CSM Bucuresti

Loc
Nume
Categoria
Sex
Data nasterii
Club
Club Secundar
Proba
Rezultat
Competitia
Data
2
Raducanu Cristian Lucian
TIN
M
1999
CSM Bucuresti
PV
3.60
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Pislaru Mihai Cristian
TIN
M
1999
CSM Bucuresti
400m
47.34
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Juganu Stefan Bogdan
TIN
M
1999
CSM Bucuresti
400m
49.98
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Ciobanu Radu Daniel
SEN
M
1994
CSM Bucuresti
110mH
14.91
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Vasilescu Victor-Stefan
MAS
M
1982
CSM Bucuresti
100m
13.74
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Vasilescu Victor-Stefan
MAS
M
1982
CSM Bucuresti
100m
14.11
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Tudorache Riana Ana Maria
J3
W
2005
CSM Bucuresti
200m
29.02
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
7
Tudorache Riana Ana Maria
J3
W
2005
CSM Bucuresti
400m
65.66
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
10
Tudor Brandusa Ioana
J3
W
2005
CSM Bucuresti
100m
15.50
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Padureanu Bianca
J3
W
2005
CSM Bucuresti
800m
3:13.86
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
7
Oncioiu Georgiana
J3
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.95
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Neagu Cristina Andreea
J3
W
2005
CSM Bucuresti
800m
2:36.01
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Neagu Cristina Andreea
J3
W
2005
CSM Bucuresti
80mH
15.68
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Lupu Ilinca
J3
W
2005
CSM Bucuresti
SP
5.86
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
8
Grif Andreea Ariana
J3
W
2005
CSM Bucuresti
100m
14.70
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Grif Andreea Ariana
J3
W
2005
CSM Bucuresti
80mH
13.28
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Dinita Elena Gabriela
J3
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.70
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Crevei Bianca Alexandra
J3
W
2005
CSM Bucuresti
100m
14.16
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Crevei Bianca Alexandra
J3
W
2005
CSM Bucuresti
100m
14.17
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Crevei Bianca Alexandra
J3
W
2005
CSM Bucuresti
200m
28.93
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Chiriac Emanuela-Luminita
J3
W
2005
CSM Bucuresti
SP
5.69
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
8
Burada Ilinca
J3
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.48
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Burada Ilinca
J3
W
2005
CSM Bucuresti
SP
6.36
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Voicu Ana Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
SP
5.65
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Viasu Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
100m
13.39
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Viasu Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
100m
13.46
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Viasu Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
80mH
12.94
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Pitoi Alexandra Denisa
J3
W
2004
CSM Bucuresti
SP
8.38
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Mitrica Daniela Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
100m
14.34
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Mitrica Daniela Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
100m
14.62
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Mitrica Daniela Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.52
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
9
Ivascu Brianna-Nicoleta
J3
W
2004
CSM Bucuresti
Bucuresti
100m
15.12
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Ivascu Brianna-Nicoleta
J3
W
2004
CSM Bucuresti
Bucuresti
LJ
4.71
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Ilie Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
200m
28.58
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
8
Ilie Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
400m
66.16
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Sandu Andrei
J3
M
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.93
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Popescu David Gabriel
J3
M
2005
CSM Bucuresti
300mH
42.89
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
12
Gavan Antonio
J3
M
2005
CSM Bucuresti
100m
14.47
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
10
Gavan Antonio
J3
M
2005
CSM Bucuresti
200m
31.48
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
10
Alexandru Ionut Alexandru
J3
M
2005
CSM Bucuresti
100m
14.04
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
11
Alexandru Ionut Alexandru
J3
M
2005
CSM Bucuresti
200m
32.35
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Iordache Cosmin
J3
M
2004
CSM Bucuresti
HJ
1.65
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Smochina Andreea Catalina
J2
W
2003
CSM Bucuresti
100m
14.07
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
7
Smochina Andreea Catalina
J2
W
2003
CSM Bucuresti
100m
14.17
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Smochina Andreea Catalina
J2
W
2003
CSM Bucuresti
200m
29.97
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
5
Dinu Ionut Daniel
J2
M
2003
CSM Bucuresti
110mH
15.77
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Comanescu Alexandru-Adrian
J2
M
2002
CSM Bucuresti
100m
11.71
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Comanescu Alexandru-Adrian
J2
M
2002
CSM Bucuresti
100m
11.80
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Comanescu Alexandru-Adrian
J2
M
2002
CSM Bucuresti
200m
24.33
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
10
Braescu Florin-Mihai
J2
M
2002
CSM Bucuresti
400m
69.66
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Dinu Ana Alexandra
J1
W
2000
CSM Bucuresti
100mH
16.81
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Diaconescu Teodora Stefania
J1
W
2000
CSM Bucuresti
100mH
15.27
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
1
Stoica Mirel Cristian
J1
M
2001
CSM Bucuresti
100m
10.93
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
6
Sandu Gabriel
J1
M
2001
CSM Bucuresti
100m
12.27
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Sandu Gabriel
J1
M
2001
CSM Bucuresti
100m
12.16
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Sandu Gabriel
J1
M
2001
CSM Bucuresti
110mH
15.71
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
3
Florian Darius Gabriel
J1
M
2001
CSM Bucuresti
100m
11.32
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Florian Darius Gabriel
J1
M
2001
CSM Bucuresti
100m
11.26
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
2
Florian Darius Gabriel
J1
M
2001
CSM Bucuresti
110mH
15.06
Campionatul Municipal Outdoor S,T,J1,J2,J3 din 04-05 mai 2019
2019-05-04
4
Ursu Miruna
2012
W
2012
CSM Bucuresti
50m
9.88
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Ursu Miruna
2012
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
6
Dragan Karina
2012
W
2012
CSM Bucuresti
50m
11.45
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
6
Dragan Karina
2012
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
1.52
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Constantin Alexandra
2012
W
2012
CSM Bucuresti
50m
9.29
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Constantin Alexandra
2012
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
2.57
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Bojoga Raisa
2012
W
2012
CSM Bucuresti
50m
9.52
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
4
Bojoga Raisa
2012
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
2.32
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
Bocancea Miruna
2012
W
2012
CSM Bucuresti
50m
10.44
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
Bocancea Miruna
2012
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
2.14
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
NR
Vasilescu Victor
2012
M
2012
CSM Bucuresti
50m
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Dima Bogdan
2012
M
2012
CSM Bucuresti
50m
10.72
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Dima Bogdan
2012
M
2012
CSM Bucuresti
LJ
2.2
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
7
Toderascu Anisia
2011
W
2011
CSM Bucuresti
50m
9.6
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
7
TODERASCU Anisia
2011
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.28
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
8
Mesaru Mara
2011
W
2011
CSM Bucuresti
50m
9.61
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
10
Mesaru Mara
2011
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
2
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
9
Hera Cristina
2011
W
2011
CSM Bucuresti
50m
10.21
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
8
Hera Cristina
2011
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.12
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Cracea Larisa
2011
W
2011
CSM Bucuresti
50m
8.43
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Cracea Larisa
2011
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
3.02
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
10
ANGHELESCU Andra Stefania
2011
W
2011
CSM Bucuresti
50m
12.1
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
9
Anghelescu Andra Stefania
2011
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.06
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
Marin Mihail
2011
M
2011
CSM Bucuresti
50m
10.01
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
4
Marin Mihail
2011
M
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.39
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
7
Absirop Borgohain
2011
M
2011
CSM Bucuresti
50m
11.32
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
6
Absirop Borgohain
2011
M
2011
CSM Bucuresti
LJ
1.9
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
9
Nedelcu Adelina
2010
W
2010
CSM Bucuresti
50m
8.44
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
13
Nedelcu Adelina
2010
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.81
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
8
Neagu Briana
2010
W
2010
CSM Bucuresti
50m
8.4
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
NR
Mihai Sabina
2010
W
2010
CSM Bucuresti
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Dan Alessia Maria
2010
W
2010
CSM Bucuresti
50m
7.88
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Dan Alessia Maria
2010
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.46
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
10
Cinciulescu Maria
2010
W
2010
CSM Bucuresti
50m
8.5
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
6
Cinciulescu Maria
2010
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.14
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Badea Maria Natalia
2010
W
2010
CSM Bucuresti
50m
7.8
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
15
AFTIMESCU Patricia Andreea
2010
W
2010
CSM Bucuresti
50m
9.06
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
12
Aftimescu Patricia Andreea
2010
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.82
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
NR
Trandafir Daniel
2010
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
8
Oralu Mihai
2010
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
10
Olaru Mihai
2010
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.5
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
15
Lungu Mihai
2010
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.98
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
19
Lungu Mihai
2010
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.63
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
18
Juracovschi David
2010
M
2010
CSM Bucuresti
50m
9.4
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
16
Juracovschi David
2010
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.98
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
3
Ilie Rareș Mihai
2010
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.19
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
2
Ilie Rareș Mihai
2010
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.76
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
14
Enache Victor
2010
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.79
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
18
Enache Victor
2010
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.66
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
13
Chiscaru Vlad Adrian
2010
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.67
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
12
Chiscaru Vlad Adrian
2010
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
4
Cafdaru Alexandru
2010
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.6
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
4
Cafadaru Alex
2010
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.24
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
5
Andreita Tudor Alexandru
2010
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.35
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
14
Andreita Tudor Alexandru
2010
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.13
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
16
Andreita Stefan
2010
M
2010
CSM Bucuresti
50m
9.02
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
15
Andreita Stefan
2010
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.99
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
NR
Marandis Daria
2010
2010
CSM Bucuresti
Cupa Campionii de Maine, 6 aprilie 2019, U2010
2019-04-06
6
ZUZA ELENA SOFIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
669
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
ZUZA ELENA SOFIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.60
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
ZUZA ELENA SOFIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
SP
5.08
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
19
VERINGA NICOLETA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
610
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
19
VERINGA NICOLETA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
11.87
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
19
VERINGA NICOLETA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.72
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
21
VÂLCU RAISA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
477
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
21
VÂLCU RAISA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
13.03
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
21
VÂLCU RAISA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.55
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
TUDOR ASTRID-GABRIELA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
935
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
TUDOR ASTRID-GABRIELA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
7.80
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
TUDOR ASTRID-GABRIELA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
HJ
1.18
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
TOBA MAIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
848
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
TOBA MAIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.22
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
TOBA MAIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
HJ
1.09
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
20
STAN ADELINA IOANA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
592
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
20
STAN ADELINA IOANA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
11.87
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
20
STAN ADELINA IOANA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.54
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
RAUTA EVA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
961
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
RAUTA EVA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
9.22
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
RAUTA EVA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.58
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
POPESCU EVA GABIELA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
787
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
POPESCU EVA GABIELA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
10.76
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
POPESCU EVA GABIELA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.38
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
POPESCU DENISA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
907
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
POPESCU DENISA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
9.51
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
POPESCU DENISA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.33
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
18
MOISE BIANCA MARIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
637
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
18
MOISE BIANCA MARIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
11.37
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
18
MOISE BIANCA MARIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.49
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
22
GOGOREANU DARIA IOANA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
420
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
22
GOGOREANU DARIA IOANA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
12.14
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
22
GOGOREANU DARIA IOANA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
1.78
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
FLOREA REBECA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
854
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
FLOREA REBECA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
10.18
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
FLOREA REBECA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.47
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
DUMITRU ALEXIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
791
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
DUMITRU ALEXIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
9.82
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
DUMITRU ALEXIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.48
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
23
CIOACA SARA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
146
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
23
CIOACA SARA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
0.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
23
CIOACA SARA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
1.52
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
CHIRILA ADRIANA PATRICIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
BIA
809
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
CHIRILA ADRIANA PATRICIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
9.92
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
CHIRILA ADRIANA PATRICIA
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.76
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
ZOUKAI EL-KARIM
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIA
850
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
ZOUKAI EL-KARIM
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.57
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
ZOUKAI EL-KARIM
C3
M
2009
CSM Bucuresti
SP
8.65
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
SERBANESCU TUDOR
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIA
938
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
SERBANESCU TUDOR
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50mH
9.09
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
SERBANESCU TUDOR
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.22
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
ȘERBAN ALEXANDRU
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIA
1001
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
ȘERBAN ALEXANDRU
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
7.35
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
ȘERBAN ALEXANDRU
C3
M
2009
CSM Bucuresti
SP
9.22
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
POPESCU MIHAI ALEXANDRU
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIA
832
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
POPESCU MIHAI ALEXANDRU
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.28
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
POPESCU MIHAI ALEXANDRU
C3
M
2009
CSM Bucuresti
SP
7.71
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
POPESCU EDUARD VALENTIN
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIA
714
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
POPESCU EDUARD VALENTIN
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.84
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
POPESCU EDUARD VALENTIN
C3
M
2009
CSM Bucuresti
SP
6.46
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
MIHALACHE ANDREI
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIA
826
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
MIHALACHE ANDREI
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50mH
10.57
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
MIHALACHE ANDREI
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.58
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
ILIE SORIN
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIA
991
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
ILIE SORIN
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
7.22
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
ILIE SORIN
C3
M
2009
CSM Bucuresti
SP
8.76
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
CORCODEL ANDREI
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIA
584
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
CORCODEL ANDREI
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50mH
11.83
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
CORCODEL ANDREI
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.42
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
BOBOHALMA GABRIEL
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIA
871
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
BOBOHALMA GABRIEL
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50mH
10.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
BOBOHALMA GABRIEL
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.46
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
BARBU DAVID CRISTIAN
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIA
430
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
BARBU DAVID CRISTIAN
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50mH
0.00
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
15
BARBU DAVID CRISTIAN
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.15
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
VLAD ALECSANDRA IRINA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
848
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
VLAD ALECSANDRA IRINA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.02
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
VLAD ALECSANDRA IRINA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
ULMEANU IUSTINA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
691
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
ULMEANU IUSTINA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.48
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
ULMEANU IUSTINA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
SP
5.29
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
SINICU TANIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
660
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
SINICU TANIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.23
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
SINICU TANIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
SP
4.33
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
25
PREDETEANU IRINA IOANA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
519
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
25
PREDETEANU IRINA IOANA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50mH
12.68
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
25
PREDETEANU IRINA IOANA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.62
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
POPA BIANCA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
719
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
POPA BIANCA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
7.96
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
5
POPA BIANCA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
SP
4.81
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
20
POPA ALEXANDRA ANDREEA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
670
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
20
POPA ALEXANDRA ANDREEA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50mH
11.47
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
20
POPA ALEXANDRA ANDREEA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.92
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
MUSAT CRISTINA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
936
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
MUSAT CRISTINA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50mH
9.41
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
MUSAT CRISTINA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.52
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
MINCU EVA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
973
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
MINCU EVA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50mH
8.94
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
3
MINCU EVA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.42
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
IORDCHE MARIA ALEXIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
718
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
IORDCHE MARIA ALEXIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.11
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
IORDCHE MARIA ALEXIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
SP
5.08
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
21
GHEORGHIU DALIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
665
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
21
GHEORGHIU DALIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50mH
11.56
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
21
GHEORGHIU DALIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.96
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
23
GAVRILA MARIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
642
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
23
GAVRILA MARIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50mH
11.75
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
23
GAVRILA MARIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.92
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
CURSARU PATRICIA STEFANIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
624
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
CURSARU PATRICIA STEFANIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.40
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
CURSARU PATRICIA STEFANIA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
SP
4.14
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
CRISTIAN ELIZA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
591
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
CRISTIAN ELIZA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.70
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
14
CRISTIAN ELIZA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
SP
4.11
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
CHISCARU LAURA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
800
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
CHISCARU LAURA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.50
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
13
CHISCARU LAURA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
26
ARSENIE MADALINA IOANA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
445
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
26
ARSENIE MADALINA IOANA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50mH
19.80
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
26
ARSENIE MADALINA IOANA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.30
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
APOSTOLACHE MIHAELA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIA
419
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
APOSTOLACHE MIHAELA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
11.26
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
APOSTOLACHE MIHAELA
C2
W
2008
CSM Bucuresti
SP
5.41
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
STOICA RADU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
651
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
STOICA RADU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.25
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
10
STOICA RADU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
4.26
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
SCHUSTER IUSTIN
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
777
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
SCHUSTER IUSTIN
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
7.69
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
SCHUSTER IUSTIN
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
5.42
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
SALAVASTRU DAVID
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
710
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
SALAVASTRU DAVID
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.80
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
7
SALAVASTRU DAVID
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
6.30
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
RUSTI DINU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
877
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
RUSTI DINU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.96
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
1
RUSTI DINU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
9.96
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
MINCA ROBERT ALEXANDRU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
967
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
MINCA ROBERT ALEXANDRU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
9.32
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
9
MINCA ROBERT ALEXANDRU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.74
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
ILIE DENIS
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
1057
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
ILIE DENIS
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
8.87
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
4
ILIE DENIS
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
4.19
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
GOICEA ALEXANDRU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
1036
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
GOICEA ALEXANDRU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
8.94
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
GOICEA ALEXANDRU
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
4.05
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
FELDIOREANU VLAD
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
873
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
FELDIOREANU VLAD
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
10.04
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
16
FELDIOREANU VLAD
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.52
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
19
CRACEA MIRCEA
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
827
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
19
CRACEA MIRCEA
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
10.56
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
19
CRACEA MIRCEA
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.58
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
CORBEANU GABRIEL
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
671
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
CORBEANU GABRIEL
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.80
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
8
CORBEANU GABRIEL
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
5.52
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BUDEȘ DAMIAN ANDREI
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
1082
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BUDEȘ DAMIAN ANDREI
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
7.08
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
2
BUDEȘ DAMIAN ANDREI
C2
M
2008
CSM Bucuresti
HJ
1.33
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
BOTEA FLAVIUS
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
725
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
BOTEA FLAVIUS
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.49
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
6
BOTEA FLAVIUS
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
5.99
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BONDAR MATEI
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
727
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BONDAR MATEI
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
10.85
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
12
BONDAR MATEI
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.87
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
BIVOLAN IONUT
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
940
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
BIVOLAN IONUT
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
9.38
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
11
BIVOLAN IONUT
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.53
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
21
ANDREIANA STEFAN
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIA
722
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
21
ANDREIANA STEFAN
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
10.89
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
21
ANDREIANA STEFAN
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.86
Campionatul Regional C2,C3 din 06-07 aprilie 2019, Regiunea R8
2019-04-06
NR
Dragut Melisa Patricia
C2
W
2009
CSM Bucuresti
50m
Abs.
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Budes Damian Andrei
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
29.21
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
3
Budes Damian Andrei
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
4.3
Cupa Proatletic din 24 martie 2019
2019-03-24
1
Stanciu Adela
J1
W
2000
CSM Bucuresti
HT
63
Campionatul Municipal de Arucari Lungi S,T,J1 din 16 februarie 2019
2019-02-16
1
Coman Maria Irina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
7.89
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Coman Maria Irina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
7.76
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
2
Coman Maria Irina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
4.18
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
13
Avramescu Maria
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.08
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
5
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
7.85
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
6
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
7.95
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.90
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Rusti Dinu-Constantin
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
10.11
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
10
Rezeanu Cezar Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.02
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
1
Budes Damian Andrei
C2
M
2008
CSM Bucuresti
600m
1:52.15
Cupa Bucuriei C4,C5 din 10 februarie 2019
2019-02-10
4
Haiducu Razvan Cristian
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50mH
10.14
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Haiducu Razvan Cristian
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.31
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Haiducu Razvan Cristian
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIAT
328
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
8
Agopsa Andrei-Constantin
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50mH
10.76
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Agopsa Andrei-Constantin
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.38
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Agopsa Andrei-Constantin
C3
M
2009
CSM Bucuresti
BIAT
254
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Coman Maria Irina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50mH
8.86
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Coman Maria Irina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
4.21
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Coman Maria Irina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
BIAT
985
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
5
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
9.21
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
4.11
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIAT
609
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
4
Rusti Dinu-Constantin
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
10.14
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Rusti Dinu-Constantin
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
9.41
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Rusti Dinu-Constantin
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIAT
450
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Runceanu Matei Ionut
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
8.65
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Runceanu Matei Ionut
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
4.71
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Runceanu Matei Ionut
C2
M
2008
CSM Bucuresti
BIAT
830
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
7
Bostaca Andreea Ioana
C1
W
2007
CSM Bucuresti
60m
9.13
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
6
Bostaca Andreea Ioana
C1
W
2007
CSM Bucuresti
60m
9.14
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
9
Bostaca Andreea Ioana
C1
W
2007
CSM Bucuresti
LJ
4.15
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Szabo Bianca Florentina
C1
W
2006
CSM Bucuresti
SP
10.61
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Movila George Rares
C1
M
2007
CSM Bucuresti
60m
9.08
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Movila George Rares
C1
M
2007
CSM Bucuresti
60m
9.22
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
3
Ionescu David
C1
M
2007
CSM Bucuresti
SP
9.87
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Constantin Dragos Mihai
C1
M
2007
CSM Bucuresti
60m
8.74
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
2
Constantin Dragos Mihai
C1
M
2007
CSM Bucuresti
60m
8.92
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
1
Constantin Dragos Mihai
C1
M
2007
CSM Bucuresti
60mH
10.77
Campionatul Municipal de Copii C1,C2,C3 din 9 februarie 2019
2019-02-09
---
Tirca Alexandra Valentina
J3,J2
W
2002
CSM Bucuresti
800m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Dinu Ionut Daniel
J3,J1,S,T,M
M
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
8.84
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
4
Dinu Ionut Daniel
J3,J1,S,T,M
M
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
9.45
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
9
Neagu Cristina Andreea
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
12.02
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
14
Neagu Cristina Andreea
J3
W
2005
CSM Bucuresti
200m
30.06
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Mosoia Anastasia Maria
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
9.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Mosoia Anastasia Maria
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
9.87
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
4
Grif Andreea Ariana
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
10.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
5
Grif Andreea Ariana
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
10.20
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
20
Enicov Elena
J3
W
2005
CSM Bucuresti
200m
35.13
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
28
Enicov Elena
J3
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.57
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
10
Dinita Elena Gabriela
J3
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.65
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
11
Crevei Bianca Alexandra
J3
W
2005
CSM Bucuresti
200m
29.49
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Viasu Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60mH
9.63
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Viasu Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60mH
9.56
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
15
Titoiu Alexandra
J3
W
2004
CSM Bucuresti
Scoala 190
LJ
4.54
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Patrascu Ecaterina
J3
W
2004
CSM Bucuresti
Scoala 190
60mH
DQ
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
24
Mitrica Daniela Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
18
Mardar Ana Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.38
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Diaconescu Andreea Iulia
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60mH
DNF
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
6
Barizi Ana Maria Olguta
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60mH
10.64
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
7
Barizi Ana Maria Olguta
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60mH
10.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
15
Sandu Andrei
J3
M
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.51
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Alexandru Ionut Alexandru
J3
M
2005
CSM Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Iordache Marian Cosmin
J3
M
2004
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Ciucioi Eduard-Ionut
J3
M
2004
CSM Bucuresti
200m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
9
Capruciu Mihai Antonio
J3
M
2004
CSM Bucuresti
LJ
5.26
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Diaconescu Teodora Stefania
J2,J1,S,T,M
W
2000
CSM Bucuresti
60mH
8.97
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Diaconescu Teodora Stefania
J2,J1,S,T,M
W
2000
CSM Bucuresti
60mH
9.09
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Serban Alex
J2
M
2002
CSM Bucuresti
LJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Comanescu Alexandru-Adrian
J2
M
2002
CSM Bucuresti
200m
24.90
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
10
Braescu Florin-Mihai
J2
M
2002
CSM Bucuresti
LJ
4.33
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Sandu Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.77
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Sandu Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.59
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Florian Darius Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.39
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Florian Darius Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60mH
8.42
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
2
Cernat Andrei
J2
M
2001
CSM Bucuresti
LJ
6.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Raducanu Cristian Lucian
J1
M
1999
CSM Bucuresti
PV
3.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Pislaru Mihai Cristian
J1
M
1999
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
7.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
3
Pislaru Mihai Cristian
J1
M
1999
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60mH
7.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
1
Pislaru Mihai Cristian
J1
M
1999
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
200m
22.45
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-09
---
Juganu Stefan Bogdan
S,T
M
1999
CSM Bucuresti
60m
DNF
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Lazarica Dan Claudiu
S,T
M
1992
CSM Bucuresti
CS Rapid Buc.
HJ
2.10
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Dumitrache Marius Cristian
S,T
M
1989
CSM Bucuresti
HJ
2.05
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
16
Mosoia Anastasia Maria
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.10
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
11
Crevei Bianca Alexandra
J3
W
2005
CSM Bucuresti
60m
8.88
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Viasu Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
8.28
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Viasu Adriana Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
8.31
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Pitoi Alexandra Denisa
J3
W
2004
CSM Bucuresti
SP
9.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
7
Patrascu Ecaterina
J3
W
2004
CSM Bucuresti
Scoala 190
TJ
9.94
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
22
Mitrica Daniela Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.25
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
17
Mardar Ana Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.11
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
11
Ilie Ioana
J3
W
2004
CSM Bucuresti
400m
69.07
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
21
Damian Maria
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.23
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Smochina Andreea Catalina
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
8
Smochina Andreea Catalina
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
8.62
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
19
Diaconescu Andreea Iulia
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
9.22
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
13
Barizi Ana Maria Olguta
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
9.00
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
5
Bercea Octavian Adrian
J3
M
2005
CSM Bucuresti
Scoala 190
HJ
1.50
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Alexandru Ionut Alexandru
J3
M
2005
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Iordache Marian Cosmin
J3
M
2004
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
HJ
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Ciucioi Eduard-Ionut
J3
M
2004
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
16
Capruciu Mihai Antonio
J3
M
2004
CSM Bucuresti
60m
8.12
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Albesteanu Mario Gabriel
J3
M
2004
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
HJ
1.60
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Dinu Ionut Daniel
J3
M
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60m
7.52
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Dinu Ionut Daniel
J3
M
2003
CSM Bucuresti
CSM Bucuresti
60m
7.48
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Tirca Alexandra Valentina
J2
W
2002
CSM Bucuresti
400m
64.76
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Serban Alex
J2
M
2002
CSM Bucuresti
60m
DNS
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
6
Comanescu Alexandru-Adrian
J2
M
2002
CSM Bucuresti
60m
7.45
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
8
Comanescu Alexandru-Adrian
J2
M
2002
CSM Bucuresti
60m
7.56
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Stoica Mirel Cristian
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.10
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Stoica Mirel Cristian
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
6.93
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
9
Sandu Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.61
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Florian Darius Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.34
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
2
Florian Darius Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
60m
7.23
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
1
Androne Valentin Alexandru
J2
M
2001
CSM Bucuresti
HJ
1.95
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
3
Diaconescu Teodora Stefania
J1,S,T
W
2000
CSM Bucuresti
60m
7.99
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
4
Diaconescu Teodora Stefania
J1,S,T
W
2000
CSM Bucuresti
60m
8.03
CUPA DE IARNA S,T,J1,J2,J3,Masters din 08,09 decembrie 2018
2018-12-08
---
Voinea Antonia
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Voinea Antonia
C4
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
30
Ursu Miruna
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
10.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Tamasescu Eva Maria
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
10.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Serban Ines
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
10.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Serban Ines
C4
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
2.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
44
Marcu Diana
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
12.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
46
Dragan Karina
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
13.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
34
Dragan Karina
C4
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
1.28
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
35
Cristescu Natalia
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
11.19
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Cristescu Natalia
C4
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
1.73
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
39
Constantin Alexandra
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
11.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
30
Constantin Alexandra
C4
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
1.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Cantemir Anastasia
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Cantemir Anastasia
C4
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
34
Brailescu Rebeca
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
11.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Brailescu Rebeca
C4
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
DNF
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
43
Bocancea Miruna
C4
W
2012
CSM Bucuresti
50m
12.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Bocancea Miruna
C4
W
2012
CSM Bucuresti
LJ
1.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Toderascu Anisia
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
10.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Toderascu Anisia
C4
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Nedelcu Alessia
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
10.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Mesaru Mara
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
10.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Kasza Izabela
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
9.45
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Kasza Izabela
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
9.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Kasza Izabela
C4
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.37
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Ene Violeta
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
10.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Ene Violeta
C4
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Cracea Larisa
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
9.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Cracea Larisa
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
9.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Cracea Larisa
C4
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Calin Ioana Cristiana
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
10.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Calin Ioana Cristiana
C4
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Bucur Tepes Alexia Victoria
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
10.96
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Bibiu Antonia Elena
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Bibiu Antonia Elena
C4
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
31
Beran Raisa Georgiana
C4
W
2011
CSM Bucuresti
50m
10.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Vasilescu Victor
C4
M
2012
CSM Bucuresti
50m
9.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Vasilescu Victor
C4
M
2012
CSM Bucuresti
LJ
2.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
30
Patracioc Edi
C4
M
2012
CSM Bucuresti
50m
13.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Patracioc Edi
C4
M
2012
CSM Bucuresti
LJ
1.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Bobohalma Eduard
C4
M
2012
CSM Bucuresti
50m
9.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Bobohalma Eduard
C4
M
2012
CSM Bucuresti
50m
9.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Bobohalma Eduard
C4
M
2012
CSM Bucuresti
LJ
2.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Ristache Sebastian
C4
M
2011
CSM Bucuresti
50m
10.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ghiorghisor Teodor
C4
M
2011
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ghiorghisor Teodor
C4
M
2011
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Ursu Miruna
C3
W
2012
CSM Bucuresti
200m
44.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Topea Anne Marie
C3
W
2010
CSM Bucuresti
SP
5.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
61
Stoica Sara
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
10.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
58
Stoica Sara
C3
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Popescu Denisa
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
8.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Popescu Denisa
C3
W
2010
CSM Bucuresti
200m
35.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Nuta Ana Maria
C3
W
2010
CSM Bucuresti
SP
6.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
48
Neagu Briana
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
9.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
35
Minea Ana Amalia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
9.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Minea Ana Amalia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
200m
39.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Dan Alessia Maria
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
8.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Dan Alessia Maria
C3
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Cinciulescu Maria
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
9.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
30
Cinciulescu Maria
C3
W
2010
CSM Bucuresti
200m
43.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Boita Maria
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Boita Maria
C3
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Badea Maria Natalia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
8.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Badea Maria Natalia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
8.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Badea Maria Natalia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
46
Aftimescu Patricia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
9.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
40
Aftimescu Patricia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
43
Zuza Sofia
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
9.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Toba Maia-Ioana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
J8.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Toba Maia-Ioana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Stan Adelina Ioana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
43.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Stan Adelina Ioana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
SP
6.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Solcanu Victoria
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Solcanu Victoria
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
39.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Rusti Anita
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Rauta Eva
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Rauta Eva
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
41
Raucea Raisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
9.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Raucea Raisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
40.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Radu Denisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Popescu Eva-Gabriela
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.66
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Popescu Eva-Gabriela
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Pojelescu Cristina
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Pojelescu Cristina
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
50
Pana Yanisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
9.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
49
Pana Yanisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
26
Mihai Sabina
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Mihai Sabina
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ignat Lavinia
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ignat Lavinia
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Florea Rebeca
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Florea Rebeca
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
35.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
56
Dumitru Alexia
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
10.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ciuca Denisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ciuca Denisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
67
Cioca Sara
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
12.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
60
Cioca Sara
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
1.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Bargaoanu Denisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Bargaoanu Denisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
62
Apetre Edith
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
10.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
50
Apetre Edith
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Carasol Luca
C3
M
2012
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Sarice Andi
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Sarice Andi
C3
M
2010
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
39
Romosan Eduard
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Romosan Eduard
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
26
Olaru Mihai
C3
M
2010
CSM Bucuresti
200m
39.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Olaru Mihai
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Negreanu Dragos
C3
M
2010
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Negreanu Dragos
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Mitrache Matias
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Mitrache Matias
C3
M
2010
CSM Bucuresti
SP
5.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
67
Karacsonyi Toma
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
10.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Karacsonyi Toma
C3
M
2010
CSM Bucuresti
200m
43.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Ilie Rares
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Ilie Rares
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
53
Enache Victor
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
9.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Enache Victor
C3
M
2010
CSM Bucuresti
200m
38.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
30
Chiscaru Vlad
C3
M
2010
CSM Bucuresti
200m
41.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Chiscaru Vlad
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
34
Cafadaru Alexandru
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Cafadaru Alexandru
C3
M
2010
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Andreita Tudor
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Andreita Tudor
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
42
Andreita Stefan
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.99
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
41
Andreita Stefan
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
68
Albu Matei
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
10.18
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
45
Albu Matei
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
48
Ungureanu Vlad
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.13
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Ungureanu Vlad
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
37.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Toma Ioan
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Toma Ioan
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
69
Stroescu Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
10.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
34
Stroescu Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Serbanescu Tudor Bogdan
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Serbanescu Tudor Bogdan
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50mH
10.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Serban Alexandru-Cristian
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
7.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Serban Alexandru-Cristian
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
7.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Serban Alexandru-Cristian
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
4.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Rosu Matei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Rosu Matei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Popescu Mihai-Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Popescu Mihai-Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
35.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
43
Popescu Eduard
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Popescu Eduard
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Nicolae Matei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Nicolae Matei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
SP
6.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Ilie Sorin
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
7.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Ilie Sorin
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
7.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Ilie Sorin
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Haiducu Razvan Cristian
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50mH
11.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Haiducu Razvan Cristian
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.12
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
33
Caprita Andrei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Caprita Andrei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
71
Bradisteanu Alexandru Havi
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
10.78
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
39
Bradisteanu Alexandru Havi
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
43
Bondar Matei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Bondar Matei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
39.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
50
Bobohalma Gabriel
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Bobohalma Gabriel
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
35.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Agopsa Andrei-Constantin
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
68
Vlad Alecsandra
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.32
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
50
Vlad Alecsandra
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
62
Ungureanu Teodora
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
27
Ungureanu Teodora
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
37.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
46
Ulmeanu Iustina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Stefan Andreea
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Stefan Andreea
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
39
Sinicu Tania
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
48
Sinicu Tania
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.03
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
75
Predeteanu Irina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
10.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Predeteanu Irina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
600m
3:02.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Postarita Maria Ilinca
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
DNF
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Postarita Maria Ilinca
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Popa Bianca
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
64
Popa Alexandra
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
49
Popa Alexandra
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Oprea Karina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Oancea Gabriela
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Oancea Gabriela
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
71
Oancea Alexandra Iulia
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
37
Oancea Alexandra Iulia
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
40.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Musat Cristina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
35.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
48
Mincu Eva
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Iordache Maria Alexia
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Iordache Maria Alexia
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
41
Iancu Simona
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Iancu Simona
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
35.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Gheorghiu Dalia
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
38.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
67
Gavrila Maria
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
52
Gavrila Maria
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
44
Dinu Alexia
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Dinu Alexia
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
59
Cursaru Patricia Stefania
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Coman Maria Irina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
31.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
34
Chiscaru Laura
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
38.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Chiscaru Laura
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
62
Balabes Anelisse
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
46
Balabes Anelisse
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
53
Baciu Ana
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.95
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
30
Baciu Ana
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
38.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
47
Avramescu Maria
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
73
Arsenie Madalina Ioana
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Arsenie Madalina Ioana
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
36.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
45
Arsenie Madalina Ioana
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
56
Apostolache Mihaela
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Valcu Alexandra
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
8.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Valcu Alexandra
C2
W
2007
CSM Bucuresti
200m
32.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Uba Karina
C2
W
2007
CSM Bucuresti
200m
36.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Uba Karina
C2
W
2007
CSM Bucuresti
SP
6.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Tanase Roberta
C2
W
2007
CSM Bucuresti
200m
36.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
34
Tanase Roberta
C2
W
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
66
Postelnicu Diana
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
9.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
59
Postelnicu Diana
C2
W
2007
CSM Bucuresti
LJ
2.64
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Pais Dariana Elena
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
8.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Pais Dariana Elena
C2
W
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
29
Negrila Violeta
C2
W
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
61
Moldoveanu Maria
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
9.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Moldoveanu Maria
C2
W
2007
CSM Bucuresti
200m
36.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Luca Bianca
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Luca Bianca
C2
W
2007
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ionita Laura
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ionita Laura
C2
W
2007
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Ioan Maria Cristina
C2
W
2007
CSM Bucuresti
HJ
1.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
55
Ioan Ema
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
9.01
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
36
Ioan Ema
C2
W
2007
CSM Bucuresti
200m
39.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
36
Voicu Darius
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
9.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
19
Stoica Radu
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.29
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Stoica Radu
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
33.27
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
9.28
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Stancuta Robert Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
4.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
18
Schuster Iustin
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
34.22
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
31
Schuster Iustin
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Salavastru David
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Rusti Dinu-Constantin
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
9.11
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Runceanu Matei Ionut
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
7.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Runceanu Matei Ionut
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
7.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Runceanu Matei Ionut
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
4.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Roscaneanu Luca
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.76
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
35
Roscaneanu Luca
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.16
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
44
Rezeanu Cezar Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
9.46
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Rezeanu Cezar Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
SP
4.21
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Polcovnicu Eduard
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.03
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Polcovnicu Eduard
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
32.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Musat Cristina
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
10.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Mincu Eva
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
10.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Minca Robert
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.30
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Minca Robert
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.62
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
28
Manole David Luca
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
38.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Manole David Luca
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ionescu Ioan
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Ionescu Ioan
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
15
Ion Bogdan
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.14
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
11
Ion Bogdan
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
32.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Ilie Denis
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
10
Ilie Denis
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
4.02
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Goicea Alexandru
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
9.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Goicea Alexandru
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.71
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Gherghe Sabin
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Gherghe Sabin
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
7
Feldioreanu-Constant Vlad Marius Alexandr
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
7.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
8
Feldioreanu-Constant Vlad Marius Alexandr
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
7.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Feldioreanu-Constant Vlad Marius Alexandr
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
34.28
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Dumitru Sebastian
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.07
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
20
Dumitru Sebastian
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
34.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
23
Cracea Mircea
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
34.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Cracea Mircea
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.58
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Coman Maria Irina
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
8.49
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
17
Ciupitu David
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.26
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
3
Budes Damian Andrei
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
30.09
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
6
Budes Damian Andrei
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
4.23
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Bivolan Alexandru Ionut
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Bivolan Alexandru Ionut
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
32
Albesteanu Sebastian Robert
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.86
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
26
Albesteanu Sebastian Robert
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
36.81
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
21
Stoicea George
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
33
Stoicea George
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
5
Sima David Iulian
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
4.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
26
Pais Radu
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.65
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Pais Radu
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
14
Negrila Violeta
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50mH
13.31
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Movila George Rares
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Movila George Rares
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
4
Ioan Maria Cristina
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50mH
9.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
40
Gheorghe Matei
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
9.17
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
37
Gheorghe Matei
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Georadeanu Andrei
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Georadeanu Andrei
C2
M
2007
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Cristescu Tiberiu
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Cristescu Tiberiu
C2
M
2007
CSM Bucuresti
200m
34.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
9
Copaci Stefan Vlad
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.00
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Copaci Stefan Vlad
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50mH
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Constantin Dragos Mihai
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
7.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
2
Constantin Dragos Mihai
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
7.45
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
1
Constantin Dragos Mihai
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50mH
8.36
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
12
Cojanu Dmimitrie
C2
M
2007
CSM Bucuresti
200m
32.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Cojanu Dmimitrie
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.91
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Ciudoiu Gabriel
C2
M
2007
CSM Bucuresti
200m
35.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
22
Ciudoiu Gabriel
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Brojban Mihai Alexandru
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
DQ
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Badea Marius
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
25
Anghelescu David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
24
Anghelescu David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.44
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Aftimescu David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
---
Aftimescu David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-25
13
Visan Daria
C1
W
2006
CSM Bucuresti
SP
5.38
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
31
Vilceanu Andreea
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
10.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Szabo Bianca Florentina
C1
W
2006
CSM Bucuresti
SP
8.87
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Stan Adelina
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Stan Adelina
C1
W
2006
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Rapota Cornelia
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
33
Rapota Cornelia
C1
W
2006
CSM Bucuresti
200m
35.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Popa Mara
C1
W
2006
CSM Bucuresti
HJ
1.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
18
Mocanu Maria Monica
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
9.55
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
23
Mocanu Maria Monica
C1
W
2006
CSM Bucuresti
200m
32.82
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
39
Marcu Iulia
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
11.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
26
Joita Maria
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Ilie Maria
C1
W
2006
CSM Bucuresti
SP
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
40
Iancu Monica Alexandra
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
11.82
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Gama Monica
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Gama Monica
C1
W
2006
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
16
Cracea Ana
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
9.47
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Constantinescu Maria Alexandra
C1
W
2006
CSM Bucuresti
HJ
1.25
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
15
Constantinescu Maria Alexandra
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
4.24
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
33
Chiriac Sara
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
10.35
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Chiriac Sara
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
6
Cherbeleata Maria Diana
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
8.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
6
Cherbeleata Maria Diana
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
8.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Cherbeleata Maria Diana
C1
W
2006
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
26
Bucur Eva
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
9.89
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
29
Bucur Eva
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
25
Bon Elisa Andrea
C1
W
2006
CSM Bucuresti
200m
33.39
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
22
Bon Elisa Andrea
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.88
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
24
Boita Iustina
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
9.85
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
30
Boita Iustina
C1
W
2006
CSM Bucuresti
200m
34.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Avram Natalia
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
34
Avram Natalia
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.43
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
31
Avram Delia
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.57
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
10
Zinca Laura
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.42
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Vezeanu Raluca
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
11
Vezeanu Raluca
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
14.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
11
Tudorache Riana Ana Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
30.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
17
Tudor Brandusa
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.48
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
21
Sandu Andreea Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.67
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
27
Sandu Andreea Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
33.61
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Neagu Cristina Andreea
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
11.08
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
7
Neagu Cristina Andreea
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
29.51
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
7
Mosoia Anastasia Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.06
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
8
Mosoia Anastasia Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
8.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Mosoia Anastasia Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
10.54
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
12
Lupu Ilinca
C1
W
2005
CSM Bucuresti
SP
5.72
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
36
Iliescu Ane Marie Nicole
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
10.60
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
35
Iliescu Ane Marie Nicole
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
37.93
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
32
Enicov Elena
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
35.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
24
Enicov Elena
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.77
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
19
Enescu Ofelia
C1
W
2005
CSM Bucuresti
800m
3:14.10
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Dobrita Delia
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
6
Dinita Elena Gabriela
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Crevei Bianca Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
8.80
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Crevei Bianca Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
8.83
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
5
Crevei Bianca Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
29.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
8
Chiriac Emanuela
C1
W
2005
CSM Bucuresti
SP
7.33
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Toderica Nicolas
C1
M
2006
CSM Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Toderica Nicolas
C1
M
2006
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
16
Petrescu David
C1
M
2006
CSM Bucuresti
60m
9.05
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Petrescu David
C1
M
2006
CSM Bucuresti
60mH
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
13
Petrescu David
C1
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
4.15
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
24
Petrescu Calin
C1
M
2006
CSM Bucuresti
60m
10.04
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
23
Petrescu Calin
C1
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
2.98
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Lazarescu Antonio Luca
C1
M
2006
CSM Bucuresti
800m
2:29.41
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Lazarescu Antonio Luca
C1
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
4.90
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
2
Lazar Alexandru
C1
M
2006
CSM Bucuresti
HJ
1.40
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Ion Mario
C1
M
2006
CSM Bucuresti
60m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Ion Mario
C1
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
6
Damian David Stefan
C1
M
2006
CSM Bucuresti
200m
28.56
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
3
Costan Alexandru
C1
M
2006
CSM Bucuresti
HJ
1.20
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
13
Alexandru Denis Madalin
C1
M
2006
CSM Bucuresti
60m
8.94
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
8
Alexandru Denis Madalin
C1
M
2006
CSM Bucuresti
200m
29.68
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
4
Sandu Andrei
C1
M
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.84
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Popescu David Gabriel
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
7.79
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Popescu David Gabriel
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
7.75
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Popescu David Gabriel
C1
M
2005
CSM Bucuresti
200m
25.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
25
Polibran Andru
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
10.34
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
---
Polibran Andru
C1
M
2005
CSM Bucuresti
200m
DNS
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
26
Niculae Felix
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
10.63
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
21
Gavan Antonio
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
9.53
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
9
Dumitru Daniel
C1
M
2005
CSM Bucuresti
200m
29.74
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Bercea Octavian
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60mH
9.70
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
1
Bercea Octavian
C1
M
2005
CSM Bucuresti
HJ
1.50
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
17
Andries Radu
C1
M
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.92
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
12
Alexandru Ionut Alexandru
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
8.69
Cupa Incepatorului, C1,C2,C3 din 24,25.11.2018
2018-11-24
17
Dan Alessia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
9.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
30
Dan Alessia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.50
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
52
Vladu Irina
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
10.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Tudor Astrid
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
9.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Tudor Astrid
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Toba Maia-Ioana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
Bucur
50m
8.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Toba Maia-Ioana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
Bucur
LJ
2.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
50
Stan Adelina
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
10.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
37
Stan Adelina
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Rauta Eva
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.38
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Rauta Eva
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.39
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Rauta Eva
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.11
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Popescu Eva-Gabriela
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.69
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Popescu Eva-Gabriela
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Popescu Denisa Maria
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
9.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Popescu Denisa Maria
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
34
Florea Rebeca
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
9.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Florea Rebeca
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
38.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Dumitru Alexia
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
40.44
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
63
Zvonaru Tudor
C3
M
2012
CSM Bucuresti
50m
10.93
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
59
Vasilescu Victor
C3
M
2012
CSM Bucuresti
50m
10.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
52
Vasilescu Victor
C3
M
2012
CSM Bucuresti
LJ
1.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Ilie Rares
C3
M
2011
CSM Bucuresti
50m
8.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Ilie Rares
C3
M
2011
CSM Bucuresti
LJ
3.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
48
Stoian Eduard
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
10.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Stavri Dimitrie
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
9.08
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Stavri Dimitrie
C3
M
2010
CSM Bucuresti
200m
38.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
34
Romosan Eduard
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
9.561
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
31
Romosan Eduard
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.55
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
43
Palea Stefan
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
9.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
53
Olaru Mihai
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
10.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
54
Nita Matei
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
10.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
52
Juracovschi David
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
10.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
45
Juracovschi David
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
1.94
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
62
Ilie Tudor
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
10.89
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
48
Ilie Tudor
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
1.90
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
56
Spataru Gabriel
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
10.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Smochina Vlad
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Smochina Vlad
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.68
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Serbanescu Tudor Bogdan
C3
M
2009
CSM Bucuresti
Bucur
50m
8.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Serbanescu Tudor Bogdan
C3
M
2009
CSM Bucuresti
Bucur
200m
37.78
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Serban Alexandru-Cristi
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
7.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Serban Alexandru-Cristi
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
7.74
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Serban Alexandru-Cristi
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
4.13
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Popescu Mihai-Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
3
Popescu Mihai-Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
36.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Nedelea Lucas
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
36.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Manolache Denis
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
43.03
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Manolache Denis
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Ilie Sorin
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.18
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Ilie Sorin
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.26
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Constantin Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50mH
12.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Constantin Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
SP
6.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
65
Bradisteanu Alexandru H
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
11.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
45
Bradisteanu Alexandru H
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
1.94
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
68
Bors Cristian
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
12.62
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
24
Bondar Matei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.31
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
12
Bondar Matei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
39.82
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
49
Voicu Bianca Alexandra
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
10.46
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
47
Vlad Alecsandra
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.95
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Vlad Alecsandra
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.06
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Musat Cristina
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
37.5
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
25
Mincu Eva
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
8.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Mincu Eva
C2
W
2008
CSM Bucuresti
200m
36.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
38
Mic Miruna
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.36
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
50
Melintescu Ramona
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
10.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
36
Iordache Alexia
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Valcu Alexandra
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50mH
9.99
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Valcu Alexandra
C2
W
2007
CSM Bucuresti
200m
35.94
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Uba Karina
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
8.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Uba Karina
C2
W
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.17
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Oprea Alexandra
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
8.81
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Oprea Alexandra
C2
W
2007
CSM Bucuresti
LJ
3.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
41
Oncete Alexia Flora
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
9.39
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Ioan Maria Cristina
C2
W
2007
CSM Bucuresti
Bucur
50mH
9.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Ioan Maria Cristina
C2
W
2007
CSM Bucuresti
Bucur
HJ
1.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
38
Drumea Catalina
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
9.36
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
24
Stoica Radu
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Schuster Iustin
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
37.59
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
30
Salavastru David
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
9.09
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
33
Pasca Mihai
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
9.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Leoveanu Radu
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
33.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Ionescu Ioan
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
J8.20
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Ionescu Ioan
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
33.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Feldioreanu-Constant Vl
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Feldioreanu-Constant Vl
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
34.41
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Dumitru Sebastian
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Dumitru Sebastian
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
35.74
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Dumitru Patrick
C2
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.60
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
33
Dinu Alexandru-Bogdan
C2
M
2008
CSM Bucuresti
Bucur
50m
9.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Dinu Alexandru-Bogdan
C2
M
2008
CSM Bucuresti
Bucur
LJ
2.58
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Bivolan Alexandru Ionut
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Bivolan Alexandru Ionut
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
10.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Anghel David
C2
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.64
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Anghel David
C2
M
2008
CSM Bucuresti
200m
35.02
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Albesteanu Sebastian Ro
C2
M
2008
CSM Bucuresti
Bucur
50m
8.74
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Zvonaru David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.55
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Zvonaru David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
200m
36.16
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
37
Popescu Marian Alexandr
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
11
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Popescu Marian Alexandr
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
2.33
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Ionescu David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
SP
10.79
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Dragan Radu
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
9.06
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Dragan Radu
C2
M
2007
CSM Bucuresti
200m
36.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Cristescu Tiberiu
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Cristescu Tiberiu
C2
M
2007
CSM Bucuresti
200m
38.41
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Copaci Stefan Vlad
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.2
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Copaci Stefan Vlad
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.2
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Copaci Stefan Vlad
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50mH
9.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Ciudoiu Gabriel
C2
M
2007
CSM Bucuresti
200m
36.35
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Stirbacu Andreea
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
10.31
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
27
Stirbacu Andreea
C1
W
2006
CSM Bucuresti
200m
38.69
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Stan Georgiana Daniela
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
10.52
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
30
Stan Georgiana Daniela
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
20
Popa Mara
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.77
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
34
Mihaita Izabela
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
11.54
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
17
Joita Maria
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.83
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Ilie Maria
C1
W
2006
CSM Bucuresti
SP
6.34
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Cracea Ana
C1
W
2006
CSM Bucuresti
HJ
1.15
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Constantinescu Maria Al
C1
W
2006
CSM Bucuresti
HJ
1.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Constantinescu Maria Al
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
4.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
32
Chiriac Sara
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
2.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Cherbeleata Maria Diana
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
9.1
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Cherbeleata Maria Diana
C1
W
2006
CSM Bucuresti
200m
31.92
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Bucur Eva
C1
W
2006
CSM Bucuresti
HJ
1.10
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
27
Bucur Eva
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.43
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Bon Elisa Andrea
C1
W
2006
CSM Bucuresti
Bucur
60m
9.47
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
18
Bon Elisa Andrea
C1
W
2006
CSM Bucuresti
Bucur
200m
33.661
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Banu Maria Alecsandra
C1
W
2006
CSM Bucuresti
60m
9.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Banu Maria Alecsandra
C1
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
4.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Zinca Laura Teodora
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.22
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Zinca Laura Teodora
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
31.49
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Tudorache Riana Ana Mar
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
31.391
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Tudorache Riana Ana Mar
C1
W
2005
CSM Bucuresti
800m
02:43.96
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
31
Palagheanu Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
10.45
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Neagu Cristina Andreea
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
30.25
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Neagu Cristina Andreea
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.36
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Mosoia Anastasia Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
8.86
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Mosoia Anastasia Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
8.91
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Mosoia Anastasia Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
10.24
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Grif Andreea Ariana
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.44
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Grif Andreea Ariana
C1
W
2005
CSM Bucuresti
10.49
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Enicov Elena
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
10.4
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
26
Enicov Elena
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
38.121
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Dinu Ioana Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
34.161
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Dinu Ioana Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.88
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Dinita Elena Gabriela
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.44
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Crevei Bianca Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Crevei Bianca Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
8.95
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Crevei Bianca Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
30.021
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
23
Constantin Teodora
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
36.71
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Constantin Teodora
C1
W
2005
CSM Bucuresti
SP
4.93
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
24
Chiriac Emanuela
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
37.42
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Chiriac Emanuela
C1
W
2005
CSM Bucuresti
SP
6.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
25
Bulic Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
38.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
8
Bulic Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
SP
5.88
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
35
Brezoianu Luminita
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
11.93
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
28
Brezoianu Luminita
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
43.87
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
9
Stavri Stefan
C1
M
2006
CSM Bucuresti
200m
31.7
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
11
Petrescu David
C1
M
2006
CSM Bucuresti
200m
32.32
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
22
Petrescu Calin
C1
M
2006
CSM Bucuresti
60m
10.29
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Petrescu Calin
C1
M
2006
CSM Bucuresti
200m
37.14
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Lazarescu Antonio Luca
C1
M
2006
CSM Bucuresti
1500m
3.45:8
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Lazar Alexandru
C1
M
2006
CSM Bucuresti
HJ
1.20
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
19
Dumitrescu Darius
C1
M
2006
CSM Bucuresti
200m
41.111
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
16
Dumitrescu Darius
C1
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.20
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Damian David Stefan
C1
M
2006
CSM Bucuresti
60m
9.01
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Damian David Stefan
C1
M
2006
CSM Bucuresti
60m
8.85
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Damian David Stefan
C1
M
2006
CSM Bucuresti
HJ
1.40
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Costan Alexandru
C1
M
2006
CSM Bucuresti
HJ
1.05
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
0
Costan Alexandru
C1
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
Nereușit
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Banoti Mihai
C1
M
2006
CSM Bucuresti
200m
32.98
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Banoti Mihai
C1
M
2006
CSM Bucuresti
SP
6.30
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
13
Alexandru Denis Madalin
C1
M
2006
CSM Bucuresti
60m
9.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
7
Alexandru Denis Madalin
C1
M
2006
CSM Bucuresti
200m
30.65
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
4
Sandu Andrei
C1
M
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.61
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Popescu David Gabriel
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
8.21
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
2
Popescu David Gabriel
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
8.27
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
10
Dumitru Daniel
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
9
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Dumitru Daniel
C1
M
2005
CSM Bucuresti
200m
30.56
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
15
Ciocoiu Luca-Armand-Dor
C1
M
2005
CSM Bucuresti
200m
37.07
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
6
Boroanca Luca Cristian
C1
M
2005
CSM Bucuresti
Bucur
LJ
4.43
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
14
Alexandru Ionut Alexand
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
9.1
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
5
Alexandru Ionut Alexand
C1
M
2005
CSM Bucuresti
200m
30.41
Campionatul Municipal C1, C2, C3 din 17,18.02.2018
2018-02-17
1
Ionecu David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
HT
30.16
Campionatul Municipal de Aruncări Lungi S,T,J1,J2,J3,C1,C2,C3 din 16.02.2018
2018-02-16
12
Railescu Bianca
C3
W
2011
CSM Bucuresti
50m
10.22
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Cracea Andreea Larisa
C3
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
33
Cosmanciuc Antonia
C3
W
2011
CSM Bucuresti
50m
12.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Cosmanciuc Antonia
C3
W
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Sulea Bianca
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
11.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Sulea Bianca
C3
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.21
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Pavelescu Erica
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
10.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Dan Alessia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
9.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Dan Alessia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
50m
9.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Dan Alessia
C3
W
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.77
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
61
Zainescu Bianca
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
10.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Zainescu Bianca
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
1.92
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Vladu Irina
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
48.58
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
65
Vladu Irina
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.24
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Tudor Astrid
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
9.16
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Tudor Astrid
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Toba Maia-Ioana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
Bucuresti
50m
8.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Toba Maia-Ioana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
Bucuresti
LJ
3.22
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Rauta Eva
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.51
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Rauta Eva
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
8.49
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Rauta Eva
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.46
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Popescu Eva-Gabriela
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
9.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Popescu Eva-Gabriela
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.06
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Popescu Denisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
9.24
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Popescu Denisa
C3
W
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.77
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Mircea Georgiana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
45.02
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
59
Mircea Georgiana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
10.22
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Florea Rebeca
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
37.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Dinca Diana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
49.06
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
73
Dinca Diana
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
11.29
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Constantinescu Daria
C3
W
2009
CSM Bucuresti
200m
45.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Constantinescu Daria
C3
W
2009
CSM Bucuresti
50m
10.24
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Vlad Alecsandra
C3
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.74
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Vlad Alecsandra
C3
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
2.90
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Musat Cristina
C3
W
2008
CSM Bucuresti
200m
39.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
25
Musat Cristina
C3
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Mincu Eva
C3
W
2008
CSM Bucuresti
200m
37.81
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Mincu Eva
C3
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.27
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Gheorghiu Dalia
C3
W
2008
CSM Bucuresti
200m
40.87
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
51
Dumitru Alexia
C3
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.87
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Chiscaru Laura Daniela
C3
W
2008
CSM Bucuresti
50mH
11.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
43
Baciu Ana
C3
W
2008
CSM Bucuresti
50m
9.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
48
Vasilescu Victor
C3
M
2012
CSM Bucuresti
50m
12.55
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Rogojinaru Robert
C3
M
2011
CSM Bucuresti
LJ
2.52
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
39
Covali David
C3
M
2011
CSM Bucuresti
50m
11.35
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Ramosan Eduard
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
9.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Ramosan Eduard
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
33
Karacsonyi Toma
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
10.57
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
33
Karacsonyi Toma
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.27
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Ilie Rares
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.93
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Ilie Rares
C3
M
2010
CSM Bucuresti
50m
8.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Ilie Rares
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
3.40
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Chiscaru Vlad Cristian
C3
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
2.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
35
Toma Ioan
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Tache David
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Stoica Florin
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
39.32
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Smochina Vlad
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
39.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
33
Smochina Vlad
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Serbanescu Tudor Bogdan
C3
M
2009
CSM Bucuresti
Bucuresti
50m
8.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Serbanescu Tudor Bogdan
C3
M
2009
CSM Bucuresti
Bucuresti
50mH
11.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Popescu Mihai-Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
35.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Popescu Mihai-Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
51
Masura Dragos
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Manolache Denis
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
43.03
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
37
Manolache Denis
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.60
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
55
Corcodel Andrei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.81
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Constantin Andrei Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.81
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Constantin Andrei Alexandru
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
38
Bradisteanu Alexandru Havi
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
2.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Bonder Matei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
41.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
48
Bonder Matei
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Boldei David
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
45.89
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
56
Boldei David
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.85
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Bobohalma Gabriel
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
8.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
26
Bobohalma Gabriel
C3
M
2009
CSM Bucuresti
LJ
3.03
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Baietelu Ricky
C3
M
2009
CSM Bucuresti
200m
38.54
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
38
Baietelu Ricky
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
49
Androne Cristian
C3
M
2009
CSM Bucuresti
50m
9.61
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Polcovicu Eduard
C3
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Minca Robert Alexandru
C3
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
10.35
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Minca Robert Alexandru
C3
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Manole David Luca
C3
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
15.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Manole David Luca
C3
M
2008
CSM Bucuresti
SP
2.90
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
40
Leoveanu Radu
C3
M
2008
CSM Bucuresti
50m
9.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Feldioreanu-Constant Vlad Marius Alexandr
C3
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.18
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Feldioreanu-Constant Vlad Marius Alexandr
C3
M
2008
CSM Bucuresti
50m
8.22
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Dumitru Sebastian
C3
M
2008
CSM Bucuresti
200m
36.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Dinu Alexandru-Bogdan
C3
M
2008
CSM Bucuresti
Bucuresti
50m
9.04
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Cracea Mircea Constantin
C3
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
11.31
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Cracea Mircea Constantin
C3
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.52
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
50
Corbeanu Gabriel
C3
M
2008
CSM Bucuresti
50m
9.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Corbeanu Gabriel
C3
M
2008
CSM Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Budes Damian Andrei
C3
M
2008
CSM Bucuresti
200m
31.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Budes Damian Andrei
C3
M
2008
CSM Bucuresti
SP
8.90
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Bivolan Alexandru Ionut
C3
M
2008
CSM Bucuresti
50m
9.07
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Bivolan Alexandru Ionut
C3
M
2008
CSM Bucuresti
50mH
10.09
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
29
Albesteanu Sebastian Robert
C3
M
2008
CSM Bucuresti
Bucuresti
50m
9.05
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Albesteanu Sebastian Robert
C3
M
2008
CSM Bucuresti
Bucuresti
50mH
11.74
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
0
Voicu Bianca
C2
W
2008
CSM Bucuresti
50m
10.14
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
0
Voicu Bianca
C2
W
2008
CSM Bucuresti
LJ
Nereușit
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
13
Vezeanu Raluca
C2
W
2007
CSM Bucuresti
200m
33.51
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Valcu Alexandra
C2
W
2007
CSM Bucuresti
200m
35.22
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Valcu Alexandra
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50mH
9.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
55
Kotsis Alkyoni
C2
W
2007
CSM Bucuresti
50m
10.01
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
35
Ioan Maria Cristina
C2
W
2007
CSM Bucuresti
Bucuresti
50m
8.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Ioan Maria Cristina
C2
W
2007
CSM Bucuresti
Bucuresti
50mH
11.68
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Dragnea Georgeta Bianca
C2
W
2007
CSM Bucuresti
Bucuresti
50mH
10.40
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Verzeanu Raluca
C2
W
2006
CSM Bucuresti
50m
8.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Velcu Ana
C2
W
2006
CSM Bucuresti
200m
35.96
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
37
Velcu Ana
C2
W
2006
CSM Bucuresti
50m
8.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
15
Popa Mara
C2
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.78
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Joita Maria
C2
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Florea Claudia
C2
W
2006
CSM Bucuresti
200m
43.58
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
54
Florea Claudia
C2
W
2006
CSM Bucuresti
50m
9.86
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Cracea Ana
C2
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.74
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Constantinescu Maria Alexandra
C2
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.95
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Constantinescu Maria Alexandra
C2
W
2006
CSM Bucuresti
SP
6.76
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Cherbeleata Maria Diana
C2
W
2006
CSM Bucuresti
200m
31.34
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Cherbeleata Maria Diana
C2
W
2006
CSM Bucuresti
50m
7.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Cherbeleata Maria Diana
C2
W
2006
CSM Bucuresti
50m
7.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Cercel Ioana
C2
W
2006
CSM Bucuresti
200m
34.97
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Cercel Ioana
C2
W
2006
CSM Bucuresti
50m
8.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Bulearca Alexandra
C2
W
2006
CSM Bucuresti
200m
36.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Bulearca Alexandra
C2
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.56
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Bucur Eva
C2
W
2006
CSM Bucuresti
50m
8.56
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Bucur Eva
C2
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.74
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Banu Maria Alecsandra
C2
W
2006
CSM Bucuresti
50m
7.92
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Banu Maria Alecsandra
C2
W
2006
CSM Bucuresti
LJ
4.31
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
0
Stoica Ricardo
C2
M
2010
CSM Bucuresti
LJ
Nereușit
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
36
Popescu Marian Alexandru
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
2.57
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Ionescu David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
SP
11.80
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Copaci Stefan Vlad
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50mH
9.33
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Copaci Stefan Vlad
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.09
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Ciochina Sorin
C2
M
2007
CSM Bucuresti
200m
36.62
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
14
Birau David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
50m
8.08
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Birau David
C2
M
2007
CSM Bucuresti
LJ
4.17
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Stavri Stefan
C2
M
2006
CSM Bucuresti
200m
32.53
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Stavri Stefan
C2
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.75
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Simion Nicolas
C2
M
2006
CSM Bucuresti
200m
31.40
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
30
Sava Alexandru
C2
M
2006
CSM Bucuresti
50m
8.71
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Sava Alexandru
C2
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Petrescu David
C2
M
2006
CSM Bucuresti
200m
32.66
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Petrescu David
C2
M
2006
CSM Bucuresti
50m
7.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Lazarescu Antonio Luca
C2
M
2006
CSM Bucuresti
200m
30.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Lazarescu Antonio Luca
C2
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
4.27
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Ion Marios
C2
M
2006
CSM Bucuresti
200m
36.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
25
Ion Marios
C2
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.65
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Damian David Stefan
C2
M
2006
CSM Bucuresti
200m
29.45
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Damian David Stefan
C2
M
2006
CSM Bucuresti
50m
7.67
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Damian David Stefan
C2
M
2006
CSM Bucuresti
50m
7.72
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Costan Alexandru
C2
M
2006
CSM Bucuresti
LJ
3.35
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Chiriboi Cristian
C2
M
2006
CSM Bucuresti
200m
34.79
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Cherboi Cristian
C2
M
2006
CSM Bucuresti
50m
8.54
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
22
Banoti Mihai
C2
M
2006
CSM Bucuresti
50m
8.34
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Banoti Mihai
C2
M
2006
CSM Bucuresti
SP
7.19
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Alexandru Denis Madalin
C2
M
2006
CSM Bucuresti
200m
30.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
12
Alexandru Denis Madalin
C2
M
2006
CSM Bucuresti
50m
7.90
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
0
Pitoi Alexandra
C1
W
2007
CSM Bucuresti
SP
10.09
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
17
Zinca Laura Teodora
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
31.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Zinca Laura Teodora
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.19
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Tudorache Riana Ana Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
30.30
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Rusu Amalia-Georgiana
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
35.63
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
1
Palagheanu Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
NoData
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
45
Oncioiu Georgiana
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.13
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Neagu Cristina Andreea
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.19
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
21
Neagu Cristina Andreea
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.09
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
19
Mosoia Anastasia Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.07
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Mosoia Anastasia Maria
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
10.34
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Grif Andreea Ariana
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60mH
10.92
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Grif Andreea Ariana
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.34
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
32
Enicov Elena
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
39.20
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
47
Enicov Elena
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
10.87
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
28
Dinu Ioana
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.82
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
23
Dinita Elena Gabriela
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.91
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
10
Crevei Bianca Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
200m
30.44
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Crevei Bianca Alexandra
C1
W
2005
CSM Bucuresti
60m
9.15
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
39
Constantin Teodora
C1
W
2005
CSM Bucuresti
LJ
3.43
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
4
Chiriac Emanuela
C1
W
2005
CSM Bucuresti
SP
7.28
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Viasu Adriana Ioana
C1
W
2004
CSM Bucuresti
60m
8.73
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Viasu Adriana Ioana
C1
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.32
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
46
Moise Alexandra
C1
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
3.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Mitrica Daniela Maria
C1
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.27
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Mitrica Daniela Maria
C1
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.10
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
27
Mardar Ana Maria
C1
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.39
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
9
Mardar Ana Maria
C1
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
44
Ivan Amalia Maria
C1
W
2004
CSM Bucuresti
60m
10.50
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
43
Ivan Amalia Maria
C1
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
3.21
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Ilie Ioana
C1
W
2004
CSM Bucuresti
200m
30.23
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Ilie Ioana
C1
W
2004
CSM Bucuresti
60m
8.98
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
34
Gavrila Alexanda Luisa
C1
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.84
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
24
Gavrila Alexanda Luisa
C1
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
3.89
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
11
Damian Maria
C1
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.32
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
20
Carjaliu Ianina
C1
W
2004
CSM Bucuresti
200m
34.25
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
31
Carjaliu Ianina
C1
W
2004
CSM Bucuresti
60m
9.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Sandu Andrei
C1
M
2005
CSM Bucuresti
LJ
4.59
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Grigorescu Alexandru
C1
M
2005
CSM Bucuresti
SP
5.47
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
6
Dumitru Daniel
C1
M
2005
CSM Bucuresti
200m
30.42
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Alexandru Ionut Alexandru
C1
M
2005
CSM Bucuresti
200m
30.83
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
16
Alexandru Ionut Alexandru
C1
M
2005
CSM Bucuresti
60m
9.35
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Popescu Matei Stefan
C1
M
2004
CSM Bucuresti
200m
30.87
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
8
Popescu Matei Stefan
C1
M
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.37
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
2
Ciucioi Eduard
C1
M
2004
CSM Bucuresti
200m
28.92
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
5
Ciucioi Eduard
C1
M
2004
CSM Bucuresti
60m
8.69
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
7
Ciucioi Eduard
C1
M
2004
CSM Bucuresti
60m
8.70
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Capruciu Mihai Antonio
C1
M
2004
CSM Bucuresti
60m
8.38
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Capruciu Mihai Antonio
C1
M
2004
CSM Bucuresti
60m
8.40
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Capruciu Mihai Antonio
C1
M
2004
CSM Bucuresti
LJ
5.11
Cupa Proatletic 9 decembrie 2017, C1,C2,C3
2017-12-09
3
Balca Simona Elena
Sen
W
1995
CSM Bucuresti
CS Rapid Bucuresti
60m
8.01
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Balca Simona Elena
Sen
W
1995
CSM Bucuresti
CS Rapid Bucuresti
60m
8.05
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Petre Gabriel
Sen
M
1995
CSM Bucuresti
60m
7.04
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Petre Gabriel
Sen
M
1995
CSM Bucuresti
60m
7.02
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Petre Gabriel
Sen
M
1995
CSM Bucuresti
LJ
7.11
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
10
Hurmuz Ioan Daniel
Sen
M
1995
CSM Bucuresti
60m
7.59
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Hurmuz Ioan Daniel
Sen
M
1995
CSM Bucuresti
LJ
6.04
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Dumitrache Cosmin Ilie
Sen
M
1994
CSM Bucuresti
CS Rapid Buc.
60m
7.13
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Dumitrache Cosmin Ilie
Sen
M
1994
CSM Bucuresti
CS Rapid Buc.
60mH
8.01
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Ciobanu Radu Daniel
Sen
M
1994
CSM Bucuresti
60m
7.14
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Ciobanu Radu Daniel
Sen
M
1994
CSM Bucuresti
60mH
8.27
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
36
Badea Constantin
Sen
M
1985
CSM Bucuresti
1500m
6:14.86
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
30
Mois Alexandru
Sen
M
1974
CSM Bucuresti
1500m
5:09.66
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Badea Constantin
M
M
1985
CSM Bucuresti
400m
1:15.06
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
4
Mois Alexandru
M
M
1974
CSM Bucuresti
400m
1:06.37
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Manole Ingrid Ramona
J3
W
2004
CSM Bucuresti
60mH
9.74
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Manole Ingrid Ramona
J3
W
2004
CSM Bucuresti
LJ
5.12
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
20
Gavrila Paula Louella
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60m
9.64
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Diaconescu Andreea Iulia
J3
W
2003
CSM Bucuresti
60mH
10.70
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
12
Iordache Roberta
J3
W
2000
CSM Bucuresti
60m
8.71
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
5
Iordache Cosmin
J3
M
2004
CSM Bucuresti
HJ
J1.60
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
7
Iordache Cosmin
J3
M
2004
CSM Bucuresti
LJ
4.90
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
27
Gheorghe Ionut
J3
M
2003
CSM Bucuresti
60m
8.39
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Serban Alex
J3
M
2002
CSM Bucuresti
60m
7.59
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
33
Braescu Florin
J3
M
2002
CSM Bucuresti
60m
8.91
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
15
Braescu Florin
J3
M
2002
CSM Bucuresti
LJ
4.21
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
0
Popescu Maria Lena
J2
W
2001
CSM Bucuresti
60mH
DQ
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Popescu Maria Lena
J2
W
2001
CSM Bucuresti
LJ
5.26
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Iordache Roberta
J2
W
2000
CSM Bucuresti
TJ
10.12
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Balca Simona Elena
J2
W
1995
CSM Bucuresti
CS Rapid Bucuresti
60mH
9.00
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
6
Sandu Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
LJ
5.42
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
3
Sandu Gabriel
J2
M
2001
CSM Bucuresti
TJ
12.26
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
2
Cernat Andrei
J2
M
2001
CSM Bucuresti
LJ
6.34
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
17
Vasile Catalin
J2
M
2000
CSM Bucuresti
60m
7.86
Cupa de Iarna S,T,J1,J2,J3 din 9,10 decembrie 2017
2017-12-09
1
Raducanu Cristian Lucian
J1
M