CS Dinamo Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
1
Voicu Dana Ioana
T
W
1997
CS Dinamo Bucuresti
DT
40.13
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Nistor Serban Constantin
T
M
1999
CS Dinamo Bucuresti
SP
14.35
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Tutu Filip
T
M
1998
CS Dinamo Bucuresti
800m
2:01.08
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Lazar Fazecas Bianca Monica
S
W
1993
CS Dinamo Bucuresti
HT
64.66
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Baltazar-Hall Alexandra
J2
W
2003
CS Dinamo Bucuresti
SP
10.96
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Baltazar-Hall Alexandra
J2
W
2003
CS Dinamo Bucuresti
DT
38.18
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Stroescu Denisa Natalia
J2
W
2002
CS Dinamo Bucuresti
100m
13.90
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Stroescu Denisa Natalia
J2
W
2002
CS Dinamo Bucuresti
100m
13.85
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Stroescu Denisa Natalia
J2
W
2002
CS Dinamo Bucuresti
200m
28.58
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Ionescu Matei-Alexandru
J2
M
2003
CS Dinamo Bucuresti
DT
44.70
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Soare Radu Gabriel
J2
M
2002
CS Dinamo Bucuresti
800m
2:11.99
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Schoner Tara Orvokki
J1
W
2000
CS Dinamo Bucuresti
100m
13.29
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Schoner Tara Orvokki
J1
W
2000
CS Dinamo Bucuresti
100m
13.33
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Schoner Tara Orvokki
J1
W
2000
CS Dinamo Bucuresti
400m
61.76
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Tutu Adiel
J1
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
800m
2:11.04
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Ilisei Robert Daniel
J1
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
DT
45.10
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Ilisei Razvan Constantin
J1
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
DT
40.51
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Zanfir Constantin
J1
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
CS Dinamo Buc.
SP
16.96
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Zanfir Constantin
J1
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
CS Dinamo Buc.
DT
45.39
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Circiu Alexandru Ioan
J1
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
CSS 6 Buc
100m
11.46
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Circiu Alexandru Ioan
J1
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
CSS 6 Buc
100m
11.29
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Alexandru Antonia
C4
W
2011
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.02
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
14
Soare Sofia
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
9
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
11
Soare Sofia
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.96
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
9
Popa Sofia
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.05
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
4
Ilie Karina
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.35
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
12
Ghitoc Roxana
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.54
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
7
Ghitoc Roxana
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.12
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
Cecate Carla
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.21
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Cecate Carla
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.42
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Stanescu Alexandru
C4
M
2011
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.57
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Martoma Aris
C4
M
2011
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.43
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
10
Simion Robert
C4
M
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.3
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
11
Negreanu Dragos
C4
M
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.16
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
STANOIU MARA
C2
W
2008
CS Dinamo București
BIA
966
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
STANOIU MARA
C2
W
2008
CS Dinamo București
50mH
9.59
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
STANOIU MARA
C2
W
2008
CS Dinamo București
LJ
4.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
ORHEIAN DARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
BIA
799
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
ORHEIAN DARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
50mH
10.77
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
ORHEIAN DARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
LJ
3.51
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
DOGAN ANA-MARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
BIA
947
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
DOGAN ANA-MARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
50mH
9.63
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
DOGAN ANA-MARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
LJ
3.85
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
CONSTANTIN MARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
BIA
674
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
CONSTANTIN MARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
50m
9.19
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
CONSTANTIN MARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
SP
6.36
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
CONSTANTIN DARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
BIA
846
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
CONSTANTIN DARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
50mH
10.07
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
CONSTANTIN DARIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
LJ
3.28
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
COCIASU SOFIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
BIA
977
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
COCIASU SOFIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
50m
7.53
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
COCIASU SOFIA
C2
W
2008
CS Dinamo București
HJ
1.21
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
32
Soare Sofia
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.7
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
26
Soare Sofia
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.73
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Ghitoc Roxana
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.11
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Ghitoc Roxana
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.16
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Cecate Carla
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.57
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Cecate Carla
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.69
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Cecate Carla
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
20
Voicila Iulian
C3
M
2011
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.34
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
29
Patesan Radu
C3
M
2011
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.37
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
31
Apostolescu Horia
C3
M
2011
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.4
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
31
Apostolescu Horia
C3
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.83
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
46
Tone Alexia
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.2
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
2
Tone Alexia
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
7.11
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
58
Stanculescu Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.62
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Stanculescu Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
6.53
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
66
Paduraru Andra
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.95
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
65
Paduraru Andra
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.54
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
33
Orheian Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.71
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
18
Orheian Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.57
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
64
Lupu Elena
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.16
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
61
Lupu Elena
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Lacatus Sara
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
4.98
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
16
Lacatus Sara
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.58
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
54
Ivanescu Teodora
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.45
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
12
Ivanescu Teodora
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50mH
11.92
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
17
Dutu Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
200m
37.1
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
39
Dutu Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
38
Dumitru Alexandra
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.98
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
34
Dumitru Alexandra
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.36
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
45
Dinica Carla
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.17
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
54
Dinica Carla
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.85
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
60
Constantin Maria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.68
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
6
Constantin Maria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
6.29
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
8
Constantin Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50mH
10.34
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
26
Constantin Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.47
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
10
Cociasu Sofia
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.08
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Cociasu Sofia
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
600m
01:58.24
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
13
Ciuperca Ilinca
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
200m
35.16
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
28
Ciuperca Ilinca
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.42
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Hategan David
C2
M
2009
CS Dinamo Bucuresti
200m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
4
Hategan David
C2
M
2009
CS Dinamo Bucuresti
600m
02:05.12
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
NR
Patesan Tudor
C2
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
200m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
5
Patesan Tudor
C2
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
600m
02:08.00
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Voicu Dana Ioana
S
W
1997
CS Dinamo Bucuresti
DT
39.9
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
2
Stoian Edmond
S
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
DT
45.17
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
1
Ilisei Dan Robert
S
M
1980
CS Dinamo Bucuresti
DT
56.16
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
1
Baltazar-Hall Alexandra
J1
W
2003
CS Dinamo Bucuresti
DT
39.39
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
2
Ilisei Razvan
J1
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
DT
40.12
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
1
Ilisei Dan Robert
J1
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
DT
48.61
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
24
Soare Sophia Maria
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.76
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
16
Soare Sophia Maria
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.69
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
13
Ghitoc Roxana
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.15
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
12
Ghitoc Roxana
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.88
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Cecate Carla
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.75
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Cecate Carla
C4
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.22
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Stanculescu Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
6.43
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Constantin Maria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
6.27
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
17
Constantin Daria Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.14
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Constantin Daria Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Cociasu Sofia Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
600m
2:00.64
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
9
Ciuperca Ilinca
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
11
Buzea Sonia
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.74
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
7
Buzea Sonia
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.47
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Constantin Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
6.10
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
11
Orheian Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50mH
11.19
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
12
Orheian Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.36
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
10
Orheian Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
BIA
379
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Constantin Maria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.76
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Constantin Maria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
BIA
376
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Constantin Daria Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50mH
10.72
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
11
Constantin Daria Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.39
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Constantin Daria Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
BIA
453
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Cociasu Sofia Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.08
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Cociasu Sofia Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
HJ
1.22
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Cociasu Sofia Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
BIA
794
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Hategan Victor
C1
M
2007
CS Dinamo Bucuresti
800m
2:39.95
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Bugheanu Mario Antoniu
C1
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
SP
13.45
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Firulovic Denis
T
M
1997
CS Dinamo Bucuresti
3000m
9:32.39
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Buzescu Adina Anamaria
S
W
1995
CS Dinamo Bucuresti
PV
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Soare Radu Gabriel
J2
M
2002
CS Dinamo Bucuresti
800m
2:08.44
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Tutu Adiel
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
800m
2:06.78
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Bucsa Andreas Samuel
J1
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
CSM Calarasi
LJ
7.26
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
9
Roman Razvan George
S
M
1993
CS Dinamo Bucuresti
60m
7.35
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
4
Roman Razvan George
S
M
1993
CS Dinamo Bucuresti
SP
12.70
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Stuparu Alexandru
S
M
1992
CS Dinamo Bucuresti
SP
13.80
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Baltazar-Hall Alexandra
J3
W
2003
CS Dinamo Bucuresti
SP
11.12
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Ionescu Matei-Alexandru
J3
M
2003
CS Dinamo Bucuresti
SP
12.08
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Ilisei Robert Daniel
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
SP
15.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Ilisei Razvan Constantin
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
SP
13.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Zanfir Constantin
J1
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
CSM Pitesti
SP
15.32
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Nistor Serban
J1
M
1999
CS Dinamo Bucuresti
SP
14.30
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
30
Gruia Andrada
C4
W
2011
CS Dinamo Bucuresti
LJ
1.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Stanoiu Antonia
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Costache Florian
C3
M
2009
CS Dinamo Bucuresti
SP
7.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Stanoiu Mara
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Orheian Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
77
Lupu Elena
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
60
Lupu Elena
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
44
Dutu Daria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
65
Dumitru Alexandra
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Dogan Ana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
7.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Dogan Ana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
7.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Constantin Maria
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
5.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
34
Constantin Daria Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Cociasu Sofia Ioana
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
HJ
J1.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Ciuperca Ilinca
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Buzea Sonia
C2
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
30
Vranceanu Teodor
C2
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Vranceanu Teodor
C2
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Stanoiu Mara
C2
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
50mH
10.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
38
Morea Andrei
C2
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Dogan Ana
C2
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
50mH
10.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Hategan Victor
C2
M
2007
CS Dinamo Bucuresti
200m
31.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Hategan Victor
C2
M
2007
CS Dinamo Bucuresti
600m
1:53.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Iordache Maria
C1
W
2005
CS Dinamo Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Iordache Maria
C1
W
2005
CS Dinamo Bucuresti
800m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Bugheanu Mario Antoniu
C1
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
SP
13.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
11
Balaceanu Codrut
C3
M
2009
CS Dinamo Bucuresti
200m
39.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Balaceanu Alin
C3
M
2009
CS Dinamo Bucuresti
200m
40.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Voicila Cezar Denis
C2
M
2007
CS Dinamo Bucuresti
200m
30.73
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Jianu Maria-Daniela
C1
W
2005
CS Dinamo Bucuresti
HJ
1.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Iordache Maria
C1
W
2005
CS Dinamo Bucuresti
200m
32.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Bugheanu Mario Antoniu
C1
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
SP
13.19
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Lazar Fazekas Bianca
S
W
1993
CS Dinamo Bucuresti
HT4Kg
64.91
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Ionita Alexandru
S
M
1985
CS Dinamo Bucuresti
DT
38.03
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
Ursu Sergiu
S
M
1982
CS Dinamo Bucuresti
DT
57.20
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
Baltazar-Hall Alexandra
J3
W
2003
CS Dinamo Bucuresti
DT
35.97
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
3
Ionescu Matei
J3
M
2003
CS Dinamo Bucuresti
DT
26.88
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
2
Ilisei Razvan
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
DT
39.86
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Ilisei Dan
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
DT
46.25
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
1
Zamfir Constantin
J1
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
DT
46.05
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
18
Serafim Maria Alexia
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
18
Serafim Maria Alexia
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Stanculescu Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
200m
39.58
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
39
Stanculescu Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
68
Song Maya
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
11.00
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
64
Song Maya
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Le Tallec Lyia
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
7.86
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Le Tallec Lyia
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
7.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Le Tallec Lyia
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
4.12
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Lacatus Sara-Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50mH
10.90
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Lacatus Sara-Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
47
Dutu Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.76
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Dutu Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.77
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
58
Dumitru Alexandra
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
62
Dumitru Alexandra
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
51
Constantin Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Constantin Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
7.06
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
55
Constantin Daria Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
38
Constantin Daria Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.87
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Cociasu Sofia Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
200m
33.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Cociasu Sofia Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
44
Ciuperca Ilinca
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
33
Ciuperca Ilinca
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Bugheanu Mario Antoniu
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
SP
13.07
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
41
Ungureanu Iulia
C1
W
2005
CS Dinamo Bucuresti
60m
10.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Ivanescu Daliana
S
W
1997
CS Dinamo Bucuresti
60m
8.85
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Buzescu Adina Anamaria
S
W
1995
CS Dinamo Bucuresti
PV
3.50
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Firulovic Denis
S
M
1997
CS Dinamo Bucuresti
3000m
9:25.50
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Roman Razvan George
S
M
1993
CS Dinamo Bucuresti
60m
7.23
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Roman Razvan George
S
M
1993
CS Dinamo Bucuresti
60mH
8.74
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Roman Razvan George
S
M
1993
CS Dinamo Bucuresti
PV
4.00
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Stuparu Alexandru
S
M
1992
CS Dinamo Bucuresti
SP
12.67
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
9
Muntean Alexandra
J3
W
2003
CS Dinamo Bucuresti
800m
2:51.61
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Baltazar-Hall Alexandra
J3
W
2003
CS Dinamo Bucuresti
SP
10.23
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Vasile Alina
J3
W
2002
CS Dinamo Bucuresti
SP
11.08
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Soare Radu Gabriel
J3
M
2002
CS Dinamo Bucuresti
800m
2:09.53
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Schoner Tara Orvokki
J2
W
2000
CS Dinamo Bucuresti
200m
28.37
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Schoner Tara Orvokki
J2
W
2000
CS Dinamo Bucuresti
400m
1:04.07
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Schoner Tara Orvokki
J2
W
2000
CS Dinamo Bucuresti
60m
8.46
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Schoner Tara Orvokki
J2
W
2000
CS Dinamo Bucuresti
60m
8.47
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Tutu Adiel
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
800m
2:09.41
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
8
Ilisei Razvan Constantin
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
SP
12.23
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Ilisei Dan
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
SP
13.52
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
23
Pelmus Adrian Ioan
J2
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
60m
8.18
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Bucsa Andreas Samuel
J2
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
Csm Calarasi
LJ
7.37
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Tutu Filip
J1
M
1998
CS Dinamo Bucuresti
800m
1:57.67
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
21
Tirnovan Andreea Diana
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
11.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
16
Tirnovan Andreea Diana
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.21
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
12
Soare Sophia Maria
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.40
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
14
Serafim Maria Alexia
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Serafim Maria Alexia
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
7
Stanculescu Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
200m
39.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
49
Song Maya
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.36
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
9
Lacatus Sara-Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.37
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
33
Dutu Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.88
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
41
Dumitru Alexandra
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
6
Constantin Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
6.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
25
Constantin Daria Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.97
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
3
Cociasu Sofia Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
200m
33.21
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
5
Cociasu Sofia Ioana
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
26
Arsene Ada
C3
W
2004
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
33
Cirjan David Ovidiu
C3
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.83
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
34
Cirjan David Ovidiu
C3
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.71
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
39
Tirnovan Bianca Ioana
C2
W
2007
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.04
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Tirnovan Bianca Ioana
C2
W
2007
CS Dinamo Bucuresti
SP
4.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
28
Mitrea Maria
C2
W
2007
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
19
Mitrea Maria
C2
W
2007
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
10
Vicol Maria Alexandra
C2
W
2006
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.17
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
13
Vicol Maria Alexandra
C2
W
2006
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.64
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
Bugheanu Mario Antoniu
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
SP
3.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
4
Jianu Maria-Daniela
C1
W
2005
CS Dinamo Bucuresti
HJ
1.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
29
Arsene Ada
C1
W
2004
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
2017-11-25
1
ILISEI DAN
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
SP
13.55
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
24
TARNOVAN DIANA
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
11.46
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
16
TARNOVAN ANDREEA
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.00
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
20
SOARE SOFIA
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.73
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
13
SOARE SOFIA
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.32
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
22
SERAFIM MARIA
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.84
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
10
SERAFIM MARIA
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.38
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
36
STANCULESCU DARIA
C3
W
2008.00
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.72
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
38
DUTU DARIA
C3
W
2008.00
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.77
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
42
DUMITRU ALEXANDRA
C3
W
2008.00
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.15
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
43
COSTANTIN MARIA
C3
W
2008.00
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.18
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
39
CONSTATIN DARIA
C3
W
2008.00
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.89
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
40
SONG MAYA
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.38
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
13
LACATUS SARA
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.21
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
38
DUTU DARIA
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.58
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
32
DUMITRU ALEXANDRA
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.80
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
3
COSTANTIN MARIA
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
5.91
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
26
CONSTATIN DARIA
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.98
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
COCIOSU SOFIA
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.91
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
29
TARNOVAN BIANCA
C2
W
2007
CS Dinamo Bucuresti
200m
43.42
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
41
TARNOVAN BIANCA
C2
W
2007
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.66
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
8
SABO BIANCA
C2
W
2006
CS Dinamo Bucuresti
SP
5.00
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
1
Bugheanu Mario
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
SP
13.40
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
37
STOICIU CRISTINA
C1
W
2005
CS Dinamo Bucuresti
60m
10.48
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
29
STOICIU CRISTINA
C1
W
2005
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.38
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
JIANU DANIELA
C1
W
2005
CS Dinamo Bucuresti
HJ
1.30
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
5
VOICU MIHAI
C1
M
2005
CS Dinamo Bucuresti
60m
12.35
CUPA ATHLETIC STAR Ediția V, J1,J2,J3,C1,C2,C3,C4 din 12.11.2017
2017-11-12
2
Baltazar Hall Alexandra
J2
W
2003
CS Dinamo Bucuresti
DT
29.09
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Vasile Alina
J2
W
2002
CS Dinamo Bucuresti
DT
30.92
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
38
Lazăr Fazecaş Bianca
J2
W
1993
CS Dinamo Bucuresti
HT
64.03
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
0
Irimia David
J2
M
2003
CS Dinamo Bucuresti
PV
DNQ
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
4
Haţăgan Alexandru
J2
M
2002
CS Dinamo Bucuresti
PV
2.70
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Mihaiescu Bogdan
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
110mH
17.34
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
3
Ilisei Răzvan
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
DT
38.62
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
2
Ilisei Dan
J2
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
DT
41.07
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Zanfir Constantin
J2
M
2000
CS Dinamo Bucuresti
DT
53.54
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Pătru Radu
J2
M
1998
CS Dinamo Bucuresti
200m
23.20
Campionatul Municipal Juniori 2 aer liber din 6,7 mai 2017
2017-05-06
1
Enache Vlad Andrei
C1
M
2004
CS Dinamo Bucuresti
LJ
5.35
Campionatul Municipal Copii 1 din 6,7 mai 2017
2017-05-06
34
Serafim Maria
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
50m
12.37
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
34
Serafim Maria
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.22
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
4
Blănaru Maria
C3
W
2010
CS Dinamo Bucuresti
SP
5.82
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
15
Gavrilă Ioana Alessandra
C3
W
2009
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.40
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
21
Gavrilă Ioana Alessandra
C3
W
2009
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.77
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
27
Tenea Eva
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.10
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
9
Lacatus Sara
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.14
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Lăcătuş Sara
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
7.09
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
0
Ionel Ana Cristina
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
DNS
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
30
Constantin Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.68
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
3
Constantin Maria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
SP
5.98
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
9
Constantin Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
300m
01:09.63
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
16
Constantin Daria
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
2.97
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
2
Cociaşu Sofia
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
300m
55.06
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
5
Cociaşu Sofia
C3
W
2008
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.50
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
6
Tenea Eva
C3
W
2000
CS Dinamo Bucuresti
SP
5.33
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
28
Agopsa Andrei
C3
M
2009
CS Dinamo Bucuresti
50m
10.07
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
13
Ciubotariu Laurenţiu Teodor
C3
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.22
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
7
Ciubotariu Laurenţiu Teodor
C3
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
50mH
12.05
Campionat Municipal Copii 3 din 7 mai 2017
2017-05-06
1
Visan Ana-Maria
C2
W
2006
CS Dinamo Bucuresti
DT
19.90
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
5
Vicol Maria
C2
W
2006
CS Dinamo Bucuresti
60m
9.51
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
6
Vicol Maria
C2
W
2006
CS Dinamo Bucuresti
60m
9.64
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
8
Vicol Maria
C2
W
2006
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.81
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
16
Săndulescu Denis Ştefan
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
60m
10.12
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
12
Săndulescu Denis Ştefan
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.53
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
2
Haiducu Ionuţ
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
60m
8.89
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
4
Haiducu Ionuţ
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
60m
9.19
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
4
Haiducu Ionuţ
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
LJ
4.12
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Enăchescu Cătălin Răzvan
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
HJ
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
0
Enăchescu Cătălin Răzvan
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Bulgheanu Mario
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
SP
11.29
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
1
Bugheanu Mario
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
DT
21.84
Campionat Municipal Copii 2 din 6 mai 2017
2017-05-06
28
Oancea Răzvan
C3
M
2009
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.44
CN Zona 2017
2017-01-01
10
Oancea Răzvan
C3
M
2009
CS Dinamo Bucuresti
50mH
13.66
CN Zona 2017
2017-01-01
31
Ciubotariu Laurenţiu Teodor
C3
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
50m
9.57
CN Zona 2017
2017-01-01
9
Ciubotariu Laurenţiu Teodor
C3
M
2008
CS Dinamo Bucuresti
50mH
13.02
CN Zona 2017
2017-01-01
27
Haiducu Ionuţ
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.15
CN Zona 2017
2017-01-01
29
Haiducu Ionuţ
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
LJ
3.50
CN Zona 2017
2017-01-01
31
Bucurescu Horaţiu
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
200m
35.47
CN Zona 2017
2017-01-01
46
Bucurescu Horaţiu
C2
M
2006
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.59
CN Zona 2017
2017-01-01
10
Iancu Andrei
C2
M
2005
CS Dinamo Bucuresti
50m
7.90
CN Zona 2017
2017-01-01
13
Iancu Andrei
C2
M
2005
CS Dinamo Bucuresti
50mH
10.47
CN Zona 2017
2017-01-01
33
Bătrânu Matei
C2
M
2005
CS Dinamo Bucuresti
50m
8.34
CN Zona 2017
2017-01-01
12
Bătrânu Matei
C2
M
2005
CS Dinamo Bucuresti
50mH
10.12
CN Zona 2017
2017-01-01
11
Enache Vlad Andrei
C1
M
2004
CS Dinamo Bucuresti
200m
29.41
CN Zona 2017
2017-01-01
6
Enache Vlad Andrei
C1
M
2004
CS Dinamo Bucuresti
LJ
4.54
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Irimia David
C1
M
2003
CS Dinamo Bucuresti
200m
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
0
Irimia David
C1
M
2003
CS Dinamo Bucuresti
LJ
DNS
CN Zona 2017
2017-01-01
4
Popescu Alexia
J3
W
2002
CS Dinamo Bucuresti
LJ
4.56
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
7
Condriuc Ania
J3
W
2002
CS Dinamo Bucuresti
LJ
4.49
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
0
Tuţu Adiel
J3
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
3000m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
2016-05-20
3
Irimia Antonia
S
W
1998
CS Dinamo Bucuresti
PV
3.00
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Petrescu Cătălina Ioana
S
W
1996
CS Dinamo Bucuresti
PV
3.00
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
1
Buzescu Adina
S
W
1995
CS Dinamo Bucuresti
PV
3.30
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
0
Vasile Alina
J2
W
2002
CS Dinamo Bucuresti
SP
Abs.
Campionatul Municipal S,T, J2 din 23,24 ian 2016
2016-01-23
2
Soare Radu
J3
M
2002
CS Dinamo Bucuresti
1500m
5:16.85
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Soare Radu
J3
M
2002
CS Dinamo Bucuresti
800m
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Tutu Adiel
J3
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
1500m
4:54.05
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
0
Tutu Adiel
J3
M
2001
CS Dinamo Bucuresti
800m
Abs.
Campionatul Municipal de sala J3, 2016
2016-01-01
1
Buzescu Adina
S
W
1995
CS Dinamo Bucuresti
PV
3.30
Campionatul Municipal de Seniori din 30,31 mai 2015
2015-05-30
0
Smochină Arina
C2
W
2004
CS Dinamo Bucuresti
LJ
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 2 din 10 mai 2015
2015-05-10
0
Moise Ana Maria
C1
W
2003
CS Dinamo Bucuresti
200m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
2
Popescu Alexandra
C1
W
2002
CS Dinamo Bucuresti
1500m
6:15.17
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
22
Panait Maria
C1
W
2002
CS Dinamo Bucuresti
80m
13.57
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
0
Popescu Alexandru
C1
M
2003
CS Dinamo Bucuresti
1500m
Abs.
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE COPII 1 din 9 mai 2015
2015-05-09
3.
Irimia Antonia
J1
W
1998
CS Dinamo Bucuresti
PV
Nereușit
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
4.
Mihăilescu Iuliana
J1
W
1997
CS Dinamo Bucuresti
60m
8.35
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Petrescu Cătălina Ioana
J1
W
1996
CS Dinamo Bucuresti
LJ
5.14
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
1.
Petrescu Cătălina Ioana
J1
W
1996
CS Dinamo Bucuresti
PV
3.10
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
2.
Corliceanu Ana Maria
J1
W
1996
CS Dinamo Bucuresti
60m
8.13
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21
0
Buzescu Adina
J1
W
1995
CS Dinamo Bucuresti
PV
3.20
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
2015-02-21

Momentan, pagina dedicată structurii sportive CS Dinamo Bucuresti nu este completă.

Pagina va fi completată pe măsură ce vom implementa modulele platformei noastre și după ce agreăm modalități de colaborare cu cluburile sportive afiliate.

    Următoarele informații se vor putea găsi pe această pagină
    Siglă și identitate vizuală
    Sportivi legitimați
    Rezultatele în care apare clubul
    Formular de contact direct către club
    Formular opinii club
Vezi toate cluburile