CSS 3 Steaua Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
1
Necoara Valentina Iulia
J3
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
CSM Craiova
PV
3.20
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
10
Mandica Denisa Alexandra
J3
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
76.03
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Artene Florina Alina
J2
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
100m
13.51
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Artene Florina Alina
J2
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
100m
13.48
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Artene Florina Alina
J2
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
27.78
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Artene Florina Alina
J2
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
63.40
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Olteanu Ionut Catalin
J1
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
CS Olimpia Buc
400m
49.61
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Olteanu Ionut Catalin
J1
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
CS Olimpia Buc
400mH
60.68
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Benea Maria
C5
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.8
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Benea Maria
C5
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Munteanu Alis
C4
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.12
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Munteanu Alis
C4
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.44
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
11
Crismaru Alexia
C4
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.54
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
10
Crismaru Alexia
C4
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.97
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
7
Predescu Alexandru
C4
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.45
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
9
Predescu Alexandru
C4
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.3
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
NR
Chirita Luca
C4
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
17
Chirita Luca
C4
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.9
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
11
Barbu Chirita
C4
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.53
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
TANASE SAYURI KARLA GABRIELA
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
BIA
1042
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
TANASE SAYURI KARLA GABRIELA
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
8.77
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
TANASE SAYURI KARLA GABRIELA
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.94
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
DRAGHICI MARA
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
BIA
862
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
DRAGHICI MARA
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
7.63
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
DRAGHICI MARA
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
SP
7.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
BENEA IRINA
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
BIA
954
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
BENEA IRINA
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.49
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
BENEA IRINA
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.78
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
Radu Antonia
C4
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
11.25
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Radu Antonia
C4
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.12
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Ghenea Maria
C4
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
10.03
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Ghenea Maria
C4
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.91
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Benea Maria
C4
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.32
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Ene Maria
C4
W
2012
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
10.63
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Ene Maria
C4
W
2012
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
10.59
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Ene Maria
C4
W
2012
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.3
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Neacsu Cristian
C4
M
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
11.15
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
12
Neacsu Cristian
C4
M
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.48
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
19
Mihalcea Stefan
C4
M
2012
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
11.36
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Mihalcea Stefan
C4
M
2012
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.06
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Munteanu Alis
C3
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
10.08
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Munteanu Alis
C3
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Suteu Hanna
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Suteu Hanna
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.05
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Crismaru Alexia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.96
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Crismaru Alexia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Predescu Andrei Alexandru
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.92
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Predescu Andrei Alexandru
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
10.36
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Chirita Luca
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.88
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Chirita Luca
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.76
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Tanase Sayuri Karla
C2
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
7.74
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Tanase Sayuri Karla
C2
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
8.84
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Tanase Sayuri Karla
C2
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
7.69
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Mihalcea Irina
C2
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
02:26.98
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Grigore Ana
C2
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Draghici Mara
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
32.37
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Benea Irina
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
02:08.67
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Suhai Matei
C2
M
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
02:21.76
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Radu Antonia
C5
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
11.47
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Benea Maria
C5
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
10.71
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Munteanu Alis
C4
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.59
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Munteanu Alis
C4
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.20
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
14
Crismaru Alexia
C4
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.20
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Crismaru Alexia
C4
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.14
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
13
Predescu Andrei Alexandru
C4
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.97
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Predescu Andrei Alexandru
C4
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.08
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Tanase Sayuri KarlaGabriela
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
7.90
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Tanase Sayuri KarlaGabriela
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
7.88
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Tanase Sayuri KarlaGabriela
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
32.03
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Mihalcea Irina
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
38.24
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Draghici Mara Alexandra
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.62
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Draghici Mara Alexandra
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
2:25.38
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Benea Irina
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
2:03.87
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Tanase Sayuri KarlaGabriela
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Tanase Sayuri KarlaGabriela
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
4.00
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Tanase Sayuri KarlaGabriela
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
BIA
870
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Draghici Mara Alexandra
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
SP
4.93
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Draghici Mara Alexandra
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.56
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Draghici Mara Alexandra
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
BIA
538
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Benea Irina
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.79
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Benea Irina
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.61
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Benea Irina
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
BIA
658
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Oprea Ariana Maria
C1
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
60mH
10.37
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Oprea Ariana Maria
C1
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
4.39
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Crismaru Teodora
C1
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
800m
2:37.24
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
13
Benea Gabriela
J3
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
29.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
6
Artene Florina Alina
J3
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
27.24
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
7
Bunu Nichita Adrian
J3
M
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
26.38
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Necoara Valentina Iulia
J3
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
PV
2.70
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Artene Florina Alina
J3
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
62.21
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Botezatu Radu Gabriel
J2
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
HJ
1.80
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
33
Benea Maria
C4
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
11.03
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Benea Maria
C4
W
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
37
Ene Maria
C4
W
2012
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
11.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
33
Ene Maria
C4
W
2012
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
1.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Munteanu Alis
C4
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Munteanu Alis
C4
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Munteanu Alis
C4
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Neacsu Cristian
C4
M
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Neacsu Cristian
C4
M
2013
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Suteu Hanna
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
41.61
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Crismaru Alexia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
36.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Tanase Sayuri Karla
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
7.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Tanase Sayuri Karla
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Tanase Sayuri Karla
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
52
Olovinearu Daria
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Mihalcea Irina
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
37.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Suhai Matei
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
38.73
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
33
Savulescu Luca
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
46.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
45
Predescu Andrei Alexandru
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Predescu Andrei Alexandru
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
36.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
16
Chirita Barbu Luca
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
36.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
33
Ganciu Maria
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
38.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Draghici Mara Alexandra
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
32.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Benea Irina
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
2:05.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Oprea Ariana
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
HJ
1.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Oprea Ariana
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
4.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Gnciu Stefan
C2
M
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
41.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Crismaru Teodora
C1
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
800m
2:39.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Benea Gabriela
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Artene Florina Alina
C1
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
27.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
11
Viscuta Darius
C1
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
23
Crismaru Alexia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.27
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Crismaru Alexia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
37.72
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Tanase Sayuri Karla Gab
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.53
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Tanase Sayuri Karla Gab
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
34.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Merezeanu Adelina
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Merezeanu Adelina
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.57
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Merezeanu Adelina
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
11.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Chirita Luca
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.19
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Chirita Luca
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
37.59
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Benea Irina
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
33.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Benea Irina
C2
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
02:06.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Rusu Eremi Bianca
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
32.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Rusu Eremi Bianca
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
01:54.57
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Oprea Ariana Maria
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Oprea Ariana Maria
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
4.20
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Crismaru Teodora
C1
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.84
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Crismaru Teodora
C1
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
1500m
05:27.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Potcoava Patricia
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
9.39
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Petrov Nicola Alexandra
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
9.74
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Petrov Nicola Alexandra
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
34.171
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Necoara Valentina Iulia
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
PV
2.40
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Benea Gabriela
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Tanase Jonathan Cristia
C1
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
PV
2.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Draghici Ana
J3
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
JT
15.86
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
0
Bucatos Daniel
C2
M
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
HT
Abs.
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
13
Munteanu Alis
C3
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
10.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Munteanu Alis
C3
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.52
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Crismaru Alexia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
37.88
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Crismaru Alexia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.33
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Tanase Sayuri Karla Gabriel
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.22
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Tanase Sayuri Karla Gabriel
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Tanase Sayuri Karla Gabriel
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Merezeanu Adelina
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.77
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Merezeanu Adelina
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Draghici Mara Alexandra
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
36.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Draghici Mara Alexandra
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Benea Irina
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
33.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Oprea Ariana
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.13
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Oprea Ariana
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
4.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Crismaru Teodora
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Geolea Mario Luca
C2
M
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
35.57
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Geolea Mario Luca
C2
M
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.47
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Sararu Izabela
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
37.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
42
Sararu Izabela
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
42
Sandu Alina
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
10.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
39
Sandu Alina
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.43
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Potcoava Patricia
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
32.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Necoara Valentina Iulia
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
31.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Benea Gabriela
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Saucea Daniela
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
37.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
44
Saucea Daniela
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.20
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
25
Sanda Alina
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
36.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Mitu Tabita
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
36.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
39
Mitu Tabita
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
10.07
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Mandica Denisa Alexandra
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
31.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Viscuta Darius
C1
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
33.61
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Ionescu Vlad
C1
M
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
31.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Ionescu Vlad
C1
M
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
8.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Ionescu Vlad
C1
M
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
8.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Artene Florina Alina
J3
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
28.18
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Artene Florina Alina
J3
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
1:02.98
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Olteanu Ionut Catalin
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
CS Olimpia
200m
23.63
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Olteanu Ionut Catalin
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
CS Olimpia
400m
52.65
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Olteanu Ionut Catalin
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
CS Olimpia
800m
2:12.19
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
10
Marica Andrei Vladimir
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
1500m
4:29.34
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Marica Andrei Vladimir
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
3000m
9:42.96
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
16
Munteanu Alis
C3
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
10.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Munteanu Alis
C3
W
2011
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Crismaru Alexia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.64q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Crismaru Alexia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Crismaru Alexia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Tanase Sayuri Karla Gab
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.37q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Tanase Sayuri Karla Gab
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Tanase Sayuri Karla Gab
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.89
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Merezeanu Adelina
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.88
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Merezeanu Adelina
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
10.7
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
15
Draghici Mara Alexandra
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Draghici Mara Alexandra
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Benea Irina
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
33.2
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Potcoava Patricia
C3
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.4
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
23
Petrov Nicola
C3
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.61
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Necoara Valentina Iulia
C3
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Draghici Ana Maria
C3
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.31
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Artene Florina Alina
C3
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.66
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Oprea Ariana
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.59
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Oprea Ariana
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
4.05
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
14
Eremia Rusu Bianca
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
33.71
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Eremia Rusu Bianca
C2
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
01:57.62
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Crismaru Teodora
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.53
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Crismaru Teodora
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
01:53.60
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
15
Potcoava Patricia
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
31.63
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Petrov Nicola
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
33.21
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Necoara Valentina Iulia
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Benea Gabriela
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Mandica Denisa Alexandr
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.98
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Draghici Ana Maria
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
32.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Artene Florina Alina
C1
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
28.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Viscuta Darius
C1
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
33.09
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Viscuta Darius
C1
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
9.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Botezatu Radu Gabriel
C1
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
HJ
1.70
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
CRISMARU ALEXIA
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.39
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
CRISMARU ALEXIA
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.39
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
CRISMARU ALEXIA
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.53
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
CRISMARU ALEXIA
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.77
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
Benea Irina
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
33.67
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Crasmaru Teodora
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.91
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Crasmaru Teodora
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.97
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
BENEA GABRIELA
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
11.74
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
31
SEUCEA DENISA
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.21
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Petrică Arina
J2
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
29.23
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Petrica Ariana
J2
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
68.80
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Artene Florina
J2
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Artene Florina
J2
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
66.42
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Artene Florina
J2
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
400mH
1:15.78
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Olteanu Ionuţ
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
100m
11.67
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Olteanu Ionuţ
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
100m
11.62
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Olteanu Ionuţ
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
23.17
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
9
Olteanu Ionuţ
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
52.43
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
14
Potcoavă Patricia
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
80m
12.29
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Necoară Valentina
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
300mH
52.87
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Benea Gabriela
C1
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
51.78
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Măndica Denisa
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
1500m
5:38.26
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
7
Draghici Ana
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
31.65
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Toparceanu Andrei
C1
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
57.56
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Tănase Jhonatan Nicolas
C1
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
PV
1.90
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
6
Crismaru Alesia
C3
W
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
01:02.93
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
11
Vaduva Maria
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
01:18.98
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
3
Tănase Sayyuri Karla
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.48
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
3
Tănase Sayyuri Karla
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.48
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
7
Tănase Sayyuri Karla
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.37
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
10
Petrescu Anastasia
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
01:10.03
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
16
Drăghici Mara
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.41
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
26
Drăghici Mara
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
2.68
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
3
Benea Irina
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
56.49
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Benea Irina
C3
W
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
13
Chirita Luca
C3
M
2010
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
01:06.89
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
12
Toparceanu Matei
C3
M
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
01:06.65
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
15
Rogoz David
C3
M
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
01:13.42
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
14
Petreasa Tudor
C3
M
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
01:10.25
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
11
Luca Vaduva
C3
M
2008
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
01:06.58
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Crasmaru Teodora
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
150m
22.63
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Crăşmaru Teodora
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
800m
02:40.73
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
17
Gramaticu Denias
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
2.19.22
CN Zona 2017
2017-01-01
16
Fejer Sorina
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.23
CN Zona 2017
2017-01-01
10
Fejer Sorina
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.85
CN Zona 2017
2017-01-01
56
Fejer Gabriela
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
9.08
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Crăşmaru Teodora
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
2.00.09
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Barna
C2
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Necoară Valentina
C2
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
9.37
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Diaconescu Barna Briana
C2
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
600m
1.56.67
CN Zona 2017
2017-01-01
21
Mircea Bogdan
C2
M
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.65
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Tănase Jhonatan Nicolas
C2
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
31.80
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Tănase Jhonatan Nicolas
C2
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
8.76
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Măndica Denisa
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
1500m
5:11.59
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Măndica Denisa
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
22
Drăghici Ana
C1
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
4.01
CN Zona 2017
2017-01-01
26
Anghel Andreea
C1
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.90
CN Zona 2017
2017-01-01
18
Cristache Robert
C1
M
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
30.29
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Toader Ştefan
J3
W
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Sarbu Alexandru
J3
W
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
60.8
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
4
Sarbu Andrei
J3
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
100m
12.0
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
5
Sarbu Andrei
J3
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
100m
12.0
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
3
Sarbu Andrei
J3
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
5.32
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
6
Sarbu Alexandru
J3
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
26.3
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Botezatu Radu
J3
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
HJ
1.40
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Olteanu Ionuţ
J1
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
23.6
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Olteanu Ionuţ
J1
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
57.2
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Manolache Cristian
J1
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
3000m
11.31.0
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
3
Manolache Cristian
J1
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
58.7
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Burdel Cristian
J1
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
3000m
12.03.1
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
4
Burdel Cristian
J1
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
62.0
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Matei Victor
J1
M
1999
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
58.7
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Matei Victor
J1
M
1999
CSS 3 Steaua Bucuresti
800m
2.26.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Frintescu Rares
J2
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
4
Olteanu Ionuţ
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
25.68
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
11
Olteanu Ionuţ
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
7.69
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Manolache Cristian
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
56.93
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Manolache Cristian
J2
M
2000
CSS 3 Steaua Bucuresti
800m
2:11.01
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
8
Matei Victor
J2
M
1999
CSS 3 Steaua Bucuresti
200m
26.49
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
8
Matei Victor
J2
M
1999
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
59.66
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Badarau Andreea
J3
W
2001
CSS 3 Steaua Bucuresti
SP
7.48
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Sîrbu Andrei
J3
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
7.99
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Sîrbu Andrei
J3
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
7.96
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Sîrbu Alexandru
J3
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
400m
60.79
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Sîrbu Alexandru
J3
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
5.39
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Botezatu Radu
J3
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
HJ
1.55
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Ţapelea Iasmina
C3
W
2009
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Ţapelea Bianca
C3
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Ţapelea Bianca
C3
W
2007
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Crăşmaru Teodora
C3
W
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
300m
55.65
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
10
Artenie Laurentiu
C3
M
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
50m
8.96
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Artenie Laurentiu
C3
M
2006
CSS 3 Steaua Bucuresti
50mH
10.63
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
8
Ivan Paula
C2
W
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
3.92
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Niculae Diana
C2
W
2004
CSS 3 Steaua Bucuresti
LJ
4.59
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
14
Tănase Nicolas
C2
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
60m
9.79
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
7
Tănase Nicolas
C2
M
2005
CSS 3 Steaua Bucuresti
60mH
12.33
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
15
Artene Florina
C1
W
2003
CSS 3 Steaua Bucuresti
80m
12.55
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
16
Sîrbu Alexandru
C1
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
80m
12.44
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Sarbu Andrei
C1
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
80m
11.24
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
5
Sarbu Andrei
C1
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
80m
11.12
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Botezatu Radu
C1
M
2002
CSS 3 Steaua Bucuresti
HJ
1.30
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS 3 Steaua Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile