CS Olimpia Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
---
Diaconescu Victor
MAS
M
1968
CS Olimpia Bucuresti
PV
FAIL
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Diaconescu Victor
MAS
M
1968
CS Olimpia Bucuresti
TJ
10.32
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Barbu Alina Valentina
J3
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
400m
58.52
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Barbu Alina Valentina
J3
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
300mH
46.09
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Nita Anastasia Maria
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
100m
13.67
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Nita Anastasia Maria
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
100m
13.52
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Nicolescu Anisia
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
31.16
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Andrei Gabriela Cornelia
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
HT
40.89
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Bucurescu Raluca
J3
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
100m
14.64
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Bucurescu Raluca
J3
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
100m
14.52
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Bardau Alexandru
J3
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
1500m
5:24.55
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Anton Daria Stefania
J2
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
100m
13.76
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Anton Daria Stefania
J2
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
100m
13.89
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Amza Alexandra
J2
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.76
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Amza Alexandra
J2
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
TJ
10.13
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Dinca Petru Rares
J2
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
100m
11.82
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Dinca Petru Rares
J2
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
100m
11.75
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Dinca Petru Rares
J2
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
24.02
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Toderascu Dorian-Mihail
J2
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
100m
12.53
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Toderascu Dorian-Mihail
J2
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
100m
12.62
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Rosoiu Mihai Daniel
J1
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
100m
12.11
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Marica Andrei-Vladimir
J1
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
400m
51.76
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Marica Andrei-Vladimir
J1
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
800m
2:01.21
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Lazar Ioana
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
HT
32.10
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
18
TUDOR RADU
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
BIA
844
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
18
TUDOR RADU
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50mH
10.58
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
18
TUDOR RADU
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.77
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
ARION DANIEL GALERIUS
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
BIA
1053
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
ARION DANIEL GALERIUS
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50mH
8.90
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
ARION DANIEL GALERIUS
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.18
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
Topan Ilinca
C4
W
2013
CS Olimpia Bucuresti
50m
11.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
11
Topan Ilinca
C4
W
2013
CS Olimpia Bucuresti
LJ
1.96
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Spiridon Thea
C4
W
2012
CS Olimpia Bucuresti
50m
12.38
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
21
Spiridon Thea
C4
W
2012
CS Olimpia Bucuresti
LJ
1.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
38
Preda Diana
C3
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.32
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Dinculescu Maria
C3
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.96
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Cinciulescu Andra
C3
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.01
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
35
Baltag Andra
C3
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
22
Stingu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.23
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
9
Stingu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
20
Preda Sofia
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.15
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Bucur Alexia
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.46
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Bucur Alexia
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.32
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Luncasu Alexandru
C3
M
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
24
Luncasu Alexandru
C3
M
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.55
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Tudor Andrei Carol
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.1
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Pena Dragos
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
19
Pasparuga Luca
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.24
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
23
Norocel Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.6
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Dima Eric
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.78
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Topan Teodora
C2
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
2.84
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
57
Topan Teodora
C2
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.71
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
59
Popa Sara Gabriela
C2
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
15
Pacuraru Ana-maria
C2
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
3.84
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
56
Pacuraru Ana-maria
C2
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.71
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
14
Coman Sofia
C2
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
3.85
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
58
Coman Sofia
C2
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Ungureanu Alexis
C2
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Ungureanu Alexis
C2
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
31
Matei Alexandru
C2
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
3.02
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
37
Luncasu Stefan
C2
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
2.45
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Tudor Radu
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
SP
3.98
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Arion Daniel Galerius
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50mH
9.16
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Arion Daniel Galerius
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
SP
4.19
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Topan Ilinca
C5
W
2013
CS Olimpia Bucuresti
50m
12.28
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
25
Stroe Daria
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.88
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
13
Dinculescu Maria
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.80
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
16
Cinciulescu Andra
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.33
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
20
Baltag Andra
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
9
Stingu Teodora
C4
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.92
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
20
Preda Sofia Ioana
C4
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.51
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
3
Bucur Alexia
C4
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.53
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Albu Teodora
C4
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.09
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
17
Pena Dragos Andrei
C4
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.17
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
18
Pena Dragos Andrei
C4
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.71
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
23
Dima Eric
C4
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.53
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
17
Dima Eric
C4
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.74
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
19
Topan Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
200m
42.02
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
8
Topan Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
SP
4.70
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
20
Popa Sara Gabriela
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.04
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
9
Popa Sara Gabriela
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
16
Pacuraru Ana Maria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
200m
39.06
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Pacuraru Ana Maria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
5.25
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Pap Grig
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
600m
2:40.68
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Nicolescu Andrei
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
600m
2:23.14
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Topan Teodora
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.77
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Topan Teodora
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
3.78
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Topan Teodora
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
BIAT
229
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
PacuraruAna Maria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.36
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Pacuraru Ana Maria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
5.26
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Pacuraru Ana Maria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
BIAT
388
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Coman Sofia
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.66
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Coman Sofia
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
6.81
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Coman Sofia
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
BIAT
436
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
12
Nicolescu Andrei
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50mH
11.58
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
11
Nicolescu Andrei
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.59
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
12
Nicolescu Andrei
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
BIAT
201
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Arion Daniel Galerius
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50mH
8.99
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Arion Daniel Galerius
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.22
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Arion Daniel Galerius
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
BIAT
671
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
12
Marinescu Alexia
C1
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
60m
10.42
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Stroe Ana Maria
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
800n
2:41.66
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Jarcu Raluca Maria
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.75
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Jarcu Raluca Maria
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.92
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Jarcu Raluca Maria
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
5.13
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
11
Albu Andreea
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
9.33
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Spatiru Mihai Catalin
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.32
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Birdau Ioan Alexandru
J3,J2
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
800m
2:30.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
5
Barbu Alina Valentina
J3
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
200m
27.09
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
12
Aad Bianca Anne Marie
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
29.72
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Mihalache Maria
J3
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
26.68
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
7
Anton Daria Stefania
J3
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
27.82
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Dinca Petru Rares
J3
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
24.69
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Purcaroiu Sonia
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Filip Melania
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Filip Andreea
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Olteanu Ionut Catalin
J1,S,T
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
800m
2:07.72
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Marica Andrei-Vladimir
J1,S,T
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
800m
2:07.73
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Udrea Ioana Catalina
J1
W
1996
CS Olimpia Bucuresti
200m
26.27
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
5
Olteanu Ionut Catalin
J1
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
200m
24.38
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Udrea Ioana Catalina
S,T,M
W
1996
CS Olimpia Bucuresti
400m
60.41
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Burada Ilinca
J3
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
SP
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
4
Barbu Alina Valentina
J3
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
400m
61.24
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Marin Ioana
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.35
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
12
Aad Bianca Anne Marie
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.96
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Mihalache Maria
J3
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
400m
60.60
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
9
Anton Daria Stefania
J3
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
400m
64.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Comendant Mihai
J3
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
400m
62.03
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Petrea Andrei
J3
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.70
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Dinca Petru Rares
J3
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
60m
7.45
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Dinca Petru Rares
J3
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
60m
7.42
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Tihulca Lia Cristina
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
TJ
10.19
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Purcaroiu Sonia
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.67
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Purcaroiu Sonia
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.69
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Filip Melania
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Filip Melania
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Filip Andreea
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
400m
64.53
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
4
Ciur Daniel Mihai
J2
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
TJ
11.58
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Olteanu Ionut Catalin
J1
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
400m
52.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
13
Dinculescu Maria
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Dinculescu Maria
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Cinciulescu Andra
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Cinciulescu Andra
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Cinciulescu Andra
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Baltag Andra
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Baltag Andra
C4
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Huang Yixian Ionut
C4
M
2012
CS Olimpia Bucuresti
50m
11.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Huang Yixian Ionut
C4
M
2012
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Topan Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
200m
42.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
39
Topan Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Stangu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Stangu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
44
Preda Sofia Ioana
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
52
Preda Sofia Ioana
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
16
Bucur Alexia
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.61
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Bucur Alexia
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
200m
35.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
34
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Popica Ana
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
200m
34.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Popica Ana
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
51
Popa Sara Gabriela
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
35
Popa Sara Gabriela
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Pacuraru Ana Maria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
200m
39.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Pacuraru Ana Maria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
4.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
59
Lungan Daria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
50
Lungan Daria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Ghidiceanu Sara
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Ghidiceanu Sara
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
200m
35.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
40
Coman Sofia
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Coman Sofia
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
SP
5.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Tudor Andrei Carol
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Pena Dragos Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
200m
38.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
43
Pena Dragos Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
31
Norocel Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
200m
42.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
46
Norocel Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Dinuti Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
200m
39.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Dinuti Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
SP
8.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Mihai Bogdan
C3
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Mihai Bogdan
C3
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Mihai Bogdan
C3
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
51
Marinescu Alexia
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Marinescu Alexia
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
SP
5.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Hupoiu Letitia
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Hupoiu Letitia
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.78
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Huang Yixian Roxana Elena
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
SP
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Tudor Radu
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Tudor Radu
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Nicolescu Andrei
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Nicolescu Andrei
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
200m
35.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Arion Daniel Galerius
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50mH
8.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Arion Daniel Galerius
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Dumitrescu Tudor Alexandru
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
200m
29.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Stroe Ana Maria
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
1500m
5:30.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Jarcu Raluca Maria
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Jarcu Raluca Maria
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
2
Jarcu Raluca Maria
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Albu Andreea
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
1500m
5:41.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Barbu Alina Valentina
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
200m
27.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Barbu Alina Valentina
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
800m
2:28.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
7
Spatiru Mihai Catalin
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Dumitra Vlad Gabriel
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
60mH
10.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
9
Dumitra Vlad Gabriel
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Dohotariu Adrian
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Dohotariu Adrian
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
2
Dohotariu Adrian
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
5.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
10
Absurdoaie Theodor
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
38
Stangu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
34
Preda Sofia Ioana
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
44
Parvu Mara Andreea
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
34
Parvu Mara Andreea
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.43
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Popica Ana
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
200m
35.12
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Popica Ana
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.59
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
47
Pacuraru Ana Maria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
31
Nedelcu Natalia
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.53
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Nedelcu Natalia
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Vasile Matei
C3
M
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.71
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
24
Cristea Erik
C3
M
2011
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.67
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Tudor Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.44
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
27
Tudor Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
45
Pena Dragos Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Pena Dragos Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
200m
40.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Petcu George
C3
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
200m
42.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Mihai Bogdan
C3
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Mihai Bogdan
C3
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.36
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Mihai Bogdan
C3
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
37
Dogariu Ioana
C2
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.21
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Dogariu Ioana
C2
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Covete Miruna
C2
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.74
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Covete Miruna
C2
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.29
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
34
Constantinescu Ana Irin
C2
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Constantinescu Ana Irin
C2
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
200m
36.53
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
41
Coconu Mara
C2
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.39
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Coconu Mara
C2
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.12
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Petcu Maria
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Ifrim Mihaela
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.75
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Ifrim Mihaela
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Iancu Daria Ana
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Iancu Daria Ana
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.53
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Hupoiu Letitia
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.19
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Hupoiu Letitia
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Huang Yixian Roxana Ele
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
SP
8.12
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Niculescu Andrei
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.56
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Niculescu Andrei
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
200m
35.27
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Arion Daniel Galerius
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50mH
9.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Arion Daniel Galerius
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Lataretu Cristian
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Avramescu Mihnea Cristi
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.27
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Avramescu Mihnea Cristi
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
200m
33.23
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Jarcu Raluca Maria
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.171
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Jarcu Raluca Maria
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.64
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Albu Andreea
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
9.55
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Albu Andreea
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
800m
02:52.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
29
Gut Briana Maria
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
60m
10.44
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Arion Greta Maria
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.29
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Spatiru Mihai Catalin
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Spatiru Mihai Catalin
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
0
Miu Andrei Stefan
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
1500m
DNF
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Dumitra Vlad Gabriel
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
11.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Dumitra Vlad Gabriel
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Dohotariu Adrian
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Dohotariu Adrian
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.28
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Dohotariu Adrian
C1
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
27.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Ciobanoiu Norbert
C1
M
2005
CS Olimpia Bucuresti
60m
10.29
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Andrei Gabriela
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
HT
41.80
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
0
Raducanu Marius
J3
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
HT
FaraPerf.
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
3
Stanciu Ana Adela
J1
W
2000
CS Olimpia Bucuresti
HT4Kg
56.83
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Lazar Ioana
C1
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
HT
38.84
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
19
Cinciulescu Andra
C3
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.51
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Preda Sofia Ioana
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.88
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Bucura Maia
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.48
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.49
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
41
Tudor Adela
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
67
Pacuraru Ana Maria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.89
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
68
Lungan Daria
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
11.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
52
Coman Sofia
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
45
Constantinescu Sophia Eleonor
C3
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
38
Capota Daniel
C3
M
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
11.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Pena Dragos Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.92
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
41
Norocel Andrei
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
11.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Tudor Radu
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Pap Grig
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.49
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Nicolescu Andrei
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
200m
35.57
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Nicolescu Andrei
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Arion Daniel Galerius
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50mH
9.52
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Arion Daniel Galerius
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Vasilescu Giulia Daniela
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Vasilescu Giulia Daniela
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
44
Marinescu Alexia
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.06
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
33
Iancu Daria Ana
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.47
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Huang Yixian Roxana Elena
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
SP
7.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Nanau Ana
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.94
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Nanau Ana
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Jarcu Raluca Maria
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.48
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Jarcu Raluca Maria
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Jarcu Raluca Maria
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.78
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Gazdaru Irina
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.68
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Albu Andreea
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
31.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Albu Andreea
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.13
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Lataretu Cristian
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.85
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Avramescu Mihnea Cristian
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
200m
31.36
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Spatiru Mihai Catalin
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Dumitra Vlad Gabriel
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Dumitra Vlad Gabriel
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.43
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Dumitra Vlad Gabriel
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.21
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Dohotariu Adrian
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Gut Briana Maria
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
200m
34.39
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Constantinescu Maria
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.90
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Constantinescu Maria
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.78
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Barbu Alina Valentina
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.56
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Barbu Alina Valentina
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Barbu Alina Valentina
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.56
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Arion Greta Maria
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.24
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Rogobete Mara
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
9.06
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Rogobete Dora
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.92
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Nita Anastasia Maria
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Nita Anastasia Maria
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.41
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Nita Anastasia Maria
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.43
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
38
Nicolescu Anisia
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
9.98
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Martin Diana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Iancu Andreea Ioana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.58
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Iancu Andra Maria
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Gazdaru Ana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.89
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Dobjanschi Alexia Cristina
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Alecu Maria
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.41
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Aad Bianca Anne Marie
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
29.22
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Aad Bianca Anne Marie
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Aad Bianca Anne Marie
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.65
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Marcu Teodora
C1
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.61
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Pap Toma
C1
M
2005
CS Olimpia Bucuresti
60m
10.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Dumitra Catalin
C1
M
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Udrea Ioana Catalina
Sen
W
1996
CS Olimpia Bucuresti
200m
26.41
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
5
Udrea Ioana Catalina
Sen
W
1996
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.16
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Brinzea Alexandru Matei
Sen
M
1996
CS Olimpia Bucuresti
200m
22.91
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Brinzea Alexandru Matei
Sen
M
1996
CS Olimpia Bucuresti
400m
50.02
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Gheorghescu Alberto Ionel
Sen
M
1995
CS Olimpia Bucuresti
200m
23.24
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Gheorghescu Alberto Ionel
Sen
M
1995
CS Olimpia Bucuresti
400m
50.55
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Gheorghescu Alberto Ionel
Sen
M
1995
CS Olimpia Bucuresti
60m
7.23
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Gheorghescu Alberto Ionel
Sen
M
1995
CS Olimpia Bucuresti
60m
7.28
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
10
Paliceanu Crina Bianca
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
29.77
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
13
Paliceanu Crina Bianca
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
400m
1:08.60
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
22
Beseneyei Ana
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
400m
1:12.72
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
8
Avramescu Ilinca
J3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
400m
1:04.97
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
10
Perjoiu Alice Gabriela
J3
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
400m
1:06.22
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Perjoiu Alice Gabriela
J3
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
800m
2:30.16
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
13
Pantazi Mihaela
J3
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.41
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
10
Filip Melania
J3
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.64
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Filip Andreea
J3
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
400m
1:04.18
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
16
Panait Rares Alexandru
J3
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
400m
1:03.93
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
17
Nedelcov Alin Amar
J3
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
400m
1:04.58
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
17
Dinca Rares
J3
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.03
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
0
Ciur Daniel Mihai
J3
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
DQ
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
15
Ciur Daniel Mihai
J3
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
7.98
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Breahna Robert Cristian
J2
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
60m
6.95
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Breahna Robert Cristian
J2
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
60m
6.97
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
18
Arisanu Luca Ion
J2
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
60m
7.87
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
17
Stangu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50mH
12.98
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Preda Sofia Ioana
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50mH
13.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Bucura Maia
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50mH
13.04
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.41q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.4
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
40
Coman Sofia
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Constantinescu Ana Irin
C3
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.7
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
8
Constantinescu Ana Irin
C3
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.71q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
31
Gut Briana Maria
C3
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.28
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Paliceanu Crina Bianca
C3
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.96q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Tudor Radu
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.93
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Nedel Yanis Stefan
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.01
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Arion Daniel Galerius
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50mH
9.59
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Arion Daniel Galerius
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.03
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Iancu Daria Ana
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.05
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Iancu Daria Ana
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
21
Nicolescu Andrei
C2
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.65
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Dumitrescu Tudor Alexan
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
200m
31.7
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
18
Cuclea Cosmin
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
200m
37.4
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Spatiru Mihai Catalin
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
Miu Andrei Stefan
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
600m
02:18.95
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Jercan Andrei
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.59
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Dumitra Vlad Gabriel
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.30q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Dumitra Vlad Gabriel
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.19
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Dumitra Vlad Gabriel
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Dohotariu Adrian Daniel
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Dohotariu Adrian Daniel
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.12q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Dohotariu Adrian Daniel
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.04
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Constantinescu Maria
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Barbu Alina Valentina
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.03
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Barbu Alina Valentina
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
800m
02:29.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
17
Arion Greta Maria
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Paliceanu Crina Bianca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.13
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Paliceanu Crina Bianca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.82
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Marin Ioana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Ioan Ilinca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
31.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Iancu Andreea Ioana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Iancu Andra Maria
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.60
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Avramescu Ilinca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
800m
02:34.77
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Panait Rares Alexandru
C1
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
1500m
05:07.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
2
Nedelcov Alin Amar
C1
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
600m
02:34.05
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Barascu Andrei
C1
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
11
GHECIU DAVID
J3
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
SP
8.85
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
CIUR DANIEL
J3
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
7.84
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
CIUR DANIEL
J3
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
SP
7.90
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
18
DINCULESCU MARIA
C3
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.44
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
23
CINCILESCU ANDRA
C3
W
2011
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.96
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
11
Stangu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.67
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
12
Preda Sofia
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.80
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
17
Nedelcu Natalia
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.17
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
17
KEHAYAN SOFIA
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.39
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
14
BUCURA MAIA
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.24
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.36
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.43
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
6
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.43
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
48
COMAN SOFIA
C3
W
2009.00
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.20
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
35
Costantinescu Sophia
C3
W
2008.00
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.61
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
21
Constantinescu Noemi
C3
W
2008.00
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.21
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
10
Popica Ana
C3
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.41
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
Albu Teodora
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
12
Tudor Radu
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.56
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
Tudor Radu
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.79
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
36
Pap Grig
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.63
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
38
Marinesu Alexia
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.55
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
43
Kotsis Alchioni
C2
W
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.09
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
11
Nanau Ana
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
33.65
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
4
Nanau Ana
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.02
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
Nanau Ana
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.94
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
Albu Andreea
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
32.21
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
7
Albu Andreea
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.04
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
Albu Andreea
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.13
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
30
Nicolescu Andrei
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.66
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
34
Gut Briana
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
60m
10.17
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
MARIN IOANA
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.40
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
IANCU ANDRA
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.58
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
COSTAN MARIA
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.81
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
22
Pap Toma
C1
M
2005
CS Olimpia Bucuresti
60m
10.40
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
19
BARASCU ANDREI
C1
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
29.38?
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
11
BARASCU ANDREI
C1
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.87
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
0
Ţărână Andreea
J2
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
6
Ţărână Andreea
J2
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
100m
14.79
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Ţărână Andreea
J2
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Bucurescu Raluca
J2
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
100m
13.57
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Bucurescu Raluca
J2
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
100m
13.50
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Bucurescu Raluca
J2
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.39
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Tihulcă Cristina
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
TJ
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Purcăroiu Sonia
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
400mH
1:15.08
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Filip Melania
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
3
Filip Melania
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.38
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Filip Andreea
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
27.18
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
33
Filip Andreea
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
400m
61.50
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
37
Stanciu Ana Adela
J2
W
2000
CS Olimpia Bucuresti
HT
67.12
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Udrea Cătălina
J2
W
1996
CS Olimpia Bucuresti
100m
12.99
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Muscalu Mădălina
J2
W
1989
CS Olimpia Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Răducanu Marius
J2
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
HT
48.49
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Ciur Daniel
J2
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
7
Ciur Daniel
J2
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
26.22
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
59
Vlad Alexandru
J2
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
400m
49.19
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Arişanu Luca
J2
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
100m
DNS
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Andrei Laurenţiu
J2
M
1998
CS Olimpia Bucuresti
800m
2.09.01
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
60
Pătraşcu Radu
J2
M
1995
CS Olimpia Bucuresti
400m
51.80
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Niţă Anastasia
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
80m
11.44
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Niţă Anastasia
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
80m
11.34
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
20
Gut Briana
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
80m
13.17
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
23
Gut Briana
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.57
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Barbu Alina
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
80m
2.34.94
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
7
Barbu Alina
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
80m
11.73
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
7
Barbu Alina
C1
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
80m
11.64
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Marin Ioana
C1
W
2004.00
CS Olimpia Bucuresti
HJ
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
5
Iancu Ioana
C1
W
2004.00
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.20
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Panait Rareş
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
800m
2.44.65
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
3
Păliceanu Crina
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
80m
2.47.95
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Păliceanu Crina
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
80m
11.38
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Păliceanu Crina
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
80m
11.36
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
8
Martin Diana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.30
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
9
Ioan Ilinca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
80m
11.79
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
18
Iancu Ioana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.82
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
9
Iancu Andreea Ioana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.20
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
7
Iancu Andra Maria
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.36
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Avramescu Ilinca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
80m
2.42.83
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
17
Avramescu Ilinca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
80m
12.49
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Andrei Gabriela
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
HT
42.20
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Aad Bianca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
300mH
51.04
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
10
Ioan Ilinca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.19
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Panait Rareş
C1
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
DNS
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
32
Albu Teodora
C3
W
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.53
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
31
Stîngu Teodora
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.55
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
23
Constantinescu Sophia
C3
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.73
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
26
Pena Dragoş
C3
M
2010
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.30
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
14
Tudorache Andrei
C3
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.05
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
28
Stan Darius
C3
M
2009
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.18
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
9
Nicolescu Andrei
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.15
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Dănilă Vlad
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
11
Vasilescu Julia
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
10.13
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
10
Vasilescu Julia
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.36
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
8
Nănău Ana
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
9.79
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
8
Nănău Ana
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
9.98
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
7
Nănău Ana
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.93
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
3
Jarcu Raluca
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
150m
22.68
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Jarcu Raluca
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.35
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
4
Iancu Daria
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.00
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
19
Iancu Daria
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.18
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Albu Andreea
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
500m
01:33.30
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
11
Avramescu Mirhnea
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
60m
9.71
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
7
Avramescu Mirhnea
C2
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.67
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Toral Miguel
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
HT
31.57
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Dumitra Vlad
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
60m
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Dumitra Vlad
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
60mH
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
9
Bobocea Anais
C3
W
2009
CS Olimpia Bucuresti
BIAT2
0
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Constantinescu Noemi
C3
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
200m
37.08
CN Zona 2017
2017-01-01
11
Constantinescu Noemi
C3
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.01
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Ciolacu Miriam
C3
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
200m
34.61
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Ciolacu Miriam
C3
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.48
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Ciolacu Miriam
C3
W
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.50
CN Zona 2017
2017-01-01
33
Nedel Yanis
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.01
CN Zona 2017
2017-01-01
15
Nedel Yanis
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
2.56
CN Zona 2017
2017-01-01
27
Curtov Teodor
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.43
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Arion Daniel
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50mH
11.50
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Arion Daniel
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.26
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Sipoş Matei
C3
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
200m
34.61
CN Zona 2017
2017-01-01
13
Neagu Alexandru
C3
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.81
CN Zona 2017
2017-01-01
1
Dumitrescu Tudor
C3
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
200m
33.21
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Avramescu Mihnea
C3
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.66
CN Zona 2017
2017-01-01
29
Nănău Ana
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.43
CN Zona 2017
2017-01-01
60
Logigan Cristina
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.25
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Kiovscuti Dadia
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Jarcu Raluca
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
33.67
CN Zona 2017
2017-01-01
11
Jarcu Raluca
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.84
CN Zona 2017
2017-01-01
33
Ganea Rebeca
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.50
CN Zona 2017
2017-01-01
14
Atanasiu Alexandra
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
35.72
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Albu Andreea
C2
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
600m
2.01.58
CN Zona 2017
2017-01-01
22
Vasile Teodora
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
200m
36.68
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Preda Ane Marie
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
SP
7.38
CN Zona 2017
2017-01-01
43
Gut Briana
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.73
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Barbu Alina
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
200m
31.22
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Barbu Alina
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
600m
1.52.05
CN Zona 2017
2017-01-01
16
Arion Greta Maria
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
50mH
10.50
CN Zona 2017
2017-01-01
20
Arion Greta Maria
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.55
CN Zona 2017
2017-01-01
27
Spaţiru Mihai
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
34.60
CN Zona 2017
2017-01-01
10
Dumitra Vlad
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
200m
31.94
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Dumitra Vlad
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50mH
8.94
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Saulea Teodor
C2
M
2005
CS Olimpia Bucuresti
50mH
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
2
Saulea Teodor
C2
M
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.38
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Covalenco David
C2
M
2005
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.68
CN Zona 2017
2017-01-01
3
Covalenco David
C2
M
2005
CS Olimpia Bucuresti
50m
7.67
CN Zona 2017
2017-01-01
7
Covalenco David
C2
M
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.14
CN Zona 2017
2017-01-01
15
Păliceanu Crina
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.28
CN Zona 2017
2017-01-01
24
Păliceanu Crina
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.91
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Marin Ioana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.15
CN Zona 2017
2017-01-01
23
Marin Ioana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.00
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Ioan Ilinca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.20
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Iancu Ioana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.15
CN Zona 2017
2017-01-01
32
Iancu Ioana
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.74
CN Zona 2017
2017-01-01
27
Iancu Andreea
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.90
CN Zona 2017
2017-01-01
37
Iancu Andra
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.59
CN Zona 2017
2017-01-01
34
Avramescu Ilinca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
32.12
CN Zona 2017
2017-01-01
8
Avramescu Ilinca
C1
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
800m
2:34.34
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Prejoiu Alice
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
800m
2:32.97
CN Zona 2017
2017-01-01
14
Pantazi Mihaela
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.29
CN Zona 2017
2017-01-01
18
Negru Ivona
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.50
CN Zona 2017
2017-01-01
30
Neagu Ana
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
31.86
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Bucurescu Raluca
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.56
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Bucurescu Raluca
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.48
CN Zona 2017
2017-01-01
13
Anton Daria
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.69
CN Zona 2017
2017-01-01
38
Pletea Claudiu
C1
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
36.78
CN Zona 2017
2017-01-01
37
Pletea Claudiu
C1
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
10.35
CN Zona 2017
2017-01-01
13
Panait Rareş
C1
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
29.66
CN Zona 2017
2017-01-01
24
Curtov Ştefan
C1
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
200m
31.46
CN Zona 2017
2017-01-01
30
Minculete Andrei
C1
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
32.53
CN Zona 2017
2017-01-01
31
Minculete Andrei
C1
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
60m
9.53
CN Zona 2017
2017-01-01
12
Milcu Cristian
C1
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
29.51
CN Zona 2017
2017-01-01
15
Dincă Rareş
C1
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.78
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Ciur Daniel
J3
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
100m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
5
Ciur Daniel
J3
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
26.2
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Stanciu Adela
J2
W
2000
CS Olimpia Bucuresti
HT3Kg
59.37
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Dumitrescu Alexandra
J1
W
2001
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Muscalu Mădălina
J1
W
1989
CS Olimpia Bucuresti
100m
12.9
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
4
Pungă Alexandru
J1
M
1999
CS Olimpia Bucuresti
100m
11.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Pungă Alexandru
J1
M
1999
CS Olimpia Bucuresti
200m
23.3
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Raducanu Marius
C1
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
HT3Kg
53.61
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
1
Tudor Ana Maria
Sen
W
1997
CS Olimpia Bucuresti
HJ
1.70
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Udrea Cătălina
Sen
W
1996
CS Olimpia Bucuresti
200m
26.99
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Udrea Cătălina
Sen
W
1996
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.24
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Kalarachwani Georgiana
Sen
W
1996
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.59
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Kalarachwani Georgiana
Sen
W
1996
CS Olimpia Bucuresti
400m
62.73
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Muscalu Mădălina
Sen
W
1989
CS Olimpia Bucuresti
200m
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
4
Muscalu Mădălina
Sen
W
1989
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.31
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Andrei Laurenţiu
Sen
M
1998
CS Olimpia Bucuresti
400m
53.22
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Andrei Laurenţiu
Sen
M
1998
CS Olimpia Bucuresti
800m
2:05.71
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Patrascu Radu
Sen
M
1995
CS Olimpia Bucuresti
200m
23.33
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Ene Sorina
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.20
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Ene Sorina
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.76
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Bărăscu Irina
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.67
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
8
Bărăscu Irina
J2
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
9.15
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
4
Dumitraşcu Alexandra
J2
W
2001
CS Olimpia Bucuresti
60m
10.18
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
9
Dumitraşcu Alexandra
J2
W
2001
CS Olimpia Bucuresti
LJ
4.35
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
3
Niculae Andreea
J2
W
2000
CS Olimpia Bucuresti
LJ
5.33
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
5
Ungureanu Armand
J2
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
200m
25.90
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
15
Ungureanu Armand
J2
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
60m
7.87
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Bozieniţă Matei
J2
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
200m
25.94
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
6
Bozieniţă Matei
J2
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
400m
59.30
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Vlad Alexandru
J2
M
2000
CS Olimpia Bucuresti
400m
51.68
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Pungă Alexandru
J2
M
1999
CS Olimpia Bucuresti
200m
24.35
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
5
Pungă Alexandru
J2
M
1999
CS Olimpia Bucuresti
400m
57.80
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
9
Pungă Alexandru
J2
M
1999
CS Olimpia Bucuresti
60m
7.57
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Purcaroiu Sonia
J3
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
400m
66.32
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Filip Melania
J3
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.64
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
5
Filip Melania
J3
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.7
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Filip Andreea
J3
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
400m
62.67
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Ene Sorina
J3
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.4
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
6
Ene Sorina
J3
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.81
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
7
Ene Sorina
J3
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
60m
9
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Ilia Antonia
J3
W
1999
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.68
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Ungureanu Armand
J3
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
200m
25.8
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Roşoiu Daniel
J3
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
400m
57.29
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Roşoiu Daniel
J3
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
60m
Desc.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
3
Roşoiu Daniel
J3
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
60m
7.84
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
9
Romas Teodor
J3
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
200m
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
20
Romas Teodor
J3
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
60m
9.59
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
5
Ciur Daniel
J3
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
200m
27.8
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
14
Ciur Daniel
J3
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
60m
8.54
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Bozieniţă Matei
J3
M
2001
CS Olimpia Bucuresti
200m
25.59
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
2
Fica Mariana
Sen
W
1993
CS Olimpia Bucuresti
100m
13.16
Campionatul Municipal de Seniori din 30,31 mai 2015
2015-05-30
1
Fica Mariana
Sen
W
1993
CS Olimpia Bucuresti
200m
26.83
Campionatul Municipal de Seniori din 30,31 mai 2015
2015-05-30
1
Fica Mariana
Sen
W
1993
CS Olimpia Bucuresti
400m
59.75
Campionatul Municipal de Seniori din 30,31 mai 2015
2015-05-30
0
Uţă Ilinca
C3
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Nănău Ana
C3
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.89
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
7
Nănău Ana
C3
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.11
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Jarcu Raluca
C3
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.82
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Jarcu Raluca
C3
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.78
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Jarcu Raluca
C3
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.70
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
10
Ganea Rebeca
C3
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.24
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
21
Anghel Sandra
C3
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
10.54
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Albu Andreea
C3
W
2006
CS Olimpia Bucuresti
300m
55.29
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Uţă Călin
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
21
Curtov Teodor
C3
M
2008
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.84
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Neagu Alexandru
C3
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.85
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
8
Neagu Alexandru
C3
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.96
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Dumitrescu Tudor
C3
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
300m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
16
Dumitrescu Tudor
C3
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.16
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Avramescu Mihnea
C3
M
2007
CS Olimpia Bucuresti
50m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Spaţiru Mihai
C3
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
300m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Spaţiru Mihai
C3
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.81
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Spaţiru Mihai
C3
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
8.93
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
15
Sipoş Matei
C3
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.16
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
14
Pughin Pavel
C3
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50m
9.13
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Dumitra Vlad
C3
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
50mH
9.08
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Dumitra Vlad
C3
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
3.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 3 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Preda Ana-maria
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
SP
6.61
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Pepenel Lorena
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
60mH
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Pepenel Lorena
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
9
Gut Briana
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
150m
26.37
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Gut Briana
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
500m
1:45.49
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Diji Ana Bella
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
150m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Constantinescu Medeea
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
SP
5.23
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Barbu Alina
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
150m
22.88
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
4
Barbu Alina
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
500m
1.35.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
11
Atanasiu Alexandra
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
150m
27.02
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Arion Greta Maria
C2
W
2005
CS Olimpia Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
10
Vasile Teodora
C2
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
150m
26.83
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Paliceanu Crina
C2
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
150m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
17
Jora Valentina
C2
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
60m
10.33
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
6
Avramescu Ilinca
C2
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
150m
24.67
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
1
Avramescu Ilinca
C2
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
500m
1:38.60
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Add Bianca
C2
W
2004
CS Olimpia Bucuresti
150m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Dumitra Vlad
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
60mH
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Dumitra Vlad
C2
M
2006
CS Olimpia Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
5
Saulea Teodor
C2
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
150m
23.17
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
2
Panait Rareş
C2
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
150m
22.96
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Panait Rareş
C2
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
500m
1:41.69
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
15
Diji Taradaş
C2
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
150m
25.12
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
10
Curtov Ştefan
C2
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
150m
23.69
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Bughiu Eduard
C2
M
2004
CS Olimpia Bucuresti
150m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
3
Stoian Nicolae
J1
M
1997
CS Olimpia Bucuresti
HT
48.55
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Iorga Alexandru
J1
M
1996
CS Olimpia Bucuresti
HT
57.10
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Purcaroiu Sonia
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
29.49
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Purcaroiu Sonia
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
300mH
51.75
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Prejoiu Alice
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Prejoiu Alice
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
80m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Pantazi Mihaela
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
10
Neagu Ana
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
33.25
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
5
Bucurescu Raluca
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
29.91
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
5
Bucurescu Raluca
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
80m
11.50
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
6
Bucurescu Raluca
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
80m
11.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
6
Anton Daria
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.25
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Anton Daria
C1
W
2003
CS Olimpia Bucuresti
800m
2:41.85
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Filip Melania
C1
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
28.56
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Filip Melania
C1
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
80m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Filip Andreea
C1
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
1
Filip Andreea
C1
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
300m
45.28
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
8
Ene Sorina
C1
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
30.64
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Barascu Irina
C1
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
300m
46.44
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
4
Barascu Irina
C1
W
2002
CS Olimpia Bucuresti
80m
11.32
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
11
Minculete Andrei
C1
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
33.87
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
10
Ioniţă Adrian
C1
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
33.81
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
12
Dinca Rares
C1
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
80m
12.24
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3
Burghescu Bogdan
C1
M
2003
CS Olimpia Bucuresti
200m
29.59
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
6
Dinu Andrei
C1
M
2002
CS Olimpia Bucuresti
200m
31.48
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3.
Kalarashwani Georgiana
J1
W
1996
CS Olimpia Bucuresti
400m
64.60
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Brînzea Matei
J1
M
1996
CS Olimpia Bucuresti
400m
Abs.
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Brînzea Matei
J1
M
1996
CS Olimpia Bucuresti
800m
Abs.
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CS Olimpia Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile