Asociatia Municipala de Atletism Bucuresti

CSS Triumf Buc.

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
2
Neata, Andreea Nicoleta
J3,J2
w
2003
CSS Triumf Buc.
800m
2:24.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Neata, Andreea Nicoleta
J3,J2
w
2003
CSS Triumf Buc.
1500m
5:00.99
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Neata, Andreea Nicoleta
J3,J2
w
2003
CSS Triumf Buc.
800m
2:24.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Neata, Andreea Nicoleta
J3,J2
w
2003
CSS Triumf Buc.
1500m
5:00.99
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Stoica, Marian
J3,J2
m
2003
CSS Triumf Buc.
800m
2:17.43
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Stoica, Marian
J3,J2
m
2003
CSS Triumf Buc.
800m
2:17.43
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
10
Foia, Carmen Elena
J3
w
2003
CSS Triumf Buc.
Bucuresti
200m
29.46
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
10
Foia, Carmen Elena
J3
w
2003
CSS Triumf Buc.
Bucuresti
200m
29.46
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Ciuca, Andreea Iulia
J3
w
2003
CSS Triumf Buc.
200m
27.02
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Ciuca, Andreea Iulia
J3
w
2003
CSS Triumf Buc.
200m
27.02
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Dragomir, Alberto Gabriel
J3
m
2004
CSS Triumf Buc.
200m
24.42
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Dragomir, Alberto Gabriel
J3
m
2004
CSS Triumf Buc.
200m
24.42
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
13
Mihul, Rares
J3
m
2003
CSS Triumf Buc.
200m
28.14
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
13
Mihul, Rares
J3
m
2003
CSS Triumf Buc.
200m
28.14
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Bejinaru, David
J3
m
2003
CSS Triumf Buc.
200m
25.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Bejinaru, David
J3
m
2003
CSS Triumf Buc.
200m
25.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Marinescu, Robert Alexandru
J2
m
2002
CSS Triumf Buc.
200m
23.62
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Marinescu, Robert Alexandru
J2
m
2002
CSS Triumf Buc.
200m
23.62
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Buliga, Andrei Raul
J2
m
2002
CSS Triumf Buc.
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
7
Buliga, Andrei Raul
J2
m
2002
CSS Triumf Buc.
60mH
9.82
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Buliga, Andrei Raul
J2
m
2002
CSS Triumf Buc.
LJ
5.95
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Buliga, Andrei Raul
J2
m
2002
CSS Triumf Buc.
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
7
Buliga, Andrei Raul
J2
m
2002
CSS Triumf Buc.
60mH
9.82
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Buliga, Andrei Raul
J2
m
2002
CSS Triumf Buc.
LJ
5.95
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Nita, Adrian Florin
J2
m
2001
CSS Triumf Buc.
Bucuresti
200m
24.67
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Nita, Adrian Florin
J2
m
2001
CSS Triumf Buc.
Bucuresti
200m
24.67
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Ciuca, Andreea Iulia
J3
W
2003
CSS Triumf Buc.
60m
8.31
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
6
Ciuca, Andreea Iulia
J3
W
2003
CSS Triumf Buc.
60m
8.33
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Ciuca, Andreea Iulia
J3
w
2003
CSS Triumf Buc.
400m
59.48
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
6
Ciuca, Andreea Iulia
J3
W
2003
CSS Triumf Buc.
60m
8.31
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
6
Ciuca, Andreea Iulia
J3
W
2003
CSS Triumf Buc.
60m
8.33
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Ciuca, Andreea Iulia
J3
w
2003
CSS Triumf Buc.
400m
59.48
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
10
Dragomir, Alberto Gabriel
J3
M
2004
CSS Triumf Buc.
60m
7.81
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
10
Dragomir, Alberto Gabriel
J3
M
2004
CSS Triumf Buc.
60m
7.81
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Bejinaru, David
J3
M
2003
CSS Triumf Buc.
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Bejinaru, David
J3
M
2003
CSS Triumf Buc.
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
4
Marinescu, Robert Alexandru
J2
M
2002
CSS Triumf Buc.
60m
7.38
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Marinescu, Robert Alexandru
J2
M
2002
CSS Triumf Buc.
60m
7.41
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
4
Marinescu, Robert Alexandru
J2
M
2002
CSS Triumf Buc.
60m
7.38
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Marinescu, Robert Alexandru
J2
M
2002
CSS Triumf Buc.
60m
7.41
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Nita, Adrian Florin
J2
M
2001
CSS Triumf Buc.
Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
7
Nita, Adrian Florin
J2
M
2001
CSS Triumf Buc.
Bucuresti
60m
7.54
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Nita, Adrian Florin
J2
M
2001
CSS Triumf Buc.
Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
7
Nita, Adrian Florin
J2
M
2001
CSS Triumf Buc.
Bucuresti
60m
7.54
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
10
Constantin, Gabriel
J2
M
2001
CSS Triumf Buc.
60m
7.65
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
10
Constantin, Gabriel
J2
M
2001
CSS Triumf Buc.
60m
7.65
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Marcu, Maria
C4
W
2012
Css Triumf Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Marcu, Maria
C4
W
2012
Css Triumf Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Ionica, Clara
C4
W
2011
Css Triumf Buc.
50m
10.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Ionica, Clara
C4
W
2011
Css Triumf Buc.
50m
10.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Marcu, Maria
C3
W
2012
Css Triumf Buc.
200m
57.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Marcu, Maria
C3
W
2012
Css Triumf Buc.
200m
57.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
31
Ionica, Clara
C3
W
2011
Css Triumf Buc.
200m
43.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
31
Ionica, Clara
C3
W
2011
Css Triumf Buc.
200m
43.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Marcu, Ana
C3
W
2009
Css Triumf Buc.
50mH
12.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Marcu, Ana
C3
W
2009
Css Triumf Buc.
200m
38.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Marcu, Ana
C3
W
2009
Css Triumf Buc.
50mH
12.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Marcu, Ana
C3
W
2009
Css Triumf Buc.
200m
38.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
52
Radu, Andrei Gabriel
C3
M
2009
Css Triumf Buc.
50m
9.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Radu, Andrei Gabriel
C3
M
2009
Css Triumf Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
52
Radu, Andrei Gabriel
C3
M
2009
Css Triumf Buc.
50m
9.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Radu, Andrei Gabriel
C3
M
2009
Css Triumf Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bejenariu, Andrei
C3
M
2009
Css Triumf Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Bejenariu, Andrei
C3
M
2009
Css Triumf Buc.
200m
31.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bejenariu, Andrei
C3
M
2009
Css Triumf Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Bejenariu, Andrei
C3
M
2009
Css Triumf Buc.
200m
31.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Bejenariu, Andrei
C2
M
2009
Css Triumf Buc.
600m
1:56.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Bejenariu, Andrei
C2
M
2009
Css Triumf Buc.
600m
1:56.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Spulber, Lucian
C2
M
2007
Css Triumf Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Spulber, Lucian
C2
M
2007
Css Triumf Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
17
Raileanu, Andrei Cristian
C2
M
2007
Css Triumf Buc.
200m
34.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Raileanu, Andrei Cristian
C2
M
2007
Css Triumf Buc.
600m
2:08.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
17
Raileanu, Andrei Cristian
C2
M
2007
Css Triumf Buc.
200m
34.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Raileanu, Andrei Cristian
C2
M
2007
Css Triumf Buc.
600m
2:08.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Lal, Mario Robert
C2
M
2007
Css Triumf Buc.
200m
33.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Lal, Mario Robert
C2
M
2007
Css Triumf Buc.
600m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Lal, Mario Robert
C2
M
2007
Css Triumf Buc.
200m
33.4
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Lal, Mario Robert
C2
M
2007
Css Triumf Buc.
600m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Vasile, Rut Cristina
C1
W
2005
Css Triumf Buc.
800m
02:29.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Dragomir, Alberto Gabrie
C1
M
2004
Css Triumf Buc.
200m
24.48
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Roates, Maria
C3
W
2009
Css Triumf Buc.
50m
8.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Roates, Maria
C3
W
2009
Css Triumf Buc.
50m
8.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Roates, Maria
C3
W
2009
Css Triumf Buc.
200m
35.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Roates, Maria
C3
W
2009
Css Triumf Buc.
50m
8.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Roates, Maria
C3
W
2009
Css Triumf Buc.
50m
8.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Roates, Maria
C3
W
2009
Css Triumf Buc.
200m
35.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
19
Ilie, Rares
C3
M
2011
Css Triumf Buc.
200m
44.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
19
Ilie, Rares
C3
M
2011
Css Triumf Buc.
200m
44.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Mihai, David
C3
M
2009
Css Triumf Buc.
200m
37.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Mihai, David
C3
M
2009
Css Triumf Buc.
200m
37.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
12
Plesca, Andrei
C2
M
2008
Css Triumf Buc.
200m
35.57
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
12
Plesca, Andrei
C2
M
2008
Css Triumf Buc.
200m
35.57
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
15
Merticaru, Vladimir
C2
M
2008
Css Triumf Buc.
200m
36.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
15
Merticaru, Vladimir
C2
M
2008
Css Triumf Buc.
200m
36.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
8
Fotino, Alexandru
C2
M
2008
Css Triumf Buc.
200m
34.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
8
Fotino, Alexandru
C2
M
2008
Css Triumf Buc.
200m
34.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
21
Ionescu, Andreea
C1
W
2006
Css Triumf Buc.
200m
34.27
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
21
Ionescu, Andreea
C1
W
2006
Css Triumf Buc.
200m
34.27
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Vasile, Rut Cristina
C1
W
2005
Css Triumf Buc.
1500m
04:53.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Vasile, Rut Cristina
C1
W
2005
Css Triumf Buc.
1500m
04:53.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Palmares, Soleane
C2
W
2006
Css Triumf Buc.
50m
7.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
7
Palmares, Soleane
C2
W
2006
Css Triumf Buc.
50m
7.75
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
10
Leparux, Suzi
C2
W
2006
Css Triumf Buc.
50m
7.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
27
Lagarde, Elvira
C2
W
2006
Css Triumf Buc.
50m
8.54
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Dragut, Razvan Sorin
M
M
1978
Css Triumf Buc.
60m
7.51
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Dragut, Razvan Sorin
M
M
1978
Css Triumf Buc.
60m
7.65
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
11
Foia, Carmen Elena
J3
W
2003
Css Triumf Buc.
Bucuresti
200m
30.25
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
15
Foia, Carmen Elena
J3
W
2003
Css Triumf Buc.
Bucuresti
400m
1:10.03
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Dragomir, Alberto Gabriel
J3
M
2004
Css Triumf Buc.
200m
24.59
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Dragomir, Alberto Gabriel
J3
M
2004
Css Triumf Buc.
400m
54.48
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
14
Filip, Rares
J3
M
2003
Css Triumf Buc.
200m
27.54
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
14
Filip, Rares
J3
M
2003
Css Triumf Buc.
400m
1:03.17
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
9
Bejinaru, David
J3
M
2003
Css Triumf Buc.
200m
26.45
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
7
Bejinaru, David
J3
M
2003
Css Triumf Buc.
400m
59.91
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
28
Voroniuc, Tudor
J2
M
2001
Css Triumf Buc.
1500m
5:05.55
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
7
Voroniuc, Tudor
J2
M
2001
Css Triumf Buc.
800m
2:29.55
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
7
Nita, Adrian Florin
J2
M
2001
Css Triumf Buc.
Bucuresti
200m
25.69
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
13
Nita, Adrian Florin
J2
M
2001
Css Triumf Buc.
Bucuresti
60m
7.75
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS Triumf Buc. nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile