CSS 4 Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
5
Chirigiu Camelia Ioana
J3
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.06
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Stoian Romina
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
100m
14.64
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
11
Deliu Ana
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
100m
18.08
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
8
Leahu Bogdan-Petre
J3
M
2005
CSS 4 Bucuresti
100m
13.68
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Blaj Marius-Adrian
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
100m
12.67
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Blaj Marius-Adrian
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
26.18
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Tudor Anastasia
C5
W
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
8.76
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Tudor Anastasia
C5
W
2012
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.94
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
Georgescu Matei
C4
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.48
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
15
STANCU IRINA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
BIA
774
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
STANCU IRINA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.79
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
STANCU IRINA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.28
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
MATACHE REBECA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
BIA
828
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
MATACHE REBECA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.33
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
MATACHE REBECA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.36
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GHELMEZ MAYA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
BIA
747
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GHELMEZ MAYA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
9.38
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GHELMEZ MAYA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.12
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
FLORESCU MARIA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
BIA
897
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
FLORESCU MARIA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.66
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
FLORESCU MARIA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.38
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
FLORESCU IOANA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
BIA
887
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
FLORESCU IOANA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.86
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
FLORESCU IOANA
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.48
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
UNTESCU VLADUT
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
BIA
948
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
UNTESCU VLADUT
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.39
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
UNTESCU VLADUT
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.62
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GLODEANU DAVID
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
BIA
811
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GLODEANU DAVID
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.50
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
GLODEANU DAVID
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.36
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
BUNGHIUZ NICOLAS
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
BIA
855
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
BUNGHIUZ NICOLAS
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.40
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
BUNGHIUZ NICOLAS
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.70
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
VACAROIU TEODORA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
905
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
VACAROIU TEODORA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.10
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
VACAROIU TEODORA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.18
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
TURIGA -MECHENICI MAIA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
811
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
TURIGA -MECHENICI MAIA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.74
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
TURIGA -MECHENICI MAIA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.60
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
17
ROGOJANU MELISA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
726
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
17
ROGOJANU MELISA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.20
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
17
ROGOJANU MELISA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.21
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
IORDACHE IUSTINA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
686
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
IORDACHE IUSTINA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
10.59
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
IORDACHE IUSTINA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.24
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
24
DIACONESCU AMALIA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
592
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
24
DIACONESCU AMALIA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
12.20
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
24
DIACONESCU AMALIA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.87
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
CIUCULAN DIANA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
1098
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
CIUCULAN DIANA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
8.27
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
CIUCULAN DIANA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BOBOC DARIA MARIA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
797
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BOBOC DARIA MARIA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
7.62
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BOBOC DARIA MARIA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
5.68
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
DRAGOMIR DARIUS
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
896
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
DRAGOMIR DARIUS
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.91
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
DRAGOMIR DARIUS
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.62
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
COJOCARU DAVID
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
1084
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
COJOCARU DAVID
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
8.59
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
COJOCARU DAVID
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.18
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
Tudor Anastasia
C4
W
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
9.77
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Tudor Anastasia
C4
W
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
9.69
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Tudor Anastasia
C4
W
2012
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.97
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Stefan Antonia
C4
W
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
11.13
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Stefan Antonia
C4
W
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
10.71
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Stefan Antonia
C4
W
2012
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.28
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Mocanu Liviu
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
10
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Mocanu Liviu
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.51
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Georgescu Claudiu
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
9.65
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Georgescu Claudiu
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
9.82
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Georgescu Claudiu
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.5
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Stefan Antonia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Stefan Antonia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Poenar Antonia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Poenar Antonia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
38
NEDELCU ALESIA
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
50m
9.98
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
46
Aftodi Amalia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
50m
10.44
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
36
Aftodi Amalia
C3
W
2011
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
RADU RAISA
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.96
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Ioan Maria
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.24
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
CRISTEA IOANA
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Georgescu Matei
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
8.45
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Georgescu Matei
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
8.44
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Georgescu Matei
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.47
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Georgescu Matei
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
34
Cila Darius
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.2
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Stancu Irina
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.99
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Stancu Irina
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
50
MELINTE ANA
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Matache Rebeca
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
13.28
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
31
Matache Rebeca
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Florescu Maria
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.29
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
35
Florescu Maria
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Florescu Ioana
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.18
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
21
Florescu Ioana
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Badea Ioana Catalina
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Badea Ioana Catalina
C2
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Vremes Andreea
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
12.49
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
48
Vremes Andreea
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Turiga Maia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Turiga Maia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Rogojanu Melisa
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Rogojanu Melisa
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
44
Diaconescu Amalia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.08
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
CIUCULAN DIANA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
8.61
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
CIUCULAN DIANA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
600m
02:01.62
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Boboc Daria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.2
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Boboc Daria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.08
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
APOSTOLACHE MIHAELA
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.76
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
25
VOICU DARIUS
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
SP
3.2
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Untescu Vladut
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
8.05
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Untescu Vladut
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.42
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Lapusneanu Alex
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.83
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
GOICEA ALEXANDRU
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.3
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
GOICEA ALEXANDRU
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
SP
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
41
Gheorghe Andrei
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
9.5
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
Bunghiuz Nicholas
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.78
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
23
Bunghiuz Nicholas
C2
M
2009
CSS 4 Bucuresti
SP
3.25
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
33
Vlagali Razvan
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
2.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Mironescu Vlad
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
3.61
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
28
Ghoerghe Andrei
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
3.15
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
7.78
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
7.79
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.15
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
4.15
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
22
CIUPITU DAVID
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.61
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Ciani Codrin
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Ciani Codrin
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
12
Sain Andrei
C5
M
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
13.57
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
17
Odagescu Irina
C4
W
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
9.39
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Odagescu Irina
C4
W
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.94
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Georgescu Matei
C4
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
8.71
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Stancu Irina
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
9.06
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Stancu Irina
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Matache Rebeca
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Florescu Maria
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Florescu Ioana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.76
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.83
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Untescu Vladut
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
8.14
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Untescu Vladut
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
8.21
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Untescu Vladut
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
200m
33.37
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
9
Bunghiuz Nicolas
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
8.58
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Bunghiuz Nicolas
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
200m
37.29
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.73
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.09
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
7.98
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.90
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
9
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.19
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.10
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Ghelmez Maia
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
10.35
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Ghelmez Maia
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Ghelmez Maia
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
BIA
305
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Boboc Daria Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
SP
4.42
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Chiru Cristian
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.50
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Chiru Cristian
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.26
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Chiru Cristian
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
BIA
271
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.67
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.49
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
BIA
429
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Vacaroiu Teodora
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.71
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Vacaroiu Teodora
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.19
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Vacaroiu Teodora
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
600
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.73
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
12
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.36
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
312
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Iordache Iustina
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.68
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Iordache Iustina
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Iordache Iustina
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
580
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Ciuculan Diana
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
8.76
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Ciuculan Diana
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.20
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Ciuculan Diana
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
1005
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.20
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
601
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Vlagali Razvan
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
13.30
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Vlagali Razvan
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.01
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Vlagali Razvan
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
67
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.89
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
495
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.09
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
615
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
11
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.09
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
12
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.42
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
11
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
BIA
222
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Bocancia Alexandra
C1
W
2007
CSS 4 Bucuresti
60m
8.65
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Bocancia Alexandra
C1
W
2007
CSS 4 Bucuresti
60m
8.70
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Bocancia Alexandra
C1
W
2007
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.70
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
33.59
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
11
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.76
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Paturcea Andreea
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
60m
9.13
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Paturcea Andreea
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
60m
9.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Paturcea Andreea
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.23
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
60m
9.02
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
800m
2:55.49
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.35
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
TRIA
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Bulavska Maria Patricia
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
5.20
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
---
Chirigiu Camelia Ioana
J3
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
17
Savu Iliana-Andreea
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
30.90
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
17
Stroe Alexandru
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
29.52
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
9
Mihalache Andrei
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
26.84
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
18
Docuz Andrei Vladut
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
31.41
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
10
Blaj Marius-Adrian
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
26.86
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Tudor Vlad
J3
M
2003
CSS 4 Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
8
Paturcea Marian-Alexandru
J3
M
2003
CSS 4 Bucuresti
200m
26.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Procopiu Cristiana
J2
W
2002
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Popescu Alexia Georgiana
J2
W
2002
CSS 4 Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Bojici Andrei
J1
M
2000
CSS 4 Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
8
Bojici Andrei
J1
M
2000
CSS 4 Bucuresti
60mH
7.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
25
Stoian Romina
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.66
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
14
Savu Iliana-Andreea
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.03
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
28
Enciu Maria-Bianca
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.92
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
18
Deliu Ana
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.18
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
26
Chiriac Raluca-Andreea
J3
W
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.74
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
22
Stroe Alexandru
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
8.81
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Mihalache Andrei
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
24
Docuz Andrei Vladut
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
9.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Blaj Marius-Adrian
J3
M
2004
CSS 4 Bucuresti
60m
DQ
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
13
Paturcea Marian-Alexandru
J3
M
2003
CSS 4 Bucuresti
60m
8.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Mihai Razvan Cristian
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
DNF
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
6
Mihai Razvan Cristian
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
7.53
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Gheciu David
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Radu Valentin George
J2
M
2001
CSS 4 Bucuresti
SP
Nereușit
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Costache Florin Daniel
J2
M
2001
CSS 4 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Stefanescu Antonio
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Saba Alexandru
C4
M
2012
CSS 4 Bucuresti
LJ
1.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Istrate Ianis Iulian
C4
M
2011
CSS 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Stefanescu Briana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Stancu Irina
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Stancu Irina
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
200m
38.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Matache Rebeca
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.73
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Matache Rebeca
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
26
Ghelmez Maia
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Florescu Maria
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Florescu Maria
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Florescu Ioana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Florescu Ioana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
42
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
70
Mihai Dominic
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
10.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
49
Mihai Dominic
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
66
Grama Stefan
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
10.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
47
Grama Stefan
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Georgescu Matei
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
8.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Georgescu Matei
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
200m
35.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
7.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
7.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
200m
32.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Glodeanu David
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
David Glodeanu
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
8.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
David Glodeanu
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Bunghiuz Nicolas
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
8.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Bunghiuz Nicolas
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
200m
37.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Bunghiuz Nicolas
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Rosu Elena
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
33
Rogojanu Melisa Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
52
Popa Bianca
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Iordache Iustina
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
42
Iordache Iustina
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Ciuculan Diana
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
200m
31.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Cires Lavinia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Alinsi Sarah
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Pop Athina
C2
W
2007
CSS 4 Bucuresti
50m
7.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Pop Athina
C2
W
2007
CSS 4 Bucuresti
50m
7.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Pop Athina
C2
W
2007
CSS 4 Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
CSS 4 Bucuresti
50m
7.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
CSS 4 Bucuresti
50m
7.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
CSS 4 Bucuresti
200m
28.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
41
Vlagali Razvan
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.78
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Turiga Mechenici Maia
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.03
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Rogojanu Melisa Maria
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
43
Grama Alxandru
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.28
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
36
Grama Alxandru
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Florescu Andrei
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Floare Dimitrie
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Dragomir Darius
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Cojocaru David
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Ciuculan Diana
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
8.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Silvan Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
15
Paturcea Andreea
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
31.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
17
Paturcea Andreea
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
9
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
29.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Melinte Iulia Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
27
Dinita Selena
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
60m
9.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
38
Chiriac Daniela
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
60m
10.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Bulavska Maria Patricia
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
28.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Bulavska Maria Patricia
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Dracea Ilinca
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
7
Chirigiu Camelia Ioana
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
12
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
200m
30.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
11
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
15
Leahu Bogdan
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
18
Dumitra Catalin
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Banu Bogdan
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
19
Iordache Iulia
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
9.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Iordache Iulia
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
200m
40.04
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Stancu Irina
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Stancu Irina
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
35
Lambriu Miruna
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.31
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
60
Mihai Dominic
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
10.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
43
Mihai Dominic
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
67
Grama Stefan
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
11.88
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
50
Grama Stefan
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
1.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
8.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.69
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Vacaroiu Teodora
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
200m
36.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Turiga Mechenici Maia
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Soare Suria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
200m
36.99
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Soare Suria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Rogojanu Melisa Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
200m
38.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Rogojanu Melisa Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.12
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Odagescu Sofia Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
200m
39.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
36
Odagescu Sofia Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.93
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
41
Ionescu Sara
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Ciuculan Diana-Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
Bucurest
50mH
9.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Boboc Daria Maria
C2
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.41
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
CSS 4 Bucuresti
50m
7.75
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
CSS 4 Bucuresti
50m
7.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Bocancia Alexandra
C2
W
2007
CSS 4 Bucuresti
200m
31.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Nicolae Cosmin
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Nicolae Cosmin
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Grama Alxandru
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Grama Alxandru
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Ciani Codrin Mihai
C2
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.53
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
34.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Ursut Daria Maria
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Sarbu Larisa Gabriela
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Sarbu Bianca Mihaela
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Paturcea Andreea
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
33.501
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Paturcea Andreea
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Bulavska Maria Patricia
C1
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Dracea Ilinca
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Chirigiu Camelia Ioana
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
200m
31.271
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.97
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Nebunoiu Andrei
C1
M
2006
CSS 4 Bucuresti
60m
9.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Nebunoiu Andrei
C1
M
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Virga Mario
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.04
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Sibianu Bogdan
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Gainescu Luca
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.43
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Dumitra Catalin
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.36
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Radu Valentin
J2
M
2001
CSS 4 Bucuresti
HT
37.42
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
6
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Turiga Mechenici Maia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
200m
37.34
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Turiga Mechenici Maia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
35
Soare Suria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.35
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
51
Soare Suria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Rogojanu Melisa Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.04
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Rogojanu Melisa Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Odagescu Sofia Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Odagescu Sofia Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Ciuculan Diana-Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
Bucuresti
50mH
9.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
200m
39.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
8.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Vlagali Razvan
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Dragomir Darius
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
200m
32.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Dragomir Darius
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
7.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Dragomir Darius
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.04
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
52
Ciani Codrin Mihai
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.78
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Ciani Codrin Mihai
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
41
Ursut Daria Maria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
50m
8.88
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Ursut Daria Maria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Simion Ema
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.61
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Paturcea Andreea
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
50m
8.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Paturcea Andreea
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Melinte Iulia Maria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.41
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Bulavska Maria Patricia
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
29.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Bulavska Maria Patricia
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Chirigiu Camelia Ioana
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
37
Vlagali Cristiana
C1
W
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Virga Mario
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Gainescu Luca
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Popescu Ionut
C1
M
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
0
Procopiu Cristiana
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
LJ
Nereușit
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
14
Tudor Vlad
J3
M
2003
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.32
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
12
Paturcea Marian
J3
M
2003
CSS 4 Bucuresti
200m
27.04
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Paturcea Marian
J3
M
2003
CSS 4 Bucuresti
400m
1:01.49
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
12
Ghita Stefan Adrian
J3
M
2003
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.48
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Stoiciu Alex Constantin
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
200m
25.75
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
20
Stoiciu Alex Constantin
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
8.08
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Mihai Razvan Cristian
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
200m
25.71
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Mihai Razvan Cristian
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
7.59
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Mihai Razvan Cristian
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
7.57
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
9
Brica Ana Maria
J2
W
2001
CSS 4 Bucuresti
1500m
5:51.44
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Brica Ana Maria
J2
W
2001
CSS 4 Bucuresti
3000m
12:57.48
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
24
Costache Florin Daniel
J2
M
2001
CSS 4 Bucuresti
60m
8.57
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Bojici Andrei
J2
M
2000
CSS 4 Bucuresti
60m
7.68
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
14
Iordache Iulia
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
200m
41.94
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Iordache Iulia
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
9.39
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Iordache Iulia
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
9.51q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
38
Ghelmez Maia
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Badea Catalina Ioana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.61
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
34
Vacaroiu Teodora
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Turiga Mechenici Maia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
200m
37.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Turiga Mechenici Maia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Soare Suria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
36
Soare Suria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.76
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Rogojanu Melisa Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.03
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Rogojanu Melisa Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Odagescu Sofia Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.28
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
30
Odagescu Sofia Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Boboc Daria Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.8
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Boboc Daria Maria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Mihai Dominic
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
10.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Mihai Dominic
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.28
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Marin Roland
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
10.07
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Marin Roland
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.43
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
37
Grama Stefan
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
12.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Grama Stefan
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
1.83
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
20
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
200m
38.09
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
20
Untescu Vlad
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
8.94
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Madotto Roberto
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
9.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
30
Madotto Roberto
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
33
Vlagali Razvan
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.76
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Nicolae Cosmin
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
12.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Nicolae Cosmin
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.01
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Iordache Bogdan
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
200m
36.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
34
Iordache Bogdan
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
27
Grama Alxandru
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.48
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
26
Grama Alxandru
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Dragomir Darius
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
200m
DQ
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Dragomir Darius
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.15q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Dragomir Darius
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
8.05
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
32
Ciani Codrin Mihai
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.82
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Ciani Codrin Mihai
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Ursut Daria Maria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
34.69
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
25
Ursut Daria Maria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
50m
8.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Paturcea Andreea
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
32.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Paturcea Andreea
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
50m
8.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Melinte Iulia Maria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
31.24
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Bulavska Maria Patricia
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
29.23
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Bulavska Maria Patricia
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.63
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Nebunoiu Andrei
C2
M
2006
CSS 4 Bucuresti
50m
DQ
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Nebunoiu Andrei
C2
M
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Andries Radu
C2
M
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.43
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Dracea Ilinca
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Chirigiu Camelia Ioana
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
30
Chiotea Eva Maria
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.87
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
40
Vlagali Cristiana
C1
W
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.42
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
20
Virga Mario
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.22
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Gainescu Luca
C1
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Popescu Ionut
C1
M
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.22
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
BOSICI ANDREI
J2
M
2000
CSS 4 Bucuresti
60m
7.92
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
44
TEIANU TIMEEA
C3
W
2009.00
CSS 4 Bucuresti
50m
10.22
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
46
GHELMEZ MAIA
C3
W
2009.00
CSS 4 Bucuresti
50m
10.90
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
32
VACROIU TEODORA
C3
W
2008.00
CSS 4 Bucuresti
50m
9.58
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
29
GHEORGHE ALEXIA
C3
W
2008.00
CSS 4 Bucuresti
50m
9.37
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
14
Boboc Daria
C3
W
2008.00
CSS 4 Bucuresti
50m
8.80
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
42
GHEORGHE ALEXIA
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.24
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
22
Boboc Daria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.06
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
Chiru Cristian
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.51
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
40
Zamfir Iosif
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
10.63
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
11
Lapusneanu Alexandru
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
12.32
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
37
Grama Alexandru
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
10.00
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
31
Grama Alexandru
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.51
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
ARION DANIEL
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.01
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
ARION DANIEL
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.86
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
20
MELINTE IULIA
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
36.64
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
MELINTE IULIA
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.49
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
Bulavska Maria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
29.81
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
Bulavska Maria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.79
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
28
Nebunoiu Andrei
C2
M
2006
CSS 4 Bucuresti
50m
8.59
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
23
Nebunoiu Andrei
C2
M
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.16
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
DUMITRA VLAD
C2
M
2006
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.15
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
DUMITRA VLAD
C2
M
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.80
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
DRACEA ILINCA
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.30
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
CHIRIGIU CAMELIA
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.15
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
10
ARION GRETA
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.35
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
18
MARIN IOANA
C1
W
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.14
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
IANCU IOANA
C1
W
2004
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.40
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
IANCU ANDREEA
C1
W
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.5
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
BLĂNARU ALEXANDRU
C1
M
2004
CSS 4 Bucuresti
200m
26.81
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
Bercea Crina
J2
W
2002
CSS 4 Bucuresti
1500m
6:14.82
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Bercea Crina
J2
W
2002
CSS 4 Bucuresti
800m
2.48.92
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Brică Ana-Maria
J2
W
2001
CSS 4 Bucuresti
2000m Stpl
9:16.40
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Brică Ana
J2
W
2001
CSS 4 Bucuresti
TJ
9.29
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Stoiciu Constantin
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
7
Stoiciu Constantin
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
13.13
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
8
Stoiciu Constantin
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
200m
26.51
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Mihai Răzvan
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
12.22
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
3
Mihai Răzvan
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
12.26
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Mihai Răzvan
J2
M
2002
CSS 4 Bucuresti
200m
25.90
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Radu Valentin
J2
M
2001
CSS 4 Bucuresti
HT
28.44
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Costache Florin
J2
M
2001
CSS 4 Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Tatoiu Andrei
J2
M
2000
CSS 4 Bucuresti
1500m
5:31.38
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Tatoiu Andrei
J2
M
2000
CSS 4 Bucuresti
800m
2.30.99
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
11
Bojici Andrei
J2
M
2000
CSS 4 Bucuresti
200m
27.06
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
3
Drăcea Ilinca
C1
W
2005.00
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.25
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Chirigiu Camelia
C1
W
2005.00
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.20
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
18
Chiotea Eva
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
80m
12.92
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
21
Chiotea Eva
C1
W
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.66
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
13
Popescu Ionut
C1
M
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.06
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
12
Matei Stefan
C1
M
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.15
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
35
Drăghici Daria
C3
W
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
13.39
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
30
Melinte Ana
C3
W
2009
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.60
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
10
Rogojanu Melisa
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.18
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
11
Rogojanu Melisa
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.10
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
5
Radulescu Sofia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
10.03
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
4
Radulescu Sofia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.66
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Popescu Malina
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Popescu Malina
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
20
Odăgescu Sofia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.80
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
19
Odăgescu Sofia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.79
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
28
Nedelcu Amalia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
10.41
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
18
Minea Estera
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.61
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
26
Mechedici Maia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
10.01
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
24
Mechedici Maia
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.72
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Hliboceanu Alma
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Hliboceanu Alma
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
13
Boboc Daria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
9.33
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
13
Boboc Daria
C3
W
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.03
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
35
Sain Andrei
C3
M
2012
CSS 4 Bucuresti
50m
17.44
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
33
Mihai Dominic
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
11.97
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
31
Mihai Dominic
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
1.15
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
32
Marin Roland
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
11.13
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
31
Ignat Nicholas
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
50m
10.81
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
27
Ignat Nicholas
C3
M
2010
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.20
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
20
Ghegoiu Mihnea
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50m
9.60
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
5
Ghegoiu Mihnea
C3
M
2009
CSS 4 Bucuresti
50mH
11.64
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
19
Nedel Yanis
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.73
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
26
Ciani Codrin
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50m
10.0
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
18
Ciani Codrin
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.84
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Arion Daniel
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.76
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Arion Daniel
C3
M
2008
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.49
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Ursuţ Daria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
60m
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
15
Ursuţ Daria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.31
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Sârbu Larisa
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.30
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Sârbu Bianca
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
HJ
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
9
Paturcea Andreea
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
60m
9.94
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
6
Paturcea Andreea
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
60mH
13.21
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
9
Melinte Iulia
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
150m
24.28
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
5
Melinte Iulia
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.11
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Bulavska Maria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
150m
21.92
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Tudor Narcis
C2
M
2006
CSS 4 Bucuresti
HJ
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
17
Nebunoiu Andrei
C2
M
2006
CSS 4 Bucuresti
60m
10.14
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
18
Nebunoiu Andrei
C2
M
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.25
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
20
Zamfir Maria
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
200m
36.67
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Sirbu Larisa
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.15
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Sirbu Bianca
C2
W
2006
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.15
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Dracea Ilinca
C2
W
2005
CSS 4 Bucuresti
HJ
1.15
CN Zona 2017
2017-01-01
16
Popescu Ionut
C1
M
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.72
CN Zona 2017
2017-01-01
15
Tudor Vlad
C1
M
2003
CSS 4 Bucuresti
TRIA
422
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Manciu Darius
C1
M
2003
CSS 4 Bucuresti
200m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
12
Marin Antonia
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.83
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Bordeianu Nicoleta
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
13.4
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
3
Bordeianu Nicoleta
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
13.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Bordeianu Nicoleta
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
200m
28.6
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
13
Dragan Ana
J3
W
2001
CSS 4 Bucuresti
100m
15.4
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Dragan Ana
J3
W
2001
CSS 4 Bucuresti
200m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
9
Stoiciu Costin
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
13.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
8
Stoiciu Costin
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
200m
26.8
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
5
Mihai Răzvan
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
12.6
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
6
Mihai Răzvan
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
100m
12.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
4
Mihai Răzvan
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
200m
26.1
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Cristea Mihai
J1
M
1998
CSS 4 Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
4
Sava Andrei
S
M
1998
CSS 4 Bucuresti
LJ
6.85
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Vlăsceanu Bianca
J2
W
2001
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Nisip Daniela
J2
W
1999
CSS 4 Bucuresti
60m
8.65
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
5
Firca Alexandra
J2
W
1999
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.90
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
17
Bojici Andrei
J2
M
2000
CSS 4 Bucuresti
60m
7.90
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
15
Popescu Alexia
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
9.73
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Popescu Alexia
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
SP
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
14
Marin Antonia
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
9.4
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Marin Antonia
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Marin Antonia
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
TJ
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Baban Irina
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
60mH
12.62
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Baban Irina
J3
W
2002
CSS 4 Bucuresti
TJ
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Vlăsceanu Bianca
J3
W
2001
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
10
Stoiciu Costin
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
8.42
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
5
Mihai Răzvan
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
8.05
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
7
Mihai Răzvan
J3
M
2002
CSS 4 Bucuresti
60m
8.06
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Oprea Robert
J3
M
2001
CSS 4 Bucuresti
800m
2:49.77
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
5
Zamfir Maria
C3
W
2006
CSS 4 Bucuresti
300m
66.49
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Sarbu Larisa
C3
W
2006
CSS 4 Bucuresti
300m
59.61
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Sarbu Bianca
C3
W
2006
CSS 4 Bucuresti
50mH
9.93
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Sarbu Bianca
C3
W
2006
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.52
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Vancea Ştefan
C3
M
2006
CSS 4 Bucuresti
50m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Balaci Eduard
C3
M
2006
CSS 4 Bucuresti
50m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
11
Balaci Eduard
C3
M
2006
CSS 4 Bucuresti
50m
8.99
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Tidrele Dora
C2
W
2005
CSS 4 Bucuresti
500m
Abd.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Dracea Ilinca
C2
W
2005
CSS 4 Bucuresti
500m
2:04.36
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Nastase Antonia
C2
W
2004
CSS 4 Bucuresti
500m
1:52.52
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
36
Dobjanschi Alexia
C2
W
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
17
Vermeşan Alexandru
C2
M
2005
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.12
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
16
Dincov Cristian
C2
M
2004
CSS 4 Bucuresti
LJ
2.50
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Preda Clara
C1
W
2003
CSS 4 Bucuresti
300mH
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Preda Clara
C1
W
2003
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
12
Pana Geanina
C1
W
2003
CSS 4 Bucuresti
200m
39.13
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
24
Mihăilă Adina
C1
W
2003
CSS 4 Bucuresti
LJ
3.66
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
17
Popescu Alexia
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
80m
12.61
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
13
Marin Antonia
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
80m
12.33
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
11
Marin Antonia
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.16
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Draghicescu Lavinia
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
1500m
5:51.55
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Draghicescu Lavinia
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
800m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
13
Chiroiu Antonia
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
LJ
4.11
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
5
Bercea Crina
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
800m
2:48.35
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Baban Irina
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
300m
51.59
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Baban Irina
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Athorbei Ruth
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
80m
11.47
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
7
Athorbei Ruth
C1
W
2002
CSS 4 Bucuresti
80m
11.51
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Tudor Vlad
C1
M
2003
CSS 4 Bucuresti
300m
49.93
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Tudor Vlad
C1
M
2003
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
22
Popescu Eduard
C1
M
2003
CSS 4 Bucuresti
80m
12.79
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
15
Manciu Darius
C1
M
2003
CSS 4 Bucuresti
80m
12.33
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Decu Cezar
C1
M
2003
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
7
Stoiciu Costin
C1
M
2002
CSS 4 Bucuresti
80m
11.64
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
7
Stoiciu Costin
C1
M
2002
CSS 4 Bucuresti
80m
11.75
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Iovu Mihai
C1
M
2002
CSS 4 Bucuresti
1500m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Ciur Daniel
C1
M
2002
CSS 4 Bucuresti
80m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Ciur Daniel
C1
M
2002
CSS 4 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Ritan Claudiu
J1
M
1997
CSS 4 Bucuresti
60m
7.86
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
5.
Ritan Claudiu
J1
M
1997
CSS 4 Bucuresti
60m
7.82
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS 4 Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile