CSS 6 Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
6
Gavrila Andrei Cristian
J3
M
2005
CSS 6 Bucuresti
800m
2:23.37
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Gavrila Andrei Cristian
J3
M
2005
CSS 6 Bucuresti
1500m
5:06.57
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Banica Andrei-Catalin
J2
M
2002
CSS 6 Bucuresti
100m
12.80
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Tudosiu Elena
J1
W
2001
CSS 6 Bucuresti
JT
29.46
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Tone Marius Gabriel
J1
M
2000
CSS 6 Bucuresti
CSS 6 Bucuresti
100m
11.29
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Tone Marius Gabriel
J1
M
2000
CSS 6 Bucuresti
CSS 6 Bucuresti
100m
11.16
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Tone Marius Gabriel
J1
M
2000
CSS 6 Bucuresti
CSS 6 Bucuresti
200m
22.82
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
NITU MARIA
C3
W
2009
CSS 6 București
BIA
820
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
NITU MARIA
C3
W
2009
CSS 6 București
50m
7.64
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
NITU MARIA
C3
W
2009
CSS 6 București
SP
6.18
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
MELINTE ANA
C3
W
2009
CSS 6 București
BIA
703
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
MELINTE ANA
C3
W
2009
CSS 6 București
50mH
11.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
MELINTE ANA
C3
W
2009
CSS 6 București
LJ
2.78
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
IORDACHE LUIZA
C3
W
2009
CSS 6 București
BIA
884
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
IORDACHE LUIZA
C3
W
2009
CSS 6 București
50mH
10.10
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
IORDACHE LUIZA
C3
W
2009
CSS 6 București
LJ
3.69
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
ANDREESCU VLAD
C3
M
2009
CSS 6 București
BIA
824
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
ANDREESCU VLAD
C3
M
2009
CSS 6 București
50mH
10.38
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
ANDREESCU VLAD
C3
M
2009
CSS 6 București
LJ
3.37
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
ISPAS ANA MARIA
C2
W
2008
CSS 6 București
BIA
695
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
ISPAS ANA MARIA
C2
W
2008
CSS 6 București
50m
8.15
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
ISPAS ANA MARIA
C2
W
2008
CSS 6 București
SP
4.70
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
TARBAN RADU
C2
M
2008
CSS 6 București
BIA
898
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
TARBAN RADU
C2
M
2008
CSS 6 București
50mH
10.08
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
TARBAN RADU
C2
M
2008
CSS 6 București
LJ
3.81
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
20
OPREA KARINA
C3
W
2010
CSS 6 Bucuresti
LJ
2.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
ISTRATE MARISA
C3
W
2010
CSS 6 Bucuresti
LJ
3.05
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
IOAN MARIA
C3
W
2010
CSS 6 Bucuresti
LJ
3.27
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
28
Muntenita Iosif
C3
M
2010
CSS 6 Bucuresti
50m
9.89
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Muntenita Iosif
C3
M
2010
CSS 6 Bucuresti
LJ
2.9
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Iordache Luiza
C2
W
2009
CSS 6 Bucuresti
200m
33.75
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
Iordache Luiza
C2
W
2009
CSS 6 Bucuresti
LJ
3.61
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
22
ULMEANU IUSTINA
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
22
TOLCIU ANASTASIA
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
50m
8.44
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
TOLCIU ANASTASIA
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
27
TOLCIU ANASTASIA
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
LJ
3.46
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
SERBAN MARIA
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
50m
Abd.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
SERBAN MARIA
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
SERBAN MARIA
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
26
POPA BIANCA
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
50m
8.5
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
ISPAS ANA MARIA
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
50m
8.12
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Badara Adelina
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
49
Badara Adelina
C2
W
2008
CSS 6 Bucuresti
LJ
2.97
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Andreescu Vlad
C2
M
2009
CSS 6 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Andreescu Vlad
C2
M
2009
CSS 6 Bucuresti
SP
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
TARBAN RADU
C2
M
2008
CSS 6 Bucuresti
SP
3.88
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50mH
10.14
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
3.78
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
BIAT
630
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Grigoras Raluca
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
50mH
9.49
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Raduca Raluca Monica
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
60m
8.74
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Raduca Raluca Monica
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
60m
8.64
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Raduca Raluca Monica
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
60mH
9.94
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Gavrila Andrei
J3,J2
M
2005
CSS 6 Bucuresti
1500m
5:08.63
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
14
Gavrila Andrei
J3
M
2005
CSS 6 Bucuresti
200m
28.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
16
Ciorba Matei
J3
M
2005
CSS 6 Bucuresti
200m
28.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
8
Pateanu Andrei Daniel
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
LJ
5.78
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Circiu Alexandru Ioan
J1
M
2000
CSS 6 Bucuresti
CS Dinamo Buc
60mH
7.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Circiu Alexandru Ioan
J1
M
2000
CSS 6 Bucuresti
CS Dinamo Buc
60mH
7.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Circiu Alexandru Ioan
J1
M
2000
CSS 6 Bucuresti
CS Dinamo Buc
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Chami Dannya
J3
W
2003
CSS 6 Bucuresti
SP
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Varvarici Ioana Alexandra
J2
W
2002
CSS 6 Bucuresti
SP
8.72
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Manea Ana Maria
J2
W
2002
CSS 6 Bucuresti
60m
8.83
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Manea Ana Maria
J2
W
2002
CSS 6 Bucuresti
60m
8.81
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Draghici Iasminne Alexandra
J2
W
2002
CSS 6 Bucuresti
PV
2.40
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Tudosiu Maria
J2
W
2001
CSS 6 Bucuresti
SP
8.47
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Tudosiu Elena
J2
W
2001
CSS 6 Bucuresti
SP
9.93
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
7
Doleanu Lidia
J2
W
2001
CSS 6 Bucuresti
60m
9.17
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
7
Doleanu Lidia
J2
W
2001
CSS 6 Bucuresti
60m
9.08
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
17
Banica Andrei-Catalin
J2
M
2002
CSS 6 Bucuresti
60m
8.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Rotaru Andrei
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
SP
12.38
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Cristea Alexandru
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
38
Florea Eva
C4
W
2012
Css 6 Bucuresti
50m
11.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Florea Eva
C4
W
2012
Css 6 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
45
Alecu Ema
C4
W
2012
Css 6 Bucuresti
50m
13.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Alecu Ema
C4
W
2012
Css 6 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Horia Eduard Gabriel
C4
M
2012
Css 6 Bucuresti
50m
12.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
26
Horia Eduard Gabriel
C4
M
2012
Css 6 Bucuresti
LJ
1.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
63
Manuc Alexandra
C3
W
2010
Css 6 Bucuresti
50m
10.61
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
55
Manuc Alexandra
C3
W
2010
Css 6 Bucuresti
LJ
2.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Ioan Maria
C3
W
2010
Css 6 Bucuresti
50mH
10.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Ioan Maria
C3
W
2010
Css 6 Bucuresti
LJ
3.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
34
Oprea Karina
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
2.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50m
8.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50m
8.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
200m
32.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
35
Melinte Ana
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
2.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Iordache Luiza-Elena
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Iordache Luiza-Elena
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
33
Enache Ilinca
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
2.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
55
Florea Gabriel
C3
M
2010
Css 6 Bucuresti
50m
9.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
36
Florea Gabriel
C3
M
2010
Css 6 Bucuresti
LJ
2.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
64
Giurgiuvanu Razvan
C3
M
2009
Css 6 Bucuresti
50m
9.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
42
Giurgiuvanu Razvan
C3
M
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
2.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Andreescu Vlad
C3
M
2009
Css 6 Bucuresti
50m
8.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
50
Andreescu Vlad
C3
M
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
2.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Tolciu Anastasia
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
3.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
43
Serban Maria
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
50m
8.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
38
Nitu Eva
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Neferu Larisa
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
50m
7.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Neacsu Denisa
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Grigoras Raluca
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
HJ
1.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Grigoras Raluca
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
4.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
58
Badara Adelina
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
2.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Vlad Antonia
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
50m
8.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Punga Felicia
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
SP
7.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Hagi Maria Daria
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
600m
2:09.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
37
Anite Nimette
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
50m
8.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
16
Tarban Radu
C2
M
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
3.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Manuc Andrei
C2
M
2008
Css 6 Bucuresti
SP
5.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
42
Giurgiuvanu Matei
C2
M
2008
Css 6 Bucuresti
50m
9.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Giurgiuvanu Matei
C2
M
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Calin Robert
C2
M
2008
Css 6 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Calin Robert
C2
M
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Sitaru Filip
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Sitaru Filip
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Peana Vlad
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
200m
31.45
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Peana Vlad
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
600m
2:00.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Draghici Iustin
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
SP
6.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Urzica Ilinca
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
60m
9.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
24
Urzica Ilinca
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
200m
32.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Raduca Raluca Monica
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
60mH
10.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Raduca Raluca Monica
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
5.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
22
Peptanaru Maria
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
800m
3:44.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
15
Maximciuc Tania Andreea
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
4.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
25
Ion Roxana Daniela
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
60m
9.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
25
Ion Roxana Daniela
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
3.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
21
Iacob Alexandra
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
3.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
6
Iacob Alexandra
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
SP
8.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Coman Daria
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
SP
9.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
6
Caragea Catalina Maria
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
1500m
6:45.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
19
Anton Sara
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
60m
9.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
33
Anton Sara
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
3.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
9
Ciobanoiu Sabina
C1
W
2005
Css 6 Bucuresti
SP
7.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
19
Ruse David
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
60m
9.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
16
Ruse David
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
3.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Ionescu Cristian
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
SP
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Dinu David
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Dinu David
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
1500m
6:11.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
18
Cupen Alexandru
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
60m
9.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
12
Cupen Alexandru
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
4.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
10
Buligescu Theodor
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
60m
8.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Buligescu Theodor
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
23
Zaharia Rares
C1
M
2005
Css 6 Bucuresti
60m
9.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
19
Zaharia Rares
C1
M
2005
Css 6 Bucuresti
LJ
3.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Gavrila Andrei
C1
M
2005
Css 6 Bucuresti
800m
2:34.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
29
Oros Sofia
C3
W
2010
Css 6 Bucuresti
50m
9.47
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
54
Manuc Alexandra
C3
W
2010
Css 6 Bucuresti
50m
11.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
47
Manuc Alexandra
C3
W
2010
Css 6 Bucuresti
LJ
1.80
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50m
8.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50m
8.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Iordache Luiza-Elena
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50m
9.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Iordache Luiza-Elena
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
3.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
34
Coman Sabina
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50m
9.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
41
Giurgiuvanu Razvan
C3
M
2009
Css 6 Bucuresti
50m
9.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
41
Giurgiuvanu Razvan
C3
M
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
2.27
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
30
Serban Maria
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
50m
9.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Grigoras Raluca
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
50m
8.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Grigoras Raluca
C2
W
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
3.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Hagi Maria Daria
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
600m
02:22.38
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Hagi Maria Daria
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
3.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Brasoveanu Alina
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
50m
8.2
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Brasoveanu Alina
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
50mH
9.2
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
31
Tarban Radu
C2
M
2008
Css 6 Bucuresti
50m
9.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Manuc Andrei
C2
M
2008
Css 6 Bucuresti
SP
4.38
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
33
Giurgiuvanu Matei
C2
M
2008
Css 6 Bucuresti
50m
9.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
36
Calin Robert
C2
M
2008
Css 6 Bucuresti
50m
10.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Sitaru Filip
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
50m
8.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Sitaru Filip
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
3.37
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Urzica Ilinca
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
60m
9.93
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Toma Monia Alexandra
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
HJ
1.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Raduca Raluca Monica
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
Css
10.42
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Maximciuc Tania Andreea
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
4.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
29
Ion Roxana
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
60m
10.44
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Ion Roxana
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
PV
1.80
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Iacob Alexandra
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
SP
7.06
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Caragea Catalina Maria
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
200m
33.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Anton Sara
C1
W
2006
Css 6 Bucuresti
60m
10.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Georgescu Daria
C1
W
2005
Css 6 Bucuresti
60m
9.3
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Dinu David
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
60m
9.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Dinu David
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
PV
1.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Bivolaru Alexandru Cris
C1
M
2006
Css 6 Bucuresti
200m
37.51
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Chani Dania
J3
W
2003
CSS 6 Bucuresti
DT
20.81
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
Borangic Bogdan
J3
M
2004
CSS 6 BUCURESTI
DT
29.07
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
BORANGIC BOGDAN
J3
M
2004
CSS 6 BUCURESTI
JT
25.52
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Adumitrachioaie George
J3
M
2004
CSS 6 BUCURESTI
DT
29.32
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
ADUMITRACHIOAIE GEORGE
J3
M
2004
CSS 6 BUCURESTI
JT
35.20
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Varvarici Ioana
J2
W
2002
CSS 6 Bucuresti
DT
20.95
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
Tudosiu Maria
J2
W
2001
CSS 6 Bucuresti
JT
24.80
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
3
Tudosiu Elena
J2
W
2001
CSS 6 Bucuresti
JT
28.79
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
Rotaru Andrei
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
JT
27.27
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
Marinica Simona
J1
W
2000
CSS 6 Bucuresti
DT
22.69
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
Iacob Alexandra
C1
W
2006
CSS 6 Bucuresti
HT
19.35
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Eftemie Darius
C1
M
2005
CSS 6 BUCURESTI
DT
13.29
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
EFTEMIE DARIUS
C1
M
2005
CSS 6 BUCURESTI
JT
19.10
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
29
Manuc Alexandra
C3
W
2010
Css 6 Bucuresti
50m
11.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Manuc Alexandra
C3
W
2010
Css 6 Bucuresti
LJ
2.20
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50m
8.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50m
8.54
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
58
Melinte Ana
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
2.51
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Iordache Luiza-Elena
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50m
8.94
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Iordache Luiza-Elena
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
3.04
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Serban Maria
C3
W
2008
Css 6 Bucuresti
50m
9.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Grigoras Raluca
C3
W
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
3.85
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Petrescu Radu Mihai
C3
M
2010
Css 6 Bucuresti
50m
9.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Petrescu Radu Mihai
C3
M
2010
Css 6 Bucuresti
50m
9.35
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Stoian Sebastian Ioan
C3
M
2008
Css 6 Bucuresti
50m
8.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Stoian Sebastian Ioan
C3
M
2008
Css 6 Bucuresti
50m
8.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Stoian Sebastian Ioan
C3
M
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
3.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
52
Giurgiuvanu Matei
C3
M
2008
Css 6 Bucuresti
50m
9.78
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
35
Giurgiuvanu Matei
C3
M
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
2.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Solcan Alexandra
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
50m
8.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
47
Solcan Alexandra
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
3.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Hagi Maria Daria
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
200m
35.52
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Hagi Maria Daria
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Urzica Ilinca
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50m
8.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Petrescu Ioana Alesia
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
200m
35.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Petrescu Ioana Alesia
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50m
8.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Iacob Alexandra
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
SP
7.75
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Dima Alexandra
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50m
8.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
25
Dima Alexandra
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
3.65
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Caragea Catalina Maria
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
200m
32.39
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
33
Anton Sara
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50m
8.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Vasilescu Stefan
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
50m
8.33
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Vasilescu Stefan
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
3.36
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Russu Dionis
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
50m
8.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Russu Dionis
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
3.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Russu Darius
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
Bucuresti
50m
8.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Russu Darius
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
Bucuresti
LJ
3.36
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Predut Marius-Alexandru
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
Bucuresti
50m
8.31
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Predut Marius-Alexandru
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
Bucuresti
LJ
3.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Mitrache Stefan
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
50m
8.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Mitrache Stefan
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
2.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
37
Manea Teodor
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
50m
9.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
37
Manea Teodor
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
2.07
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Bivolaru Alexandru Cristian
C2
M
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
4.52
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
43
Vasilescu Marina
C1
W
2005
Css 6 Bucuresti
60m
10.39
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
41
Vasilescu Marina
C1
W
2005
Css 6 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Eftemie Darius
C1
M
2005
Css 6 Bucuresti
200m
32.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Eftemie Darius
C1
M
2005
Css 6 Bucuresti
60m
9.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Dumitru Marius
C1
M
2005
Css 6 Bucuresti
60m
9.88
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Dumitru Marius
C1
M
2005
Css 6 Bucuresti
LJ
3.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Ionescu Ciprian Gabriel
C1
M
2004
Css 6 Bucuresti
200m
32.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Ionescu Ciprian Gabriel
C1
M
2004
Css 6 Bucuresti
60m
9.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Borangic Andrei Bogdan
C1
M
2004
Css 6 Bucuresti
SP
9.75
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Adumitrachioaie George
C1
M
2004
Css 6 Bucuresti
SP
10.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Teodorescu Camelia
J3
W
2003
Css 6 Bucuresti
200m
31.97
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Teodorescu Camelia
J3
W
2003
Css 6 Bucuresti
800m
2:58.48
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
14
Draghici Iasminne Alexandra
J3
W
2002
Css 6 Bucuresti
60m
9.05
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
19
Draghici Iasminne Alexandra
J3
W
2002
Css 6 Bucuresti
LJ
3.96
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
15
Russu Alexandru
J3
M
2003
Css 6 Bucuresti
200m
27.64
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
0
Russu Alexandru
J3
M
2003
Css 6 Bucuresti
60m
DQ
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
10
Ionescu Matei
J3
M
2003
Css 6 Bucuresti
SP
10.60
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
34
Matache Alexandru Cosmin
J3
M
2002
Css 6 Bucuresti
60m
8.93
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Tudosiu Elena
J2
W
2001
Css 6 Bucuresti
SP
9.96
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Marinica Simona
J2
W
2000
Css 6 Bucuresti
SP
7.99
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Rotaru Alexandru Andrei
J2
M
2001
Css 6 Bucuresti
SP
12.51
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Pateanu Andrei Daniel
J2
M
2001
Css 6 Bucuresti
60m
7.68
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Pateanu Andrei Daniel
J2
M
2001
Css 6 Bucuresti
LJ
6.33
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Moraru Ionut Denis
J2
M
2001
Css 6 Bucuresti
200m
24.61
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Moraru Ionut Denis
J2
M
2001
Css 6 Bucuresti
60m
7.48
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Moraru Ionut Denis
J2
M
2001
Css 6 Bucuresti
60m
7.53
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Androne Valentin Alexandru
J2
M
2001
Css 6 Bucuresti
HJ
1.80
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Teodorescu Andrei
J2
M
2000
Css 6 Bucuresti
200m
27.02
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Cornea Andrei
J2
M
2000
Css 6 Bucuresti
Csm Calarasi
60m
7.37
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Cornea Andrei
J2
M
2000
Css 6 Bucuresti
Csm Calarasi
60m
7.30
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
23
Manuc Alexandra
C3
W
2010
Css 6 Bucuresti
50m
11.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Nitu Maria Alexandra
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
50m
8.72
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
45
Melinte Ana
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
2.51
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Iordache Luiza-Elena
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
3.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
47
Enache Ilinca
C3
W
2009
Css 6 Bucuresti
LJ
2.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Serban Maria
C3
W
2008
Css 6 Bucuresti
50m
9.31
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
29
Nitu Eva
C3
W
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
2.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Neacsu Denisa
C3
W
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
3.18
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Grigoras Raluca
C3
W
2008
Css 6 Bucuresti
50mH
10.12
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Tarban Radu
C3
M
2008
Css 6 Bucuresti
LJ
3.05
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
0
Draghici Iustin
C3
M
2007
Css 6 Bucuresti X
SP
5.74
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Hagi Maria Daria
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
200m
36.21
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
22
Hagi Maria Daria
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
3.41
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Brasoveanu Alina
C2
W
2007
Css 6 Bucuresti
50mH
9.4
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Urzica Ilinca
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50m
8.46
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Tomse Sara
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50m
8.24
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Toma Monia Alexandra
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
HJ
1.24
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Toma Monia Alexandra
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
3.75
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Raduca Raluca Monica
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50mH
8.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Maximciuc Tania Andreea
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50mH
9.05
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
26
Ion Roxana Daniela
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50m
8.86
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Ion Roxana Daniela
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
30
Iacob Alexandra
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50m
9.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Iacob Alexandra
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
SP
7.21
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Filip Anastasia
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
3.54
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
15
Dima Alexandra
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50m
8.36
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Dima Alexandra
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
LJ
3.70
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Caragea Catalina Maria
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
200m
33.15
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Caragea Catalina Maria
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
600m
02:16.82
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
27
Anton Sara
C2
W
2006
Css 6 Bucuresti
50m
8.88
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
20
Sitaru Filip
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
50m
8.6
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
22
Sitaru Filip
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Peana Vlad
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
200m
32.13
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Peana Vlad
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
50m
8.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
25
Constantinescu Mario
C2
M
2007
Css 6 Bucuresti
LJ
2.73
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Ionescu Cristian
C2
M
2006
Css 6 Bucuresti
SP
7.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Dinu David
C2
M
2006
Css 6 Bucuresti
50m
7.85q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Dinu David
C2
M
2006
Css 6 Bucuresti
50m
7.88
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Dinu David
C2
M
2006
Css 6 Bucuresti
HJ
1.25
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
33
Popescu Alexandra Maria
C1
W
2004
Css 6 Bucuresti
LJ
3.80
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
36
Filip April
C1
W
2004
Css 6 Bucuresti
LJ
3.65
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Dumitru Marius
C1
M
2005
Css 6 Bucuresti
60m
10.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Rotaru Andrei
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
JT
31.02
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Rotaru Andrei
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
SP
10.71
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Păţeanu Andrei
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
100m
DNF
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Păţeanu Andrei
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
100m
12.04
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Păţeanu Andrei
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
LJ
6.07
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Moraru Ionut
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
200m
24.97
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Moraru Denis
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
25
Androne Valentin
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
HJ
1.70
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
10
Teodorescu Andrei
J2
M
2000
CSS 6 Bucuresti
200m
26.95
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
27
Teodorescu Andrei
J2
M
2000
CSS 6 Bucuresti
400m
70.45
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Cornea Andrei
J2
M
2000
CSS 6 Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Vesselly Yaros Mihai
C2
M
2007
CSS 6 Bucureşti
60m
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Cristea Alexandru
C2
M
2007
CSS 6 Bucureşti
60m
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
19
Bivolaru Alexandru
C2
M
2006
CSS 6 Bucureşti
50m
8.08
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Bivolaru Alexandru
C2
M
2006
CSS 6 Bucureşti
LJ
4.06
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Eftemie Darius
C2
M
2005
CSS 6 Bucureşti
200m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
11
Eftemie Darius
C2
M
2005
CSS 6 Bucureşti
50m
7.91
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Andronesi Mathias
C2
M
2005
CSS 6 Bucureşti
HJ
1.15
CN Zona 2017
2017-01-01
24
Andronesi Mathias
C2
M
2005
CSS 6 Bucureşti
LJ
3.62
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Cheroiu Carla
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
100m
13.3
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
4
Cheroiu Carla
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
100m
13.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
9
Calea Silvia
J3
W
2001
CSS 6 Bucureşti
100m
14.8
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
11
Gheorghe Radu
J3
M
2002
CSS 6 Bucuresti
100m
14.9
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
3
Păţeanu Andrei
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
100m
11.9
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
4
Păţeanu Andrei
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
100m
12.0
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Păţeanu Andrei
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Moraru Denis
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Moraru Denis
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
200m
25.3
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Ioniţă Darius
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Ciocov Andrei
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
4
Ciocon Andrei
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
LJ
5.11
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Trica Irina
J1
W
2000
CSS 6 Bucuresti
800m
3.33.7
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
5
Cheroiu Carla
J2
W
2002
CSS 6 Bucureşti
60m
8.71
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Anghelescu Flavia
J2
W
2000
CSS 6 Bucureşti
PV
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
12
Păţeanu Andrei
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
60m
7.76
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
4
Păţeanu Andrei
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
LJ
5.48
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
9
Moraru Denis
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
200m
26.58
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
18
Moraru Denis
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
60m
7.91
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Ciocan Andrei
J2
M
2001
CSS 6 Bucuresti
PV
2.70
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Motoi Mihai
J2
M
2000
CSS 6 Bucuresti
400m
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
5
Motoi Mihai
J2
M
2000
CSS 6 Bucuresti
800m
2:28.33
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Varvarici Ioana
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
SP
8.44
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Ştefan Alexandra
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
200m
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Ştefan Alexandra
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
LJ
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
17
Dumitru Diana
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
60m
10.31
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
13
Drăghici Iasminne
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
60m
9.19
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Drăghici Iasminne
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
PV
2
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
6
Dobre Silvia
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
LJ
4.19
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Cheroiu Carla
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
60m
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Cheroiu Carla
J3
W
2002
CSS 6 Bucureşti
LJ
4.6
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Ionescu Iulia
J3
W
2001
CSS 6 Bucureşti
60m
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Ionescu Iulia
J3
W
2001
CSS 6 Bucureşti
HJ
1.2
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
17
Ion Daniel
J3
M
2002
CSS 6 Bucuresti
60m
8.85
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Ion Daniel
J3
M
2002
CSS 6 Bucuresti
PV
2.2
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Simion Tiberiu
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
LJ
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Rotaru Andrei
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
SP
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Moraru Denis
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
60m
7.93
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
5
Moraru Denis
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
60m
8.06
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Moraru Denis
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
800m
2:38.32
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Ioniţă Darius
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
LJ
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
8
Geambaşu Denis
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
200m
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Geambaşu Denis
J3
M
2001
CSS 6 Bucuresti
60m
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Mitru Denisa
C2
W
2004
CSS 6 Bucuresti
DT
15.59
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Mitru Denisa
C2
W
2004
CSS 6 Bucuresti
SP
8.72
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Ilie Teodora
C2
W
2004
CSS 6 Bucuresti
DT
16.61
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Ilie Teodora
C2
W
2004
CSS 6 Bucuresti
HT
19.23
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Boguş Ana
C2
W
2004
CSS 6 Bucuresti
150m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Boguş Ana
C2
W
2004
CSS 6 Bucuresti
60m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Eftemie Darius
C2
M
2005
CSS 6 Bucureşti
150m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
11
Eftemie Darius
C2
M
2005
CSS 6 Bucureşti
150m
23.86
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Eftemie Darius
C2
M
2005
CSS 6 Bucureşti
60m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
13
Eftemie Darius
C2
M
2005
CSS 6 Bucureşti
60m
9.74
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Andronesi Nathias
C2
M
2005
CSS 6 Bucureşti
HJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Andronesi Nathias
C2
M
2005
CSS 6 Bucureşti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Ionescu Ciprian
C2
M
2004
CSS 6 Bucureşti
150m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
17
Ionescu Ciprian
C2
M
2004
CSS 6 Bucureşti
150m
29.99
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Ionescu Ciprian
C2
M
2004
CSS 6 Bucureşti
60m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
20
Ionescu Ciprian
C2
M
2004
CSS 6 Bucureşti
60m
11.28
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Borangic Bogdan
C2
M
2004
CSS 6 Bucureşti
DT
16.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Borangic Bogdan
C2
M
2004
CSS 6 Bucureşti
SP
7.25
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Adumitrăchioaie George
C2
M
2004
CSS 6 Bucureşti
DT
29.06
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Adumitrăchioaie George
C2
M
2004
CSS 6 Bucureşti
SP
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
7
Russu Alexandru
C1
M
2003
CSS 6 Bucuresti
200m
31.52
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Russu Alexandru
C1
M
2003
CSS 6 Bucuresti
80m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
13
Russu Alexandru
C1
M
2003
CSS 6 Bucuresti
80m
12.24
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
12
Matache Alexandru
C1
M
2003
CSS 6 Bucuresti
200m
35.83
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Matache Alexandru
C1
M
2003
CSS 6 Bucuresti
80m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
18
Matache Alexandru
C1
M
2003
CSS 6 Bucuresti
80m
12.52
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Vizireanu Marcel
C1
M
2002
CSS 6 Bucuresti
80m
10.71
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
21
Ion Daniel
C1
M
2002
CSS 6 Bucuresti
80m
12.77
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS 6 Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile