CS Rapid Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
1
Stanciu Valentin Constantin
S
M
1994
CS Rapid Bucuresti
PV
4.60
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Mielcea Ilinca
J3
W
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
29.23
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Mielcea Ilinca
J3
W
2005
CS Rapid Bucuresti
80mH
14.75
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Mielcea Ilinca
J3
W
2005
CS Rapid Bucuresti
300mH
53.68
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Paraschivescu Ilinca Maria
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
1500m
5:09.47
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Gutu Iulian
J3
M
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
25.97
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Gutu Cristian
J3
M
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
27.46
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Gutu Cristian
J3
M
2005
CS Rapid Bucuresti
TJ
10.86
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
9
Constantin Ionut-Alexandru
J3
M
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
29.29
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Constantin Ionut-Alexandru
J3
M
2005
CS Rapid Bucuresti
TJ
10.82
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Didulescu Elena Valentina
J2
W
2003
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.60
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
8
Constantin Ana Maria
J2
W
2003
CS Rapid Bucuresti
100m
14.77
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
8
Constantin Ana Maria
J2
W
2003
CS Rapid Bucuresti
100m
14.77
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
8
Constantin Ana Maria
J2
W
2003
CS Rapid Bucuresti
200m
32.69
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Bisericescu Maria Valeria
J2
W
2003
CS Rapid Bucuresti
100m
13.03
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Bisericescu Maria Valeria
J2
W
2003
CS Rapid Bucuresti
100m
12.96
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Bisericescu Maria Valeria
J2
W
2003
CS Rapid Bucuresti
200m
26.87
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Dragulescu Alexa Gabriela
J2
W
2002
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.45
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
7
Chilom Gabriela Georgiana
J2
W
2002
CS Rapid Bucuresti
100m
14.24
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Chilom Gabriela Georgiana
J2
W
2002
CS Rapid Bucuresti
100m
13.98
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
7
Chilom Gabriela Georgiana
J2
W
2002
CS Rapid Bucuresti
200m
30.75
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Petre Alexandru
J2
M
2003
CS Rapid Bucuresti
200m
28.81
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Anton Bianca Georgiana
J1
W
2000
CS Rapid Bucuresti
CSM Bucuresti
400m
57.56
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Anton Bianca Georgiana
J1
W
2000
CS Rapid Bucuresti
CSM Bucuresti
400mH
66.55
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Rosoiu Marius Constantin
J1
M
2000
CS Rapid Bucuresti
200m
24.50
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Mihalache Victor
C5
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
9.4
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Mihalache Victor
C5
M
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.87
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
6
Negrila Emma
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
9.3
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
6
Negrila Emma
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.54
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
Gutea Iris
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
8.68
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
4
Gudea Iris
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.98
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
8
Stan-Paraschiv Denisa
C4
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.08
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
13
Stan Paraschiv Denisa
C4
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.67
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
6
Antonie Maria
C4
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.24
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
Antonie Maria
C4
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Udrea Alexandru
C4
M
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
8.26
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
6
Udrea Alexandru
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.42
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
6
Minculescu Eric
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.43
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
7
Minculescu Eric
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.41
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Lazar Toma
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
7.85
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
1
Lazar Toma
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.96
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
9
Chiran Stefan
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.5
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
13
Chiran Stefan
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
8
PASCULESCU CRISTIANA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
828
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
PASCULESCU CRISTIANA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.27
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
PASCULESCU CRISTIANA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.06
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
MINCU EVA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
695
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
MINCU EVA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.80
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
MINCU EVA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
HJ
0.90
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
CRACIUN ANDREEA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
936
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
CRACIUN ANDREEA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
7.64
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
CRACIUN ANDREEA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.15
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
BANCIU MAIA CRISTIANA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
908
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
BANCIU MAIA CRISTIANA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
7.77
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
BANCIU MAIA CRISTIANA
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.12
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
DUMITRACHE MIHAI CALIN
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
810
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
DUMITRACHE MIHAI CALIN
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.30
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
DUMITRACHE MIHAI CALIN
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.03
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
BUCSA ERIC
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
684
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
BUCSA ERIC
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.66
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
BUCSA ERIC
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
HJ
0.85
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
MIHALACHE ANDREI
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
BIA
816
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
MIHALACHE ANDREI
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.57
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
MIHALACHE ANDREI
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
SP
5.96
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
EFTA DAVID MATEI
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
BIA
970
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
EFTA DAVID MATEI
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.30
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
EFTA DAVID MATEI
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.15
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
NR
Negrila Ema
C4
W
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Neagu Aimee
C4
W
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
10.13
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Neagu Aimee
C4
W
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
10.1
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Neagu Aimee
C4
W
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.69
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Pasolea Vlad
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
10.12
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Pasolea Vlad
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.52
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Minculescu Aron
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Mihalache Victor
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
9.44
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Mihalache Victor
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
9.49
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Mihalache Victor
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.8
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Agopsa Matei
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
9.7
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Agopsa Matei
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
9.53
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Agopsa Matei
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.85
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
41
Negrila Emma
C3
W
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
10.24
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
29
Negrila Emma
C3
W
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
24
Gutea Iris
C3
W
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
9.34
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Gutea Iris
C3
W
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.06
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.11
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Dracea Teia
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Dracea Teia
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.66
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.67
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Udrea Alexandru
C3
M
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Udrea Alexandru
C3
M
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Stan Luka
C3
M
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Stan Luka
C3
M
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Minculescu Eric
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.65
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Minculescu Eric
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Lazarescu Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.03
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Lazarescu Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.22
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.09
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.92
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
23
Conca Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.47
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Conca Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.7
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Chiran Stefan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.5
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
7
Chiran Stefan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.49
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
12
Chiran Stefan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.01
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Agopsa Luca
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
43
Pasculescu Cristiana
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
9.05
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
23
Pasculescu Cristiana
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.5
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
28
Motea Veronica
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.57
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
25
Motea Maria
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.48
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
39
Mincu Eva
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
9
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
51
Mincu Eva
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.91
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
47
Cretu Teodora
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
9.26
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
55
Cretu Teodora
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.76
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Craciun Andreea
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
7.91
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Craciun Andreea
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
7.9
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Craciun Andreea
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.97
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
Banciu Maia Cristiana
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
41
Banciu Maia Cristiana
C2
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
28
Dumitrache Calin
C2
M
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.9
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
Dumitrache Calin
C2
M
2009
CS Rapid Bucuresti
200m
35.77
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
40
Bucsa Eric
C2
M
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
9.49
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
35
Bucsa Eric
C2
M
2009
CS Rapid Bucuresti
SP
2.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Mihalache Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.01
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Mihalache Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
33.83
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Efta Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Efta Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Efta Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
30.31
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Minculescu Aaron
C5
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
10.50
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Mihalache Victor
C5
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
9.50
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Agopsa Matei
C5
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
9.99
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
28
Negrila Emma
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
10.11
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
21
Negrila Emma
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.26
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
17
Gutea Iris
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
9.39
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
15
Gutea Iris
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.70
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
31
Stan Paraschiv Denisa
C4
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
11.96
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
9
Stan Paraschiv Denisa
C4
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Antonie Maria
C4
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.84
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Antonie Maria
C4
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Minculescu Erik
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.76
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Minculescu Erik
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.03
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
18
Lazarescu Cristian
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.22
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
14
Lazarescu Cristian
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.90
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Lazar Toma
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.24
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Lazar Toma
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.87
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
22
Conca Alexandru
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.47
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
13
Conca Alexandru
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.92
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Chiran Stefan Alexandru
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.54
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Chiran Stefan Alexandru
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.28
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Agopsa Luca Bogdan
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.63
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Agopsa Luca Bogdan
C4
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.53
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Pasculescu Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.65
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Mincu Eva
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
200m
36.50
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.01
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
7.77
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.12
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Banciu Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.56
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Banciu Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.33
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Banciu Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
200m
34.64
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Tudorache Daniel
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
600m
2:16.16
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.79
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.70
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Pasculescu Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.77
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Pasculescu Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.13
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Pasculescu Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
532
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Motea Maria Veronica
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.64
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Motea Maria Veronica
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.10
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Motea Maria Veronica
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
537
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Micu Eva
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50mH
11.49
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Micu Eva
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.10
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Micu Eva
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
292
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
7.91
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.16
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
788
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Banciu Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50mH
10.76
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Banciu Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.42
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Banciu Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
BIA
453
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Tudorache Daniel
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.51
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Tudorache Daniel
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
SP
4.63
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Tudorache Daniel
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
BIA
319
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Mihalache Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50mH
9.63
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Mihalache Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.90
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Mihalache Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
BIA
497
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.61
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.10
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
BIA
483
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Vaduva Anca Alexandra
C1
W
2006
CS Rapid Bucuresti
60m
9.26
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Radut Andreea
C1
W
2006
CS Rapid Bucuresti
1500m
5:52.83
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Floares Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Bucuresti
60mH
10.15
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Draghici Antonie Adrian
C1
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
10.90
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Mihailescu Matei Alexandru
C1
M
2006
CS Rapid Bucuresti
60m
8.68
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Mihailescu Matei Alexandru
C1
M
2006
CS Rapid Bucuresti
800m
2:28.01
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Mihailescu Matei Alexandru
C1
M
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.74
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Mihailescu Matei Alexandru
C1
M
2006
CS Rapid Bucuresti
TRIA
1225
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Paraschivescu Ilinca Maria
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
800m
2:23.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Neaga-Budoiu Ioana
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Neaga-Budoiu Ioana
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
8
Lupescu Denisa Narcisa
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
200m
28.14
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Lupescu Denisa Narcisa
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
LJ
5.26
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
6
Rotaru Antonia
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
800m
2:40.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Bisericescu Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
200m
26.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Dragulescu Alexa Gabriela
J2
W
2002
CS Rapid Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Dragulescu Alexa Gabriela
J2
W
2002
CS Rapid Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Rosoiu Marius Constantin
J1
M
2000
CS Rapid Bucuresti
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
5
Rosoiu Marius Constantin
J1
M
2000
CS Rapid Bucuresti
60mH
7.47
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Caciuriac Sergiu Cosmin
S
M
1993
CS Rapid Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
7
Paraschivescu Ilinca Maria
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
400m
63.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Neaga-Budoiu Ioana
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
TJ
10.27
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Lupescu Denisa Narcisa
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
12
Rotaru Antonia
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
400m
71.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Bisericescu Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
60m
8.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Bisericescu Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
60m
7.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Didulescu Elena Valentina
J2
W
2003
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.55
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Dragulescu Alexa Gabriela
J2
W
2002
CS Rapid Bucuresti
HJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Dragulescu Alexa Gabriela
J2
W
2002
CS Rapid Bucuresti
TJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
26
Neagu Aimee
C4
W
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
10.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Neagu Aimee
C4
W
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Negrila Emma
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
10.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Negrila Emma
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
1.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Gutea Iris
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
9.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Gutea Iris
C4
W
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Pasolea Vlad
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
9.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Pasolea Vlad
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Minculescu Aaron
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
10.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Minculescu Aaron
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.14
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Mihalache Victor
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
9.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Mihalache Victor
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
9.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Mihalache Victor
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.82
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
16
Catarama Bogdan
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
50m
10.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Catarama Bogdan
C4
M
2012
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Udrea Negoescu Alexandru
C4
M
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
9.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Udrea Negoescu Alexandru
C4
M
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
8.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Udrea Negoescu Alexandru
C4
M
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Stan Luka
C4
M
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
10.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Stan Luka
C4
M
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
J2.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Constantin Sorin
C4
M
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Constantin Sorin
C4
M
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Agopsa Matei
C4
M
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
9.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Agopsa Matei
C4
M
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
33
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
42
Dracea Teia
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Dracea Teia
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50mH
10.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Pasculescu Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50mH
10.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Pasculescu Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
30
Mincu Eva
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
39
Cretu Teodora
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
9.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
38
Cretu Teodora
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Banciu Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Banciu Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
200m
35.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
26
Minculescu Erik
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Minculescu Erik
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
35
Lazarescu Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Lazarescu Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
200m
32.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
51
Conca Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Conca Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Chiran Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Chiran Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
200m
36.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
200m
37.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Dumitrache Mihai Calin
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Dumitrache Mihai Calin
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Dumitrache Mihai Calin
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
200m
34.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Bucsa Eric Andrei
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Floares Riana Gabriela
C2
W
2007
CS Rapid Bucuresti
600m
2:16.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
16
Tudorache Daniel
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
33.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Mihalache Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50mH
9.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Mihalache Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
34.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
30.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Catarama Tudor Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
SP
5.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Draghici Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
12.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Floares Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Bucuresti
60mH
10.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Floares Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Mielcea Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
60mH
11.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
6
Mielcea Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
29.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
15
Gheorghe Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
9.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
18
Gheorghe Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
31.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
2
Mihailescu Matei Alexandru
C1
M
2006
CS Rapid Bucuresti
800m
2:27.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
6
Mihailescu Matei Alexandru
C1
M
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Gutu Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
7
Gutu Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
8.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
8
Gutu Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
8.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
7
Gutu Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
2
Constantin Alexandru Ionut
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
60mH
10.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
8
Constantin Alexandru Ionut
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Alexandru Robert
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
18
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.80
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Dracea Teia
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.80
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Pasculescu Cristiana El
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50mH
11.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Pasculescu Cristiana El
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
200m
41.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
48
Panait Maria Alexandra
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
10.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Panait Maria Alexandra
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
200m
47.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.19
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
36
Stan Luka
C3
M
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.49
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
50
Mihalache Victor
C3
M
2011
CS Rapid Bucuresti
50m
10.12
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
40
Agopsa Matei
C3
M
2011
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
38
Udrea Negoescu Alexandr
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
51
Mihai Constantin
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
1.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
44
Lazarescu Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.37
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Ene Marian Andrei
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Chiran Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Chiran Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
200m
37.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
58
Catarama Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
10.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Stan Mark Christian
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
50mH
10.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Stan Mark Christian
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
200m
36.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Bucsa Eric Andrei
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.88
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Dragan Andreea
C2
W
2008
CS Rapid Bucuresti
SP
3.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Bold Elena Madalina
C2
W
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.39
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Bold Elena Madalina
C2
W
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Parvu Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Bucuresti
200m
36.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Parvu Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Bucuresti
600m
02:12.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Tudorache Daniel
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
600m
02:02.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
24
Munteanu Adrian
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Munteanu Adrian
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Mihalache Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Mihalache Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.13
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Mihalache Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50mH
9.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
21
Eftenie Mihnea
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Efta David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
30.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Catarama Tudor Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Bucuresti
SP
5.57
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Manea Antonio Nicolae
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
8.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Lazar Matei
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Draghici Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
11.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Radut Andreea
C1
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
25
Popescu Denisa Ioana
C1
W
2006
CS Rapid Bucuresti
60m
10.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Popescu Denisa Ioana
C1
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Floares Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Floares Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Bucuresti
10.56
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Petre Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
9.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Petre Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
32.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Mielcea Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
8.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Mielcea Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
8.9
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Mielcea Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
30.001
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Gheorghe Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
9.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Gheorghe Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
33.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
0
Manea Antonio Nicolae
C1
M
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
SCR
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
0
Manea Antonio Nicolae
C1
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
SCR
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Sandu Codrut Viorel
C1
M
2006
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.20
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Sandu Codrut Viorel
C1
M
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
12.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Mihailescu Matei Alexan
C1
M
2006
CS Rapid Bucuresti
800m
02:23.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Iancu Andrei
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
8.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Gutu Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
26.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Constantin Alexandru
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
11.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Alexandru Robert
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.21
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Pasculescu Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50mH
11.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Pasculescu Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Craciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
0
Bold Elena Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Bucuresti
50mH
DNF
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Bold Elena Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.68
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.49
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.65
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Ene Marian
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.88
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Ene Andrei
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.56
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Dima Eric
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
10.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Chiran Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Chiran Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.27
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Chiran Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
33.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50mH
10.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.75
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Gheorghe Rares Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
37.03
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Gheorghe Rares Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
31.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Parvu Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Bucuresti
200m
36.24
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Parvu Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.20
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Popescu Denisa Ioana
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Floares Lisete Elena
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
8.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Floares Lisete Elena
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.51
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Manea Antonio Nicolae
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
7.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Lazar Matei
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
200m
32.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Lazar Matei
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.85
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Draghici Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
11.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Mihailescu Matei Alexandru
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
8.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Petre Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
9.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Petre Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.76
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Mielcea Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
30.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Mielcea Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
9.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Gheorghe Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
9.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Neaga-Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60m
8.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Neaga-Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60m
8.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Neaga-Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60mH
10.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Lupescu Denisa Narcisa
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
LJ
5.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Gutu Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
27.47
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Gutu Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.98
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Stanciu Valentin Constantin
S
M
1994
CS Rapid Bucuresti
PV
4.40
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
19
Nicolae Gheorghe
S
M
1989
CS Rapid Bucuresti
CS Miscarea Cfr Buc.
1500m
4:44.57
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Paraschivescu Ilinca Maria
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
1500m
5:05.41
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Paraschivescu Ilinca Maria
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
800m
2:28.21
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Neaga-Budoiu Ioana
J3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
TJ
10.87
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Didulescu Elena Valentina
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.55
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
5
Bisericescu Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
200m
28.33
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
5
Bisericescu Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
60m
8.37
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Bisericescu Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
60m
8.40
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
0
Dragulescu Alexa Gabriela
J3
W
2002
CS Rapid Bucuresti
LJ
Nereușit
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
0
Anton Bianca Georgiana
J3
W
2000
CS Rapid Bucuresti
Csm Bucuresti
800m
DNF
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
34
Petre Alexandru
J3
M
2003
CS Rapid Bucuresti
60m
8.93
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Anton Bianca Georgiana
J2
W
2000
CS Rapid Bucuresti
Csm Bucuresti
400m
59.18
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Anton Bianca Georgiana
J2
W
2000
CS Rapid Bucuresti
Csm Bucuresti
60m
8.10
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Anton Bianca Georgiana
J2
W
2000
CS Rapid Bucuresti
Csm Bucuresti
60m
8.06
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
10
Rosoiu Mihai Daniel
J2
M
2001
CS Rapid Bucuresti
400m
57.34
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
10
Rosoiu Mihai Daniel
J2
M
2001
CS Rapid Bucuresti
60m
7.67
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
0
Rosoiu Mihai Daniel
J2
M
2001
CS Rapid Bucuresti
800m
DNF
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Dima George Adrian
J2
M
2001
CS Rapid Bucuresti
TJ
13.59
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Bolocan Alexandru Marian
J2
M
2001
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.85
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Cosmescu Ana Maria
J1
W
1999
CS Rapid Bucuresti
60m
8.58
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Cosmescu Ana Maria
J1
W
1999
CS Rapid Bucuresti
60m
8.61
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Bolocan Mihai Florin
J1
M
1999
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.85
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
5
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.38q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.25
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Stan Paraschiv Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Dracea Teia
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.12q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.09
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Pasculescu Cristiana El
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
200m
41.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
22
Pasculescu Cristiana El
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Craciun Stefania Andree
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.41q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Craciun Stefania Andree
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.46
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Craciun Stefania Andree
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Bold Elena Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.39
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Bold Elena Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.56q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Bold Elena Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.70
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
25
Petre Andreea
C3
W
2005
CS Rapid Bucuresti
50m
9.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Mielcea Ilinca
C3
W
2005
CS Rapid Bucuresti
50m
9.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Neaga-Budoiu Ioana
C3
W
2004
CS Rapid Bucuresti
50m
8.65q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Udrea Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
14
Udrea Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.46q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.63
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Ene Andrei Marian
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.42
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Ene Andrei Marian
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.22
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Chiran Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.26q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Chiran Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.17
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Chiran Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.51q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.36
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Bucse Eric
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
9.51
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Bucse Eric
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
35.01
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.16q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.11
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50mH
9.69
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Gheorghe Rares Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
36.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Gheorghe Rares Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
200m
31.28
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.92q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
22
Catarama Tudor Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
9.15
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Catarama Tudor Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.94
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Parvu Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Bucuresti
600m
02:20.90
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
27
Floares Riana Gabriela
C2
W
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
30
Radut Andreea
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Popescu Denisa Ioana
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Matache Maia-Andreea
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Floares Lisete Elena
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
8.5
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Floares Lisete Elena
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.40
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
24
Manea Antonio Nicolae
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.03
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Manea Antonio Nicolae
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
6.73
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Lazar Matei
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
600m
02:00.63
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Lazar Matei
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.96
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Draghici Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
50mH
9.8
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Draghici Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
0.96
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Mihailescu Matei Alexan
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
200m
28.33
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Mihailescu Matei Alexan
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
8.54
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
38
Petre Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.57
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Mielcea Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
30.74
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Paraschivescu Ilinca Ma
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
1500m
05:07.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Neaga-Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60m
8.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Neaga-Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60mH
10.39
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Lupescu Denisa Narcisa
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
200m
28.09
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Lupescu Denisa Narcisa
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
LJ
5.10
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Gutu Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
27.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Gutu Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Constantin Alexandru
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
31.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
15
Constantin Alexandru
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.12
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Micu Lavinia
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
200m
34.91
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Bisericescu Maria
J3
W
2003
CS Rapid Bucuresti
200m
29.45
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
Bolocan Mihai
J1
M
1999
CS Rapid Bucuresti
LJ
5.72
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
STAN PARASCHIV DENISA
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.50
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
STAN PARASCHIV DENISA
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.47
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
STAN PARASCHIV DENISA
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.47
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
11
STAN PARASCHIV DENISA
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.38
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.17
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.2
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
9.2
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.00
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
24
Pasculescu Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.03
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
Craciun Andreea
C3
W
2008.00
CS Rapid Bucuresti
50m
8.47
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
Dragan Andreea
C3
W
2008
CS Rapid Bucuresti
SP
4.73
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
Craciun Andreea
C3
W
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.67
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
Bold Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.58
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
14
Lazar Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.58
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
19
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.20
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50mH
9.55
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.80
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
24
Gheorghe Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.99
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.00
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.77
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
39
Floares Riana
C2
W
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.9
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
32
RADUT ANDREEA
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.18
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
20
Popescu Denisa
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.49
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
24
PARVU LUCIANA
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
200m
37.57
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
36
PARVU LUCIANA
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.06
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
10
Floares Elena
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
200m
33.50
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
Floares Elena
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
8.6
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Floares Elena
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.53
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
27
Manea Antonio
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.41
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Manea Antonio
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
6.20
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
10
Lazar Matei
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.83
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
Draghici Antonio
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
9.80
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Mihailescu Matei
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
8.72
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Mihailescu Matei
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.42
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Neaga Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
50mH
10.26
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
Lupescu Denisa
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.98
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Gutu Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
28.24
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
14
Constantin Alexandru
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
200m
30.85
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
Didulescu Elena
J2
W
2003
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.55
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Drăgulescu Alexa
J2
W
2002
CS Rapid Bucuresti
TJ
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Gheţu Mihai Cătălin
J2
M
2000
CS Rapid Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Stanciu Valentin
J2
M
1994
CS Rapid Bucuresti
PV
DNQ
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Lupescu Denisa
C1
W
2004.00
CS Rapid Bucuresti
HJ
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Paraschivescu Ilinca
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
1500m
5:21.13
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
3
Neaga Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
80mH
13.81
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Neaga Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.81
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Lupescu Denisa
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
200m
29.13
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Lupescu Denisa
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.67
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Guţu Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
90mH
15.83
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Guţu Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.76
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
14
Guţu Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.89
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
23
Păsculescu Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
9.92
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
14
Păsculescu Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.00
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
4
Crăciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
8.75
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
8
Crăciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
9.00
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
6
Crăciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.40
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
4
Lazăr Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.71
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
8
Lazăr Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
50m
8.84
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
12
Lazăr Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.13
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
5
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
300m
56.65
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
7
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.28
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
9
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
8.95
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
5
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.34
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
21
Gheorghe Rareş Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
9.68
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
11
Gheorghe Rareş Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.14
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
300m
52.05
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.91
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50m
7.87
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
14
Vaduva Anca
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
150m
26.34
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
7
Vaduva Anca
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
60m
9.76
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
7
Vaduva Anca
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
60m
9.81
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Floareş Elena Lisette
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
60mH
10.46
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Floareş Elena Lisette
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.32
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
3
Lazar Matei
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.20
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
8
Lazar Matei
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.65
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
11
Drăghici Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.58
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
4
Draghici Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Bucuresti
SP
9.52
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
4
Roşu Călin
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
150m
22.64
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
5
Roşu Călin
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
60m
9.25
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
5
Roşu Călin
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
60m
9.14
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Mihailescu Matei
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
150m
21.65
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Mihăilescu Matei
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
60mH
10.05
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
60m
8.63
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
60m
8.52
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.54
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
10
Stan Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
196
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
296
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Crăciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
538
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Floareş Riana
C3
W
2007
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
532
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Anton Ioana
C3
W
2007
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
630
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Lazăr Toma
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
0
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
3
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Stan Mark
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
44
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Nicolae Mircea
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
0
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Bucşa Erick
C3
M
2009
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
0
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
104
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Lazăr Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
50mH
10.99
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Lazăr Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.34
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Gheorghe Rareş Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
BIAT1
64
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
BIAT2
13
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Drăghici Antonie Adrian
C3
M
2007
CS Rapid Bucuresti
50mH
10.75
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Drăghici Antonie Adrian
C3
M
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.62
CN Zona 2017
2017-01-01
55
Văduva Anca
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
9.05
CN Zona 2017
2017-01-01
66
Tolea Irina
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
9.68
CN Zona 2017
2017-01-01
61
Toader Iulia
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
9.29
CN Zona 2017
2017-01-01
67
Stoica Maria
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
10.06
CN Zona 2017
2017-01-01
50
Gheorghe Alexandra
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
8.91
CN Zona 2017
2017-01-01
29
Gheorghe Alexandra
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.12
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Floareş Elena Lisette
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
9.01
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Floareş Elena Lisette
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.20
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Floareş Elena Lisette
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
TRIA
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
31
Ciocan Alexandra
C2
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.02
CN Zona 2017
2017-01-01
32
Năstase Nicola
C2
W
2005
CS Rapid Bucuresti
50m
8.50
CN Zona 2017
2017-01-01
15
Năstase Nicola
C2
W
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.78
CN Zona 2017
2017-01-01
41
Ştefănuţ Mihai
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
8.50
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Ştefănuţ Mihai
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
TRIA
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
12
Roşu Călin
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
7.91
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Roşu Călin
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
TRIA
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
55
Oanţă Robert
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
9.31
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Oanţă Robert
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
TRIA
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Mihăilescu Matei
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
200m
30.46
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Mihăilescu Matei
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
8.84
CN Zona 2017
2017-01-01
16
Gheorghe Răzvan
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.74
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Gheorghe Răzvan
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
TRIA
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
61
Costin Alexandru
C2
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Guţu Iulian
C2
M
2005
CS Rapid Bucuresti
50mH
8.95
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Guţu Iulian
C2
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.29
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Guţu Cristian
C2
M
2005
CS Rapid Bucuresti
50m
7.76
CN Zona 2017
2017-01-01
5
Guţu Cristian
C2
M
2005
CS Rapid Bucuresti
50m
7.79
CN Zona 2017
2017-01-01
12
Guţu Cristian
C2
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.90
CN Zona 2017
2017-01-01
38
Paraschivescu Ilinca Maria
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
200m
32.34
CN Zona 2017
2017-01-01
29
Neaga Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60m
9.02
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Neaga Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60mH
11.58
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Neaga Budoiu Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60mH
11.41
CN Zona 2017
2017-01-01
41
Lupescu Denisa
C1
W
2004
CS Rapid Bucuresti
200m
32.53
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Didulescu Elena
C1
W
2003
CS Rapid Bucuresti
60mH
11.68
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Didulescu Elena
C1
W
2003
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.45
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Gheorghe Larisa
J3
W
2002
CS Rapid Bucuresti
100m
13.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
5
Gheorghe Larisa
J3
W
2002
CS Rapid Bucuresti
100m
15.0
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Drăgulescu Alexa
J3
W
2002
CS Rapid Bucuresti
100m
Des.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
6
Drăgulescu Alexa
J3
W
2002
CS Rapid Bucuresti
100m
13.8
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Dragulescu Alexa
J3
W
2002
CS Rapid Bucuresti
LJ
5.00
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Caraiani Ana
J3
W
2002
CS Rapid Bucuresti
3000m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
3
Gheţu Mihai
J1
M
2000
CS Rapid Bucuresti
100m
11.4
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
3
Gheţu Mihai
J1
M
2000
CS Rapid Bucuresti
200m
23.7
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Bolocan Mihai
J1
M
1999
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.80
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Balocan Mihai
J1
M
1999
CS Rapid Bucuresti
110mH
17.6
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Balocan Mihai
J1
M
1999
CS Rapid Bucuresti
TJ
12.08
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
2
Popa Bogdan
S
M
1987
CS Rapid Bucuresti
PV
4.50
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Stoica Francesca
J2
W
1999
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.40
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Nastase Roberta
J2
W
1999
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.90
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Nastase Roberta
J2
W
1999
CS Rapid Bucuresti
TJ
10.49
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Cosmescu Ana
J2
W
1999
CS Rapid Bucuresti
60m
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
4
Cosmescu Ana
J2
W
1999
CS Rapid Bucuresti
LJ
5.16
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Cosmescu Ana
J2
W
1999
CS Rapid Bucuresti
TJ
10.70
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Gheţu Cătălin
J2
M
2000
CS Rapid Bucuresti
200m
24.57
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Gheţu Cătălin
J2
M
2000
CS Rapid Bucuresti
60m
7.49
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Gheţu Cătălin
J2
M
2000
CS Rapid Bucuresti
60m
7.46
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Bolocan Mihai
J2
M
1999
CS Rapid Bucuresti
HJ
1.70
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Drăgulescu Alexa
J3
W
2002
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.82
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Stanciu Valentin
S
M
1995
CS Rapid Bucuresti
PV
4.50
Campionatul Municipal de Seniori din 30,31 mai 2015
2015-05-30
1
Popa Bogdan
S
M
1985
CS Rapid Bucuresti
PV
4.80
Campionatul Municipal de Seniori din 30,31 mai 2015
2015-05-30
18
Crăciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Bucuresti
50m
9.80
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
15
Şuteu Cristina
C3
W
2007
CS Rapid Bucuresti
50m
9.67
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
20
Şuteu Cristina
C3
W
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.63
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
19
Floareş Riana
C3
W
2007
CS Rapid Bucuresti
50m
9.82
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
14
Anton Ioana
C3
W
2007
CS Rapid Bucuresti
50m
9.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
9
Gheorghe Alexandra
C3
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
9.21
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Floareş Elena Lisette
C3
W
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
10.23
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Floareş Elena Lisette
C3
W
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.63
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
20
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.53
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
13
Drăghici Antoniu
C3
M
2007
CS Rapid Bucuresti
LJ
2.91
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Sandu Codruţ
C3
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50mH
10.44
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
13
Roşu Călin
C3
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
9.11
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Gheorghe Răzvan
C3
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Gheorghe Răzvan
C3
M
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.65
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Dohotariu Adrian
C3
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
7.97
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Dohotariu Adrian
C3
M
2006
CS Rapid Bucuresti
50m
7.99
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Dohotariu Adrian
C3
M
2006
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.00
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
20
Năstase Nicola
C2
W
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
10.72
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
25
Năstase Nicola
C2
W
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.34
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
7
Paraschivescu Ilinca Maria
C2
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60m
9.93
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
7
Paraschivescu Ilinca Maria
C2
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60m
9.91
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
10
Paraschivescu Ilinca Maria
C2
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60mH
12.64
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Neaga Budoiu Ioana
C2
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60m
9.68
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Neaga Budoiu Ioana
C2
W
2004
CS Rapid Bucuresti
60m
9.57
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Neaga Budoiu Ioana
C2
W
2004
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.94
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Guţu Iulian
C2
M
2005
CS Rapid Bucuresti
60mH
12.17
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
9
Guţu Iulian
C2
M
2005
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.82
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
12
Guţu Cristian
C2
M
2005
CS Rapid Bucuresti
150m
23.87
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
12
Guţu Cristian
C2
M
2005
CS Rapid Bucuresti
60m
9.64
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Vlad Vlăduţu
C2
M
2004
CS Rapid Bucuresti
60mH
12.18
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
12
Vlad Vlăduţu
C2
M
2004
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.50
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
9
Dumitru Eduard
C2
M
2004
CS Rapid Bucuresti
150m
23.62
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
7
Dumitru Eduard
C2
M
2004
CS Rapid Bucuresti
LJ
3.87
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Gheorghe Larisa
C1
W
2002
CS Rapid Bucuresti
80m
11.30
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
5
Gheorghe Larisa
C1
W
2002
CS Rapid Bucuresti
80m
11.40
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Gheorghe Larisa
C1
W
2002
CS Rapid Bucuresti
80mH
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Dragulescu Alexa
C1
W
2002
CS Rapid Bucuresti
200m
29.31
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Dragulescu Alexa
C1
W
2002
CS Rapid Bucuresti
LJ
4.70
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Stanciu Valentin
S
M
1994
CS Rapid Bucuresti
CSM Bucuresti
PV
4.50
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CS Rapid Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile