Asociatia Municipala de Atletism Bucuresti

CS Rapid Buc.

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
1
Paraschivescu, Ilinca Maria
J3,J2
w
2004
CS Rapid Buc.
800m
2:23.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Paraschivescu, Ilinca Maria
J3,J2
w
2004
CS Rapid Buc.
800m
2:23.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Rotaru, Antonia
J3,J2
w
2003
CS Rapid Buc.
800m
2:40.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Rotaru, Antonia
J3,J2
w
2003
CS Rapid Buc.
800m
2:40.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Neaga-Budoiu, Ioana
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Neaga-Budoiu, Ioana
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Neaga-Budoiu, Ioana
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Neaga-Budoiu, Ioana
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
8
Lupescu, Denisa Narcisa
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
200m
28.14
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Lupescu, Denisa Narcisa
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
LJ
5.26
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
8
Lupescu, Denisa Narcisa
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
200m
28.14
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Lupescu, Denisa Narcisa
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
LJ
5.26
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Bisericescu, Maria Valeria
J3
w
2003
CS Rapid Buc.
200m
26.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Bisericescu, Maria Valeria
J3
w
2003
CS Rapid Buc.
200m
26.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Dragulescu, Alexa Gabriela
J2,J1,S,T,M
w
2002
CS Rapid Buc.
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Dragulescu, Alexa Gabriela
J2,J1,S,T,M
w
2002
CS Rapid Buc.
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Dragulescu, Alexa Gabriela
J2
w
2002
CS Rapid Buc.
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Dragulescu, Alexa Gabriela
J2
w
2002
CS Rapid Buc.
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Rosoiu, Marius Constantin
J1
m
2000
CS Rapid Buc.
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Rosoiu, Marius Constantin
J1
m
2000
CS Rapid Buc.
60mH
7.47
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Rosoiu, Marius Constantin
J1
m
2000
CS Rapid Buc.
60mH
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Rosoiu, Marius Constantin
J1
m
2000
CS Rapid Buc.
60mH
7.47
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Caciuriac, Sergiu Cosmin
S,T
M
1993
CS Rapid Buc.
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Caciuriac, Sergiu Cosmin
S,T
M
1993
CS Rapid Buc.
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
7
Paraschivescu, Ilinca Maria
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
400m
63.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
7
Paraschivescu, Ilinca Maria
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
400m
63.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Neaga-Budoiu, Ioana
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
TJ
10.27
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Neaga-Budoiu, Ioana
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
TJ
10.27
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Lupescu, Denisa Narcisa
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Lupescu, Denisa Narcisa
J3
w
2004
CS Rapid Buc.
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
12
Rotaru, Antonia
J3
w
2003
CS Rapid Buc.
400m
71.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
12
Rotaru, Antonia
J3
w
2003
CS Rapid Buc.
400m
71.3
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Bisericescu, Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Buc.
60m
8.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Bisericescu, Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Buc.
60m
7.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Bisericescu, Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Buc.
60m
8.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Bisericescu, Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Buc.
60m
7.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Didulescu, Elena Valentina
J2
w
2003
CS Rapid Buc.
HJ
1.55
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Didulescu, Elena Valentina
J2
w
2003
CS Rapid Buc.
HJ
1.55
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Dragulescu, Alexa Gabriela
J2
w
2002
CS Rapid Buc.
HJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Dragulescu, Alexa Gabriela
J2
w
2002
CS Rapid Buc.
TJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Dragulescu, Alexa Gabriela
J2
w
2002
CS Rapid Buc.
HJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Dragulescu, Alexa Gabriela
J2
w
2002
CS Rapid Buc.
TJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
26
Neagu, Aimee
C4
W
2012
CS Rapid Buc.
50m
10.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Neagu, Aimee
C4
W
2012
CS Rapid Buc.
LJ
2.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
26
Neagu, Aimee
C4
W
2012
CS Rapid Buc.
50m
10.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Neagu, Aimee
C4
W
2012
CS Rapid Buc.
LJ
2.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Negrila, Emma
C4
W
2011
CS Rapid Buc.
50m
10.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
27
Negrila, Emma
C4
W
2011
CS Rapid Buc.
LJ
1.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Negrila, Emma
C4
W
2011
CS Rapid Buc.
50m
10.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
27
Negrila, Emma
C4
W
2011
CS Rapid Buc.
LJ
1.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Gutea, Iris
C4
W
2011
CS Rapid Buc.
50m
9.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Gutea, Iris
C4
W
2011
CS Rapid Buc.
LJ
3.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Gutea, Iris
C4
W
2011
CS Rapid Buc.
50m
9.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Gutea, Iris
C4
W
2011
CS Rapid Buc.
LJ
3.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
13
Pasolea, Vlad
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
50m
9.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
13
Pasolea, Vlad
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
LJ
2.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
13
Pasolea, Vlad
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
50m
9.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
13
Pasolea, Vlad
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
LJ
2.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Minculescu, Aaron
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
50m
10.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Minculescu, Aaron
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
LJ
2.14
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Minculescu, Aaron
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
50m
10.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Minculescu, Aaron
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
LJ
2.14
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Mihalache, Victor
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
50m
9.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Mihalache, Victor
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
50m
9.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Mihalache, Victor
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
LJ
2.82
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Mihalache, Victor
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
50m
9.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Mihalache, Victor
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
50m
9.59
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Mihalache, Victor
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
LJ
2.82
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
16
Catarama, Bogdan
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
50m
10.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Catarama, Bogdan
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
LJ
2.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
16
Catarama, Bogdan
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
50m
10.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Catarama, Bogdan
C4
M
2012
CS Rapid Buc.
LJ
2.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Udrea Negoescu, Alexandru
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
9.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Udrea Negoescu, Alexandru
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
8.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Udrea Negoescu, Alexandru
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
3.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Udrea Negoescu, Alexandru
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
9
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Udrea Negoescu, Alexandru
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
8.97
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Udrea Negoescu, Alexandru
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
3.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Stan, Luka
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
10.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Stan, Luka
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
J2.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Stan, Luka
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
10.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Stan, Luka
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
J2.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Constantin, Sorin
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Constantin, Sorin
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Constantin, Sorin
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Constantin, Sorin
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Agopsa, Matei
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
9.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Agopsa, Matei
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
2.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Agopsa, Matei
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
9.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Agopsa, Matei
C4
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
2.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
33
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
33
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
42
Dracea, Teia
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Dracea, Teia
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
42
Dracea, Teia
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Dracea, Teia
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50mH
10.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50mH
10.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Pasculescu, Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50mH
10.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Pasculescu, Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
3.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Pasculescu, Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50mH
10.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Pasculescu, Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
3.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Mincu, Eva
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Mincu, Eva
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Cretu, Teodora
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
9.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
38
Cretu, Teodora
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
2.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Cretu, Teodora
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
9.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
38
Cretu, Teodora
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
2.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
4.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
4.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Banciu, Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Banciu, Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
200m
35.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Banciu, Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Banciu, Maia Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
200m
35.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
26
Minculescu, Erik
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Minculescu, Erik
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
26
Minculescu, Erik
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Minculescu, Erik
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Lazarescu, Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Lazarescu, Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Lazarescu, Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Lazarescu, Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
200m
32.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
4.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
200m
32.9
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
4.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
51
Conca, Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Conca, Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
51
Conca, Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Conca, Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
13
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
200m
36.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.6
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
13
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
200m
36.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
200m
37.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
200m
37.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Dumitrache, Mihai Calin
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Dumitrache, Mihai Calin
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Dumitrache, Mihai Calin
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
200m
34.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Dumitrache, Mihai Calin
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Dumitrache, Mihai Calin
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.3
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Dumitrache, Mihai Calin
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
200m
34.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Bucsa, Eric Andrei
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
LJ
2.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Bucsa, Eric Andrei
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
LJ
2.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Floares, Riana Gabriela
C2
W
2007
CS Rapid Buc.
600m
2:16.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Floares, Riana Gabriela
C2
W
2007
CS Rapid Buc.
600m
2:16.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
16
Tudorache, Daniel
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
33.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
16
Tudorache, Daniel
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
33.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Mihalache, Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50mH
9.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Mihalache, Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
34.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Mihalache, Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50mH
9.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Mihalache, Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
34.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
30.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
30.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Catarama, Tudor Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
SP
5.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Catarama, Tudor Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
SP
5.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Draghici, Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
12.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Draghici, Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
12.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.38q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.25
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Dracea, Teia
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.64
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.12q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.09
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.00
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
13
Pasculescu, Cristiana El
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
200m
41.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
22
Pasculescu, Cristiana El
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
3.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Craciun, Stefania Andree
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.41q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Craciun, Stefania Andree
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.46
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
10
Craciun, Stefania Andree
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
3.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Bold, Elena Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.39
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Bold, Elena Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.56q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Bold, Elena Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.70
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
25
Petre, Andreea
C3
W
2005
CS Rapid Buc.
50m
9.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
11
Mielcea, Ilinca
C3
W
2005
CS Rapid Buc.
50m
9.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Neaga-Budoiu, Ioana
C3
W
2004
CS Rapid Buc.
50m
8.65q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
10
Udrea, Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
14
Udrea, Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.64
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.46q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.63
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
9
Ene, Andrei Marian
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.42
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Ene, Andrei Marian
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.22
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.26q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.17
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
13
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.51q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.36
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
28
Bucse, Eric
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
50m
9.51
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
28
Bucse, Eric
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
LJ
2.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Tudorache, Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
35.01
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
12
Tudorache, Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Mihalache, Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.16q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Mihalache, Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.11
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Mihalache, Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50mH
9.69
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
18
Gheorghe, Rares Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
36.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
12
Gheorghe, Rares Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Efta, David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
31.28
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Efta, David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.92q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Efta, David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
22
Catarama, Tudor Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
9.15
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
24
Catarama, Tudor Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
2.94
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Parvu, Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Buc.
600m
02:20.90
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
27
Floares, Riana Gabriela
C2
W
2007
CS Rapid Buc.
LJ
3.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
30
Radut, Andreea
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
12
Popescu, Denisa Ioana
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
28
Matache, Maia-Andreea
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.10
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Floares, Lisete Elena
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
50mH
8.5
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Floares, Lisete Elena
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
HJ
1.40
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
24
Manea, Antonio Nicolae
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
LJ
3.03
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Manea, Antonio Nicolae
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
6.73
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Lazar, Matei
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
600m
02:00.63
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Lazar, Matei
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
LJ
3.96
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Draghici, Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
50mH
9.8
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Draghici, Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Buc. 1
SP
0.96
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Mihailescu, Matei Alexan
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
200m
28.33
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Mihailescu, Matei Alexan
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
50mH
8.54
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
38
Petre, Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
LJ
3.57
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
9
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
30.74
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Paraschivescu, Ilinca Ma
C1
W
2004
CS Rapid Buc.
1500m
05:07.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Neaga-Budoiu, Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Buc.
60m
8.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Neaga-Budoiu, Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Buc.
60mH
10.39
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Lupescu, Denisa Narcisa
C1
W
2004
CS Rapid Buc.
200m
28.09
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Lupescu, Denisa Narcisa
C1
W
2004
CS Rapid Buc.
LJ
5.10
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Gutu, Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
200m
27.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Gutu, Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
4.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
16
Constantin, Alexandru
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
200m
31.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
15
Constantin, Alexandru
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
4.12
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Floares, Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
60mH
10.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Floares, Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
HJ
1.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
2
Floares, Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
60mH
10.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Floares, Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
HJ
1.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60mH
11.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
29.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60mH
11.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
29.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
15
Gheorghe, Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
9.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
18
Gheorghe, Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
31.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
15
Gheorghe, Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
9.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
18
Gheorghe, Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
31.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
2
Mihailescu, Matei Alexandru
C1
M
2006
CS Rapid Buc.
800m
2:27.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Mihailescu, Matei Alexandru
C1
M
2006
CS Rapid Buc.
LJ
4.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
2
Mihailescu, Matei Alexandru
C1
M
2006
CS Rapid Buc.
800m
2:27.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Mihailescu, Matei Alexandru
C1
M
2006
CS Rapid Buc.
LJ
4.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Gutu, Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Gutu, Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
7
Gutu, Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
60m
8.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
8
Gutu, Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
60m
8.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
7
Gutu, Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
4.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
7
Gutu, Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
60m
8.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
8
Gutu, Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
60m
8.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
7
Gutu, Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
4.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
2
Constantin, Alexandru Ionut
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
60mH
10.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
8
Constantin, Alexandru Ionut
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
4.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
2
Constantin, Alexandru Ionut
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
60mH
10.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
8
Constantin, Alexandru Ionut
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
4.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Alexandru, Robert
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Alexandru, Robert
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
HJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Dumitrache Cosmin
Sen
M
1994
CSM-CS Rapid Buc.
60mH
8.01
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
2
Popa Bogdan
Sen
M
1987
CS Rapid Buc.
PV
4.50
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
3
Stoica Francesca
J2
W
1999
CS Rapid Buc.
HJ
1.40
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
0
Cosmescu Ana
J2
W
1999
CS Rapid Buc.
60m
Ab
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
4
Cosmescu Ana
J2
W
1999
CS Rapid Buc.
LJ
5.16
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
2
Cosmescu Ana
J2
W
1999
CS Rapid Buc.
TJ
10.70
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
3
Ghe?u C?t?lin
J2
M
2000
CS Rapid Buc.
200m
24.57
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
6
Ghe?u C?t?lin
J2
M
2000
CS Rapid Buc.
60m
7.49
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
6
Ghe?u C?t?lin
J2
M
2000
CS Rapid Buc.
60m
7.46
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
1
Bolocan Mihai
J2
M
1999
CS Rapid Buc.
HJ
1.70
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
2
Dragulescu Alexa
J3
W
2002
CS Rapid Buc.
LJ
5.00
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
3
Ghe?u Mihai
J1
M
2000
CS Rapid Buc.
100m
11.4
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
3
Ghe?u Mihai
J1
M
2000
CS Rapid Buc.
200m
23.7
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Bolocan Mihai
J1
M
1999
CS Rapid Buc.
HJ
1.80
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Balocan Mihai
J1
M
1999
CS Rapid Buc.
110mH
17.6
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Balocan Mihai
J1
M
1999
CS Rapid Buc.
TJ
12.08
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
18
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
20
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.80
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
18
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
20
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.80
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
20
Dracea, Teia
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.80
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
20
Dracea, Teia
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.80
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
14
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
14
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Pasculescu, Cristiana El
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50mH
11.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
10
Pasculescu, Cristiana El
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
200m
41.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Pasculescu, Cristiana El
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50mH
11.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
10
Pasculescu, Cristiana El
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
200m
41.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
48
Panait, Maria Alexandra
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
10.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Panait, Maria Alexandra
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
200m
47.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
48
Panait, Maria Alexandra
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
10.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Panait, Maria Alexandra
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
200m
47.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.19
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
3.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.19
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
3.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
36
Stan, Luka
C3
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
2.49
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
36
Stan, Luka
C3
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
2.49
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
50
Mihalache, Victor
C3
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
10.12
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
50
Mihalache, Victor
C3
M
2011
CS Rapid Buc.
50m
10.12
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
40
Agopsa, Matei
C3
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
2.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
40
Agopsa, Matei
C3
M
2011
CS Rapid Buc.
LJ
2.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
38
Udrea Negoescu, Alexandr
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
38
Udrea Negoescu, Alexandr
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
51
Mihai, Constantin
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
1.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
51
Mihai, Constantin
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
1.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
44
Lazarescu, Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
44
Lazarescu, Cristian
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.37
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.37
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
10
Ene, Marian Andrei
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
10
Ene, Marian Andrei
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
8
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
200m
37.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
8
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
200m
37.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
58
Catarama, Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
10.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
58
Catarama, Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
10.6
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Stan, Mark Christian
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
50mH
10.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Stan, Mark Christian
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
200m
36.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Stan, Mark Christian
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
50mH
10.66
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Stan, Mark Christian
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
200m
36.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
19
Bucsa, Eric Andrei
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
LJ
2.88
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
19
Bucsa, Eric Andrei
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
LJ
2.88
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Dragan, Andreea
C2
W
2008
CS Rapid Buc.
SP
3.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Dragan, Andreea
C2
W
2008
CS Rapid Buc.
SP
3.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
14
Bold, Elena Madalina
C2
W
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.39
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Bold, Elena Madalina
C2
W
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
14
Bold, Elena Madalina
C2
W
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.39
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Bold, Elena Madalina
C2
W
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.63
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Parvu, Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Buc.
200m
36.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Parvu, Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Buc.
600m
02:12.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Parvu, Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Buc.
200m
36.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Parvu, Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Buc.
600m
02:12.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Tudorache, Daniel
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
600m
02:02.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Tudorache, Daniel
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
600m
02:02.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
24
Munteanu, Adrian
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Munteanu, Adrian
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
24
Munteanu, Adrian
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Munteanu, Adrian
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Mihalache, Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Mihalache, Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.13
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Mihalache, Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50mH
9.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Mihalache, Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Mihalache, Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.13
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Mihalache, Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50mH
9.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
21
Eftenie, Mihnea
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
21
Eftenie, Mihnea
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
30.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Efta, David Matei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
30.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Catarama, Tudor Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
SP
5.57
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Catarama, Tudor Andrei
C2
M
2008
CS Rapid Buc.
SP
5.57
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Manea, Antonio Nicolae
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
8.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Manea, Antonio Nicolae
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
8.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Lazar, Matei
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
HJ
1.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Lazar, Matei
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
HJ
1.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Draghici, Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
11.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Draghici, Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
11.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
28
Radut, Andreea
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
28
Radut, Andreea
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
25
Popescu, Denisa Ioana
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
60m
10.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
26
Popescu, Denisa Ioana
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
25
Popescu, Denisa Ioana
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
60m
10.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
26
Popescu, Denisa Ioana
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Floares, Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
HJ
1.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Floares, Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
10.56
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Floares, Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
HJ
1.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Floares, Lisete Elena
C1
W
2006
CS Rapid Buc.
10.56
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
16
Petre, Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
9.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
14
Petre, Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
32.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
16
Petre, Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
9.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
14
Petre, Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
32.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
8.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
8.9
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
30.001
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
8.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
8.9
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
30.001
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
15
Gheorghe, Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
9.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
15
Gheorghe, Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
33.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
15
Gheorghe, Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
9.48
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
15
Gheorghe, Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
33.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
0
Manea, Antonio Nicolae
C1
M
2007
CS Rapid Buc.
LJ
SCR
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
0
Manea, Antonio Nicolae
C1
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
SCR
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
0
Manea, Antonio Nicolae
C1
M
2007
CS Rapid Buc.
LJ
SCR
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
0
Manea, Antonio Nicolae
C1
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
SCR
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Sandu, Codrut Viorel
C1
M
2006
CS Rapid Buc.
HJ
1.20
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Sandu, Codrut Viorel
C1
M
2006
CS Rapid Buc.
LJ
12.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Sandu, Codrut Viorel
C1
M
2006
CS Rapid Buc.
HJ
1.20
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Sandu, Codrut Viorel
C1
M
2006
CS Rapid Buc.
LJ
12.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Mihailescu, Matei Alexan
C1
M
2006
CS Rapid Buc.
800m
02:23.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Mihailescu, Matei Alexan
C1
M
2006
CS Rapid Buc.
800m
02:23.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Iancu, Andrei
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
60m
8.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Iancu, Andrei
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
60m
8.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Gutu, Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
200m
26.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Gutu, Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
200m
26.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Constantin, Alexandru
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
11.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Constantin, Alexandru
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
11.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Alexandru, Robert
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
HJ
1.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Alexandru, Robert
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
HJ
1.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
18
Cr?ciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
9.80
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
19
Floare? Riana
C3
W
2007
CS Rapid Buc.
50m
9.82
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
14
Anton Ioana
C3
W
2007
CS Rapid Buc.
50m
9.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
15
?uteu Cristina
C3
W
2007
CS Rapid Buc.
50m
9.67
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
20
?uteu Cristina
C3
W
2007
CS Rapid Buc.
LJ
2.63
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
9
Gheorghe Alexandra
C3
W
2006
CS Rapid Buc.
50m
9.21
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
3
Floare? Elena Lisette
C3
W
2006
CS Rapid Buc.
50mH
10.23
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
3
Floare? Elena Lisette
C3
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.63
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
20
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
2.53
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
13
Dr?ghici Antoniu
C3
M
2007
CS Rapid Buc.
LJ
2.91
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
3
Sandu Codru?
C3
M
2006
CS Rapid Buc.
50mH
10.44
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
13
Ro?u C?lin
C3
M
2006
CS Rapid Buc.
50m
9.11
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
0
Gheorghe R?zvan
C3
M
2006
CS Rapid Buc.
50m
Ab
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
4
Gheorghe R?zvan
C3
M
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.65
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
1
Dohotariu Adrian
C3
M
2006
CS Rapid Buc.
50m
7.97
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
1
Dohotariu Adrian
C3
M
2006
CS Rapid Buc.
50m
7.99
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
1
Dohotariu Adrian
C3
M
2006
CS Rapid Buc.
LJ
4.00
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
10.05.2015
5
Gu?u Iulian
C2
M
2005
CS Rapid Buc.
60mH
12.17
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
9
Gu?u Iulian
C2
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
3.82
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
12
Gu?u Cristian
C2
M
2005
CS Rapid Buc.
150m
23.87
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
12
Gu?u Cristian
C2
M
2005
CS Rapid Buc.
60m
9.64
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
6
Vlad Vl?du?u
C2
M
2004
CS Rapid Buc.
60mH
12.18
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
12
Vlad Vl?du?u
C2
M
2004
CS Rapid Buc.
LJ
3.50
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
9
Dumitru Eduard
C2
M
2004
CS Rapid Buc.
150m
23.62
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
7
Dumitru Eduard
C2
M
2004
CS Rapid Buc.
LJ
3.87
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
4
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
5
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.26
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
4
Stan Paraschiv, Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
4
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.21
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
5
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
3
Antonie, Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
10
Pasculescu, Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50mH
11.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
17
Pasculescu, Cristiana Elena
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
3.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
4
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
8
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
11
Craciun, Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
3.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
0
Bold, Elena Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Buc.
50mH
DNF
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Bold, Elena Madalina
C3
W
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.68
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.49
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Lazar, Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.65
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
7
Ene, Marian
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.88
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
14
Ene, Andrei
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.56
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
34
Dima, Eric
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
10.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
7
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
8
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
9.27
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
15
Chiran, Stefan Alexandru
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
2.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
3
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
3
Agopsa, Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
7
Tudorache, Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
33.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
4
Mihalache, Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50mH
10.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Mihalache, Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.75
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
14
Gheorghe, Rares Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
37.03
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
18
Gheorghe, Rares Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Efta, David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
200m
31.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Efta, David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Efta, David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
20
Parvu, Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Buc.
200m
36.24
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
46
Parvu, Luciana
C2
W
2007
CS Rapid Buc.
LJ
3.20
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
24
Popescu, Denisa Ioana
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Floares, Lisete Elena
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
50mH
8.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
3
Floares, Lisete Elena
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
4.51
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Manea, Antonio Nicolae
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
7.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
12
Lazar, Matei
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
200m
32.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
17
Lazar, Matei
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
LJ
3.85
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
4
Draghici, Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
11.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Mihailescu, Matei Alexandru
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
50mH
8.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
34
Petre, Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
9.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
29
Petre, Andreea
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
LJ
3.76
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
12
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
200m
30.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
23
Mielcea, Ilinca
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
9.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
32
Gheorghe, Mihaela
C1
W
2005
CS Rapid Buc.
60m
9.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Neaga-Budoiu, Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Buc.
60m
8.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
7
Neaga-Budoiu, Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Buc.
60m
8.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
4
Neaga-Budoiu, Ioana
C1
W
2004
CS Rapid Buc.
60mH
10.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
3
Lupescu, Denisa Narcisa
C1
W
2004
CS Rapid Buc.
LJ
5.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Gutu, Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
200m
27.47
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
4
Gutu, Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
4.98
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Stanciu, Valentin Constantin
Sen
M
1994
CS Rapid Buc.
PV
4.40
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
19
Nicolae, Gheorghe
Sen
M
1989
CS Rapid Buc.
CS Miscarea Cfr Buc.
1500m
4:44.57
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Paraschivescu, Ilinca Maria
J3
W
2004
CS Rapid Buc.
1500m
5:05.41
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Paraschivescu, Ilinca Maria
J3
W
2004
CS Rapid Buc.
800m
2:28.21
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
4
Neaga-Budoiu, Ioana
J3
W
2004
CS Rapid Buc.
TJ
10.87
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Didulescu, Elena Valentina
J3
W
2003
CS Rapid Buc.
HJ
1.55
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
5
Bisericescu, Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Buc.
200m
28.33
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
5
Bisericescu, Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Buc.
60m
8.37
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
7
Bisericescu, Maria Valeria
J3
W
2003
CS Rapid Buc.
60m
8.40
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
0
Dragulescu, Alexa Gabriela
J3
W
2002
CS Rapid Buc.
LJ
FOUL
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
0
Anton, Bianca Georgiana
J3
W
2000
CS Rapid Buc.
Csm Bucuresti
800m
DNF
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
34
Petre, Alexandru
J3
M
2003
CS Rapid Buc.
60m
8.93
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Anton, Bianca Georgiana
J2
W
2000
CS Rapid Buc.
Csm Bucuresti
400m
59.18
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
2
Anton, Bianca Georgiana
J2
W
2000
CS Rapid Buc.
Csm Bucuresti
60m
8.10
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
2
Anton, Bianca Georgiana
J2
W
2000
CS Rapid Buc.
Csm Bucuresti
60m
8.06
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
10
Rosoiu, Mihai Daniel
J2
M
2001
CS Rapid Buc.
400m
57.34
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
10
Rosoiu, Mihai Daniel
J2
M
2001
CS Rapid Buc.
60m
7.67
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
0
Rosoiu, Mihai Daniel
J2
M
2001
CS Rapid Buc.
800m
DNF
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
2
Dima, George Adrian
J2
M
2001
CS Rapid Buc.
TJ
13.59
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Bolocan, Alexandru Marian
J2
M
2001
CS Rapid Buc.
HJ
1.85
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Cosmescu, Ana Maria
J1
W
1999
CS Rapid Buc.
60m
8.58
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Cosmescu, Ana Maria
J1
W
1999
CS Rapid Buc.
60m
8.61
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Bolocan, Mihai Florin
J1
M
1999
CS Rapid Buc.
HJ
1.85
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Gheorghe Larisa
C1
W
2002
CS Rapid Buc.
80m
11.30
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
5
Gheorghe Larisa
C1
W
2002
CS Rapid Buc.
80m
11.40
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
0
Gheorghe Larisa
C1
W
2002
CS Rapid Buc.
80mH
Ab
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
3
Dragulescu Alexa
C1
W
2002
CS Rapid Buc.
200m
29.31
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
4
Dragulescu Alexa
C1
W
2002
CS Rapid Buc.
LJ
4.70
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
1
Didulescu Elena
J2
W
2003
CS Rapid Buc.
HJ
1.55
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
06.05.2017
0
Dr?gulescu Alexa
J2
W
2002
CS Rapid Buc.
TJ
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
06.05.2017
1
Paraschivescu Ilinca
C1
W
2004
CS Rapid Buc.
1500m
5:21,13
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
06.05.2017
1
Gu?u Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
90mH
15.83
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
06.05.2017
4
Gu?u Iulian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
4.76
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
06.05.2017
14
Gu?u Cristian
C1
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
3.89
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
06.05.2017
23
P?sculescu Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
9.92
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
14
P?sculescu Cristiana
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
3.00
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
4
Cr?ciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
8.75
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
8
Cr?ciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
50m
9.00
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
6
Cr?ciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
LJ
3.40
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
4
Laz?r Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.71
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
8
Laz?r Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
50m
8.84
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
12
Laz?r Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
LJ
3.13
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
5
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
300m
56.65
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
7
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.28
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
9
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
8.95
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
5
Mihalache Andrei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.34
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
21
Gheorghe Rare? Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
9.68
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
11
Gheorghe Rare? Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.14
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
1
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
300m
52.05
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
1
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.91
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
1
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50m
7.87
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
06.05.2017
14
Vaduva Anca
C2
W
2006
Cs Rapid Buc.
150m
26.34
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
7
Vaduva Anca
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
60m
9.76
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
7
Vaduva Anca
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
60m
9.81
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
1
Floare? Elena Lisette
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
60mH
10.46
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
2
Floare? Elena Lisette
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
4.32
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
3
Lazar Matei
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
HJ
1.20
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
8
Lazar Matei
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
LJ
3.65
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
4
Draghici Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
SP
9.52
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
11
Dr?ghici Antonie Adrian
C2
M
2007
CS Rapid Buc.
LJ
3.58
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
4
Ro?u C?lin
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
150m
22.64
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
5
Ro?u C?lin
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
60m
9.25
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
5
Ro?u C?lin
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
60m
9.14
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
1
Mihailescu Matei
C2
M
2006
cs rapid Buc.
150m
21.65
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
2
Mih?ilescu Matei
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
60mH
10.05
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
1
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
60m
8.63
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
1
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
60m
8.52
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
1
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
LJ
4.54
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
10
Stan Denisa
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
BIAT1
196
CN Zona 2017
01.01.2017
9
Antonie Maria
C3
W
2010
CS Rapid Buc.
BIAT1
296
CN Zona 2017
01.01.2017
6
Cr?ciun Andreea
C3
W
2009
CS Rapid Buc.
BIAT1
538
CN Zona 2017
01.01.2017
8
Floare? Riana
C3
W
2007
CS Rapid Buc.
BIAT1
532
CN Zona 2017
01.01.2017
5
Anton Ioana
C3
W
2007
CS Rapid Buc.
BIAT1
630
CN Zona 2017
01.01.2017
8
Laz?r Toma
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
BIAT1
0
CN Zona 2017
01.01.2017
6
Agopsa Luca Bogdan
C3
M
2010
CS Rapid Buc.
BIAT1
3
CN Zona 2017
01.01.2017
5
Stan Mark
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
BIAT1
44
CN Zona 2017
01.01.2017
9
Nicolae Mircea
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
BIAT1
0
CN Zona 2017
01.01.2017
7
Buc?a Erick
C3
M
2009
CS Rapid Buc.
BIAT1
0
CN Zona 2017
01.01.2017
3
Tudorache Daniel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
BIAT1
104
CN Zona 2017
01.01.2017
6
Laz?r Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
50mH
10.99
CN Zona 2017
01.01.2017
7
Laz?r Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
LJ
3.34
CN Zona 2017
01.01.2017
4
Gheorghe Rare? Pavel
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
BIAT1
64
CN Zona 2017
01.01.2017
5
Efta David Matei
C3
M
2008
CS Rapid Buc.
BIAT2
13
CN Zona 2017
01.01.2017
5
Dr?ghici Antonie Adrian
C3
M
2007
CS Rapid Buc.
50mH
10.75
CN Zona 2017
01.01.2017
3
Dr?ghici Antonie Adrian
C3
M
2007
CS Rapid Buc.
LJ
3.62
CN Zona 2017
01.01.2017
50
Gheorghe Alexandra
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
50m
8.91
CN Zona 2017
01.01.2017
29
Gheorghe Alexandra
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.12
CN Zona 2017
01.01.2017
4
Floare? Elena Lisette
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
50mH
9.01
CN Zona 2017
01.01.2017
1
Floare? Elena Lisette
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
HJ
1.20
CN Zona 2017
01.01.2017
0
Floare? Elena Lisette
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
TRIA
DNS
CN Zona 2017
01.01.2017
31
Ciocan Alexandra
C2
W
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.02
CN Zona 2017
01.01.2017
12
Ro?u C?lin
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
50m
7.91
CN Zona 2017
01.01.2017
0
Ro?u C?lin
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
TRIA
DNS
CN Zona 2017
01.01.2017
55
Oan?? Robert
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
50m
9.31
CN Zona 2017
01.01.2017
0
Oan?? Robert
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
TRIA
DNS
CN Zona 2017
01.01.2017
3
Mih?ilescu Matei
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
200m
30.46
CN Zona 2017
01.01.2017
6
Mih?ilescu Matei
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
50mH
8.84
CN Zona 2017
01.01.2017
16
Gheorghe R?zvan
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
LJ
3.74
CN Zona 2017
01.01.2017
0
Gheorghe R?zvan
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
TRIA
DNS
CN Zona 2017
01.01.2017
0
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
50mH
DNS
CN Zona 2017
01.01.2017
0
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
LJ
DNS
CN Zona 2017
01.01.2017
61
Costin Alexandru
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
50m
DNS
CN Zona 2017
01.01.2017
41
?tef?nu? Mihai
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
50m
8.50
CN Zona 2017
01.01.2017
0
?tef?nu? Mihai
C2
M
2006
CS Rapid Buc.
TRIA
DNS
CN Zona 2017
01.01.2017
9
Gu?u Iulian
C2
M
2005
CS Rapid Buc.
50mH
8.95
CN Zona 2017
01.01.2017
3
Gu?u Iulian
C2
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
4.29
CN Zona 2017
01.01.2017
4
Gu?u Cristian
C2
M
2005
CS Rapid Buc.
50m
7.76
CN Zona 2017
01.01.2017
5
Gu?u Cristian
C2
M
2005
CS Rapid Buc.
50m
7.79
CN Zona 2017
01.01.2017
12
Gu?u Cristian
C2
M
2005
CS Rapid Buc.
LJ
3.90
CN Zona 2017
01.01.2017
9
Didulescu Elena
C1
W
2003
CS Rapid Buc.
60mH
11.68
CN Zona 2017
01.01.2017
1
Didulescu Elena
C1
W
2003
CS Rapid Buc.
HJ
1.45
CN Zona 2017
01.01.2017
37
Laz?r Toma
No Category
2010
CS Rapid Buc.
10.21
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Laz?r Toma
No Category
2010
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
19
Antonie Maria
No Category
2010
CS Rapid Buc.
2.17
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
38
Agopsa Luca Bogdan
No Category
2010
CS Rapid Buc.
10.25
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Agopsa Luca Bogdan
No Category
2010
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Stan Mark
No Category
2009
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
24
Cr?ciun Andreea
No Category
2009
CS Rapid Buc.
10.51
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Cr?ciun Andreea
No Category
2009
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Cod?rl? Ingrid
No Category
2009
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
44
Buc?a Erick
No Category
2009
CS Rapid Buc.
11.3
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Buc?a Erick
No Category
2009
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
3
Tudorache Daniel
No Category
2008
CS Rapid Buc.
3.19
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
5
Laz?r Matei
No Category
2008
CS Rapid Buc.
11.18
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Laz?r Matei
No Category
2008
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
19
Gheorghe Rare? Pavel
No Category
2008
CS Rapid Buc.
9.45
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Gheorghe Rare? Pavel
No Category
2008
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
9
Efta David Matei
No Category
2008
CS Rapid Buc.
8.78
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Efta David Matei
No Category
2008
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
13
Floare? Riana
No Category
2007
CS Rapid Buc.
2.62
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
2
Draghici Antoniu
No Category
2007
CS Rapid Buc.
10.69
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Dr?ghici Antonie Adrian
No Category
2007
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Dr?ghici Antonie Adrian
No Category
2007
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
13
Anton Ioana
No Category
2007
CS Rapid Buc.
9.36
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Anton Ioana
No Category
2007
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
9
Ro?u C?lin
No Category
2006
CS Rapid Buc.
8.08
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Mih?ilescu Matei
No Category
2006
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
13
Gheorghe R?zvan
No Category
2006
CS Rapid Buc.
3.74
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
24
Gheorghe Alexandra
No Category
2006
CS Rapid Buc.
8.88
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
5
Floare? Elena Lisette
No Category
2006
CS Rapid Buc.
3.88
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
2
Dohotariu Adrian
No Category
2006
CS Rapid Buc.
4.57
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Costin Alexandru
No Category
2006
CS Rapid Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
21
Ciocan Alexandra
No Category
2006
CS Rapid Buc.
3.15
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
23
?tef?nu? Mihai
No Category
2006
CS Rapid Buc.
8.58
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
6
Gu?u Iulian
No Category
2005
CS Rapid Buc.
9.36
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
8
Gu?u Cristian
No Category
2005
CS Rapid Buc.
3.91
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CS Rapid Buc. nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile