CSS 1 Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
3
Radu Ioana Andreea
J3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
80mH
14.18
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Radu Ioana Andreea
J3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
HJ
1.45
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Radu Ioana Andreea
J3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.98
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Toma Gabriel Florin
J3
M
2005
CSS 1 Bucuresti
TJ
12.18
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Rojisteanu Gruia
J3
M
2004
CSS 1 Bucuresti
200m
23.85
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Radu Ioana Andreea
J2
W
2004
CSS 1 Bucuresti
200m
29.61
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
10
PANAIT MIHAELA
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
BIA
856
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
PANAIT MIHAELA
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
50mH
9.95
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
PANAIT MIHAELA
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.26
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
DUMITRESCU -ANA CELIA
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
BIA
721
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
DUMITRESCU -ANA CELIA
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
8.59
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
DUMITRESCU -ANA CELIA
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
SP
6.10
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
23
Dumitrescu Teodora
C4
W
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
9.73
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
19
Dumitrescu Teodora
C4
W
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.44
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
30
Iorgulescu Victor
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
10.45
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
25
Iorgulescu Victor
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
1.82
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
31
Bejan Alexandru
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
10.65
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
23
Bejan Alexandru
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.23
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Nobilu Luca
C3
M
2009
CSS 1 Bucuresti
SP
9.01
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Preda Ana
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
SP
5.92
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Olteanu Ema
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
50mH
10.51
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Olteanu Ema
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.97
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Olteanu Ema
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
BIA
410
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Dumitrescu Ana Celia
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
SP
5.58
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Dumitrescu Ana Celia
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
9.37
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Dumitrescu Ana Celia
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
BIA
406
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Moldovan Luca Andrei
C2
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50mH
10.23
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Moldovan Luca Andrei
C2
M
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.62
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Moldovan Luca Andrei
C2
M
2008
CSS 1 Bucuresti
BIA
358
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Fejer Sorina Mihaela
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
8.95
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Fejer Sorina Mihaela
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.17
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Fejer Sorina Mihaela
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.38
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Fejer Ruxandra Gabriela
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
SP
8.45
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Atanasoaie Alisia Bianca
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.20
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Atanasoaie Alisia Bianca
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
800m
2:48.84
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Atanasoaie Alisia Bianca
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.12
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Atanasoaie Alisia Bianca
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Anton Patricia
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.14
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Anton Patricia
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
200m
31.48
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Mihai Sami Florin
C1
M
2006
CSS 1 Bucuresti
SP
8.05
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Radu Ioana Andreea
J3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
60mH
10.93
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
8
Radu Ioana Andreea
J3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
60mH
10.78
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
10
Radu Ioana Andreea
J3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.65
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
4
Rojisteanu Gruia
J3
M
2004
CSS 1 Bucuresti
200m
24.85
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
4
Radu Ioana Andreea
J3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
HJ
1.40
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
4
Radu Ioana Andreea
J3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
SP
7.03
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Rojisteanu Gruia
J3
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
7.67
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
4
Rojisteanu Gruia
J3
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
7.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
40
Cozmanciuc Antonia
C4
W
2012
CSS 1 Bucuresti
50m
11.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Cozmanciuc Antonia
C4
W
2012
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Pena Laura
C4
W
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Dumitrescu Teodora
C4
W
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
10.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Dumitrescu Teodora
C4
W
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Calina Otilia
C4
W
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Staniloiu Daria
C4
W
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Matei Razvan
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
9.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Matei Razvan
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Iorgulescu Victor
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
10.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Gui Markus
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Gui Markus
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Bejan Alexandru
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
10.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Bejan Alexandru
C4
M
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
58
Sulea Bianca
C3
W
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
10.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
54
Sulea Bianca
C3
W
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Staniloiu Daria
C3
W
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
35
Sarbu Sofia
C3
W
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Bode Bianca
C3
W
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Olteanu Ema
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Merisan Bianca
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
SP
4.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
35
Popescu Bogdan
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Popescu Bogdan
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
49
Dumitru Radu
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
9.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
36
Dumitru Radu
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Nobilu Luca
C3
M
2009
CSS 1 Bucuresti
SP
9.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Panait Mihaela
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
8.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Panait Mihaela
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
60
Popescu Daria
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
9.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
41
Popescu Daria
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Moldovan Luca Andrei
C2
M
2008
CSS 1 Bucuresti
600m
2:04.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Macovei Teodor
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
600m
2:20.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
30
Radita Ana Maria Loredana
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
10.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
23
Radita Ana Maria Loredana
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
11
Fejer Sorina Mihaela
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
7
Atanasoaie Alisia Bianca
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
800m
2:44.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
11
Anton Patricia
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
26
Sulea Ilinca
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
20
Stuparu Cristina Mihaela
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
9.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
28
Stuparu Cristina Mihaela
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
2
Oprean Ana
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
HJ
1.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
35
Moraru Alexia
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
29
Ghita Alessia
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
10.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
30
Ghita Alessia
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Fejer Gabriela
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
SP
8.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Radu Ioana Andreea
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
200m
29.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Radu Ioana Andreea
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
LJ
5.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
2
Mihai Sami Florin
C1
M
2006
CSS 1 Bucuresti
SP
7.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Cozmanciuc Antonie Vlad
C1
M
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
10
Cozmanciuc Antonie Vlad
C1
M
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
2
Toma Gabriel Florin
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
7.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Toma Gabriel Florin
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
7.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Toma Gabriel Florin
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
5.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
43
Staniloiu Daria
C3
W
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.00
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
39
Neagu Livia
C3
W
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
51
Dumitrescu Teodora
C3
W
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
10.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
46
Dumitrescu Teodora
C3
W
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
1.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
49
Sulea Bianca
C3
W
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
10.8
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
41
Sulea Bianca
C3
W
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Tirlache Melissa
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
SP
4.04
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Steblea Lavinia Alexand
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
50m
9.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Olteanu Ema
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.49
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Mirea Irina
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
50m
8.97
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Mirea Irina
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
36
Filon Luca
C3
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
9.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
64
Bejan Alexandru
C3
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
11.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
48
Bejan Alexandru
C3
M
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
1.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
51
Roman Sabin
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
10.13
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Popescu Bogdan
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
40
Dumitru Radu
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
9.671
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Dumitru Radu
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Nobilu Luca
C3
M
2009
CSS 1 Bucuresti
SP
7.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
35
Panait Mihaela
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
9.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
34
Panait Mihaela
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Gheorghe Andreea
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
200m
34.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Gheorghe Andreea
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
44
Dumitrescu Ana Celia
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
9.41
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Dumitrescu Ana Celia
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
SP
4.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Popescu Daria
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
9.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
38
Popescu Daria
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Filon Radu
C2
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50mH
10.44
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Logofatu Adrian Daniel
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
600m
02:17.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Balmus Vlad Alexandru
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
8.06
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Balmus Vlad Alexandru
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
7.95
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
21
Tonea Maria
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.9
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
27
Teasa Bianca-Nicole
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
10.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
24
Rilla Irina
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
10.06
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Radita Ana Maria Loreda
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Pirjolea Andra Isabela
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Fejer Sorina Mihaela
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.06
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Fejer Sorina Mihaela
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.21
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Fejer Ruxandra Gabriela
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
SP
6.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Atanasoaie Alisia Bianc
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.55
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Anton Patricia
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Anton Patricia
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
9.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
33
Sulea Ilinca
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
10.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
24
Sulea Ilinca
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.51
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
0
Ghita Alessia
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
D
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
30
Ghita Alessia
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Mirea Bogdan Alexandru
C1
M
2006
CSS 1 Bucuresti
200m
32.38
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Mirea Bogdan Alexandru
C1
M
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Cozmanciuc Antonie Vlad
C1
M
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
0
Cozmanciuc Antonie Vlad
C1
M
2006
CSS 1 Bucuresti
PV
NH
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Toma Gabriel Florin
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
200m
27.49
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Toma Gabriel Florin
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
5.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
24
Marincea David Andrei
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
10.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Marincea David Andrei
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
200m
37.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Fejer Mihai Alexandru
J3
M
2003
CSS 1 Bucuresti
JT
17.10
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
3
Secuiu Andrei
J2
M
2002
CSS 1 Bucuresti
DT
24.92
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
3
Secuiu Andrei
J2
M
2002
CSS 1 Bucuresti
JT
14.63
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Dumitrescu Teodora
C3
W
2010
CSS 1 Bucuresti
OI
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Bejan Alexandru
C3
M
2011
CSS 1 Bucuresti
OI
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
Tudosa Denisa
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
DT
Abs.
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
3
Tudosa Denisa
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
JT
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Dumitrescu Ana Celia
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
DT
Abs.
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
Dumitrescu Ana Celia
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
JT
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
4
Dumitrescu Andra
C2
W
2005
CSS 1 Bucuresti
JT
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
3
Fejer Ruxandra Gabriela
C1
W
2006
CSS 1 Bucuresti
JT
10.18
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Tudosa Denisa-Nicoleta
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
Bucuresti
SP
8.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Bostaca Ana Maria
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
9.17
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Bostaca Ana Maria
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.04
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Matei Razvan
C3
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
11.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
35
Matei Razvan
C3
M
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Filon Luca
C3
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
10.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Filon Luca
C3
M
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.19
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Roman Sabin
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
10.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Roman Sabin
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Popescu Bogdan
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
9.41
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Popescu Bogdan
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.22
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Dumitru Radu
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
9.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Dumitru Radu
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Nobilu Luca
C3
M
2009
CSS 1 Bucuresti
SP
6.68
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Vasile Luca
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
9.20
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Vasile Luca
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.98
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Manuc Andrei
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
SP
6.32
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
45
Filon Radu
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
9.48
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Filon Radu
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.09
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Bostaca Ana Maria
C2
W
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.86
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Radita Ana Maria Loredana
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
45
Ghita Alessia
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
9.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
48
Ghita Alessia
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Fejer Sorina Mihaela
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
7.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Fejer Sorina Mihaela
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
7.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Fejer Ruxandra Gabriela
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
SP
7.31
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Atanasoaie Alisia Bianca
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
200m
32.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Atanasoaie Alisia Bianca
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
8.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Anton Patricia
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
7.87
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Macovei Teodor
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
200m
35.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Macovei Teodor
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
8.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Logofatu Adrian Daniel
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
200m
37.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Balmus Vlad Alexandru
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
7.81
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Mirea Bogdan Alexandru
C2
M
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
7.90
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Cozmanciuc Antonie Vlad
C2
M
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Sulea Ilinca Teodora
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
10.78
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Sulea Ilinca Teodora
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Stuparu Cristina Mihaela
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
9.93
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Stuparu Cristina Mihaela
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.76
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Toma Gabriel Florin
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
5.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Rojisteanu Gruia
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
7.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Rojisteanu Gruia
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
7.81
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Popescu Stefan
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
200m
30.17
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Popescu Stefan
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
9.06
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Moldovan Florin Vlad
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
8.43
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Moldovan Florin Vlad
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
8.43
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Birdau Ioan Alexandru
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
200m
29.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Bira Razvan Gabriel
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
8.65
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Bira Razvan Gabriel
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
8.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Radu Ioana Andreea
J3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.70
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
9
Radu Ioana Andreea
J3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
TJ
9.50
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
20
Andrei Mirabela-Teodora
J3
W
2002
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.91
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Petrea Cosmin Andrei
J3
M
2003
CSS 1 Bucuresti
HJ
1.60
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
16
Voroneanu Stefan Andrei
J3
M
2002
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.61
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
31
Secuiu Andrei Rafael
J3
M
2002
CSS 1 Bucuresti
60m
8.81
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Secuiu Andrei Rafael
J3
M
2002
CSS 1 Bucuresti
SP
11.23
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Comanescu Alexandru Adrian
J3
M
2002
CSS 1 Bucuresti
200m
26.05
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Comanescu Alexandru Adrian
J3
M
2002
CSS 1 Bucuresti
60m
7.62
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Comanescu Alexandru Adrian
J3
M
2002
CSS 1 Bucuresti
60m
7.68
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Neagu Livia
C3
W
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
22
Dumitrescu Teodora
C3
W
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
11.04
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Cozmanciuc Antonia
C3
W
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
12.41
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Cozmanciuc Antonia
C3
W
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.00
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Steblea Lavinia Alexand
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
50m
9.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
44
Steblea Lavinia Alexand
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
51
Olteanu Ema Maria
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Gheorghe Andreea
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.42
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Dumitrescu Ana Celia
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
SP
7.41
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
15
Radu Ioana Andreea
C3
W
2004
CSS 1 Bucuresti
50m
9.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Bejan Petre Alexandru
C3
M
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
10.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Bejan Petre Alexandru
C3
M
2011
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Roman Sabin
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
9.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Dumitru Radu Dragos
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
50m
9.5
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Dumitru Radu Dragos
C3
M
2010
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.87
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Moldovan Luca Andrei
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50mH
10.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Manuc Andrei
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
SP
5.07
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Calarasiu Bogdan
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.37
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
36
Serban Amalia
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
9.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
34
Buse Ioana
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
9.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Radita Ana Maria Loreda
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Fejer Sorina Mihaela
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
7.74q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Fejer Sorina Mihaela
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
7.7
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Fejer Ruxandra Gabriela
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
SP
7.64
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Atanasoaie Alisia Bianc
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.70
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Anton Patricia
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
7.93q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Anton Patricia
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
7.99
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Macovei Teodor
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.36
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Logofatu Adrian Daniel
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
600m
02:42.57
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Balmus Vlad Alexandru
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
7.86
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Neagu Tudor CristianAnd
C2
M
2006
CSS 1 Bucuresti
600m
02:13.51
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Cozmanciuc Antonie Vlad
C2
M
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.90
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Dumitrescu Andra
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
200m
38.05
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Radu Ioana Andreea
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.60
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Toma Gabriel Florin
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
200m
27.98
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Popescu Stefan
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
200m
31.27
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Popescu Stefan
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
9.15
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Moldovan Florin Vlad
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
8.28q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Birdau Ioan Alexandru
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
600m
02:35.66
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Bira Razvan Gabriel
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
8.57q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Bira Razvan Gabriel
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
50m
8.7
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
45
Olteanu Mara
C3
W
2009.00
CSS 1 Bucuresti
50m
10.37
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
41
Olteanu Mara
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.30
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
9
ATANASOAIE ALISIA-BIANCA
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
8.16
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
9
ATANASOAIE ALISIA-BIANCA
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
50mH
10.15
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
25
MACOVEI TEODOR
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
8.51
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
MACOVEI TEODOR
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50mH
11.73
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Radu Ioana Andreea
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
LJ
4.44
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
0
Niţă David
J2
M
2003
CSS 1 Bucuresti
DT
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Secuiu Andrei
J2
M
2002
CSS 1 Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
8
Secuiu Andrei
J2
M
2002
CSS 1 Bucuresti
100m
13.82
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Secuiu Andrei
J2
M
2002
CSS 1 Bucuresti
200m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Mihai Gilbert
J2
M
2002
CSS 1 Bucuresti
DT
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Mihai Gilbert
J2
M
2002
CSS 1 Bucuresti
SP
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Baran Alberto
J2
M
2000
CSS 1 Bucuresti
JT
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
23
Şulea Ilinca
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
80m
14.76
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
25
Şulea Ilinca
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.90
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
19
Stuparu Cristina
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
80m
13.01
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
17
Stuparu Cristina
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.84
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
22
Dumitrrescu Andra Elena
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
80m
14.46
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
15
Alecu Maria
C1
W
2005
CSS 1 Bucuresti
80m
12.29
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
3
Rogobete Dora
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
200m
29.37
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Rogobete Mara
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
200m
30.11
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Gazdaru Ana
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
80m
3.01.26
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
8
Dobjanschi Alexia
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
80m
11.77
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
8
Dobjanschi Alexia
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
80m
11.57
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
3
Alecu Maria
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
300mH
52.29
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
19
Alecu Maria
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.78
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Toma Gabriel
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
200m
28.49
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Marincea David
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
200m
36.03
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
18
Marincea David
C1
M
2005
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.36
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Bârdău Alexandru
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
200m
30.74
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Dumitrescu Teodora
C3
W
2011
CSS 1 Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Malek Rebeca
C3
W
2009
CSS 1 Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Tudosa Denisa
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
OI
24.78
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Tudosa Denisa
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
SP
8.19
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
28
Racoviţă Elisabeth
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
2.60
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Gheorghe Andreea
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.88
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Dumitrescu Ana
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
OI
14.27
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
5
Dumitrescu Ana
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
SP
5.64
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
6
Moldovan Andrei
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
8.78
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
8
Moldovan Andrei
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
8.93
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
4
Moldovan Andrei
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50mH
11.09
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Moldovan Andrei
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
17
Ciovica Darian
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
9.42
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
23
Călăraşiu Bogdan
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
9.82
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
10
Călăraşiu Bogdan
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.14
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Vermesan Victoria
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
500m
02:21.45
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Moroiu Andreea
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
JT
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Moroiu Andreea
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
SP
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Huang Yixian Roxana
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
HT
15.56
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Huang Yixian Roxana
C2
W
2007
CSS 1 Bucuresti
SP
6.62
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
20
Rădiţă Ana Maria
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
150m
29.39
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
14
Rădiţă Ana Maria
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.32
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
16
Ghebrea Ana Klara
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
11.52
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
13
Bălăreanu Carla
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
10.43
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
17
Bălăreanu Carla
C2
W
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.25
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
7
Logofatu Adrian
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
150m
26.87
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
21
Logofatu Adrian
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
60m
10.71
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
6
Balmus Vlad
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
150m
24.25
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
9
Balmus Vlad
C2
M
2007
CSS 1 Bucuresti
60m
9.66
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Neagu Tudor
C2
M
2006
CSS 1 Bucuresti
500m
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Neagu Tudor
C2
M
2006
CSS 1 Bucuresti
800m
03:04.50
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Cozmanciuc Antonie
C2
M
2006
CSS 1 Bucuresti
60m
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
5
Cozmanciuc Antonie
C2
M
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.82
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
8
Gheorghe Andreea
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
BIAT2
327
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Huans Roxana
C3
W
2007
CSS 1 Bucuresti
SP
5.13
CN Zona 2017
2017-01-01
25
Moldovan Andrei
C3
M
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
9.35
CN Zona 2017
2017-01-01
29
Logofatu Adrian
C3
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
9.49
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Florea Silviu
C3
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
17
David Radu
C3
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
9.10
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Balmus Vlad
C3
M
2007
CSS 1 Bucuresti
BIAT2
98
CN Zona 2017
2017-01-01
21
Serban Iulia
C2
W
2005
CSS 1 Bucuresti
50m
8.30
CN Zona 2017
2017-01-01
20
Cozmanciuc Antonie
C2
M
2006
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.69
CN Zona 2017
2017-01-01
45
Cozmaciuc Antonie
C2
M
2006
CSS 1 Bucuresti
50m
8.58
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Toma Gabriel
C2
M
2005
CSS 1 Bucuresti
TRIA
648
CN Zona 2017
2017-01-01
35
Dobjanschi Alexia
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
9.15
CN Zona 2017
2017-01-01
39
Alecu Maria
C1
W
2004
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.59
CN Zona 2017
2017-01-01
36
Mihaila Adina
C1
W
2003
CSS 1 Bucuresti
LJ
3.62
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Rojisteanu Gruia
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
8.32
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Rojisteanu Gruia
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
8.36
CN Zona 2017
2017-01-01
23
Moldoveanu Florin
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
9.1o
CN Zona 2017
2017-01-01
14
Birdau Alexandru
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
800m
2:46.44
CN Zona 2017
2017-01-01
14
Bira Razvan
C1
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
8.77
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Petrea Andrei
C1
M
2003
CSS 1 Bucuresti
HJ
1.35
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Secuiu Andrei
J3
M
2002
CSS 1 Bucuresti
SP
9.59
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Mihai Gilbert
J3
M
2002
CSS 1 Bucuresti
SP
9.02
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
16
Gheorghe Andreea
C3
W
2008
CSS 1 Bucuresti
50m
9.67
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Florea Silviu
C3
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Florea Silviu
C3
M
2007
CSS 1 Bucuresti
OI
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
David Radu
C3
M
2007
CSS 1 Bucuresti
50m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Andrei Gabriela
C2
W
2004
CSS 1 Bucuresti
HT
20.98
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
8
Toma Gabriel
C2
M
2005
CSS 1 Bucuresti
150m
23.56
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Toma Gabriel
C2
M
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
9.32
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Toma Gabriel
C2
M
2005
CSS 1 Bucuresti
60m
9.38
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
13
Moldovan Florin
C2
M
2004
CSS 1 Bucuresti
150m
24.05
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
9
Moldovan Florin
C2
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
9.55
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Bîra Răzvan
C2
M
2004
CSS 1 Bucuresti
150m
23.01
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Bîra Răzvan
C2
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
9.22
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Bîra Răzvan
C2
M
2004
CSS 1 Bucuresti
60m
9.24
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Bărdău Alexandru
C2
M
2004
CSS 1 Bucuresti
150m
23.39
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Oprean Maria
C1
W
2002
CSS 1 Bucuresti
HJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Şandor Ştefan
C1
M
2003
CSS 1 Bucuresti
800m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Secuiu Andrei
C1
M
2002
CSS 1 Bucuresti
JT
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
5
Secuiu Andrei
C1
M
2002
CSS 1 Bucuresti
SP
8.95
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Mihai Gilbert
C1
M
2002
CSS 1 Bucuresti
JT
22.05
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Mihai Gilbert
C1
M
2002
CSS 1 Bucuresti
SP
9.71
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Neacsu Bogdan
J1
M
1996
CSS 1 Bucuresti
60m
7.70
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
6.
Neacsu Bogdan
J1
M
1996
CSS 1 Bucuresti
60m
7.85
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS 1 Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile