CSS Triumf Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
1
Coman Florin Constantin
TIN
M
1997
CSS Triumf Bucuresti
HT
55.90
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Dragomir Alberto Gabriel
J3
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
400m
52.90
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Neata Andreea Nicoleta
J2
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:17.33
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Neata Andreea Nicoleta
J2
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
1500m
4:50.16
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Foia Carmen Elena
J2
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
Bucuresti
200m
29.26
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Foia Carmen Elena
J2
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
400m
65.18
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Stoica Marian
J2
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:18.36
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Marinescu Robert Alexandru
J2
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
400m
51.90
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Mititelu Damian Didier
J1
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
1500m
4:23.64
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
MIHAI DAVID
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
BIA
959
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
MIHAI DAVID
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
50mH
9.41
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
MIHAI DAVID
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
LJ
3.75
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
17
PLESCA ANDREI
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
BIA
848
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
17
PLESCA ANDREI
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
50mH
10.12
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
17
PLESCA ANDREI
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
LJ
3.35
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
MERTICARU VLADIMIR
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
BIA
889
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
MERTICARU VLADIMIR
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
50mH
9.93
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
MERTICARU VLADIMIR
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
LJ
3.57
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
FOTINO ALEXANDRU
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
BIA
958
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
FOTINO ALEXANDRU
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
50mH
9.72
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
FOTINO ALEXANDRU
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
LJ
4.05
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
Coman Florin Constantin
S,T
M
1997
CSS Triumf Bucuresti
HT
53.88
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
1
Bejenariu Andrei
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
50m
7.77
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Bejenariu Andrei
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
50m
7.63
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Bejenariu Andrei
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
200m
30.90
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Marcu Ana
C3
W
2009
CSS Triumf Bucuresti
50mH
12.39
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Marcu Ana
C3
W
2009
CSS Triumf Bucuresti
LJ
2.82
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Marcu Ana
C3
W
2009
CSS Triumf Bucuresti
BIAT
152
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Neata Andreea Nicoleta
J3,J2
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:24.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Neata Andreea Nicoleta
J3,J2
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
1500m
5:00.99
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
4
Stoica Marian
J3,J2
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:17.43
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
10
Foia Carmen Elena
J3
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
Bucuresti
200m
29.46
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
4
Ciuca Andreea Iulia
J3
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
27.02
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Dragomir Alberto Gabriel
J3
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
200m
24.42
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
13
Mihul Rares
J3
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
28.14
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
5
Bejinaru David
J3
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
25.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Marinescu Robert Alexandru
J2
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
200m
23.62
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Buliga Andrei Raul
J2
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
7
Buliga Andrei Raul
J2
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
60mH
9.82
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
6
Buliga Andrei Raul
J2
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
LJ
5.95
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Nita Adrian Florin
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
Bucuresti
200m
24.67
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
6
Ciuca Andreea Iulia
J3
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
60m
8.31
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
6
Ciuca Andreea Iulia
J3
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
60m
8.33
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Ciuca Andreea Iulia
J3
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
400m
59.48
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
10
Dragomir Alberto Gabriel
J3
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
60m
7.81
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Bejinaru David
J3
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
4
Marinescu Robert Alexandru
J2
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
60m
7.38
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Marinescu Robert Alexandru
J2
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
60m
7.41
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Nita Adrian Florin
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
7
Nita Adrian Florin
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
Bucuresti
60m
7.54
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
10
Constantin Gabriel
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
60m
7.65
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Marcu Maria
C4
W
2012
CSS Triumf Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Ionica Clara
C4
W
2011
CSS Triumf Bucuresti
50m
10.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
34
Marcu Maria
C3
W
2012
CSS Triumf Bucuresti
200m
57.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
31
Ionica Clara
C3
W
2011
CSS Triumf Bucuresti
200m
43.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Marcu Ana
C3
W
2009
CSS Triumf Bucuresti
50mH
12.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Marcu Ana
C3
W
2009
CSS Triumf Bucuresti
200m
38.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
52
Radu Andrei Gabriel
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
50m
9.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Radu Andrei Gabriel
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Bejenariu Andrei
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Bejenariu Andrei
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
200m
31.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Bejenariu Andrei
C2
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
600m
1:56.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Spulber Lucian
C2
M
2007
CSS Triumf Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Raileanu Andrei Cristian
C2
M
2007
CSS Triumf Bucuresti
200m
34.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Raileanu Andrei Cristian
C2
M
2007
CSS Triumf Bucuresti
600m
2:08.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Lal Mario Robert
C2
M
2007
CSS Triumf Bucuresti
200m
33.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Lal Mario Robert
C2
M
2007
CSS Triumf Bucuresti
600m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Roates Maria
C3
W
2009
CSS Triumf Bucuresti
50m
8.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Roates Maria
C3
W
2009
CSS Triumf Bucuresti
50m
8.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Roates Maria
C3
W
2009
CSS Triumf Bucuresti
200m
35.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Ilie Rares
C3
M
2011
CSS Triumf Bucuresti
200m
44.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Mihai David
C3
M
2009
CSS Triumf Bucuresti
200m
37.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Plesca Andrei
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
200m
35.57
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Merticaru Vladimir
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
200m
36.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Fotino Alexandru
C2
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
200m
34.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
21
Ionescu Andreea
C1
W
2006
CSS Triumf Bucuresti
200m
34.27
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Vasile Rut Cristina
C1
W
2005
CSS Triumf Bucuresti
1500m
04:53.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Coman Florin Constantin
Sen
M
1997
CSS Triumf Bucuresti
HT
54.02
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Palmares Soleane
C2
W
2006
CSS Triumf Bucuresti
50m
7.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Palmares Soleane
C2
W
2006
CSS Triumf Bucuresti
50m
7.75
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Leparux Suzi
C2
W
2006
CSS Triumf Bucuresti
50m
7.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Lagarde Elvira
C2
W
2006
CSS Triumf Bucuresti
50m
8.54
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Dragut Razvan Sorin
M
M
1978
CSS Triumf Bucuresti
60m
7.51
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Dragut Razvan Sorin
M
M
1978
CSS Triumf Bucuresti
60m
7.65
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
11
Foia Carmen Elena
J3
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
Bucuresti
200m
30.25
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
15
Foia Carmen Elena
J3
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
Bucuresti
400m
1:10.03
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Dragomir Alberto Gabriel
J3
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
200m
24.59
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Dragomir Alberto Gabriel
J3
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
400m
54.48
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
14
Filip Rares
J3
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
27.54
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
14
Filip Rares
J3
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
400m
1:03.17
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
9
Bejinaru David
J3
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
26.45
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Bejinaru David
J3
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
400m
59.91
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
28
Voroniuc Tudor
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
1500m
5:05.55
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Voroniuc Tudor
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:29.55
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Nita Adrian Florin
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
Bucuresti
200m
25.69
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
13
Nita Adrian Florin
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
Bucuresti
60m
7.75
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Vasile Rut Cristina
C1
W
2005
CSS Triumf Bucuresti
800m
02:29.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Dragomir Alberto Gabrie
C1
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
200m
24.48
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Neata Nicoleta
J2
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
800m
2.26.08
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
11
Carmen Foia
J2
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
40.52
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
6
Stegărescu Nicoleta
J2
W
2000
CSS Triumf Bucuresti
100m
15.13
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
7
Stegărescu Nicoleta
J2
W
2000
CSS Triumf Bucuresti
100m
15.40
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
8
Stegărescu Nicoleta
J2
W
2000
CSS Triumf Bucuresti
200m
31.50
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Baciu Vladimir
J2
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
1500m
5:30.21
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Stoica Marian
J2
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
800m
2.31.78
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
9
Brejinaru David
J2
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
26.53
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
3
Nita Adrian
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
100m
12.37
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Nita Adrian
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
100m
12.52
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Niţă Adrian
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
200m
25.29
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Mititelu Damian
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
2000m Stpl
6:33.99
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Coman Florin
J2
M
1997
CSS Triumf Bucuresti
HT
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
24
Curelaru Ioana
C1
W
2004
CSS Triumf Bucuresti
LJ
3.38
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
9
Pleşcu Andrei
C3
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
300m
01:02.45
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
11
Pleşcu Andrei
C3
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
50m
9.10
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
17
Florescu Eliza
C2
W
2006
CSS Triumf Bucuresti
150m
27.35
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
4
Niţu Horia
C2
M
2007
CSS Triumf Bucuresti
500m
01:47.19
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
19
Niţu Horia
C2
M
2007
CSS Triumf Bucuresti
60m
10.37
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
7
Neaţă Andreea
C1
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:33.33
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Dragomir Alberto
C1
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
200m
27.42
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Dragomir Alberto
C1
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
60m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Baciu Vladimir
C1
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
TRIA
657
CN Zona 2017
2017-01-01
33
Stoica Marian
C1
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
33.23
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Timisica Andrei
J3
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
200m
28.1
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
7
Dragomir Alberto
J3
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
100m
13.0
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
7
Dragomir Alberto
J3
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
200m
26.4
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Costea Alexandru
J1
M
1999
CSS Triumf Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Cernea Cristian
J1
M
1999
CSS Triumf Bucuresti
100m
11.3
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
5
Cernea Andrei
J1
M
1999
CSS Triumf Bucuresti
100m
11.7
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Sturza Ioana
Sen
W
1997
CSS Triumf Bucuresti
HJ
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Drăguţ Răzvan
Sen
M
1978
CSS Triumf Bucuresti
200m
24.29
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Drăguţ Răzvan
Sen
M
1978
CSS Triumf Bucuresti
60m
7.33
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
7
Drăguţ Răzvan
Sen
M
1978
CSS Triumf Bucuresti
60m
7.40
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Vasile Daniela
J2
W
2001
CSS Triumf Bucuresti
1500m
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Vasile Daniela
J2
W
2001
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:23.61
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Mouillet Zoe
J2
W
2000
CSS Triumf Bucuresti
400m
59.07
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Iacob Cristina
J2
W
1999
CSS Triumf Bucuresti
1500m
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Iacob Cristina
J2
W
1999
CSS Triumf Bucuresti
400m
74.80
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Iacob Cristina
J2
W
1999
CSS Triumf Bucuresti
800m
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
4
Marinescu Robert
J2
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
400m
57.38
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Marinescu Robert
J2
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:10.94
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Mititelu Damian
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
1500m
Desc.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
4
Mititelu Damian
J2
M
2001
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:12.22
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
16
Cosua Kevin
J2
M
1998
CSS Triumf Bucuresti
60m
7.89
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Stegărescu Nicoleta
J3
W
2001
CSS Triumf Bucuresti
60m
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Caraiani Gabriela
J3
W
2001
CSS Triumf Bucuresti
3000m
11:13.61
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
18
Baciu Vladimir
J3
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
60m
8.97
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Dragomir Alberto
J3
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
200m
27.21
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
4
Dragomir Alberto
J3
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
400m
62.17
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Sturza Ioana
Sen
W
1997
CSS Triumf Bucuresti
HJ
1.40
Campionatul Municipal de Seniori din 30,31 mai 2015
2015-05-30
7
Niţă Yarina
C3
W
2007
CSS Triumf Bucuresti
300m
73.30
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
12
Bărbulescu Bianca
C3
W
2006
CSS Triumf Bucuresti
50m
9.40
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
10
Bărbulescu Bianca
C3
W
2006
CSS Triumf Bucuresti
LJ
3.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
23
Znakenov Adam
C3
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
LJ
1.85
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Pleşc Andrei
C3
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
300m
74.38
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
24
Pleşc Andrei
C3
M
2008
CSS Triumf Bucuresti
50m
10.14
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Ştefaniu Alexandru
C3
M
2007
CSS Triumf Bucuresti
300m
73.13
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Niţu Horia
C3
M
2007
CSS Triumf Bucuresti
300m
64.78
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
18
Vocilă Cezar
C3
M
2006
CSS Triumf Bucuresti
50m
9.36
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
15
Vocilă Cezar
C3
M
2006
CSS Triumf Bucuresti
LJ
2.74
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Roy Jules
C3
M
2006
CSS Triumf Bucuresti
300m
55.17
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Roy Jules
C3
M
2006
CSS Triumf Bucuresti
50m
8.07
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Roy Jules
C3
M
2006
CSS Triumf Bucuresti
50m
8.00
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
25
Căprariu Dragoş
C3
M
2006
CSS Triumf Bucuresti
50m
10.31
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
17
Căprariu Dragoş
C3
M
2006
CSS Triumf Bucuresti
LJ
2.64
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
44
Cincă Evelina
C2
W
2005
CSS Triumf Bucuresti
LJ
2.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
26
Curelaru Ioana
C2
W
2004
CSS Triumf Bucuresti
60m
11.53
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
32
Curelaru Ioana
C2
W
2004
CSS Triumf Bucuresti
LJ
3.16
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
15
Niţă Rareş
C2
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
LJ
2.90
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Dragomir Alberto
C2
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
150m
21.61
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Dragomir Alberto
C2
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
60m
8.99
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Dragomir Alberto
C2
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
60m
8.84
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Baciu Vladimir
C2
M
2004
CSS Triumf Bucuresti
800n
2:56.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Coman Florin
J1
M
1997
CSS Triumf Bucuresti
HT
55.17
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Neaţă Andreea
C1
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:02.02
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Dăneţiu Ruxandra
C1
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
7
Bejinariu Daria
C1
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
30.31
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Bejinariu Daria
C1
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
80m
11.08
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
7
Bejinariu Daria
C1
W
2003
CSS Triumf Bucuresti
80m
11.95
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
26
Cincă Ioana
C1
W
2002
CSS Triumf Bucuresti
LJ
3.62
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Răducanu Marius
C1
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
HT
35.02
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
14
Mihai Albert
C1
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
80m
12.25
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
12
Mihai Albert
C1
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
LJ
4.06
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Bejinariu David
C1
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
200m
29.22
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
9
Bejinariu David
C1
M
2003
CSS Triumf Bucuresti
80m
11.65
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Marinescu Robert
C1
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
200m
26.22
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Marinescu Robert
C1
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
800m
2:20.31
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Cotimanis Matei
C1
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
SP
10.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Buligă Andrei
C1
M
2002
CSS Triumf Bucuresti
LJ
4.91
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1.
Mouillet Zoe
J1
W
2000
CSS Triumf Bucuresti
400m
60.39
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
5.
Iacob Cristina
J1
W
1999
CSS Triumf Bucuresti
400m
73.53
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
2.
Sturza Ioana
J1
W
1997
CSS Triumf Bucuresti
HJ
1.45
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
4.
Mititelu Gabriela
J1
W
1997
CSS Triumf Bucuresti
400m
66.74
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Mihaila Serban
J1
M
1997
CSS Triumf Bucuresti
400m
58.28
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CSS Triumf Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile