Asociatia Municipala de Atletism Bucuresti

CSM Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
NR
Tirca, Alexandra Valentina
J3,J2
w
2002
CSM Bucuresti
800m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Tirca, Alexandra Valentina
J3,J2
w
2002
CSM Bucuresti
800m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Dinu, Ionut Daniel
J3,J1,S,T,M
m
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
8.84
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Dinu, Ionut Daniel
J3,J1,S,T,M
m
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
9.45
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Dinu, Ionut Daniel
J3,J1,S,T,M
m
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
8.84
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Dinu, Ionut Daniel
J3,J1,S,T,M
m
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
9.45
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
9
Neagu, Cristina Andreea
J3
w
2005
CSM Bucuresti
60mH
12.02
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
14
Neagu, Cristina Andreea
J3
w
2005
CSM Bucuresti
200m
30.06
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
9
Neagu, Cristina Andreea
J3
w
2005
CSM Bucuresti
60mH
12.02
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
14
Neagu, Cristina Andreea
J3
w
2005
CSM Bucuresti
200m
30.06
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Mosoia, Anastasia Maria
J3
w
2005
CSM Bucuresti
60mH
9.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Mosoia, Anastasia Maria
J3
w
2005
CSM Bucuresti
60mH
9.87
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Mosoia, Anastasia Maria
J3
w
2005
CSM Bucuresti
60mH
9.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Mosoia, Anastasia Maria
J3
w
2005
CSM Bucuresti
60mH
9.87
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Grif, Andreea Ariana
J3
w
2005
CSM Bucuresti
60mH
10.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Grif, Andreea Ariana
J3
w
2005
CSM Bucuresti
60mH
10.20
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
4
Grif, Andreea Ariana
J3
w
2005
CSM Bucuresti
60mH
10.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
5
Grif, Andreea Ariana
J3
w
2005
CSM Bucuresti
60mH
10.2
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
20
Enicov, Elena
J3
w
2005
CSM Bucuresti
200m
35.13
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
28
Enicov, Elena
J3
w
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.57
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
20
Enicov, Elena
J3
w
2005
CSM Bucuresti
200m
35.13
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
28
Enicov, Elena
J3
w
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.57
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
10
Dinita, Elena Gabriela
J3
w
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.65
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
10
Dinita, Elena Gabriela
J3
w
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.65
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
11
Crevei, Bianca Alexandra
J3
w
2005
CSM Bucuresti
200m
29.49
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
11
Crevei, Bianca Alexandra
J3
w
2005
CSM Bucuresti
200m
29.49
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Viasu, Adriana Ioana
J3
w
2004
CSM Bucuresti
60mH
9.63
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Viasu, Adriana Ioana
J3
w
2004
CSM Bucuresti
60mH
9.56
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Viasu, Adriana Ioana
J3
w
2004
CSM Bucuresti
60mH
9.63
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Viasu, Adriana Ioana
J3
w
2004
CSM Bucuresti
60mH
9.56
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
15
Titoiu, Alexandra
J3
w
2004
CSM Bucuresti
Scoala 190
LJ
4.54
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
15
Titoiu, Alexandra
J3
w
2004
CSM Bucuresti
Scoala 190
LJ
4.54
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Patrascu, Ecaterina
J3
w
2004
CSM Bucuresti
Scoala 190
60mH
DQ
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Patrascu, Ecaterina
J3
w
2004
CSM Bucuresti
Scoala 190
60mH
DQ
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
24
Mitrica, Daniela Maria
J3
w
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
24
Mitrica, Daniela Maria
J3
w
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
18
Mardar, Ana Maria
J3
w
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.38
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
18
Mardar, Ana Maria
J3
w
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.38
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Diaconescu, Andreea Iulia
J3
w
2003
CSM Bucuresti
60mH
DNF
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Diaconescu, Andreea Iulia
J3
w
2003
CSM Bucuresti
60mH
DNF
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Barizi, Ana Maria Olguta
J3
w
2003
CSM Bucuresti
60mH
10.64
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
7
Barizi, Ana Maria Olguta
J3
w
2003
CSM Bucuresti
60mH
10.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
6
Barizi, Ana Maria Olguta
J3
w
2003
CSM Bucuresti
60mH
10.64
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
7
Barizi, Ana Maria Olguta
J3
w
2003
CSM Bucuresti
60mH
10.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
15
Sandu, Andrei
J3
m
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.51
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
15
Sandu, Andrei
J3
m
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.51
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Alexandru, Ionut Alexandru
J3
m
2005
CSM Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Alexandru, Ionut Alexandru
J3
m
2005
CSM Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Iordache, Marian Cosmin
J3
m
2004
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Iordache, Marian Cosmin
J3
m
2004
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Ciucioi, Eduard-Ionut
J3
m
2004
CSM Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Ciucioi, Eduard-Ionut
J3
m
2004
CSM Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
9
Capruciu, Mihai Antonio
J3
m
2004
CSM Bucuresti
LJ
5.26
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
9
Capruciu, Mihai Antonio
J3
m
2004
CSM Bucuresti
LJ
5.26
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Diaconescu, Teodora Stefania
J2,J1,S,T,M
w
2000
CSM Bucuresti
60mH
8.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Diaconescu, Teodora Stefania
J2,J1,S,T,M
w
2000
CSM Bucuresti
60mH
9.09
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Diaconescu, Teodora Stefania
J2,J1,S,T,M
w
2000
CSM Bucuresti
60mH
8.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Diaconescu, Teodora Stefania
J2,J1,S,T,M
w
2000
CSM Bucuresti
60mH
9.09
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Serban, Alex
J2
m
2002
CSM Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Serban, Alex
J2
m
2002
CSM Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Comanescu, Alexandru-Adrian
J2
m
2002
CSM Bucuresti
200m
24.90
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Comanescu, Alexandru-Adrian
J2
m
2002
CSM Bucuresti
200m
24.9
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
10
Braescu, Florin-Mihai
J2
m
2002
CSM Bucuresti
LJ
4.33
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
10
Braescu, Florin-Mihai
J2
m
2002
CSM Bucuresti
LJ
4.33
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Sandu, Gabriel
J2
m
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.77
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Sandu, Gabriel
J2
m
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Sandu, Gabriel
J2
m
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.77
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Sandu, Gabriel
J2
m
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Florian, Darius Gabriel
J2
m
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.39
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Florian, Darius Gabriel
J2
m
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.42
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Florian, Darius Gabriel
J2
m
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.39
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Florian, Darius Gabriel
J2
m
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.42
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Cernat, Andrei
J2
m
2001
CSM Bucuresti
LJ
6.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
2
Cernat, Andrei
J2
m
2001
CSM Bucuresti
LJ
6.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Raducanu, Cristian Lucian
J1
m
1999
CSM Bucuresti
PV
3.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Raducanu, Cristian Lucian
J1
m
1999
CSM Bucuresti
PV
3.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Pislaru, Mihai Cristian
J1
m
1999
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
7.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Pislaru, Mihai Cristian
J1
m
1999
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
7.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Pislaru, Mihai Cristian
J1
m
1999
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
200m
22.45
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Pislaru, Mihai Cristian
J1
m
1999
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
7.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
3
Pislaru, Mihai Cristian
J1
m
1999
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
7.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
1
Pislaru, Mihai Cristian
J1
m
1999
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
200m
22.45
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
9.12.2018
NR
Juganu, Stefan Bogdan
S,T
M
1999
CSM Bucuresti
60m
DNF
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Juganu, Stefan Bogdan
S,T
M
1999
CSM Bucuresti
60m
DNF
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Lazarica, Dan Claudiu
S,T
m
1992
CSM Bucuresti
CS Rapid Buc.
HJ
2.10
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Lazarica, Dan Claudiu
S,T
m
1992
CSM Bucuresti
CS Rapid Buc.
HJ
2.10
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Dumitrache, Marius Cristian
S,T
m
1989
CSM Bucuresti
HJ
2.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Dumitrache, Marius Cristian
S,T
m
1989
CSM Bucuresti
HJ
2.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
16
Mosoia, Anastasia Maria
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.10
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
16
Mosoia, Anastasia Maria
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.1
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
11
Crevei, Bianca Alexandra
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60m
8.88
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
11
Crevei, Bianca Alexandra
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60m
8.88
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Viasu, Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
8.28
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Viasu, Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
8.31
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Viasu, Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
8.28
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Viasu, Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
8.31
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Pitoi, Alexandra Denisa
J3
w
2004
CSM Bucuresti
SP
9.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Pitoi, Alexandra Denisa
J3
w
2004
CSM Bucuresti
SP
9.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
7
Patrascu, Ecaterina
J3
w
2004
CSM Bucuresti
Scoala 190
TJ
9.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
7
Patrascu, Ecaterina
J3
w
2004
CSM Bucuresti
Scoala 190
TJ
9.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
22
Mitrica, Daniela Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.25
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
22
Mitrica, Daniela Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.25
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
17
Mardar, Ana Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
17
Mardar, Ana Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
11
Ilie, Ioana
J3
w
2004
CSM Bucuresti
400m
69.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
11
Ilie, Ioana
J3
w
2004
CSM Bucuresti
400m
69.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
21
Damian, Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.23
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
21
Damian, Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.23
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Smochina, Andreea Catalina
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
8
Smochina, Andreea Catalina
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
8.62
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Smochina, Andreea Catalina
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
8
Smochina, Andreea Catalina
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
8.62
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
19
Diaconescu, Andreea Iulia
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
9.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
19
Diaconescu, Andreea Iulia
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
9.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
13
Barizi, Ana Maria Olguta
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
9.00
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
13
Barizi, Ana Maria Olguta
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
9
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Bercea, Octavian Adrian
J3
m
2005
CSM Bucuresti
Scoala 190
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
5
Bercea, Octavian Adrian
J3
m
2005
CSM Bucuresti
Scoala 190
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Alexandru, Ionut Alexandru
J3
M
2005
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Alexandru, Ionut Alexandru
J3
M
2005
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Iordache, Marian Cosmin
J3
m
2004
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
HJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Iordache, Marian Cosmin
J3
m
2004
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
HJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Ciucioi, Eduard-Ionut
J3
M
2004
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Ciucioi, Eduard-Ionut
J3
M
2004
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
16
Capruciu, Mihai Antonio
J3
M
2004
CSM Bucuresti
60m
8.12
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
16
Capruciu, Mihai Antonio
J3
M
2004
CSM Bucuresti
60m
8.12
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Albesteanu, Mario Gabriel
J3
m
2004
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
HJ
1.60
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Albesteanu, Mario Gabriel
J3
m
2004
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
HJ
1.60
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Dinu, Ionut Daniel
J3
M
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60m
7.52
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Dinu, Ionut Daniel
J3
M
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60m
7.48
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Dinu, Ionut Daniel
J3
M
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60m
7.52
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Dinu, Ionut Daniel
J3
M
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60m
7.48
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Tirca, Alexandra Valentina
J2
w
2002
CSM Bucuresti
400m
64.76
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Tirca, Alexandra Valentina
J2
w
2002
CSM Bucuresti
400m
64.76
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Serban, Alex
J2
M
2002
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
NR
Serban, Alex
J2
M
2002
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
6
Comanescu, Alexandru-Adrian
J2
M
2002
CSM Bucuresti
60m
7.45
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
8
Comanescu, Alexandru-Adrian
J2
M
2002
CSM Bucuresti
60m
7.56
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
6
Comanescu, Alexandru-Adrian
J2
M
2002
CSM Bucuresti
60m
7.45
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
8
Comanescu, Alexandru-Adrian
J2
M
2002
CSM Bucuresti
60m
7.56
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Stoica, Mirel Cristian
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.10
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Stoica, Mirel Cristian
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
6.93
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Stoica, Mirel Cristian
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.1
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Stoica, Mirel Cristian
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
6.93
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
9
Sandu, Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
9
Sandu, Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Florian, Darius Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.34
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Florian, Darius Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.23
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Florian, Darius Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.34
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
2
Florian, Darius Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.23
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Androne, Valentin Alexandru
J2
m
2001
CSM Bucuresti
HJ
1.95
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Androne, Valentin Alexandru
J2
m
2001
CSM Bucuresti
HJ
1.95
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Diaconescu, Teodora Stefania
J1,S,T
W
2000
CSM Bucuresti
60m
7.99
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
4
Diaconescu, Teodora Stefania
J1,S,T
W
2000
CSM Bucuresti
60m
8.03
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
3
Diaconescu, Teodora Stefania
J1,S,T
W
2000
CSM Bucuresti
60m
7.99
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
4
Diaconescu, Teodora Stefania
J1,S,T
W
2000
CSM Bucuresti
60m
8.03
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
8.12.2018
1
Popa Emanuel
Sen
B
1997
CSM Bucuresti
3000m
11:02,31
Campionatul Municipal de Seniori din 30,31 mai 2015
30.05.2015
0
Hurmuz Ioan Daniel
Sen
B
1995
CSM Bucuresti
LJ
ABS
Campionatul Municipal de Seniori din 30,31 mai 2015
30.05.2015
1
Bartha Levente
Sen
B
1977
CSM Bucuresti
JT
72.31
Campionatul Municipal de Seniori din 30,31 mai 2015
30.05.2015
NR
Voinea, Antonia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Voinea, Antonia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Voinea, Antonia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Voinea, Antonia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Ursu, Miruna
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
10.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Ursu, Miruna
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
10.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Tamasescu, Eva Maria
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
10.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Tamasescu, Eva Maria
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
10.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
44
Marcu, Diana
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
12.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
44
Marcu, Diana
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
12.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
46
Dragan, Karina
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
13.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Dragan, Karina
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.28
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
46
Dragan, Karina
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
13.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Dragan, Karina
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.28
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Cristescu, Natalia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
11.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Cristescu, Natalia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.73
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Cristescu, Natalia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
11.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Cristescu, Natalia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.73
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Constantin, Alexandra
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
11.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Constantin, Alexandra
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Constantin, Alexandra
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
11.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Constantin, Alexandra
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Cantemir, Anastasia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Cantemir, Anastasia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Cantemir, Anastasia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Cantemir, Anastasia
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Brailescu, Rebeca
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
11.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Brailescu, Rebeca
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
DNF
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Brailescu, Rebeca
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
11.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Brailescu, Rebeca
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
DNF
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
43
Bocancea, Miruna
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
12.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Bocancea, Miruna
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
43
Bocancea, Miruna
C4
W
2012
Csm Bucuresti
50m
12.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Bocancea, Miruna
C4
W
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Toderascu, Anisia
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Toderascu, Anisia
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
2.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Toderascu, Anisia
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.2
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Toderascu, Anisia
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
2.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Nedelcu, Alessia
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Nedelcu, Alessia
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Mesaru, Mara
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Mesaru, Mara
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Kasza, Izabela
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
9.45
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Kasza, Izabela
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
9.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
17
Kasza, Izabela
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
2.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Kasza, Izabela
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
9.45
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Kasza, Izabela
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
9.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
17
Kasza, Izabela
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
2.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
28
Ene, Violeta
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Ene, Violeta
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
2.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
28
Ene, Violeta
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Ene, Violeta
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
2.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Cracea, Larisa
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
9.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Cracea, Larisa
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
9.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Cracea, Larisa
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Cracea, Larisa
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
9.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Cracea, Larisa
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
9.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Cracea, Larisa
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Calin, Ioana Cristiana
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Calin, Ioana Cristiana
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
2.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Calin, Ioana Cristiana
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Calin, Ioana Cristiana
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
2.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Bucur Tepes, Alexia Victoria
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Bucur Tepes, Alexia Victoria
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bibiu, Antonia Elena
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bibiu, Antonia Elena
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bibiu, Antonia Elena
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bibiu, Antonia Elena
C4
W
2011
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
31
Beran, Raisa Georgiana
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
31
Beran, Raisa Georgiana
C4
W
2011
Csm Bucuresti
50m
10.9
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Vasilescu, Victor
C4
M
2012
Csm Bucuresti
50m
9.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Vasilescu, Victor
C4
M
2012
Csm Bucuresti
LJ
2.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Vasilescu, Victor
C4
M
2012
Csm Bucuresti
50m
9.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Vasilescu, Victor
C4
M
2012
Csm Bucuresti
LJ
2.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Patracioc, Edi
C4
M
2012
Csm Bucuresti
50m
13.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
28
Patracioc, Edi
C4
M
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Patracioc, Edi
C4
M
2012
Csm Bucuresti
50m
13.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
28
Patracioc, Edi
C4
M
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Bobohalma, Eduard
C4
M
2012
Csm Bucuresti
50m
9.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Bobohalma, Eduard
C4
M
2012
Csm Bucuresti
50m
9.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Bobohalma, Eduard
C4
M
2012
Csm Bucuresti
LJ
2.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Bobohalma, Eduard
C4
M
2012
Csm Bucuresti
50m
9.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Bobohalma, Eduard
C4
M
2012
Csm Bucuresti
50m
9.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Bobohalma, Eduard
C4
M
2012
Csm Bucuresti
LJ
2.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Ristache, Sebastian
C4
M
2011
Csm Bucuresti
50m
10.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Ristache, Sebastian
C4
M
2011
Csm Bucuresti
50m
10.4
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ghiorghisor, Teodor
C4
M
2011
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ghiorghisor, Teodor
C4
M
2011
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ghiorghisor, Teodor
C4
M
2011
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ghiorghisor, Teodor
C4
M
2011
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Ursu, Miruna
C3
W
2012
Csm Bucuresti
200m
44.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Ursu, Miruna
C3
W
2012
Csm Bucuresti
200m
44.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Topea, Anne Marie
C3
W
2010
Csm Bucuresti
SP
5.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Topea, Anne Marie
C3
W
2010
Csm Bucuresti
SP
5.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
61
Stoica, Sara
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
10.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
58
Stoica, Sara
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
61
Stoica, Sara
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
10.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
58
Stoica, Sara
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Popescu, Denisa
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
8.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Popescu, Denisa
C3
W
2010
Csm Bucuresti
200m
35.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Popescu, Denisa
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
8.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Popescu, Denisa
C3
W
2010
Csm Bucuresti
200m
35.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Nuta, Ana Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
SP
6.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Nuta, Ana Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
SP
6.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
48
Neagu, Briana
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
48
Neagu, Briana
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.7
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Minea, Ana Amalia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Minea, Ana Amalia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
200m
39.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Minea, Ana Amalia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Minea, Ana Amalia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
200m
39.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Dan, Alessia Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
8.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Dan, Alessia Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Dan, Alessia Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
8.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Dan, Alessia Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Cinciulescu, Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Cinciulescu, Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
200m
43.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Cinciulescu, Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Cinciulescu, Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
200m
43.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Boita, Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Boita, Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Boita, Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Boita, Maria
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Badea, Maria Natalia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
8.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Badea, Maria Natalia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
8.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Badea, Maria Natalia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Badea, Maria Natalia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
8.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Badea, Maria Natalia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
8.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Badea, Maria Natalia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
46
Aftimescu, Patricia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
40
Aftimescu, Patricia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
46
Aftimescu, Patricia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
40
Aftimescu, Patricia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
43
Zuza, Sofia
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
43
Zuza, Sofia
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Stan, Adelina Ioana
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
43.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Stan, Adelina Ioana
C3
W
2009
Csm Bucuresti
SP
6.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Stan, Adelina Ioana
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
43.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Stan, Adelina Ioana
C3
W
2009
Csm Bucuresti
SP
6.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Solcanu, Victoria
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Solcanu, Victoria
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
39.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Solcanu, Victoria
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Solcanu, Victoria
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
39.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rusti, Anita
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rusti, Anita
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rauta, Eva
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rauta, Eva
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rauta, Eva
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rauta, Eva
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
41
Raucea, Raisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Raucea, Raisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
40.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
41
Raucea, Raisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Raucea, Raisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
40.1
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Radu, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Radu, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
17
Popescu, Eva-Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Popescu, Eva-Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
17
Popescu, Eva-Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Popescu, Eva-Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Pojelescu, Cristina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Pojelescu, Cristina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Pojelescu, Cristina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Pojelescu, Cristina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
50
Pana, Yanisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
49
Pana, Yanisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
50
Pana, Yanisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
49
Pana, Yanisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
26
Mihai, Sabina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Mihai, Sabina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
26
Mihai, Sabina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Mihai, Sabina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ignat, Lavinia
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ignat, Lavinia
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ignat, Lavinia
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ignat, Lavinia
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Florea, Rebeca
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Florea, Rebeca
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
35.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Florea, Rebeca
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Florea, Rebeca
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
35.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
56
Dumitru, Alexia
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
10.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
56
Dumitru, Alexia
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
10.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ciuca, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ciuca, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ciuca, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ciuca, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
67
Cioca, Sara
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
12.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
60
Cioca, Sara
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
1.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
67
Cioca, Sara
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
12.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
60
Cioca, Sara
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
1.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Bargaoanu, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Bargaoanu, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Bargaoanu, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Bargaoanu, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
62
Apetre, Edith
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
10.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
50
Apetre, Edith
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
62
Apetre, Edith
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
10.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
50
Apetre, Edith
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Carasol, Luca
C3
M
2012
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Carasol, Luca
C3
M
2012
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Sarice, Andi
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Sarice, Andi
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Sarice, Andi
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Sarice, Andi
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Romosan, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
8.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Romosan, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Romosan, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
8.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Romosan, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
26
Olaru, Mihai
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
39.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Olaru, Mihai
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
3.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
26
Olaru, Mihai
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
39.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Olaru, Mihai
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
3.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Negreanu, Dragos
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Negreanu, Dragos
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Negreanu, Dragos
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Negreanu, Dragos
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Mitrache, Matias
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Mitrache, Matias
C3
m
2010
Csm Bucuresti
SP
5.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Mitrache, Matias
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Mitrache, Matias
C3
m
2010
Csm Bucuresti
SP
5.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
67
Karacsonyi, Toma
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Karacsonyi, Toma
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
43.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
67
Karacsonyi, Toma
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Karacsonyi, Toma
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
43.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Ilie, Rares
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
8.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Ilie, Rares
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
3.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Ilie, Rares
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
8.7
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Ilie, Rares
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
3.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
53
Enache, Victor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
9.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Enache, Victor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
38.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
53
Enache, Victor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
9.2
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Enache, Victor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
38.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Chiscaru, Vlad
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
41.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
27
Chiscaru, Vlad
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Chiscaru, Vlad
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
41.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
27
Chiscaru, Vlad
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Cafadaru, Alexandru
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
8.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Cafadaru, Alexandru
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Cafadaru, Alexandru
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
8.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Cafadaru, Alexandru
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Andreita, Tudor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
8.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Andreita, Tudor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Andreita, Tudor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
8.7
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Andreita, Tudor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
42
Andreita, Stefan
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
8.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
41
Andreita, Stefan
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
42
Andreita, Stefan
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
8.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
41
Andreita, Stefan
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
68
Albu, Matei
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
45
Albu, Matei
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
68
Albu, Matei
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
45
Albu, Matei
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
48
Ungureanu, Vlad
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Ungureanu, Vlad
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
37.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
48
Ungureanu, Vlad
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Ungureanu, Vlad
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
37.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Toma, Ioan
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Toma, Ioan
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Toma, Ioan
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Toma, Ioan
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
69
Stroescu, Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
10.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Stroescu, Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
69
Stroescu, Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
10.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Stroescu, Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Serban, Alexandru-Cristian
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Serban, Alexandru-Cristian
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Serban, Alexandru-Cristian
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
4.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Serban, Alexandru-Cristian
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Serban, Alexandru-Cristian
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.4
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Serban, Alexandru-Cristian
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
4.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rosu, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rosu, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rosu, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Rosu, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Popescu, Mihai-Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Popescu, Mihai-Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
35.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Popescu, Mihai-Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Popescu, Mihai-Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
35.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
43
Popescu, Eduard
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Popescu, Eduard
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
43
Popescu, Eduard
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Popescu, Eduard
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Nicolae, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Nicolae, Matei
C3
m
2009
Csm Bucuresti
SP
6.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Nicolae, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Nicolae, Matei
C3
m
2009
Csm Bucuresti
SP
6.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Ilie, Sorin
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Ilie, Sorin
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Ilie, Sorin
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Ilie, Sorin
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Ilie, Sorin
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Ilie, Sorin
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
33
Caprita, Andrei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Caprita, Andrei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
33
Caprita, Andrei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Caprita, Andrei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
71
Bradisteanu, Alexandru Havi
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
10.78
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Bradisteanu, Alexandru Havi
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
71
Bradisteanu, Alexandru Havi
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
10.78
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Bradisteanu, Alexandru Havi
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
43
Bondar, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Bondar, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
39.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
43
Bondar, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Bondar, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
39.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
50
Bobohalma, Gabriel
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Bobohalma, Gabriel
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
35.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
50
Bobohalma, Gabriel
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Bobohalma, Gabriel
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
35.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
68
Vlad, Alecsandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
50
Vlad, Alecsandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
2.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
68
Vlad, Alecsandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
50
Vlad, Alecsandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
2.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
62
Ungureanu, Teodora
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
27
Ungureanu, Teodora
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
37.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
62
Ungureanu, Teodora
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
27
Ungureanu, Teodora
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
37.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
46
Ulmeanu, Iustina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
46
Ulmeanu, Iustina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.8
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Stefan, Andreea
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Stefan, Andreea
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Stefan, Andreea
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Stefan, Andreea
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Sinicu, Tania
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
48
Sinicu, Tania
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.03
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
39
Sinicu, Tania
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
48
Sinicu, Tania
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.03
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
75
Predeteanu, Irina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
10.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Predeteanu, Irina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
600m
3:02.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
75
Predeteanu, Irina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
10.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Predeteanu, Irina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
600m
3:02.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Popa, Bianca
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Popa, Bianca
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
64
Popa, Alexandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
49
Popa, Alexandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
2.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
64
Popa, Alexandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
49
Popa, Alexandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
2.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Oprea, Karina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Oprea, Karina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Oancea, Gabriela
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Oancea, Gabriela
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Oancea, Gabriela
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Oancea, Gabriela
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
71
Oancea, Alexandra Iulia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
37
Oancea, Alexandra Iulia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
40.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
71
Oancea, Alexandra Iulia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
37
Oancea, Alexandra Iulia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
40.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Musat, Cristina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
35.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Musat, Cristina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
35.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
48
Mincu, Eva
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
48
Mincu, Eva
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Iordache, Maria Alexia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Iordache, Maria Alexia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Iordache, Maria Alexia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.3
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Iordache, Maria Alexia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
41
Iancu, Simona
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Iancu, Simona
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
35.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
41
Iancu, Simona
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.7
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Iancu, Simona
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
35.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Gheorghiu, Dalia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
38.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Gheorghiu, Dalia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
38.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
67
Gavrila, Maria
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
52
Gavrila, Maria
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
2.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
67
Gavrila, Maria
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
52
Gavrila, Maria
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
2.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
44
Dinu, Alexia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Dinu, Alexia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
44
Dinu, Alexia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Dinu, Alexia
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
59
Cursaru, Patricia Stefania
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
59
Cursaru, Patricia Stefania
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Coman, Maria Irina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
31.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Coman, Maria Irina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
31.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Chiscaru, Laura
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
38.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Chiscaru, Laura
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Chiscaru, Laura
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
38.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Chiscaru, Laura
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
62
Balabes, Anelisse
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
46
Balabes, Anelisse
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
62
Balabes, Anelisse
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
46
Balabes, Anelisse
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
53
Baciu, Ana
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Baciu, Ana
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
38.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
53
Baciu, Ana
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
30
Baciu, Ana
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
38.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
73
Arsenie, Madalina Ioana
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Arsenie, Madalina Ioana
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
36.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
45
Arsenie, Madalina Ioana
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
73
Arsenie, Madalina Ioana
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Arsenie, Madalina Ioana
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
36.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
45
Arsenie, Madalina Ioana
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
56
Apostolache, Mihaela
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
56
Apostolache, Mihaela
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Valcu, Alexandra
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
8.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Valcu, Alexandra
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
32.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Valcu, Alexandra
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
8.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Valcu, Alexandra
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
32.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Uba, Karina
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
36.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Uba, Karina
C2
W
2007
Csm Bucuresti
SP
6.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Uba, Karina
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
36.6
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Uba, Karina
C2
W
2007
Csm Bucuresti
SP
6.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Tanase, Roberta
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
36.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Tanase, Roberta
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Tanase, Roberta
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
36.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
34
Tanase, Roberta
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
66
Postelnicu, Diana
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
9.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
59
Postelnicu, Diana
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
66
Postelnicu, Diana
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
9.3
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
59
Postelnicu, Diana
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Pais, Dariana Elena
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
8.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Pais, Dariana Elena
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Pais, Dariana Elena
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
8.3
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Pais, Dariana Elena
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Negrila, Violeta
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
29
Negrila, Violeta
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
61
Moldoveanu, Maria
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
9.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Moldoveanu, Maria
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
36.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
61
Moldoveanu, Maria
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
9.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Moldoveanu, Maria
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
36.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Luca, Bianca
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Luca, Bianca
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Luca, Bianca
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Luca, Bianca
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ionita, Laura
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ionita, Laura
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ionita, Laura
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ionita, Laura
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
55
Ioan, Ema
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
9.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
36
Ioan, Ema
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
39.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
55
Ioan, Ema
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
9.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
36
Ioan, Ema
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
39.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
36
Voicu, Darius
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
9.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
36
Voicu, Darius
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
9
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Stoica, Radu
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Stoica, Radu
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
33.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
19
Stoica, Radu
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Stoica, Radu
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
33.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Schuster, Iustin
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
34.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
31
Schuster, Iustin
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
18
Schuster, Iustin
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
34.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
31
Schuster, Iustin
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Salavastru, David
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
32
Salavastru, David
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Rusti, Dinu-Constantin
C2
M
2008
Csm Bucuresti
SP
9.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Rusti, Dinu-Constantin
C2
M
2008
Csm Bucuresti
SP
9.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
28
Roscaneanu, Luca
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Roscaneanu, Luca
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
28
Roscaneanu, Luca
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
35
Roscaneanu, Luca
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Polcovnicu, Eduard
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.03
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Polcovnicu, Eduard
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
32.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Polcovnicu, Eduard
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.03
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Polcovnicu, Eduard
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
32.2
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Musat, Cristina
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
10.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Musat, Cristina
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
10.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Mincu, Eva
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
10.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Mincu, Eva
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
10.5
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Minca, Robert
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Minca, Robert
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Minca, Robert
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.3
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Minca, Robert
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
28
Manole, David Luca
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
38.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Manole, David Luca
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
28
Manole, David Luca
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
38.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Manole, David Luca
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ionescu, Ioan
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ionescu, Ioan
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ionescu, Ioan
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Ionescu, Ioan
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Ion, Bogdan
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.14
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Ion, Bogdan
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
32.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
15
Ion, Bogdan
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.14
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
11
Ion, Bogdan
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
32.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Ilie, Denis
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Ilie, Denis
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
4.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Ilie, Denis
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
10
Ilie, Denis
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
4.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Goicea, Alexandru
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
9.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
17
Goicea, Alexandru
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Goicea, Alexandru
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
9.8
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
17
Goicea, Alexandru
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Gherghe, Sabin
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Gherghe, Sabin
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Gherghe, Sabin
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Gherghe, Sabin
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Feldioreanu-Constant, Vlad Marius Alexandr
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
7.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Feldioreanu-Constant, Vlad Marius Alexandr
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
7.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Feldioreanu-Constant, Vlad Marius Alexandr
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
34.28
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
7
Feldioreanu-Constant, Vlad Marius Alexandr
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
7.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
8
Feldioreanu-Constant, Vlad Marius Alexandr
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
7.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Feldioreanu-Constant, Vlad Marius Alexandr
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
34.28
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Dumitru, Sebastian
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Dumitru, Sebastian
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
34.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Dumitru, Sebastian
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
20
Dumitru, Sebastian
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
34.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Cracea, Mircea
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
34.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Cracea, Mircea
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
23
Cracea, Mircea
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
34.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Cracea, Mircea
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Coman, Maria Irina
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
8.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Coman, Maria Irina
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
8.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
17
Ciupitu, David
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
17
Ciupitu, David
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Budes, Damian Andrei
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
30.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Budes, Damian Andrei
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
4.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
3
Budes, Damian Andrei
C2
M
2008
Csm Bucuresti
200m
30.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
6
Budes, Damian Andrei
C2
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
4.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bivolan, Alexandru Ionut
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bivolan, Alexandru Ionut
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bivolan, Alexandru Ionut
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Bivolan, Alexandru Ionut
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Stoicea, George
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
33
Stoicea, George
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
21
Stoicea, George
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
33
Stoicea, George
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Sima, David Iulian
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
4.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
5
Sima, David Iulian
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
4.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
26
Pais, Radu
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Pais, Radu
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
26
Pais, Radu
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Pais, Radu
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Negrila, Violeta
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50mH
13.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
14
Negrila, Violeta
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50mH
13.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Movila, George Rares
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Movila, George Rares
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Movila, George Rares
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Movila, George Rares
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
40
Gheorghe, Matei
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
9.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
37
Gheorghe, Matei
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
40
Gheorghe, Matei
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
9.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
37
Gheorghe, Matei
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Georadeanu, Andrei
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Georadeanu, Andrei
C2
M
2007
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Georadeanu, Andrei
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Georadeanu, Andrei
C2
M
2007
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Cristescu, Tiberiu
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Cristescu, Tiberiu
C2
M
2007
Csm Bucuresti
200m
34.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Cristescu, Tiberiu
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Cristescu, Tiberiu
C2
M
2007
Csm Bucuresti
200m
34.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Copaci, Stefan Vlad
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Copaci, Stefan Vlad
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50mH
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
9
Copaci, Stefan Vlad
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Copaci, Stefan Vlad
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50mH
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Constantin, Dragos Mihai
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
7.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Constantin, Dragos Mihai
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
7.45
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Constantin, Dragos Mihai
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50mH
8.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Constantin, Dragos Mihai
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
7.5
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
2
Constantin, Dragos Mihai
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
7.45
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
1
Constantin, Dragos Mihai
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50mH
8.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Cojanu, Dmimitrie
C2
M
2007
Csm Bucuresti
200m
32.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
13
Cojanu, Dmimitrie
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
12
Cojanu, Dmimitrie
C2
M
2007
Csm Bucuresti
200m
32.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
13
Cojanu, Dmimitrie
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Ciudoiu, Gabriel
C2
M
2007
Csm Bucuresti
200m
35.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Ciudoiu, Gabriel
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Ciudoiu, Gabriel
C2
M
2007
Csm Bucuresti
200m
35.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
22
Ciudoiu, Gabriel
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Brojban, Mihai Alexandru
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Brojban, Mihai Alexandru
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Badea, Marius
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Badea, Marius
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Anghelescu, David
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Anghelescu, David
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
25
Anghelescu, David
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
24
Anghelescu, David
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
3.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Aftimescu, David
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Aftimescu, David
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Aftimescu, David
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
NR
Aftimescu, David
C2
M
2007
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
25.11.2018
4
Dan, Alessia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.34q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Dan, Alessia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
14
Dan, Alessia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
11
Cracea, Andreea Larisa
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.9
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
20
Costea, Aida
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
10.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
12
Costea, Aida
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.40
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
50
Vladu, Irina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
8
Tudor, Astrid
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
39.9
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
23
Tudor, Astrid
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.01
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
13
Stefan, Nectaria
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50mH
11.11
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
15
Raucea, Raisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50mH
12.6
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
16
Popescu, Eva-Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
20
Popescu, Eva-Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.04
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
10
Popescu, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
40.32
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
26
Popescu, Denisa
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.5
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
47
Manole, Roberta Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
11.24
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
12
Florea, Rebeca
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
41.49
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
19
Florea, Rebeca
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.28
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
24
Vlad, Alecsandra
C3
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.49
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
31
Vlad, Alecsandra
C3
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
2.90
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Radu, Anastasia
C3
W
2008
Csm Bucuresti
50mH
9.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Radu, Anastasia
C3
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.95
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
9
Musat, Cristina
C3
W
2008
Csm Bucuresti
200m
40.23
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
22
Musat, Cristina
C3
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.36
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
37
Gheorghiu, Dalia
C3
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
42
Dumitru, Alexia
C3
W
2008
Csm Bucuresti
50m
10.16
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Coman, Maria Irina
C3
W
2008
Csm Bucuresti
50mH
9.12
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Coman, Maria Irina
C3
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
4.11
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
14
Chiscaru, Laura Daniela
C3
W
2008
Csm Bucuresti
50mH
12.33
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
10
Zinca, Laura Teodora
C3
W
2005
Csm Bucuresti
50m
9.09
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
32
Rusu, Amalia-Georgiana
C3
W
2005
Csm Bucuresti
50m
10.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
9
Palagheanu, Alexandra
C3
W
2005
Csm Bucuresti
50m
9.08
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
8
Mosoia, Anastasia Maria
C3
W
2005
Csm Bucuresti
50m
8.98q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
20
Grif, Andreea Ariana
C3
W
2005
Csm Bucuresti
50m
9.38
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
0
Enicov, Elena
C3
W
2005
Csm Bucuresti
50m
DQ
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
29
Dumitru, Yasmin Gabriela
C3
W
2005
Csm Bucuresti
50m
10.02
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
15
Crevei, Bianca Alexandra
C3
W
2005
Csm Bucuresti
50m
9.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Viasu, Adriana Ioana
C3
W
2004
Csm Bucuresti
50m
8.57q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
22
Mitrica, Daniela Maria
C3
W
2004
Csm Bucuresti
50m
9.43
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
27
Gavrila, Alexanda Luisa
C3
W
2004
Csm Bucuresti
50m
9.93
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
26
Vasilescu, Victor
C3
M
2012
Csm Bucuresti
50m
10.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
21
Vasilescu, Victor
C3
M
2012
Csm Bucuresti
LJ
2.24
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
27
Bivolan, Robert
C3
M
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.85
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
33
Serbanescu, Robert
C3
M
2011
Csm Bucuresti
50m
11.54
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
21
Rogojanu, Robert
C3
M
2011
Csm Bucuresti
50m
10.2
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
29
Subanescu, Robert
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
1.70
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
13
Ramosan, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
9.73
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
11
Ramosan, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.80
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
30
Ilie, Tudor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.99
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
23
Ilie, Rares
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.10
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
19
Chiscaru, Vlad Cristian
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.11
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
20
Ungureanu, Vlad Mihai
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50mH
12.03
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
21
Smochina, Vlad
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9.11
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
19
Popescu, Mihai-Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
37.22
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
14
Popescu, Mihai-Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
38
Manolache, Denis
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
10.96
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
37
Manolache, Denis
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.34
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
22
Constantin, Andrei Alexa
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
40.33
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
38
Constantin, Andrei Alexa
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.26
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
37
Bradisteanu, Alexandru H
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
10.92
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
24
Bonder, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
43.91
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
31
Bonder, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9.7
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
16
Bobohalma, Gabriel
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50mH
11.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
17
Minca, Robert
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
11.59
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
25
Leoveanu, Radu
C3
M
2008
Csm Bucuresti
200m
44.13
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
29
Leoveanu, Radu
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50m
9.53
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
11
Ionescu, Rares
C3
M
2008
Csm Bucuresti
200m
35.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Ionescu, Rares
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.1
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Ionescu, Rares
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.17q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
15
Feldioreanu-Constant, Vl
C3
M
2008
Csm Bucuresti
200m
36.41
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Feldioreanu-Constant, Vl
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.11q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Feldioreanu-Constant, Vl
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
13
Dumitru, Sebastian
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.63
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
15
Cracea, Mircea Constanti
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
11.39
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Budes, Damian Andrei
C3
M
2008
Csm Bucuresti
200m
32.12
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Budes, Damian Andrei
C3
M
2008
Csm Bucuresti
LJ
4.08
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
12
Bivolan, Alexandru Ionut
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.62
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Bivolan, Alexandru Ionut
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
10.01
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Birleanu, Alexandru Eric
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50m
7.76
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Birleanu, Alexandru Eric
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50m
8.12q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Birleanu, Alexandru Eric
C3
M
2008
Csm Bucuresti
50mH
9.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Voicu, Bianca
C2
W
2008
Csm Bucuresti
600m
02:46.82
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
17
Valcu, Alexandra
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
35.69
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
10
Valcu, Alexandra
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50mH
10.3
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
29
Uba, Karina
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
9
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
34
Uba, Karina
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
2.44
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
35
Oncete, Alexia Flora
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
9.51
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
33
Lazar, Ana
C2
W
2007
Csm Bucuresti
50m
9.27
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
36
Lazar, Ana
C2
W
2007
Csm Bucuresti
LJ
2.32
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
21
Dumitrascu, Teodora
C2
W
2007
Csm Bucuresti
200m
36.24
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
8
Serban, Cristina
C2
W
2006
Csm Bucuresti
SP
6.21
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Popa, Mara
C2
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.84
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
23
Joita, Maria
C2
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.37
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
38
Ilie, Maria
C2
W
2006
Csm Bucuresti
50m
10.03
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
9
Ilie, Maria
C2
W
2006
Csm Bucuresti
SP
5.37
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Cracea, Ana
C2
W
2006
Csm Bucuresti J
HJ
1.10
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Constantinescu, Maria Al
C2
W
2006
Csm Bucuresti J
HJ
1.24
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Cherbeleata, Maria Diana
C2
W
2006
Csm Bucuresti
200m
31.15
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Cherbeleata, Maria Diana
C2
W
2006
Csm Bucuresti
50m
7.74
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Cherbeleata, Maria Diana
C2
W
2006
Csm Bucuresti
50m
7.88q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
31
Bulearca, Alexandra
C2
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Banu, Maria Alecsandra
C2
W
2006
Csm Bucuresti
50m
7.77q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Banu, Maria Alecsandra
C2
W
2006
Csm Bucuresti
50m
7.81
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Banu, Maria Alecsandra
C2
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
4.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
27
Stoica, Ricardo
C2
M
2008
Csm Bucuresti
50m
10.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
25
Zvonaru, David
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.86
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
28
Popescu, Marian Alexandr
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
11.43
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
19
Ionescu, Raress
C2
M
2007
Csm Bucuresti
200m
39.1
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Ionescu, David
C2
M
2007
Csm Bucuresti 1
SP
1.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
17
Gheorghe, Samuel
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.51
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
11
Copaci, Stefan Vlad
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
8.2
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Copaci, Stefan Vlad
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50mH
9.54
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Constantin, Dragos Mihai
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
7.54q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Constantin, Dragos Mihai
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50m
7.58
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Constantin, Dragos Mihai
C2
M
2007
Csm Bucuresti
50mH
8.56
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
17
Ciochina, Sorin
C2
M
2007
Csm Bucuresti
200m
37.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
8
Stavri, Stefan
C2
M
2006
Csm Bucuresti
200m
32.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
10
Stavri, Stefan
C2
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.66
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
20
Simion, Nicolas
C2
M
2006
Csm Bucuresti
200m
39.53
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
8
Savu, Alexandru
C2
M
2006
Csm Bucuresti
600m
02:06.87
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Lazarescu, Antonio Luca
C2
M
2006
Csm Bucuresti
600m
01:53.14
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Lazarescu, Antonio Luca
C2
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
4.32
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Lazar, Alexandru
C2
M
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.35
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
15
Gheorghe, Daniel
C2
M
2006
Csm Bucuresti
50m
8.41
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Damian, David Stefan
C2
M
2006
Csm Bucuresti
50m
7.77q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Damian, David Stefan
C2
M
2006
Csm Bucuresti
50m
7.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Damian, David Stefan
C2
M
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.30
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Costan, Alexandru
C2
M
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.10
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
18
Costan, Alexandru
C2
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
12
Bonoti, Mihai
C2
M
2006
Csm Bucuresti
200m
33.87
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
20
Bonoti, Mihai
C2
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.42
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Alexandru, Denis Madalin
C2
M
2006
Csm Bucuresti
200m
31.42
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Alexandru, Denis Madalin
C2
M
2006
Csm Bucuresti
50m
7.81q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Alexandru, Denis Madalin
C2
M
2006
Csm Bucuresti
50m
7.86
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
5
Zinca, Laura Teodora
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
30.45
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
8
Tudorache, Riana Ana Mar
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
30.68
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Tudorache, Riana Ana Mar
C1
W
2005
Csm Bucuresti
800m
02:47.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
19
Rusu, Amalia-Georgiana
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
35.41
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
43
Oncioiu, Georgiana
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
3.23
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
15
Neagu, Cristina Andreea
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
4.36
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Mosoia, Anastasia Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
8.9
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Mosoia, Anastasia Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60mH
10.7
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
23
Grif, Andreea Ariana
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
4.08
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
23
Enicov, Elena
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
40.26
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
39
Dumitru, Yasmin Gabriela
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
3.51
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
0
Dinu, Ioana Mihaela
C1
W
2005
Csm Bucuresti
HJ
NH
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Dinu, Ioana Mihaela
C1
W
2005
Csm Bucuresti
SP
5.71
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
18
Dinita, Elena Gabriela
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
4.29
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Crevei, Bianca Alexandra
C1
W
2005
Csm Bucuresti
800m
02:50.69
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
44
Constantin, Teodora
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
3.18
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
42
Chiriac, Emanuela
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Viasu, Adriana Ioana
C1
W
2004
Csm Bucuresti
60m
8.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
22
Viasu, Adriana Ioana
C1
W
2004
Csm Bucuresti
LJ
4.14
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Pitoi, Alexandra Denisa
C1
W
2004
Csm Bucuresti
SP
9.13
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
45
Moise, Alexandra
C1
W
2004
Csm Bucuresti
LJ
3.11
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
13
Mardar, Ana Maria
C1
W
2004
Csm Bucuresti
200m
31.15
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
26
Mardar, Ana Maria
C1
W
2004
Csm Bucuresti
LJ
4.03
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
1
Manole, Ingrid Ramona
C1
W
2004
Csm Bucuresti
HJ
1.52
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
2
Manole, Ingrid Ramona
C1
W
2004
Csm Bucuresti
LJ
5.23
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
8
Sandu, Andrei
C1
M
2005
Csm Bucuresti
LJ
4.55
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Grigorescu, Alexandru
C1
M
2005
Csm Bucuresti
SP
5.47
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
11
Dumitru, Daniel
C1
M
2005
Csm Bucuresti
200m
31.07
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Ciocoiu, Luca-Armand-Dor
C1
M
2005
Csm Bucuresti
800m
03:20.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
8
Alexandru, Ionut Alexand
C1
M
2005
Csm Bucuresti
200m
29.98
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
15
Alexandru, Ionut Alexand
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
9.23
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
9
Popescu, Matei Stefan
C1
M
2004
Csm Bucuresti
60m
8.8
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
16
Popescu, Matei Stefan
C1
M
2004
Csm Bucuresti
LJ
4.06
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
6
Gheorghe, David
C1
M
2004
Csm Bucuresti
60m
8.51
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Gheorghe, David
C1
M
2004
Csm Bucuresti
60m
8.59q
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
4
Capruciu, Mihai Antonio
C1
M
2004
Csm Bucuresti
LJ
5.12
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
3
Albesteanu, Mario Gabrie
C1
M
2004
Csm Bucuresti
HJ
1.50
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
7
Albesteanu, Mario Gabrie
C1
M
2004
Csm Bucuresti
LJ
4.67
Cupa Incepatorului C1/C2/C3 din 25,26 noiembrie 2017
25.11.2017
13
Visan, Daria
C1
W
2006
Csm Bucuresti
SP
5.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
13
Visan, Daria
C1
W
2006
Csm Bucuresti
SP
5.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
31
Vilceanu, Andreea
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
10.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
31
Vilceanu, Andreea
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
10.2
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Stan, Adelina
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Stan, Adelina
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Stan, Adelina
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Stan, Adelina
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Rapota, Cornelia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
33
Rapota, Cornelia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
35.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Rapota, Cornelia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
33
Rapota, Cornelia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
35.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Popa, Mara
C1
W
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Popa, Mara
C1
W
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
18
Mocanu, Maria Monica
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
9.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
23
Mocanu, Maria Monica
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
32.82
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
18
Mocanu, Maria Monica
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
9.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
23
Mocanu, Maria Monica
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
32.82
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
39
Marcu, Iulia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
11.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
39
Marcu, Iulia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
11.5
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
26
Joita, Maria
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
26
Joita, Maria
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Ilie, Maria
C1
W
2006
Csm Bucuresti
SP
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Ilie, Maria
C1
W
2006
Csm Bucuresti
SP
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
40
Iancu, Monica Alexandra
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
11.82
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
40
Iancu, Monica Alexandra
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
11.82
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Gama, Monica
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Gama, Monica
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Gama, Monica
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Gama, Monica
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
16
Cracea, Ana
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
9.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
16
Cracea, Ana
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
9.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
4
Constantinescu, Maria Alexandra
C1
W
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
15
Constantinescu, Maria Alexandra
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
4.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
4
Constantinescu, Maria Alexandra
C1
W
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
15
Constantinescu, Maria Alexandra
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
4.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
33
Chiriac, Sara
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
10.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Chiriac, Sara
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
33
Chiriac, Sara
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
10.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Chiriac, Sara
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Cherbeleata, Maria Diana
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
8.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Cherbeleata, Maria Diana
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
8.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Cherbeleata, Maria Diana
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Cherbeleata, Maria Diana
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
8.9
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Cherbeleata, Maria Diana
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
8.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Cherbeleata, Maria Diana
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
26
Bucur, Eva
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
9.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
29
Bucur, Eva
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
26
Bucur, Eva
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
9.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
29
Bucur, Eva
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
24
Boita, Iustina
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
9.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
30
Boita, Iustina
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
34.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
24
Boita, Iustina
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
9.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
30
Boita, Iustina
C1
W
2006
Csm Bucuresti
200m
34.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Avram, Natalia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
34
Avram, Natalia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Avram, Natalia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
34
Avram, Natalia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
31
Avram, Delia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
31
Avram, Delia
C1
W
2006
Csm Bucuresti
LJ
3.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
10
Zinca, Laura
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
4.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
10
Zinca, Laura
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
4.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Vezeanu, Raluca
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
11
Vezeanu, Raluca
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60mH
14.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Vezeanu, Raluca
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
11
Vezeanu, Raluca
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60mH
14.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
11
Tudorache, Riana Ana Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
30.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
11
Tudorache, Riana Ana Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
30.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
17
Tudor, Brandusa
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
9.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
17
Tudor, Brandusa
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
9.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
21
Sandu, Andreea Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
9.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
27
Sandu, Andreea Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
33.61
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
21
Sandu, Andreea Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
9.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
27
Sandu, Andreea Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
33.61
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
4
Neagu, Cristina Andreea
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60mH
11.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
7
Neagu, Cristina Andreea
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
29.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
4
Neagu, Cristina Andreea
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60mH
11.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
7
Neagu, Cristina Andreea
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
29.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
7
Mosoia, Anastasia Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
9.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
8
Mosoia, Anastasia Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
8.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Mosoia, Anastasia Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60mH
10.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
7
Mosoia, Anastasia Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
9.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
8
Mosoia, Anastasia Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
8.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Mosoia, Anastasia Maria
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60mH
10.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
12
Lupu, Ilinca
C1
W
2005
Csm Bucuresti
SP
5.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
12
Lupu, Ilinca
C1
W
2005
Csm Bucuresti
SP
5.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
36
Iliescu, Ane Marie Nicole
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
10.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
35
Iliescu, Ane Marie Nicole
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
37.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
36
Iliescu, Ane Marie Nicole
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
10.6
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
35
Iliescu, Ane Marie Nicole
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
37.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
32
Enicov, Elena
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
35.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
24
Enicov, Elena
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
3.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
32
Enicov, Elena
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
35.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
24
Enicov, Elena
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
3.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
19
Enescu, Ofelia
C1
W
2005
Csm Bucuresti
800m
3:14.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
19
Enescu, Ofelia
C1
W
2005
Csm Bucuresti
800m
3:14.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Dobrita, Delia
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Dobrita, Delia
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Dinita, Elena Gabriela
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
4.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Dinita, Elena Gabriela
C1
W
2005
Csm Bucuresti
LJ
4.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Crevei, Bianca Alexandra
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
8.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Crevei, Bianca Alexandra
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
8.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Crevei, Bianca Alexandra
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
29.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Crevei, Bianca Alexandra
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
8.8
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Crevei, Bianca Alexandra
C1
W
2005
Csm Bucuresti
60m
8.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
5
Crevei, Bianca Alexandra
C1
W
2005
Csm Bucuresti
200m
29.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
8
Chiriac, Emanuela
C1
W
2005
Csm Bucuresti
SP
7.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
8
Chiriac, Emanuela
C1
W
2005
Csm Bucuresti
SP
7.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Toderica, Nicolas
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Toderica, Nicolas
C1
M
2006
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Toderica, Nicolas
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Toderica, Nicolas
C1
M
2006
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
16
Petrescu, David
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60m
9.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Petrescu, David
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
13
Petrescu, David
C1
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
4.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
16
Petrescu, David
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60m
9.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Petrescu, David
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
13
Petrescu, David
C1
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
4.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
24
Petrescu, Calin
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60m
10.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
23
Petrescu, Calin
C1
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
2.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
24
Petrescu, Calin
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60m
10.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
23
Petrescu, Calin
C1
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
2.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Lazarescu, Antonio Luca
C1
M
2006
Csm Bucuresti
800m
2:29.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Lazarescu, Antonio Luca
C1
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
4.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Lazarescu, Antonio Luca
C1
M
2006
Csm Bucuresti
800m
2:29.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Lazarescu, Antonio Luca
C1
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
4.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
2
Lazar, Alexandru
C1
M
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
2
Lazar, Alexandru
C1
M
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Ion, Mario
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Ion, Mario
C1
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Ion, Mario
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Ion, Mario
C1
M
2006
Csm Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Damian, David Stefan
C1
M
2006
Csm Bucuresti
200m
28.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
6
Damian, David Stefan
C1
M
2006
Csm Bucuresti
200m
28.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Costan, Alexandru
C1
M
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
3
Costan, Alexandru
C1
M
2006
Csm Bucuresti
HJ
1.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
13
Alexandru, Denis Madalin
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60m
8.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
8
Alexandru, Denis Madalin
C1
M
2006
Csm Bucuresti
200m
29.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
13
Alexandru, Denis Madalin
C1
M
2006
Csm Bucuresti
60m
8.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
8
Alexandru, Denis Madalin
C1
M
2006
Csm Bucuresti
200m
29.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
4
Sandu, Andrei
C1
M
2005
Csm Bucuresti
LJ
4.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
4
Sandu, Andrei
C1
M
2005
Csm Bucuresti
LJ
4.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Popescu, David Gabriel
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
7.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Popescu, David Gabriel
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
7.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Popescu, David Gabriel
C1
M
2005
Csm Bucuresti
200m
25.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Popescu, David Gabriel
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
7.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Popescu, David Gabriel
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
7.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Popescu, David Gabriel
C1
M
2005
Csm Bucuresti
200m
25.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
25
Polibran, Andru
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
10.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Polibran, Andru
C1
M
2005
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
25
Polibran, Andru
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
10.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
NR
Polibran, Andru
C1
M
2005
Csm Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
26
Niculae, Felix
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
10.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
26
Niculae, Felix
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
10.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
21
Gavan, Antonio
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
9.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
21
Gavan, Antonio
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
9.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
9
Dumitru, Daniel
C1
M
2005
Csm Bucuresti
200m
29.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
9
Dumitru, Daniel
C1
M
2005
Csm Bucuresti
200m
29.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Bercea, Octavian
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60mH
9.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Bercea, Octavian
C1
M
2005
Csm Bucuresti
HJ
1.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Bercea, Octavian
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60mH
9.7
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
1
Bercea, Octavian
C1
M
2005
Csm Bucuresti
HJ
1.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
17
Andries, Radu
C1
M
2005
Csm Bucuresti
LJ
3.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
17
Andries, Radu
C1
M
2005
Csm Bucuresti
LJ
3.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
12
Alexandru, Ionut Alexandru
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
8.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
12
Alexandru, Ionut Alexandru
C1
M
2005
Csm Bucuresti
60m
8.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
24.11.2018
0
Petre Gabriel
Sen
M
1995
CSM Bucuresti
LJ
6,84
Campionatul Municipal Juniori 1 din 21,22.02.2015
21.02.2015
1
Tarca Alexandra
J3
W
2002
CSM Bucuresti
200m
27.6
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
10
Leoveanu Ada
J3
W
2002
CSM Bucuresti
LJ
4.07
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Burcea Lavinia
J3
W
2002
CSM Bucuresti
TJ
10.70
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
5
Trifan Ana
J3
W
2001
CSM Bucuresti
LJ
4.54
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
2
Trifan Ana
J3
W
2001
CSM Bucuresti
TJ
9.72
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
11
Pavel Diana
J3
W
2001
CSM Bucuresti
LJ
4.01
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
3
Pavel Diana
J3
W
2001
CSM Bucuresti
TJ
9.39
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
6
Gogu Daria
J3
W
2001
CSM Bucuresti
LJ
4.53
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
5
Gogu Dana
J3
W
2001
CSM Bucuresti
TJ
9.19
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
2
Dinu Florinel
J3
M
2002
CSM Bucuresti
SP
7.02
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
3
Dinu Andrei
J3
M
2002
CSM Bucuresti
100m
12.0
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
6
Dinu Andrei
J3
M
2002
CSM Bucuresti
100m
12.7
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
3
Dinu Andrei
J3
M
2002
CSM Bucuresti
200m
26.0
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
3
Cobzariu Rossy Adrian
J3
M
2002
CSM Bucuresti
SP
5.67
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
9
Braescu Florin
J3
M
2002
CSM Bucuresti
LJ
3.57
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Batgi Arman
J3
M
2002
CSM Bucuresti
800m
2.24.3
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Batgi Arman
J3
M
2002
CSM Bucuresti
JT
31.78
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Stoica Cristian
J3
M
2001
CSM Bucuresti
100m
11.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Stoica Cristian
J3
M
2001
CSM Bucuresti
100m
11.2
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
0
Mihai Ionu?
J3
M
2001
CSM Bucuresti
100m
Ab
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
0
Mihai Ionu?
J3
M
2001
CSM Bucuresti
LJ
Ab
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
2
Florian Darius
J3
M
2001
CSM Bucuresti
100m
11.8
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
2
Florian Darius
J3
M
2001
CSM Bucuresti
100m
11.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Florian Darius
J3
M
2001
CSM Bucuresti
110mH
16.2
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Florian Darius
J3
M
2001
CSM Bucuresti
200m
24.5
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
6
Strugaru Andrei
J1
M
2000
CSM Bucuresti
100m
12.3
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
3
Strugaru Andrei
J1
M
2000
CSM Bucuresti
LJ
5.45
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
1
Vintila Ionut
J1
M
1999
CSM Bucuresti
LJ
6.15
CAMPIONATUL MUNICIPAL DE JUNIORI J1,J3 DIN 20,21.05.2016
20.05.2016
17
Dan, Alessia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
30
Dan, Alessia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.50
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
17
Dan, Alessia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
50m
9.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
30
Dan, Alessia
C3
W
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.50
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
52
Vladu, Irina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
10.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
52
Vladu, Irina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
10.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
20
Tudor, Astrid
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
15
Tudor, Astrid
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
20
Tudor, Astrid
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
15
Tudor, Astrid
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
10
Toba, Maia-Ioana
C3
W
2009
Csm Bucuresti
Bucur
50m
8.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
16
Toba, Maia-Ioana
C3
W
2009
Csm Bucuresti
Bucur
LJ
2.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
10
Toba, Maia-Ioana
C3
W
2009
Csm Bucuresti
Bucur
50m
8.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
16
Toba, Maia-Ioana
C3
W
2009
Csm Bucuresti
Bucur
LJ
2.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
50
Stan, Adelina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
10.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
37
Stan, Adelina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
50
Stan, Adelina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
10.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
37
Stan, Adelina
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Rauta, Eva
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.38
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Rauta, Eva
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.39
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Rauta, Eva
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.11
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Rauta, Eva
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.38
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Rauta, Eva
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.39
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Rauta, Eva
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.11
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Popescu, Eva-Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.69
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Popescu, Eva-Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Popescu, Eva-Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
8.69
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Popescu, Eva-Gabriela
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
3.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
22
Popescu, Denisa Maria
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
22
Popescu, Denisa Maria
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
22
Popescu, Denisa Maria
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
22
Popescu, Denisa Maria
C3
W
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
34
Florea, Rebeca
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Florea, Rebeca
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
38.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
34
Florea, Rebeca
C3
W
2009
Csm Bucuresti
50m
9.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
6
Florea, Rebeca
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
38.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Dumitru, Alexia
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
40.44
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Dumitru, Alexia
C3
W
2009
Csm Bucuresti
200m
40.44
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
63
Zvonaru, Tudor
C3
M
2012
Csm Bucuresti
50m
10.93
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
63
Zvonaru, Tudor
C3
M
2012
Csm Bucuresti
50m
10.93
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
59
Vasilescu, Victor
C3
M
2012
Csm Bucuresti
50m
10.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
52
Vasilescu, Victor
C3
M
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
59
Vasilescu, Victor
C3
M
2012
Csm Bucuresti
50m
10.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
52
Vasilescu, Victor
C3
M
2012
Csm Bucuresti
LJ
1.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
13
Ilie, Rares
C3
M
2011
Csm Bucuresti
50m
8.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Ilie, Rares
C3
M
2011
Csm Bucuresti
LJ
3.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
13
Ilie, Rares
C3
M
2011
Csm Bucuresti
50m
8.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
7
Ilie, Rares
C3
M
2011
Csm Bucuresti
LJ
3.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
48
Stoian, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
48
Stoian, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
18
Stavri, Dimitrie
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
9.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
10
Stavri, Dimitrie
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
38.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
18
Stavri, Dimitrie
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
9.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
10
Stavri, Dimitrie
C3
M
2010
Csm Bucuresti
200m
38.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
34
Romosan, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
9.561
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
31
Romosan, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.55
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
34
Romosan, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
9.561
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
31
Romosan, Eduard
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
2.55
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
43
Palea, Stefan
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
9.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
43
Palea, Stefan
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
9.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
53
Olaru, Mihai
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
53
Olaru, Mihai
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
54
Nita, Matei
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
54
Nita, Matei
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
52
Juracovschi, David
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
45
Juracovschi, David
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
1.94
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
52
Juracovschi, David
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
45
Juracovschi, David
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
1.94
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
62
Ilie, Tudor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
48
Ilie, Tudor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
1.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
62
Ilie, Tudor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
50m
10.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
48
Ilie, Tudor
C3
M
2010
Csm Bucuresti
LJ
1.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
56
Spataru, Gabriel
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
10.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
56
Spataru, Gabriel
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
10.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
14
Smochina, Vlad
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
23
Smochina, Vlad
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.68
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
14
Smochina, Vlad
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
23
Smochina, Vlad
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.68
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
12
Serbanescu, Tudor Bogdan
C3
M
2009
Csm Bucuresti
Bucur
50m
8.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Serbanescu, Tudor Bogdan
C3
M
2009
Csm Bucuresti
Bucur
200m
37.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
12
Serbanescu, Tudor Bogdan
C3
M
2009
Csm Bucuresti
Bucur
50m
8.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Serbanescu, Tudor Bogdan
C3
M
2009
Csm Bucuresti
Bucur
200m
37.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Serban, Alexandru-Cristi
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Serban, Alexandru-Cristi
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.74
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Serban, Alexandru-Cristi
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
4.13
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Serban, Alexandru-Cristi
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Serban, Alexandru-Cristi
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
7.74
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
1
Serban, Alexandru-Cristi
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
4.13
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Popescu, Mihai-Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Popescu, Mihai-Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
36.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
9
Popescu, Mihai-Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
3
Popescu, Mihai-Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
36.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Nedelea, Lucas
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
36.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Nedelea, Lucas
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
36.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
18
Manolache, Denis
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
43.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
32
Manolache, Denis
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
18
Manolache, Denis
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
43.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
32
Manolache, Denis
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
2.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Ilie, Sorin
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Ilie, Sorin
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Ilie, Sorin
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
4
Ilie, Sorin
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
8.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Constantin, Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50mH
12.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Constantin, Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
SP
6.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
5
Constantin, Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50mH
12.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
2
Constantin, Alexandru
C3
M
2009
Csm Bucuresti
SP
6.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
65
Bradisteanu, Alexandru H
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
11.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
45
Bradisteanu, Alexandru H
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
1.94
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
65
Bradisteanu, Alexandru H
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
11.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
45
Bradisteanu, Alexandru H
C3
M
2009
Csm Bucuresti
LJ
1.94
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
68
Bors, Cristian
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
12.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
68
Bors, Cristian
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
12.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
24
Bondar, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9.31
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
12
Bondar, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
39.82
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
24
Bondar, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
50m
9.31
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
12
Bondar, Matei
C3
M
2009
Csm Bucuresti
200m
39.82
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
49
Voicu, Bianca Alexandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
10.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
49
Voicu, Bianca Alexandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
10.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
47
Vlad, Alecsandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.95
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
32
Vlad, Alecsandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.06
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
47
Vlad, Alecsandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.95
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
32
Vlad, Alecsandra
C2
W
2008
Csm Bucuresti
LJ
3.06
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
16
Musat, Cristina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
37.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
16
Musat, Cristina
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
37.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
25
Mincu, Eva
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
14
Mincu, Eva
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
36.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
25
Mincu, Eva
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
8.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
14
Mincu, Eva
C2
W
2008
Csm Bucuresti
200m
36.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
38
Mic, Miruna
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.36
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
38
Mic, Miruna
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
9.36
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
50
Melintescu, Ramona
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
10.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
17.02.2018
50
Melintescu, Ramona
C2
W
2008
Csm Bucuresti
50m
10.87