CSS 4 Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
5
Chirigiu Camelia Ioana
J3
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.06
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Stoian Romina
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
100m
14.64
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
11
Deliu Ana
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
100m
18.08
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
8
Leahu Bogdan-Petre
J3
M
2005
CSS 4 Bucuresti
100m
13.68
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Blaj Marius-Adrian
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
100m
12.67
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Blaj Marius-Adrian
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
26.18
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
15
STANCU IRINA
C3
W
2009
CSS 4 București
BIA
774
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
STANCU IRINA
C3
W
2009
CSS 4 București
50mH
10.79
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
STANCU IRINA
C3
W
2009
CSS 4 București
LJ
3.28
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
MATACHE REBECA
C3
W
2009
CSS 4 București
BIA
828
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
MATACHE REBECA
C3
W
2009
CSS 4 București
50mH
10.33
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
MATACHE REBECA
C3
W
2009
CSS 4 București
LJ
3.36
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GHELMEZ MAYA
C3
W
2009
CSS 4 București
BIA
747
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GHELMEZ MAYA
C3
W
2009
CSS 4 București
50m
9.38
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GHELMEZ MAYA
C3
W
2009
CSS 4 București
HJ
1.12
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
FLORESCU MARIA
C3
W
2009
CSS 4 București
BIA
897
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
FLORESCU MARIA
C3
W
2009
CSS 4 București
50mH
9.66
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
FLORESCU MARIA
C3
W
2009
CSS 4 București
LJ
3.38
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
FLORESCU IOANA
C3
W
2009
CSS 4 București
BIA
887
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
FLORESCU IOANA
C3
W
2009
CSS 4 București
50mH
9.86
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
FLORESCU IOANA
C3
W
2009
CSS 4 București
LJ
3.48
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
UNTESCU VLADUT
C3
M
2009
CSS 4 București
BIA
948
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
UNTESCU VLADUT
C3
M
2009
CSS 4 București
50mH
9.39
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
UNTESCU VLADUT
C3
M
2009
CSS 4 București
LJ
3.62
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GLODEANU DAVID
C3
M
2009
CSS 4 București
BIA
811
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GLODEANU DAVID
C3
M
2009
CSS 4 București
50mH
10.50
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GLODEANU DAVID
C3
M
2009
CSS 4 București
LJ
3.36
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
BUNGHIUZ NICOLAS
C3
M
2009
CSS 4 București
BIA
855
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
BUNGHIUZ NICOLAS
C3
M
2009
CSS 4 București
50mH
10.40
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
BUNGHIUZ NICOLAS
C3
M
2009
CSS 4 București
LJ
3.70
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
VACAROIU TEODORA
C2
W
2008
CSS 4 București
BIA
905
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
VACAROIU TEODORA
C2
W
2008
CSS 4 București
50m
8.10
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
VACAROIU TEODORA
C2
W
2008
CSS 4 București
HJ
1.18
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
TURIGA -MECHENICI MAIA
C2
W
2008
CSS 4 București
BIA
811
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
TURIGA -MECHENICI MAIA
C2
W
2008
CSS 4 București
50mH
10.74
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
TURIGA -MECHENICI MAIA
C2
W
2008
CSS 4 București
LJ
3.60
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
17
ROGOJANU MELISA
C2
W
2008
CSS 4 București
BIA
726
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
17
ROGOJANU MELISA
C2
W
2008
CSS 4 București
50mH
11.20
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
17
ROGOJANU MELISA
C2
W
2008
CSS 4 București
LJ
3.21
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
IORDACHE IUSTINA
C2
W
2008
CSS 4 București
BIA
686
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
IORDACHE IUSTINA
C2
W
2008
CSS 4 București
50m
10.59
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
IORDACHE IUSTINA
C2
W
2008
CSS 4 București
HJ
1.24
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
24
DIACONESCU AMALIA
C2
W
2008
CSS 4 București
BIA
592
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
24
DIACONESCU AMALIA
C2
W
2008
CSS 4 București
50mH
12.20
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
24
DIACONESCU AMALIA
C2
W
2008
CSS 4 București
LJ
2.87
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
CIUCULAN DIANA
C2
W
2008
CSS 4 București
BIA
1098
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
CIUCULAN DIANA
C2
W
2008
CSS 4 București
50mH
8.27
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
CIUCULAN DIANA
C2
W
2008
CSS 4 București
LJ
4.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BOBOC DARIA MARIA
C2
W
2008
CSS 4 București
BIA
797
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BOBOC DARIA MARIA
C2
W
2008
CSS 4 București
50m
7.62
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BOBOC DARIA MARIA
C2
W
2008
CSS 4 București
SP
5.68
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
DRAGOMIR DARIUS
C2
M
2008
CSS 4 București
BIA
896
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
DRAGOMIR DARIUS
C2
M
2008
CSS 4 București
50mH
9.91
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
DRAGOMIR DARIUS
C2
M
2008
CSS 4 București
LJ
3.62
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
COJOCARU DAVID
C2
M
2008
CSS 4 București
BIA
1084
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
COJOCARU DAVID
C2
M
2008
CSS 4 București
50mH
8.59
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
COJOCARU DAVID
C2
M
2008
CSS 4 București
LJ
4.18
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
Tudor Anastasia
C4
W
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
9.77
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Tudor Anastasia
C4
W
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
9.69
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Tudor Anastasia
C4
W
2012
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.97
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Stefan Antonia
C4
W
2012
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.28
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Mocanu Liviu
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.51
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Georgescu Claudiu
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
9.65
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Georgescu Claudiu
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
9.82
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Georgescu Claudiu
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.5
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Stefan Antonia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Stefan Antonia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Poenar Antonia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Poenar Antonia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
38
NEDELCU ALESIA
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
50m
9.98
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
46
Aftodi Amalia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
50m
10.44
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
36
Aftodi Amalia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
RADU RAISA
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.96
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
CRISTEA IOANA
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Georgescu Matei
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.47
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Georgescu Matei
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
34
Cila Darius
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.2
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Stancu Irina
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.99
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Stancu Irina
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
50
MELINTE ANA
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Matache Rebeca
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
13.28
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
31
Matache Rebeca
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Florescu Maria
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.29
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
35
Florescu Maria
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Florescu Ioana
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.18
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
21
Florescu Ioana
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Badea Ioana Catalina
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Badea Ioana Catalina
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Vremes Andreea
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
12.49
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
48
Vremes Andreea
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Turiga Maia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Turiga Maia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Rogojanu Melisa
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Rogojanu Melisa
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
44
Diaconescu Amalia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.08
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
CIUCULAN DIANA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
8.61
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
CIUCULAN DIANA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
600m
02:01.62
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Boboc Daria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.2
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Boboc Daria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.08
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
APOSTOLACHE MIHAELA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.76
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
25
VOICU DARIUS
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
SP
3.2
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Untescu Vladut
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
8.05
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Untescu Vladut
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.42
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Lapusneanu Alex
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.83
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
GOICEA ALEXANDRU
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.3
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
GOICEA ALEXANDRU
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
SP
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
Bunghiuz Nicholas
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.78
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
23
Bunghiuz Nicholas
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
SP
3.25
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
33
Vlagali Razvan
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
2.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
7.78
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
7.79
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.15
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
4.15
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
22
CIUPITU DAVID
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.61
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Ciani Codrin
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Ciani Codrin
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
12
Sain Andrei
C5
M
2012
Css 4 Bucuresti
50m
13.57
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
17
Odagescu Irina
C4
W
2010
Css 4 Bucuresti
50m
9.39
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Odagescu Irina
C4
W
2010
Css 4 Bucuresti
LJ
2.94
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Georgescu Matei
C4
M
2010
Css 4 Bucuresti
50m
8.71
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Stancu Irina
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
50m
9.06
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Stancu Irina
C3
W
2009
09 Css 4 Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Matache Rebeca
C3
W
2009
09 Css 4 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Florescu Maria
C3
W
2009
09 Css 4 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Florescu Ioana
C3
W
2009
09 Css 4 Bucuresti
LJ
3.76
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
09 Css 4 Bucuresti
LJ
2.83
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Untescu Vladut
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
8.14
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Untescu Vladut
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
8.21
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Untescu Vladut
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
200m
33.37
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
9
Bunghiuz Nicolas
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
8.58
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Bunghiuz Nicolas
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
200m
37.29
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.73
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Dragomir Darius
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.09
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Dragomir Darius
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
7.98
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Dragomir Darius
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.90
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
9
Cojocaru David
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.19
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Cojocaru David
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
4.10
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Ghelmez Maia
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
50m
10.35
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Ghelmez Maia
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
HJ
1.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Ghelmez Maia
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
BIAT
305
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Boboc Daria Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
SP
4.42
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Chiru Cristian
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
50mH
10.50
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Chiru Cristian
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
LJ
3.26
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Chiru Cristian
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
BIAT
271
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50mH
9.67
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
3.49
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
BIAT
429
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Vacaroiu Teodora
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.71
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Vacaroiu Teodora
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
HJ
1.19
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Vacaroiu Teodora
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
BIAT
600
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
11.73
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
12
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.36
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
BIAT
312
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Iordache Iustina
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.68
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Iordache Iustina
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
HJ
1.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Iordache Iustina
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
BIAT
580
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Ciuculan Diana
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
8.76
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Ciuculan Diana
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
4.20
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Ciuculan Diana
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
BIAT
1005
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.20
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
BIAT
601
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Vlagali Razvan
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
13.30
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Vlagali Razvan
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.01
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Vlagali Razvan
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
BIAT
67
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Dragomir Darius
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
9.89
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Dragomir Darius
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
4.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Dragomir Darius
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
BIAT
495
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Cojocaru David
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
9.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Cojocaru David
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
4.09
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Cojocaru David
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
BIAT
615
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
11
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
11.09
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
12
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.42
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
11
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
BIAT
222
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Bocancia Alexandra
C1
W
2007
Css 4 Bucuresti
60m
8.65
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Bocancia Alexandra
C1
W
2007
Css 4 Bucuresti
60m
8.70
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Bocancia Alexandra
C1
W
2007
Css 4 Bucuresti
LJ
4.70
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
33.59
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
11
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
3.76
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Paturcea Andreea
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
60m
9.13
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Paturcea Andreea
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
60m
9.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Paturcea Andreea
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
4.23
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
60m
9.02
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
800m
2:55.49
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
4.35
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
TRIA
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Bulavska Maria Patricia
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
5.20
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
---
Chirigiu Camelia Ioana
J3
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
17
Savu Iliana-Andreea
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
30.90
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
17
Stroe Alexandru
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
29.52
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
9
Mihalache Andrei
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
26.84
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
18
Docuz Andrei Vladut
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
31.41
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
10
Blaj Marius-Adrian
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
26.86
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Tudor Vlad
J3
M
2003
CSS 4 Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
8
Paturcea Marian-Alexandru
J3
M
2003
CSS 4 Bucuresti
200m
26.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Popescu Alexia Georgiana
J2,J1,S,T,M
W
2002
CSS 4 Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Procopiu Cristiana
J2
W
2002
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Bojici Andrei
J1
M
2000
CSS 4 Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
8
Bojici Andrei
J1
M
2000
CSS 4 Bucuresti
60mH
7.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
25
Stoian Romina
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.66
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
14
Savu Iliana-Andreea
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.03
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
28
Enciu Maria-Bianca
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.92
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
18
Deliu Ana
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.18
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
26
Chiriac Raluca-Andreea
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.74
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
22
Stroe Alexandru
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
8.81
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Mihalache Andrei
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
24
Docuz Andrei Vladut
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Blaj Marius-Adrian
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
DQ
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
13
Paturcea Marian-Alexandru
J3
M
2003
CSS 4 Bucuresti
60m
8.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Mihai Razvan Cristian
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
DNF
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
6
Mihai Razvan Cristian
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
7.53
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Gheciu David
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Radu Valentin George
J2
M
2001
CSS 4 Bucuresti
SP
Nereușit
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Costache Florin Daniel
J2
M
2001
CSS 4 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Stefanescu Antonio
C4
M
2012
Css 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Saba Alexandru
C4
M
2012
Css 4 Bucuresti
LJ
1.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Istrate Ianis Iulian
C4
M
2011
Css 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Stefanescu Briana
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Stancu Irina
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Stancu Irina
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
200m
38.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Matache Rebeca
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
50mH
10.73
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Matache Rebeca
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
26
Ghelmez Maia
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
2.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Florescu Maria
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
50mH
11.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Florescu Maria
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Florescu Ioana
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
50mH
10.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Florescu Ioana
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
3.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
50mH
11.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
42
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
2.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
70
Mihai Dominic
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
50m
10.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
49
Mihai Dominic
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
LJ
2.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
66
Grama Stefan
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
50m
10.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
47
Grama Stefan
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
LJ
2.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Georgescu Matei
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
50m
8.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Georgescu Matei
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
200m
35.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
7.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
7.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
200m
32.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Glodeanu David
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
David Glodeanu
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
8.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
David Glodeanu
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Bunghiuz Nicolas
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
8.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Bunghiuz Nicolas
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
200m
37.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Bunghiuz Nicolas
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Rosu Elena
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
33
Rogojanu Melisa Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
52
Popa Bianca
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Iordache Iustina
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
HJ
1.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
42
Iordache Iustina
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Ciuculan Diana
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
200m
31.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Cires Lavinia
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Alinsi Sarah
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Pop Athina
C2
W
2007
Css 4 Bucuresti
50m
7.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Pop Athina
C2
W
2007
Css 4 Bucuresti
50m
7.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Pop Athina
C2
W
2007
Css 4 Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
Css 4 Bucuresti
50m
7.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
Css 4 Bucuresti
50m
7.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
Css 4 Bucuresti
200m
28.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
41
Vlagali Razvan
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.78
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Turiga Mechenici Maia
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
11.03
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Rogojanu Melisa Maria
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
10.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
43
Grama Alxandru
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.28
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
36
Grama Alxandru
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Florescu Andrei
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Floare Dimitrie
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Dragomir Darius
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
10.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Dragomir Darius
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Cojocaru David
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
9.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Cojocaru David
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Ciuculan Diana
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
8.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
11.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Silvan Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
15
Paturcea Andreea
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
31.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
17
Paturcea Andreea
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
4.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
9
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
29.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
4.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
27
Dinita Selena
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
60m
9.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
38
Chiriac Daniela
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
60m
10.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Bulavska Maria Patricia
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
28.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Bulavska Maria Patricia
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
4.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Dracea Ilinca
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
HJ
1.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
7
Chirigiu Camelia Ioana
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
4.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
12
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
200m
30.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
11
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
4.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
15
Leahu Bogdan
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
3.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
18
Dumitra Catalin
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
3.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Banu Bogdan
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
19
Iordache Iulia
C3
W
2010
Css 4 Bucuresti
50m
9.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Iordache Iulia
C3
W
2010
Css 4 Bucuresti
200m
40.04
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Stancu Irina
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
50mH
11.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Stancu Irina
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
3.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
35
Lambriu Miruna
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
2.31
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
2.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
60
Mihai Dominic
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
50m
10.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
43
Mihai Dominic
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
LJ
2.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
67
Grama Stefan
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
50m
11.88
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
50
Grama Stefan
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
LJ
1.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
8.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50mH
10.69
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Vacaroiu Teodora
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
200m
36.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Soare Suria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
200m
36.99
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Soare Suria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Rogojanu Melisa Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
200m
38.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Rogojanu Melisa Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.12
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Odagescu Sofia Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
200m
39.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
36
Odagescu Sofia Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.93
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
41
Ionescu Sara
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.41
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
Css 4 Bucuresti
50m
7.75
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
Css 4 Bucuresti
50m
7.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
Css 4 Bucuresti
200m
31.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Nicolae Cosmin
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
11.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Nicolae Cosmin
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Grama Alxandru
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Grama Alxandru
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.53
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
34.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
3.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Sarbu Larisa Gabriela
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
HJ
1.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Sarbu Bianca Mihaela
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
HJ
1.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Paturcea Andreea
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
33.501
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Paturcea Andreea
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
3.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Bulavska Maria Patricia
C1
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
4.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Dracea Ilinca
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
HJ
1.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Chirigiu Camelia Ioana
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
4.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
200m
31.271
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
3.97
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Nebunoiu Andrei
C1
M
2006
Css 4 Bucuresti
60m
9.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Nebunoiu Andrei
C1
M
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
3.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Virga Mario
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
2.04
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Sibianu Bogdan
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
3.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Gainescu Luca
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
3.43
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Dumitra Catalin
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
3.36
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
2.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Turiga Mechenici Maia
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
200m
37.34
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Turiga Mechenici Maia
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
35
Soare Suria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.35
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
51
Soare Suria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Rogojanu Melisa Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.04
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Rogojanu Melisa Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Odagescu Sofia Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Odagescu Sofia Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Ciuculan Diana-Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
Bucuresti
50mH
9.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
200m
39.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
8.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Vlagali Razvan
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Dragomir Darius
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
200m
32.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Dragomir Darius
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
7.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Dragomir Darius
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.04
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
52
Ciani Codrin Mihai
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.78
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Ciani Codrin Mihai
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
41
Ursut Daria Maria
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
50m
8.88
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Ursut Daria Maria
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
3.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Simion Ema
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
3.61
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Paturcea Andreea
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
50m
8.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Paturcea Andreea
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
3.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Melinte Iulia Maria
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
4.41
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Bulavska Maria Patricia
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
29.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Bulavska Maria Patricia
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
4.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Chirigiu Camelia Ioana
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
4.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
4.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
37
Vlagali Cristiana
C1
W
2004
Css 4 Bucuresti
LJ
3.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Virga Mario
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
2.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Gainescu Luca
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
2.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Popescu Ionut
C1
M
2004
Css 4 Bucuresti
LJ
4.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
0
Procopiu Cristiana
J3
W
2002
Css 4 Bucuresti
LJ
Nereușit
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
14
Tudor Vlad
J3
M
2003
Css 4 Bucuresti
LJ
4.32
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
12
Paturcea Marian
J3
M
2003
Css 4 Bucuresti
200m
27.04
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Paturcea Marian
J3
M
2003
Css 4 Bucuresti
400m
1:01.49
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
12
Ghita Stefan Adrian
J3
M
2003
Css 4 Bucuresti
LJ
4.48
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Stoiciu Alex Constantin
J3
M
2002
Css 4 Bucuresti
200m
25.75
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
20
Stoiciu Alex Constantin
J3
M
2002
Css 4 Bucuresti
60m
8.08
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Mihai Razvan Cristian
J3
M
2002
Css 4 Bucuresti
200m
25.71
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Mihai Razvan Cristian
J3
M
2002
Css 4 Bucuresti
60m
7.59
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Mihai Razvan Cristian
J3
M
2002
Css 4 Bucuresti
60m
7.57
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
9
Brica Ana Maria
J2
W
2001
Css 4 Bucuresti
1500m
5:51.44
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Brica Ana Maria
J2
W
2001
Css 4 Bucuresti
3000m
12:57.48
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
24
Costache Florin Daniel
J2
M
2001
Css 4 Bucuresti
60m
8.57
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Bojici Andrei
J2
M
2000
Css 4 Bucuresti
60m
7.68
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
14
Iordache Iulia
C3
W
2010
Css 4 Bucuresti
200m
41.94
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Iordache Iulia
C3
W
2010
Css 4 Bucuresti
50m
9.39
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Iordache Iulia
C3
W
2010
Css 4 Bucuresti
50m
9.51q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
38
Ghelmez Maia
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
2.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
Css 4 Bucuresti X
LJ
2.61
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
34
Vacaroiu Teodora
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Turiga Mechenici Maia
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
200m
37.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Turiga Mechenici Maia
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Soare Suria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
36
Soare Suria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.76
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Rogojanu Melisa Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.03
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Rogojanu Melisa Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Odagescu Sofia Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.28
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
30
Odagescu Sofia Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Boboc Daria Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.8
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Boboc Daria Maria
C3
W
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Mihai Dominic
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
50m
10.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Mihai Dominic
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
LJ
2.28
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Marin Roland
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
50m
10.07
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Marin Roland
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
LJ
2.43
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
37
Grama Stefan
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
50m
12.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Grama Stefan
C3
M
2010
Css 4 Bucuresti
LJ
1.83
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
20
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
200m
38.09
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
20
Untescu Vlad
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
8.94
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Madotto Roberto
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
50m
9.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
30
Madotto Roberto
C3
M
2009
Css 4 Bucuresti
LJ
2.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
33
Vlagali Razvan
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.76
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Nicolae Cosmin
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
50mH
12.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Nicolae Cosmin
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.01
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Iordache Bogdan
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
200m
36.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
34
Iordache Bogdan
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
27
Grama Alxandru
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.48
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
26
Grama Alxandru
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
2.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Dragomir Darius
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
200m
DQ
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Dragomir Darius
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.15q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Dragomir Darius
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
8.05
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
32
Ciani Codrin Mihai
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
50m
9.82
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Ciani Codrin Mihai
C3
M
2008
Css 4 Bucuresti
LJ
3.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Ursut Daria Maria
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
34.69
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
25
Ursut Daria Maria
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
50m
8.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Paturcea Andreea
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
32.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Paturcea Andreea
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
50m
8.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Melinte Iulia Maria
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
31.24
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Bulavska Maria Patricia
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
200m
29.23
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Bulavska Maria Patricia
C2
W
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
4.63
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Nebunoiu Andrei
C2
M
2006
Css 4 Bucuresti
50m
DQ
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Nebunoiu Andrei
C2
M
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
3.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Andries Radu
C2
M
2006
Css 4 Bucuresti
LJ
3.43
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Dracea Ilinca
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
HJ
1.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Chirigiu Camelia Ioana
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
4.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
30
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
3.87
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
40
Vlagali Cristiana
C1
W
2004
Css 4 Bucuresti
LJ
3.42
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
20
Virga Mario
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
2.22
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Gainescu Luca
C1
M
2005
Css 4 Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Popescu Ionut
C1
M
2004
Css 4 Bucuresti
LJ
4.22
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Bordeianu Nicoleta
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
13.4
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
3
Bordeianu Nicoleta
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
13.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Bordeianu Nicoleta
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
200m
28.6
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
13
Dragan Ana
J3
W
2001
CSS 4 Bucuresti
100m
15.4
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Dragan Ana
J3
W
2001
CSS 4 Bucuresti
200m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Cristea Mihai
J1
M
1998
CSS 4 Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
4
Sava Andrei
Sen
M
1998
CSS 4 Bucureşti
LJ
6.85
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Vlăsceanu Bianca
J2
W
2001
CSS 4 Bucureşti
LJ
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Nisip Daniela
J2
W
1999
CSS 4 Bucureşti
60m
8.65
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
5
Firca Alexandra
J2
W
1999
CSS 4 Bucureşti
LJ
4.90
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
17
Bojici Andrei
J2
M
2000
CSS 4 Bucureşti
60m
7.90
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Ritan Claudiu
J1
M
1997
CSS 4 Bucuresti
60m
7.86
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
5.
Ritan Claudiu
J1
M
1997
CSS 4 Bucuresti
60m
7.82
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS 4 Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile