Asociatia Municipala de Atletism Bucuresti

CS Dinamo Buc.

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
NR
Buzescu, Adina Anamaria
S,T
w
1995
CS Dinamo Buc.
PV
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Buzescu, Adina Anamaria
S,T
w
1995
CS Dinamo Buc.
PV
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Soare, Radu Gabriel
J3,J2
m
2002
CS Dinamo Buc.
800m
2:08.44
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Soare, Radu Gabriel
J3,J2
m
2002
CS Dinamo Buc.
800m
2:08.44
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Tutu, Adiel
J3,J2
m
2001
CS Dinamo Buc.
800m
2:06.78
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Tutu, Adiel
J3,J2
m
2001
CS Dinamo Buc.
800m
2:06.78
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Firulovic, Denis
J1,S,T,M
m
1997
CS Dinamo Buc.
3000m
9:32.39
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Firulovic, Denis
J1,S,T,M
m
1997
CS Dinamo Buc.
3000m
9:32.39
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Bucsa, Andreas Samuel
J1
m
2000
CS Dinamo Buc.
CSM Calarasi
LJ
7.26
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Bucsa, Andreas Samuel
J1
m
2000
CS Dinamo Buc.
CSM Calarasi
LJ
7.26
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Nistor, Serban
S,T
m
1999
CS Dinamo Buc.
SP
14.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Nistor, Serban
S,T
m
1999
CS Dinamo Buc.
SP
14.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
9
Roman, Razvan George
S,T
M
1993
CS Dinamo Buc.
60m
7.35
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
4
Roman, Razvan George
S,T
m
1993
CS Dinamo Buc.
SP
12.70
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
9
Roman, Razvan George
S,T
M
1993
CS Dinamo Buc.
60m
7.35
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
4
Roman, Razvan George
S,T
m
1993
CS Dinamo Buc.
SP
12.70
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Stuparu, Alexandru
S,T
m
1992
CS Dinamo Buc.
SP
13.80
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Stuparu, Alexandru
S,T
m
1992
CS Dinamo Buc.
SP
13.80
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Baltazar-Hall, Alexandra
J3
w
2003
CS Dinamo Buc.
SP
11.12
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Baltazar-Hall, Alexandra
J3
w
2003
CS Dinamo Buc.
SP
11.12
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Ionescu, Matei-Alexandru
J3
m
2003
CS Dinamo Buc.
SP
12.08
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Ionescu, Matei-Alexandru
J3
m
2003
CS Dinamo Buc.
SP
12.08
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Ilisei, Robert Daniel
J2
m
2001
CS Dinamo Buc.
SP
15.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Ilisei, Robert Daniel
J2
m
2001
CS Dinamo Buc.
SP
15.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Ilisei, Razvan Constantin
J2
m
2001
CS Dinamo Buc.
SP
13.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Ilisei, Razvan Constantin
J2
m
2001
CS Dinamo Buc.
SP
13.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Zanfir, Constantin
J1
m
2000
CS Dinamo Buc.
CSM Pitesti
SP
15.32
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Zanfir, Constantin
J1
m
2000
CS Dinamo Buc.
CSM Pitesti
SP
15.32
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
30
Gruia, Andrada
C4
W
2011
CS Dinamo Buc.
LJ
1.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Gruia, Andrada
C4
W
2011
CS Dinamo Buc.
LJ
1.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Stanoiu, Antonia
C3
W
2010
CS Dinamo Buc.
50m
8.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Stanoiu, Antonia
C3
W
2010
CS Dinamo Buc.
50m
8.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Costache, Florian
C3
m
2009
CS Dinamo Buc.
SP
7.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Costache, Florian
C3
m
2009
CS Dinamo Buc.
SP
7.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Stanoiu, Mara
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
8.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Stanoiu, Mara
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
8.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Orheian, Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Orheian, Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
77
Lupu, Elena
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
10.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
60
Lupu, Elena
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
77
Lupu, Elena
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
10.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
60
Lupu, Elena
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
44
Dutu, Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
44
Dutu, Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
65
Dumitru, Alexandra
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
9.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
65
Dumitru, Alexandra
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
9.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Dogan, Ana
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
7.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Dogan, Ana
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
7.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Dogan, Ana
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
7.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Dogan, Ana
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
7.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Constantin, Maria
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
SP
5.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Constantin, Maria
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
SP
5.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Constantin, Daria Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Constantin, Daria Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Cociasu, Sofia Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
HJ
J1.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Cociasu, Sofia Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
HJ
J1.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Ciuperca, Ilinca
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Ciuperca, Ilinca
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Buzea, Sonia
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Buzea, Sonia
C2
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Vranceanu, Teodor
C2
M
2008
CS Dinamo Buc.
50m
8.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Vranceanu, Teodor
C2
M
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Vranceanu, Teodor
C2
M
2008
CS Dinamo Buc.
50m
8.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Vranceanu, Teodor
C2
M
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Stanoiu, Mara
C2
M
2008
CS Dinamo Buc.
50mH
10.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Stanoiu, Mara
C2
M
2008
CS Dinamo Buc.
50mH
10.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
38
Morea, Andrei
C2
M
2008
CS Dinamo Buc.
50m
9.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
38
Morea, Andrei
C2
M
2008
CS Dinamo Buc.
50m
9.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Dogan, Ana
C2
M
2008
CS Dinamo Buc.
50mH
10.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Dogan, Ana
C2
M
2008
CS Dinamo Buc.
50mH
10.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Hategan, Victor
C2
M
2007
CS Dinamo Buc.
200m
31.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Hategan, Victor
C2
M
2007
CS Dinamo Buc.
600m
1:53.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Hategan, Victor
C2
M
2007
CS Dinamo Buc.
200m
31.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Hategan, Victor
C2
M
2007
CS Dinamo Buc.
600m
1:53.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Tirnovan, Andreea Diana
C3
W
2010
CS Dinamo Buc.
50m
11.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
16
Tirnovan, Andreea Diana
C3
W
2010
CS Dinamo Buc.
LJ
2.21
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
12
Soare, Sophia Maria
C3
W
2010
CS Dinamo Buc.
LJ
2.40
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
14
Serafim, Maria Alexia
C3
W
2010
CS Dinamo Buc.
50m
10.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
9
Serafim, Maria Alexia
C3
W
2010
CS Dinamo Buc.
LJ
2.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Stanculescu, Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
200m
39.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
49
Song, Maya
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.36
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
9
Lacatus, Sara-Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.37
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
33
Dutu, Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.88
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
41
Dumitru, Alexandra
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
10.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Constantin, Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
SP
6.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
25
Constantin, Daria Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Cociasu, Sofia Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
200m
33.21
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Cociasu, Sofia Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
26
Arsene, Ada
C3
W
2004
CS Dinamo Buc.
50m
9.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
33
Cirjan, David Ovidiu
C3
M
2008
CS Dinamo Buc.
50m
9.83
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
34
Cirjan, David Ovidiu
C3
M
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.71
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
39
Tirnovan, Bianca Ioana
C2
W
2007
CS Dinamo Buc.
50m
10.04
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
10
Tirnovan, Bianca Ioana
C2
W
2007
CS Dinamo Buc.
SP
4.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
28
Mitrea, Maria
C2
W
2007
CS Dinamo Buc.
50m
8.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
19
Mitrea, Maria
C2
W
2007
CS Dinamo Buc.
LJ
3.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
10
Vicol, Maria Alexandra
C2
W
2006
CS Dinamo Buc.
50m
8.17
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
13
Vicol, Maria Alexandra
C2
W
2006
CS Dinamo Buc.
LJ
3.64
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Bugheanu, Mario Antoniu
C2
M
2006
CS Dinamo Buc. 1
SP
3.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Jianu, Maria-Daniela
C1
W
2005
CS Dinamo Buc.
HJ
1.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
29
Arsene, Ada
C1
W
2004
CS Dinamo Buc.
LJ
3.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
NR
Iordache, Maria
C1
W
2005
CS Dinamo Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Iordache, Maria
C1
W
2005
CS Dinamo Buc.
800m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Iordache, Maria
C1
W
2005
CS Dinamo Buc.
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Iordache, Maria
C1
W
2005
CS Dinamo Buc.
800m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Bugheanu, Mario Antoniu
C1
M
2006
CS Dinamo Buc.
SP
13.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Bugheanu, Mario Antoniu
C1
M
2006
CS Dinamo Buc.
SP
13.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
0
Vasile Alina
J2
W
2002
CS Dinamo Buc.
SP
Ab
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
23.01.2016
11
Balaceanu, Codrut
C3
M
2009
CS Dinamo Buc.
200m
39.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
11
Balaceanu, Codrut
C3
M
2009
CS Dinamo Buc.
200m
39.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
13
Balaceanu, Alin
C3
M
2009
CS Dinamo Buc.
200m
40.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
13
Balaceanu, Alin
C3
M
2009
CS Dinamo Buc.
200m
40.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Voicila, Cezar Denis
C2
M
2007
CS Dinamo Buc.
200m
30.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Voicila, Cezar Denis
C2
M
2007
CS Dinamo Buc.
200m
30.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
8
Jianu, Maria-Daniela
C1
W
2005
CS Dinamo Buc.
HJ
1.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
8
Jianu, Maria-Daniela
C1
W
2005
CS Dinamo Buc.
HJ
1.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
12
Iordache, Maria
C1
W
2005
CS Dinamo Buc.
200m
32.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
12
Iordache, Maria
C1
W
2005
CS Dinamo Buc.
200m
32.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
ILISEI DAN
J2
M
2001
CS DINAMO BUC.
SP
13.55
CUPA ATHLETIC STAR Edi?ia V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
12.11.2017
8
SABO BIANCA
C2
W
2006
CS DINAMO BUC.
SP
5.00
CUPA ATHLETIC STAR Edi?ia V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
12.11.2017
1
Bugheanu Mario
C2
M
2006
CS Dinamo Buc.
SP
13.40
CUPA ATHLETIC STAR Edi?ia V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
12.11.2017
0
Smochin? Arina
C2
W
2004
CS Dinamo Buc.
LJ
Ab
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
10.05.2015
18
Serafim, Maria Alexia
C3
W
2010
CS Dinamo Buc.
50m
10.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
18
Serafim, Maria Alexia
C3
W
2010
CS Dinamo Buc.
LJ
2.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
13
Stanculescu, Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
200m
39.58
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
39
Stanculescu, Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
9.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
68
Song, Maya
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
11.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
64
Song, Maya
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Le Tallec, Lyia
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
7.86
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Le Tallec, Lyia
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
7.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Le Tallec, Lyia
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
4.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
9
Lacatus, Sara-Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
50mH
10.90
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
12
Lacatus, Sara-Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
47
Dutu, Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
9.76
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
46
Dutu, Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.77
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
58
Dumitru, Alexandra
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
10.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
62
Dumitru, Alexandra
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
51
Constantin, Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
3
Constantin, Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
SP
7.06
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
55
Constantin, Daria Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
9.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
38
Constantin, Daria Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.87
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
2
Cociasu, Sofia Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
200m
33.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
5
Cociasu, Sofia Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
3.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
44
Ciuperca, Ilinca
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
50m
9.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
33
Ciuperca, Ilinca
C3
W
2008
CS Dinamo Buc.
LJ
2.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
1
Bugheanu, Mario Antoniu
C2
M
2006
CS Dinamo Buc.
SP
13.07
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
41
Ungureanu, Iulia
C1
W
2005
CS Dinamo Buc.
60m
10.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
09.12.2017
6
Ivanescu, Daliana
Sen
W
1997
CS Dinamo Buc.
60m
8.85
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
2
Buzescu, Adina Anamaria
Sen
W
1995
CS Dinamo Buc.
PV
3.50
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Firulovic, Denis
Sen
M
1997
CS Dinamo Buc.
3000m
9:25.50
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
6
Roman, Razvan George
Sen
M
1993
CS Dinamo Buc.
60m
7.23
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Roman, Razvan George
Sen
M
1993
CS Dinamo Buc.
60mH
8.74
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Roman, Razvan George
Sen
M
1993
CS Dinamo Buc.
PV
4.00
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
2
Stuparu, Alexandru
Sen
M
1992
CS Dinamo Buc.
SP
12.67
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
9
Muntean, Alexandra
J3
W
2003
CS Dinamo Buc.
800m
2:51.61
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
4
Baltazar-Hall, Alexandra
J3
W
2003
CS Dinamo Buc.
SP
10.23
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Vasile, Alina
J3
W
2002
CS Dinamo Buc.
SP
11.08
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
2
Soare, Radu Gabriel
J3
M
2002
CS Dinamo Buc.
800m
2:09.53
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Schoner, Tara Orvokki
J2
W
2000
CS Dinamo Buc.
200m
28.37
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Schoner, Tara Orvokki
J2
W
2000
CS Dinamo Buc.
400m
1:04.07
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
3
Schoner, Tara Orvokki
J2
W
2000
CS Dinamo Buc.
60m
8.46
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
4
Schoner, Tara Orvokki
J2
W
2000
CS Dinamo Buc.
60m
8.47
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Tutu, Adiel
J2
M
2001
CS Dinamo Buc.
800m
2:09.41
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
8
Ilisei, Razvan Constantin
J2
M
2001
CS Dinamo Buc.
SP
12.23
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
4
Ilisei, Dan
J2
M
2001
CS Dinamo Buc.
SP
13.52
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
23
Pelmus, Adrian Ioan
J2
M
2000
CS Dinamo Buc.
60m
8.18
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Bucsa, Andreas Samuel
J2
M
2000
CS Dinamo Buc.
Csm Calarasi
LJ
7.37
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
1
Tutu, Filip
J1
M
1998
CS Dinamo Buc.
800m
1:57.67
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
09.12.2017
0
Moise Ana Maria
C1
W
2003
CS Dinamo Buc.
200m
Ab
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
2
Popescu Alexandra
C1
W
2002
CS Dinamo Buc.
1500m
6:15.17
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
22
Panait Maria
C1
W
2002
CS Dinamo Buc.
80m
13.57
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
0
Popescu Alexandru
C1
M
2003
CS Dinamo Buc.
1500m
Ab
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
09.05.2015
2
Baltazar Hall Alexandra
J2
W
2003
CS Dinamo Buc.
DT
29.09
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
06.05.2017
1
Vasile Alina
J2
W
2002
CS Dinamo Buc.
DT
30.92
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
06.05.2017
38
Laz?r Fazeca? Bianca
J2
W
1993
CS Dinamo Buc.
HT
64.03
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
06.05.2017
1
Visan Ana-Maria
C2
W
2006
CS Dinamo Buc.
DT
19.90
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
1
Bulgheanu Mario
C2
M
2006
CS Dinamo buc.
SP
11.29
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
1
Bugheanu Mario
C2
M
2006
CS Dinamo Buc.
DT
21.84
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
06.05.2017
6
Stan Albert
No Category
2004
CS Dinamo Buc.
8.79
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
6
Stan Albert
No Category
2004
CS Dinamo Buc.
8.81
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
8
Muntean Alexandra
No Category
2003
CS Dinamo Buc.
03:12.14
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
1
Moise Ana Maria
No Category
2003
CS Dinamo Buc.
05:41.95
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
1
Grasu ?tefan
No Category
2003
CS Dinamo Buc.
16.07
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016
NR
Baltazar Hall Alexandra
No Category
2003
CS Dinamo Buc.
Abs.
Campionatul Municipal de Copii 1,2,3, din 17,18 februarie 2016

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CS Dinamo Buc. nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile