W
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
4.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Ignat, Daria Florena
C1
W
2006
Css 5 Bucuresti
SP
10.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
8
Ignat, Daria Florena
C1
W
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
4.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Ignat, Daria Florena
C1
W
2006
Css 5 Bucuresti
SP
10.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Bizgan, Anastasia
C1
W
2006
Css 5 Bucuresti
HJ
1.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Bizgan, Anastasia
C1
W
2006
Css 5 Bucuresti
HJ
1.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
25
Anghel, Alina
C1
W
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
3.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
25
Anghel, Alina
C1
W
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
3.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
13
Dinu, Ana Maria
C1
W
2005
Css 5 Bucuresti
LJ
4.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
13
Dinu, Ana Maria
C1
W
2005
Css 5 Bucuresti
LJ
4.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Burlacu, Pavel
C1
M
2006
Css 5 Bucuresti
SP
9.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Burlacu, Pavel
C1
M
2006
Css 5 Bucuresti
SP
9.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Brandusoiu, Alexandru
C1
M
2006
Css 5 Bucuresti
800m
02:53.84
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Brandusoiu, Alexandru
C1
M
2006
Css 5 Bucuresti
800m
02:53.84
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Togan, Mihai Ionut Tibi
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
LJ
5.42
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Togan, Mihai Ionut Tibi
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
LJ
5.42
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
21
Runceanu, Luca
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
9.9
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
21
Runceanu, Luca
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
9.9
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Burlacu Pavel
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
HT
30.48
Campionatul Municipal de Arunc?ri Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
16.02.2018
1
Burlacu Pavel
C1
M
2006
CSS 5 Bucuresti
HT
30.48
Campionatul Municipal de Arunc?ri Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
16.02.2018
4
Grecu Cristina
C3
W
2006
CSS 5 Bucuresti
50mH
10.54
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
6
Grecu Cristina
C3
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.48
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
0
Doroftei Roxana
C2
W
2005
CSS 5 Bucuresti
60m
Ab
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
10
C?lin Elena
C2
W
2004
CSS 5 Bucuresti
60m
9.99
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
5
C?lin Elena
C2
W
2004
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.02
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
16
Ciocianu, Maria
C3
W
2011
Css 5 Bucuresti
50m
10.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
13
Ciocianu, Maria
C3
W
2011
Css 5 Bucuresti
LJ
2.41
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Serban, Daria
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
50m
8.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Serban, Daria
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
50m
8.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Serban, Daria
C3
W
2010
Css 5 Bucuresti
LJ
3.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
59
Marin, Denisa Maria
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
2.48
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
22
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
9.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
17
Istina, Clara Elena
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
15
Butulan, Andreea Isabella
C3
W
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
10
Tiu, Diana
C3
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
8.61
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
8
Tiu, Diana
C3
W
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
3.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
32
Olteanu, Maria
C3
W
2008
Css 5 Bucuresti
50m
9.29
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
12
Bucuroiu, Mara Ioana
C3
W
2008
Css 5 Bucuresti
50mH
12.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
9
Stanciu, Matei
C3
M
2010
Css 5 Bucuresti
50m
9.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
21
Stanciu, Matei
C3
M
2010
Css 5 Bucuresti
LJ
2.58
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
21
Ciuca, Andrei
C3
M
2010
Css 5 Bucuresti
50m
9.86
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
16
Ciuca, Andrei
C3
M
2010
Css 5 Bucuresti
LJ
2.68
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
5
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
200m
32.61
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
10
Lixandru, Daniel Matei
C3
M
2009
Css 5 Bucuresti
50m
8.36
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Zarnescu, Matei
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
200m
32.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Runceanu, Matei Ionut
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
Bucuresti
50m
7.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Runceanu, Matei Ionut
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
Bucuresti
50m
7.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Runceanu, Matei Ionut
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
Bucuresti
LJ
4.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
3
Neagu, Alexandru
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
50mH
9.57
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
8
Ciocianu, Emanuel Niky
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
200m
34.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
5
Badescu, Stefan Alexandru
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
50mH
10.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
12
Badescu, Stefan Alexandru
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
LJ
3.36
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
8
Badea, Razvan Gabriel
C3
M
2008
Css 5 Bucuresti
50mH
10.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
8
Ignat, Daria Florena
C2
W
2006
Css 5 Bucuresti
50m
7.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
8
Ignat, Daria Florena
C2
W
2006
Css 5 Bucuresti
50m
7.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
5
Ignat, Daria Florena
C2
W
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
4.33
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
26
Anghel, Alina
C2
W
2006
Css 5 Bucuresti
50m
8.48
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
38
Anghel, Alina
C2
W
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Klaici, Radu
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50mH
9.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
4
Ion, David Antonio
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
200m
30.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.65
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Dragut, Denis
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
50m
7.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
11
Calin, Mihai
C2
M
2007
Css 5 Bucuresti
LJ
4.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
19
Rascanu, Alexandru Teodor
C2
M
2006
Css 5 Bucuresti
50m
8.30
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
17
Rascanu, Alexandru Teodor
C2
M
2006
Css 5 Bucuresti
LJ
3.85
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Burlacu, Pavel
C2
M
2006
Css 5 Bucuresti
SP
12.17
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Pana, Alexandra Maria
C1
W
2004
Css 5 Bucuresti
SP
9.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
22
Runceanu, Luca
C1
M
2005
Css 5 Bucuresti
60m
9.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
9
Ivanoiu, Cristian
C1
M
2004
Css 5 Bucuresti
60m
8.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
12
Ivanoiu, Cristian
C1
M
2004
Css 5 Bucuresti
LJ
4.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Calin, Elena
J3
W
2004
Css 5 Bucuresti
PV
2.30
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
25
Marinescu, Vladut
J3
M
2003
Css 5 Bucuresti
60m
8.28
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
13
Doroftei, Razvan
J3
M
2003
Css 5 Bucuresti
60m
7.90
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Doroftei, Razvan
J3
M
2003
Css 5 Bucuresti
PV
3.80
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
18
Munteanu, Paul
J3
M
2002
Css 5 Bucuresti
60m
8.04
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
4
Munteanu, Paul
J3
M
2002
Css 5 Bucuresti
LJ
5.88
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
19
Dobrin, Alin
J3
M
2002
Css 5 Bucuresti
60m
8.06
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
16
Mielu, Mihai Cristian
J2
M
2001
Css 5 Bucuresti
60m
7.84
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
80m
11.31
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
3
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
80m
11.39
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
4
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
1.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
9
Di?? Denisa
C1
W
2002
CSS 5 Bucuresti
80m
11.55
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
5
Di?? Denisa
C1
W
2002
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.49
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
0
Doroftei R?zvan
C1
M
2003
CSS 5 Bucuresti
80m
Ab
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
5
Doroftei R?zvan
C1
M
2003
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
2
Doroftei R?zvan
C1
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
2.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
6
Munteanu Paul
C1
M
2002
CSS 5 Bucuresti
80m
11.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
6
Munteanu Paul
C1
M
2002
CSS 5 Bucuresti
80m
11.67
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
4
Munteanu Paul
C1
M
2002
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.71
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
3
Doroftei R?zvan
J2
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
3.50
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
06.05.2017
22
Dinu Ana Maria
C1
W
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.66
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
06.05.2017
20
Alexandru Mara
C1
W
2005
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.72
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
06.05.2017
6
C?lin Elena
C1
W
2004
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.53
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
06.05.2017
1
C?lin Elena
C1
W
2004
CSS 5 Bucuresti
PV
2.30
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
06.05.2017
1
Ignat Daria
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
60m
9.08
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
1
Ignat Daria
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
60m
9.17
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
4
Ignat Daria
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.17
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
12
Anghel Alina
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
60m
10.23
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
22
Anghel Alina
C2
W
2006
CSS 5 Bucuresti
LJ
3.01
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
0
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
200m
DNS
CN Zona 2017
01.01.2017
8
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
8.62
CN Zona 2017
01.01.2017
8
Zamfir Beatrice
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
8.73
CN Zona 2017
01.01.2017
39
Andrei Antonia
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
60m
9.22
CN Zona 2017
01.01.2017
18
Andrei Antonia
C1
W
2003
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.25
CN Zona 2017
01.01.2017
3
Doroftei R?zvan
C1
M
2003
CSS 5 Bucuresti
LJ
4.95
CN Zona 2017
01.01.2017
1
Doroftei R?zvan
C1
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
2.80
CN Zona 2017
01.01.2017
1
Doroftei R?zvan
J3
M
2003
CSS 5 Bucuresti
PV
2.5
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
01.01.2016
13
Calvocorescu Andrei
J3
M
2001
CSS 5 Bucuresti
60m
8.54
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
01.01.2016
NR
Constantin Daria
No Category
2005
CSS 5 Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
27
C?lin Elena
No Category
2004
CSS 5 Bucuresti
9.66
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
7
C?lin Elena
No Category
2004
CSS 5 Bucuresti
4.21
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
9
Zamfir Beatrice
No Category
2003
CSS 5 Bucuresti
8.76
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
10
Zamfir Beatrice
No Category
2003
CSS 5 Bucuresti
30.68
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Doroftei R?zvan
No Category
2003
CSS 5 Bucuresti
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
3
Doroftei R?zvan
No Category
2003
CSS 5 Bucuresti
4.98
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
24
Andrei Antonia
No Category
2003
CSS 5 Bucuresti
9.5
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
14
Andrei Antonia
No Category
2003
CSS 5 Bucuresti
4.06
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS 5 Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile